NoFear

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ti se pa strinjaš z vsakim ko ma prek drugih plemen kaj za rečt! Tak da ne bi o tem. -.- :rolleyes:

Je pa čist normalno da se strinjam s človekom ki se bori proti enakemu/podobnemu plemenu kot jaz in moje pleme.

Ti pa priporočam ubijalec, da si nehaš NA TAKO OČITEN način nabirat poste! Pokomentiraš vsaki d*ek ...

lol to si pihnil mimo sto let. Ti se boriš? :D lepo te prosim, tako kot si pisal v AI si ravno taprav material za njih. Priporočam ti da vzameš lekcije kako biti manjši noob.
 

DeletedUser

Guest
Da ne bo pomote. Tukaj nima veze KOH vsaj ne z tem postom. Mislim da se tukaj tudi ubijalec strinja(vsaj ko je bil v šb) da se je KOH do sedaj držal vse kar je bilo dogovorjeno vsaj med nami medtem ko je TMP druga "tema". Ampak ne bom zašel na to "temo" saj je naslov čisto drug. Point te teme je bil samo kako so vsi v TMP-ju prej NoFear-a bombradiral in ga označeval kot najbolj nesposobnega. Sedaj ko TMP vidi da se bliža čas odločitev pa med sebe povabijo tudi prej najhujše sovražnike. Meni je sicer to vseeno in pač je to lahko od vsakega način igre ampak želim le da nekdo prizna da tako igra.
NoFear je verjetno oz domnevam(saj ga osebno ne poznam) v RL lahko čisto ok oseba ampak jaz v VP najbolj cenim držanje vseh dogovorov ne glede na posledice.

Je res in sam nimam težav s priznanjem. Sam sem velikokrat skakal ven in notr iz plemena in bil je tudi moment ko sem želel iti v drugo pleme ampak če pa se nekaj dogovorim pa je to zame sveto. Večkrat poudarjam da sem se tako naučil igrati na w21 kjer je bila že ena vas izven dogovora stvar vojne med plemeni in žal se tam čisto drugače upošteva dogovore.
Ampak verjetno pričakujem preveč od Slo. serverja
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem ti že rekel Mitja da trenutno nimam nobenih pripomb nad tem kako NF igra, trenutno igra čisto vredu in dokler je tako mislim da nebi smelo bit nobenega problema. Ne reči da ti nisi napak nikoli delal, saj jih vsak. In da nebo narobe izpadlo ne zagovarjam NFja, o KOH pa nimam kaj za napisat, pravtako nemislim razglabljat kako je bilo med ŠB in TMP saj sta to vidva za janezem imela preko in sama najbolje vesta kaj sta delala in kako.
 

DeletedUser

Guest
No naj admin ali mod tole zaklene ali zbriše ker se mi dejansko ne da več. Uživajte v igri tole je bil moj zadnji post na forumu. IN JA DRŽAL SE BOM TEGA. Drugače mi lahko nekdo tole kopira.
 
Status
Not open for further replies.
Top