Nofearomanija - bolezen ali moda?

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Mater maš problemov s slikami... mi lahko poveš point? A to tisto kao da so pozabljene haha? No če je to potlej sem raj slika kot NoFear :p



Slike so za obesit tole ti želi pevedat in zato uporablja izraz slika vsakemu. Brezveze uglavnem namesto, da komentira temo piše o slikah in kaj smo mi. Pač mungomanija ima močne posledice :)
 

DeletedUser

Guest
Slike so za obesit tole ti želi pevedat in zato uporablja izraz slika vsakemu. Brezveze uglavnem namesto, da komentira temo piše o slikah in kaj smo mi. Pač mungomanija ima močne posledice :)

Aja, no vsak razume drugače... vseh slik se le ne ubesi, le najboljše :D Kaj pa veš, mogoče je slikar iz renesanse, pa je pozabil da je že v novem veku, nikoli ne veš... x)
 

DeletedUser

Guest
Saj ne morem verjet da se to dogaja. Vsem vodjem KOH-a in TMP-ja priporočam da pomirijo svoje lajajoče pse in začnejo se raje pogovarjati tako kot se zagre.
Pa še moja razlaga(brez tega vemo da nisem srečen).
NF dobro vsi vemo že od začetka da je eden top provokatorjev in svaka mu čast res mu to dobro uspeva če mu uspe celo skregati na forumu KOH in TMP. Res kapo dol bi rekel Katanec :))
NF ni mogel brez moje omembe tukaj. Le zakaj? No meni je jasno...zato da bi se tudi jaz oglasil s svojim romanom in razglabljal kdo ima prav in kdo ne. Žal tokrat ne...škoda časa NF zato. Jaz vem kako je in kaj je res in kaj ne(prevečkrat že razložil). To je le igra in dokler igraš po pravilih igre je vse ok drugače si banan...simple kot keks. Zdej pa pejte igrat in ne tukaj lajat :).

Pa lep dan vsem.
 

nofear

Member
Reaction score
0
mater maš problemov s slikami... Mi lahko poveš point? A to tisto kao da so pozabljene haha? No če je to potlej sem raj slika kot nofear :p

Slike so za obesit!!!

Dany sam ti si pa malo neumen ane? Ne pravim, da je s tem kaj narobe, ampak vidim, da Matjazinho pazi nate, tako da bo vse ok :)

Saj ne morem verjet da se to dogaja. Vsem vodjem KOH-a in TMP-ja priporočam da pomirijo svoje lajajoče pse in začnejo se raje pogovarjati tako kot se zagre.
Pa še moja razlaga(brez tega vemo da nisem srečen).
NF dobro vsi vemo že od začetka da je eden top provokatorjev in svaka mu čast res mu to dobro uspeva če mu uspe celo skregati na forumu KOH in TMP. Res kapo dol bi rekel Katanec :))
NF ni mogel brez moje omembe tukaj. Le zakaj? No meni je jasno...zato da bi se tudi jaz oglasil s svojim romanom in razglabljal kdo ima prav in kdo ne. Žal tokrat ne...škoda časa NF zato. Jaz vem kako je in kaj je res in kaj ne(prevečkrat že razložil). To je le igra in dokler igraš po pravilih igre je vse ok drugače si banan...simple kot keks. Zdej pa pejte igrat in ne tukaj lajat :).

Pa lep dan vsem.

Le koga sem jaz skregal tri mesece sem bit tiho kot miška pa ste KOHovci najedal in najedal potem mi je pa "film poknu" in sem povedal kar vam gre in če ne prenesete resnice je to pač vaša stvar, ampak vseeno imam rad da je ljudstvo obveščeno kaj se dogaja, da ne boste potem kvazi resnice zavijali v celofan in govorili tisto kar si ljudje želijo slišat.

Pravi politiki ste vi v KOH ampak dokler igrate po pravilih je vse cool, čeprav meni se zdite bolj podobni virusi ki se razširja po svetu ena. Postali ste kot pandemija.

Zakaj:
Kot pleme ste slabotni in se napajate s krvjo malih plemen. Prvi večji ulov ste naredili s tem ko ste sprejeli člane TLAELF potem člane NSA in PS in NEAL in SD...

