Nofearomanija - bolezen ali moda?

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
saj to lahko še vedno uredimo, sicer pa vam vojska nebo vedno držala pri mungu tudi ne. In ja vem, bolje od tebe, vprašaj XmigX kako lepo se je obnašal mungo v vodstvu, seveda verjetno nebo priznal, Irka nebo priznala, drugih iz vodstva pa ni več aktivnih. Lepo obnašanje je, da se buniš po forumu, kako nihče ne pošilja supporta itd. ko pa mu rečeš da naj da koordinate kjer rabi, pa reče pozabite. Lepo obnašanje kajne?

Davorin v ŠB si igral kot ubijalec124
in dobro veš, da MUNGO nikoli ne hotel biti v vodstvu
okreputve je zavračal le za to, ker so mu nekateri očitali obrambne točke
čeprav največ se je sam branil, s svojimi močmi.
Edino kar je hotel, da bo K54 naš, kot je bil prvotni dogor KZP
vendar TMP je kršil vse dogovore.
 

DeletedUser

Guest
NF umiri se in nehaj pravocirati,
res ne razumem, kako si lahko tak
nehaj groziti tistim, ki igrajo pošteno, ti imaš dva računa v PraET in mogoče še kje kakšnega,
saj to vsi vemo pa te pustimo pri miru
in prav tako poznamo tvojo taktiko, prazniš neaktivne računi na naših igralcih potem pa sam zavzemaš vasi.

Glede MUNGO je tudi jasno, da ti je trn v peti od samega začetka
MUNGO ostaja MUNGO, ti si zamenjal veliko računov in ga še vedno ne moreš uničuti :)

En nasvet;
začni živeti in kdaj pa kdaj pojdi na zrak ali se začni ukvarjati s športom
ali pojdi na pivo s prijatelji, če jih imaš
pa bo svet lepši celo za te

Lp, Irka

In seveda imaš dokaze za to kajne? Ne seveda nimaš, saj je laž in če bi imeli, bi bil nf banan.

Davorin v ŠB si igral kot ubijalec124
in dobro veš, da MUNGO nikoli ne hotel biti v vodstvu
okreputve je zavračal le za to, ker so mu nekateri očitali obrambne točke
čeprav največ se je sam branil, s svojimi močmi.
Edino kar je hotel, da bo K54 naš, kot je bil prvotni dogor KZP
vendar TMP je kršil vse dogovore.

1. Ni treba vedet celemu svetu mojega imena v RL
2. To kar si navedla za razlog da je okrepitve zavračal je laž
3. Da se je z svojimi močmi največ branil je tudi laž, saj je imel okrepitve od svojih kolegov iz EOW in nevemkod še vse v vaseh.
4. glede dogovora marsikaj neveš
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
He he
seveda ne bo banan, ker ima tvojo podporo.
Več prijav sem dala naprej, ki so bile 100% pa nič ni bilo od tega.
 

DeletedUser

Guest
seveda je vzel le v nujnih časih, če je imel od celega plemena zadost vojske večino časa.

Lej me prov zanima kolko si mu ti poslal... zakaj ni hotel dat kordinat je pa že Irka povedala, ker so mu vsi naprej metali obrambne točke, to je blo res, sem videl na lastne oči... pa še ti besedica vohun mogoče kaj pove?
 

nofear

Member
Reaction score
0
ODA KOH-U

En mejhn KOH je hotu družbo met
Ob božiči je k seb povabu NOOBOV še devet.

deset mejhnih noobov je kadil en joint
Roro2 je prec pobral devet jih je ustal.
devet mejhnih noobov je hotl mal dedvat
dab za kermu kej deval bohor so zažgal.
osnm mehjhnih noobov hit vozil je Jugo
sedem jih je šlo v trbovle onix pa u trugo

REF.
Mungo za vse za Mungota vsi
Kdo bo le jokal če eden je hin
k vsakemu enkrat pride Nofear
zato skuleraj se tko pač je.

Sedem mejsnih noobov skakal je čez plot
TBONE je dobila žena mogu je na pot.
šest mejhnih noobov utajil je davk
XmigX so u rt poslal drug so se pobral
Pet mejhnih noobov je ustavu policaj
mato stovku je dokonca šterje so ustal.

REF.
Mungo za vse za Mungota vsi
Kdo bo le jokal če eden je hin
k vsakemu enkrat pride Nofear
zato skuleraj se tko pač je

Enkrat pač more KOH ta svet zapustit
PraET ugasne prej KOH kasnej žuriral bomo zdej.

Šterje mejhni noobi u armijo so šli,
za stavo so ga pili ta najbolš več ne žvi ( mihem ).
Trije mejhni noobi žret so šli u bife
dva sta pila šnopc pa pir DeadSystem pa klistir
dva mehna jagra prosila sta za vizo
enmu so jo udobri rfaric pa razbil.

REF.
Mungo za vse za Mungota vsi
Kdo bo le jokal če eden je hin
k vsakemu enkrat pride Nofear
zato skuleraj se tko pač je.

Enkrat pač more KOH ta svet zapustit
PraET ugasne prej KOH kasnej žuriral bomo zdej.



En mejhn ninja je hotu družbo met
za velko noč je k seb povabu noobov spet devet.

lol tako je to
 

DeletedUser

Guest
He he
seveda ne bo banan, ker ima tvojo podporo.
Več prijav sem dala naprej, ki so bile 100% pa nič ni bilo od tega.

Hm... nisem vedel da lahko nadzorujem kdo bo banan in kdo ne, glede spodnjega dela, pa potem že niso 100%.

Lej me prov zanima kolko si mu ti poslal... zakaj ni hotel dat kordinat je pa že Irka povedala, ker so mu vsi naprej metali obrambne točke, to je blo res, sem videl na lastne oči... pa še ti besedica vohun mogoče kaj pove?
Več kot zadost, moja obramba je vedno bila tam kjer je bila potrebna. Glede vohuna pa nebi, če hočeš mene obtožit da sem vohun bil, potem je Irka tudi vohun, XmigX je vohun,Bumbar je bil vohun in še bi lahko našteval potem. Pridi nazaj ko boš vedel o čem govoriš, nevem kaj so vam v JB v glavo vbivali, ampak če mam prijatelje v TMP in sem se po razpadu ŠB odločil sprejet ponudbo enega od mojih prijateljev, še ne pomeni da sem vohun. Karkoli sem bil dolžan članom ŠB, se je z razpadom ŠB tudi končalo, po tem nisem imel več nobene dolžnosti do nobenega od vas.
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
He he
seveda ne bo banan, ker ima tvojo podporo.
Več prijav sem dala naprej, ki so bile 100% pa nič ni bilo od tega.

A ti si bila tista k je zasipavala z prijavami o meni!!!
Niso banali zato ker igram po pravilih ne pa zaradi tega ker imam poznanstva.

Vse skupaj se stopnjuje samo zaradi malih nepravilnosti in nekorektnosti. Danes se mi je pač nabralo in sem povedal. Če rešimo te zadeve potem je spet vse ok drugače pač ne.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
ATA SMRK UMIRI TEGA IDIOTA NOFEARJA

kloven ostaja kloven pa če tudi kožo zamenja ti pa si res idiot kaj najt odgovorim saj nisem vodja plemena poglej v profil plemena če sploh znaš brat,ko so vaši na K4x noblali nisem pral umazanega perila na forumu kot ga ti,ki delaš same zdrahe kamor koli prideš

ps

hvala bogu da me je ninja ubogal vsaj v tem da te ni vzel v naše pleme in še to če bi jaz pomagal mungot ne bi zavzel niti 1 vasi saj imam več obrambnih vasi kot ti vseh skupaj z vsemi računi skupaj
 

DeletedUser

Guest
In seveda imaš dokaze za to kajne? Ne seveda nimaš, saj je laž in če bi imeli, bi bil nf banan.