Vaš recept je vedno bil sprejmimo največje v pleme ostale pa ponoblajmo in na takšen način so se "dobivale" vojne. Ko PS niste mogli več ponoblat ker so postali premočni ( kao niste resno napadali kot vedno ) ste jih raje vzeli medse.

Toliko o tem kdo lahko sodi o preživetju plemen.

XmigX tebi pa samo to, da si največji:
[SPOIL]
volvo-mega-sleper-slika-287619.jpg
[/SPOIL]( šleper )
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Nofear ti si res car. Še vedno ne vem zakaj si omenil mene? Mogoče še bolj tebi razumljivo vprašanje: kaj imam jaz s tabo in ti z mano. Nisem niti v vodstvu niti ti nisi. torej kot sem rekel ne lajaj in se umiri. Sicer pa bi bilo dobro da bi ti Ata ali fluxe objasnil kako in kaj. Če sem jaz šleper ki igram še s svojim original računom potem ne vem kaj bi lahko sklepal o drugih(tudi tebi).

Predno pa govoriš čez KOH pa malo poglej koliko vasi je TMP dobil s vabljenjem sovražnikov in koliko KOH...boš začuden. TMP kot pleme sam spoštujem(čeprav ne vodijo po načinu ki je meni blizu ampak vseeno so drugouvrščeno pleme in verjetno niso čisto zanič).Za razliko od tebe ki samo lajaš z vedno istimi stavki(ko si bil EOW so bili proti takšnim stavkom tudi v TMP zdaj verjetno te uporabljajo kot provokatorja). Torej naj govorijo dejstva in ne tvoj jezik. Velja? Ali je to težko dojet?
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Nofear ti si res car. Še vedno ne vem zakaj si omenil mene? Mogoče še bolj tebi razumljivo vprašanje: kaj imam jaz s tabo in ti z mano. Nisem niti v vodstvu niti ti nisi. torej kot sem rekel ne lajaj in se umiri. Sicer pa bi bilo dobro da bi ti Ata ali fluxe objasnil kako in kaj. Če sem jaz šleper ki igram še s svojim original računom potem ne vem kaj bi lahko sklepal o drugih(tudi tebi)

Šleper si zato ker se vseskozi šlepaš in v bistvu nisi niti 50 vasi dobil v vojnah vse kar si bil sposoben vzeti je to da si ponoblal svoje neaktivne in barbare in tiste ki so ti jih dodelili.

Očitno so le imeli prav tisti, ki so te skužili kakšen si v resnici. Tudi sam sem nekaj časa rabil, ampak bolje pozno kot prepozno.

Če msiliš zakaj sem te v pesmici omenil ( ODA KOHu ) je zgolj naklučje ker sem vzel top 10 igralcev in jih v obratnem vrstnem redu dajal v pesmico. Tisto je samo za hec in upam da nisi kar preveč resno vzel tiste pesmice ker je samo pesmica in nima veze z igranjem.

Tudi z deadsystemom se nikoli nisem slišal pa je omenjen pa vidim da razume, da gre za šalo in popestritev očitno si ti edini, ki se je prižgal.
 

DeletedUser

Guest
nofear premalo me poznaš. Vojne smo bili na začetku in ja tudi v KOHu sem dobil nekaj vasi proti PS. Sicer pa tebi se ne mislim zagovarjat si prevelik mulo zame.

In tudi če se šlepam si ti tisti ki je že enkrat pogorel na tem svetu pa še kar lajaš. Pospravi najprej pred svojim pragom da boš potem imel možnost pametit drugim.
Tudi Ata je že povedal...ni važno kako igraš če igraš po pravilih...ampak izgleda da si ti meni fouš da sem kjer sem(kavice itd niso pomagale da bi ti prišel v KOH??? no zdaj si vsaj tam kjer te že od začetka spoštujejo kajneda...volk dlako menja nravi pa nikoli)

Sicer pa to je moj zadnji komentar v tej temi.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dany sam ti si pa malo neumen ane? Ne pravim, da je s tem kaj narobe, ampak vidim, da Matjazinho pazi nate, tako da bo vse ok :)
Prvič, če se gremo žalit si ti res med tistimi, ki potrebujejo special need, kar mislim nisem Dany sem ti stokrat povedal in mi nisi niti tolko blizu, da bi me lahko tak klical...
Wem, da misliš obratno kar poveš, ampak sej bo saj se boš spametoval... :D
Matjaža pa mi prosim ne vtikavat tukaj!
 