1. Ni treba vedet celemu svetu mojega imena v RL
2. To kar si navedla za razlog da je okrepitve zavračal je laž
3. Da se je z svojimi močmi največ branil je tudi laž, saj je imel okrepitve od svojih kolegov iz EOW in nevemkod še vse v vaseh.
4. glede dogovora marsikaj neveš

joj
Davorin nehaj se spenevedati, ne bodi otročji :)
odgovori na;
1. Si poklicni ubijalec? :)
2. okrepitve je ves čas vračal,
3. je samo izzival, da ima več okrepitev od EoW kot od nas
4. vem dovolj, TMP se nikoli ne držal dogovora ne s ŠB in ne s KOH
 

nofear

Member
Reaction score
0
ATA SMRK UMIRI TEGA IDIOTA NOFEARJA

kloven ostaja kloven pa če tudi kožo zamenja ti pa si res idiot kaj najt odgovorim saj nisem vodja plemena poglej v profil plemena če sploh znaš brat,ko so vaši na K4x noblali nisem pral umazanega perila na forumu kot ga ti,ki delaš same zdrahe kamor koli prideš

ps

hvala bogu da me je ninja ubogal vsaj v tem da te ni vzel v naše pleme in še to če bi jaz pomagal mungot ne bi zavzel niti 1 vasi saj imam več obrambnih vasi kot ti vseh skupaj z vsemi računi skupaj


Potem se pa pomeni z ATA SMRKOM in glede na to da sem IDIOT moraš biti ti še večji, ker se obremenjuješ z mano. Naše perilo je čisto vaše pa postaja vsebolj umazano...
Ata ima jeklene živce, da se s tabo sploh ukvarja čeprav si verjetno kobajagi bolj razumski kot ninja pa vseeno.

Kdo pa pravi da nimam dostopa do vas in do vašega plemena? Tudi pri vas niso vsi srečni in niste ONE BIG HAPPY FAMILY zato pa tudi vem zadeve, ki jih bluzite in prodajate.

Oprosti ker sem javno napisal o tem problemu, a če me kaj moti to tudi povem.

Carpe DIEM

joj
Davorin nehaj se spenevedati, ne bodi otročji :)
odgovori na;
1. Si poklicni ubijalec? :)
2. okrepitve je ves čas vračal,
3. je samo izzival, da ima več okrepitev od EoW kot od nas
4. vem dovolj, TMP se nikoli ne držal dogovora ne s ŠB in ne s KOH

Irka ti premalo veš, da bi lahko bila glasna na forumu...

BrainWash - rula
 
Last edited by a moderator:

rfaric

Member
Reaction score
0
Potem se pa pomeni z ATA SMRKOM in glede na to da sem IDIOT moraš biti ti še večji, ker se obremenjuješ z mano. Naše perilo je čisto vaše pa postaja vsebolj umazano...
Ata ima jeklene živce, da se s tabo sploh ukvarja čeprav si verjetno kobajagi bolj razumski kot ninja pa vseeno.

Kdo pa pravi da nimam dostopa do vas in do vašega plemena? Tudi pri vas niso vsi srečni in niste ONE BIG HAPPY FAMILY zato pa tudi vem zadeve, ki jih bluzite in prodajate.

Oprosti ker sem javno napisal o tem problemu, a če me kaj moti to tudi povem.

Carpe DIEM

seveda niso srečni ker bi večina rada tebe obiskala pa jim ne pustimo,javno pereš umazano perillo raje uredite pri vas in se rešite neaktivnosti saj pol računuv kmalu ne bo več mogoče upravljati z sitanji
 

nofear

Member
Reaction score
0
seveda niso srečni ker bi večina rada tebe obiskala pa jim ne pustimo,javno pereš umazano perillo raje uredite pri vas in se rešite neaktivnosti saj pol računuv kmalu ne bo več mogoče upravljati z sitanji

Pa ti si bolan kaka neaktivnost. Verjamem da bi me radi obiskali in da si to želite.