DeletedUser

Guest
Le koga sem jaz skregal tri mesece sem bit tiho kot miška pa ste KOHovci najedal in najedal potem mi je pa "film poknu" in sem povedal kar vam gre in če ne prenesete resnice je to pač vaša stvar, ampak vseeno imam rad da je ljudstvo obveščeno kaj se dogaja, da ne boste potem kvazi resnice zavijali v celofan in govorili tisto kar si ljudje želijo slišat.

Pravi politiki ste vi v KOH ampak dokler igrate po pravilih je vse cool, čeprav meni se zdite bolj podobni virusi ki se razširja po svetu ena. Postali ste kot pandemija.

Zakaj:
Kot pleme ste slabotni in se napajate s krvjo malih plemen. Prvi večji ulov ste naredili s tem ko ste sprejeli člane TLAELF potem člane NSA in PS in NEAL in SD...

Vaš recept je vedno bil sprejmimo največje v pleme ostale pa ponoblajmo in na takšen način so se "dobivale" vojne. Ko PS niste mogli več ponoblat ker so postali premočni ( kao niste resno napadali kot vedno ) ste jih raje vzeli medse.

Toliko o tem kdo lahko sodi o preživetju plemen.

XmigX tebi pa samo to, da si največji:
[SPOIL]
volvo-mega-sleper-slika-287619.jpg
[/SPOIL]( šleper )




Zdaj se moram pa še jaz oglasit :)


Ti NoFear se res nimaš pri ničemer za oglašat. Govoriš o stvareh, ki jih ne razumeš in ne poznaš.
Ti bi bil že zdavnaj ponoblan, če ne bi bil pod zaščito bivših in zdajšnjega plemena. Tako ali tako se znaš samo zabijati v bunkerje kar si tudi lepo dokazal na MUNGU, ki namesto, da bi imel vsak dan manj točk jih ima vsak dan več. Čestitam ;).

Glede PS-a je tako: PS je bil tik pred propadom, šel je slovenec, šel je potem še "veliki" Črtomir, ostalim večjim ni preostalo drugega kot, da so se pradali v usodo.

Sploh pa mi tebi ni treba to govorit kajne? Ti si vse to dal že skozi, vse to prebežništvo in ostalo ;). Previsoko si v oblakih sine ;) Sem slišal, da si si celo prilastil pravico govoriti v imenu TMP-ja za hrbtom vodstva a? ;)

Torej spet, kot že velikokrat si se uštel in osramotil, s svojim blebetanjem in nakladanjem. Imaš srečo, da te Templarji trpijo, da bi bil jaz vodja, te že ne bi, v to si lahko prepričan ;)....


Salah
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
nofear premalo me poznaš. Vojne smo bili na začetku in ja tudi v KOHu sem dobil nekaj vasi proti PS. Sicer pa tebi se ne mislim zagovarjat si prevelik mulo zame.

In tudi če se šlepam si ti tisti ki je že enkrat pogorel na tem svetu pa še kar lajaš. Pospravi najprej pred svojim pragom da boš potem imel možnost pametit drugim.
Tudi Ata je že povedal...ni važno kako igraš če igraš po pravilih...ampak izgleda da si ti meni fouš da sem kjer sem(kavice itd niso pomagale da bi ti prišel v KOH??? no zdaj si vsaj tam kjer te že od začetka spoštujejo kajneda...volk dlako menja nravi pa nikoli)

Sicer pa to je moj zadnji komentar v tej temi.

Kot prvo kave ne pijem ... Definitivno nisem pogorel kot vidiš imam prijatelje okoli sebe. Tedaj sem se za potezo odločil ker sem bil jezen na izdajalce.
Mogoče je v preteklosti res bila kdaj opcija, da bi šel v KOH in sem to pleme zelo spoštoval, ampak zadnji mesec so pa naredili toliko brezveznosti in ne samo da ne želijo priznati napak celo delajo se da jih ni oziroma me želijo prepričat da sem jaz v zmoti.

Nazadnje bom prišel do spoznanja, da je mungo še edini zaradi katerega imam veselje do igre.
 