Lahko da že perem perilo ampak svinjate ga pa vi ne mi!!!
 

DeletedUser

Guest
joj
Davorin nehaj se spenevedati, ne bodi otročji :)
odgovori na;
1. Si poklicni ubijalec? :)
2. okrepitve je ves čas vračal,
3. je samo izzival, da ima več okrepitev od EoW kot od nas
4. vem dovolj, TMP se nikoli ne držal dogovora ne s ŠB in ne s KOH

1. Vprašanje nima pomena
2. Okrepitve je vrnil samo 1X
3. a res, misliš da sem neumen in nevem da je imel od drugod polno okrepitev
4. Žal neveš dovolj, ker verjameš karkoli so ti vbivali v glavo v JB ali kjer si to že pobrala gor. Glede dogovora z KOH pa nebi pisal kdo se ga in kdo se ga ne drži, saj vsi vemo da koh niso svetniki, razen njih samih in njihovih privržencev a ni tako rfaric?

In se pridružujem temu:
Irka ti premalo veš, da bi lahko bila glasna na forumu...
in nebi zdaj tu o tem kdo je otročji.

raje uredite pri vas in se rešite neaktivnosti saj pol računuv kmalu ne bo več mogoče upravljati z sitanji
Mi svoje zadeve uredimo, za razliko od nekaterih. In naj te razočaram, nimamo pol računov neaktivnih, seveda ste dobrodošli verjet da so.
 

DeletedUser

Guest
ATA SMRK UMIRI TEGA IDIOTA NOFEARJA

Sej je napisal, da ga nekaj dni ne bo pa saj veš tisti pregovor: Ko mačke ni doma miši plešejo.


Klankon zakaj sta lahko koh in jb dogovorjena glede meje? Medtem, ko pa ne šb ne tmp se nista mogla, kakor berem tle pa tudi koh in tmp nimajo urejenih razmer. Torej je problem v tmp-ju ne pa v ostalih. Vsi so bedni...


Nofear kako je že bilo tisto: flux kdo si al flux who are you?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Sej je napisal, da ga nekaj dni ne bo pa saj veš tisti pregovor: Ko mačke ni doma miši plešejo.


Klankon zakaj sta lahko koh in jb dogovorjena glede meje? Medtem, ko pa ne šb ne tmp se nista mogla, kakor berem tle pa tudi koh in tmp nimajo urejenih razmer. Torej je problem v tmp-ju ne pa v ostalih. Vsi so bedni...


Nofear kako je že bilo tisto: flux kdo si al flux who are you?

nope problem je v kohu in nebi na forumu razpravljal zakaj, je pa enostaven odgovor glede meje.
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Sej je napisal, da ga nekaj dni ne bo pa saj veš tisti pregovor: Ko mačke ni doma miši plešejo.


Davorin zakaj sta lahko koh in jb dogovorjena glede meje? Medtem, ko pa ne šb ne tmp se nista mogla, kakor berem tle pa tudi koh in tmp nimajo urejenih razmer. Torej je problem v tmp-ju ne pa v ostalih. Vsi so bedni...


Nofear kako je že bilo tisto: flux kdo si al flux who are you?

Ja res je da sem vprašal kdo je flux in zelo vesel sem bil, ko sem spoznal kdo v resnici je flux. Matjazinho RES SI SLIKA!!

Upam da veš kaj se z slikami ponavadi v 99% naredi?

PS: KOH in TMP imasta urejeno mejo le da nekateri pozabljajo.
 

DeletedUser

Guest
Vedno isti!!! A je mogoče kaj narobe?

Ti si tut slika Danycare?

Mater maš problemov s slikami... mi lahko poveš point? A to tisto kao da so pozabljene haha? No če je to potlej sem raj slika kot NoFear :p
 
Status
Not open for further replies.
Top