DeletedUser

Guest
Kot prvo kave ne pijem ... Definitivno nisem pogorel kot vidiš imam prijatelje okoli sebe. Tedaj sem se za potezo odločil ker sem bil jezen na izdajalce.
Mogoče je v preteklosti res bila kdaj opcija, da bi šel v KOH in sem to pleme zelo spoštoval, ampak zadnji mesec so pa naredili toliko brezveznosti in ne samo da ne želijo priznati napak celo delajo se da jih ni oziroma me želijo prepričat da sem jaz v zmoti.

Nazadnje bom prišel do spoznanja, da je mungo še edini zaradi katerega imam veselje do igre.


Ne poznam situacije med tmp in koh in je ne morem ocenjevati. Ampak tmp nikoli ni igral pošteno, kradel člane šb-ju? Dela to zavezniško pleme? V Eow smo noblali take.. tmp pa jih je samo k sebi vlekel... Kar se tiče vsega samo provocirati znaš, morda znaš tudi igrati in maš čas za to ampak če primerjam tebe in mungota je on svetlobna leta pred tabo. Pa četudi pošlje train v enim minuti... ;) Vsaj snipati zna, ko boš ti pod napadi me pa zanima kako boš reagiral... Na jances nimaš skoraj nič odd, na nofear si imel tudi bolj slabo, torej bomo videli. Vsi enkrat pridejo na vrsto...


Kar se pa tiče rekrutiranja igralcev s strani Koh ne vem ampak za tmp lahko rečem, da rekrutirajo vse kar ima več kot 700.000 pik...

P.s.: Si že določil na kakšno steno so za zabit vse ze slike? Ali pač obesiti?
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Zdaj se moram pa še jaz oglasit :)


Ti NoFear se res nimaš pri ničemer za oglašat. Govoriš o stvareh, ki jih ne razumeš in ne poznaš.
Ti bi bil že zdavnaj ponoblan, če ne bi bil pod zaščito bivših in zdajšnjega plemena. Tako ali tako se znaš samo zabijati v bunkerje kar si tudi lepo dokazal na MUNGU, ki namesto, da bi imel vsak dan manj točk jih ima vsak dan več. Čestitam ;).

Glede PS-a je tako: PS je bil tik pred propadom, šel je slovenec, šel je potem še "veliki" Črtomir, ostalim večjim ni preostalo drugega kot, da so se pradali v usodo.

Sploh pa mi tebi ni treba to govorit kajne? Ti si vse to dal že skozi, vse to prebežništvo in ostalo ;). Previsoko si v oblakih sine ;) Sem slišal, da si si celo prilastil pravico govoriti v imenu TMP-ja za hrbtom vodstva a? ;)

Torej spet, kot že velikokrat si se uštel in osramotil, s svojim blebetanjem in nakladanjem. Imaš srečo, da te Templarji trpijo, da bi bil jaz vodja, te že ne bi, v to si lahko prepričan ;)....


Salah

"Le čevlje sodi naj kopitar" bi se lahko tebi in tvoji farsi reklo. Kot prvo jaz ne govorim v imenu plemena, ker mislim da je vsem skupaj to jasno in da v imenu plemena se meni zgolj atasmrk. Da bi jaz delal kaj za hrbtom plemena ne vem mogoče si delal salah ti, ko si rezerviral parmenionove ( tvoj bivši račun ) vasi ki so postali barbari. Nekatere je pobasal mungec in ko sem se pritožil ninji si jih potem na veliko začudenje ponoblal ti. Toliko o tvojem velecenjenem znanju.

Glede da nisi vodja TMP ne govori kaj bi naredil, če bi bil vodja ker kot prvo si preveč nesposoben, da bi karkoli naredil kot drugo pa tebi z osnovnošolskim egom še veliko manjka.

Koliko nukov skurim na mungecu je moja stvar in ne tvoja. Predlagam da mu še bolj zastackate vasi boste tako imeli manj izgub.
Še malo pa bo KOH postala proizvodnja za mungodefense.

Mungo je car za vas in tako kot je nekoč že rekel vedno se najde budala.
 

DeletedUser

Guest
Ampak tmp nikoli ni igral pošteno, kradel člane šb-ju?

Matjazinho ne govori o nečem, o nečem kar nimaš pojma. To ne drži, saj je bil dogovor med bumbarjem in AtaSmrkom da tisti, ki želijo it k njim lahko gredo. Kot baron v ŠB sem vedel marsikaj, kaj drugi v vodstvu niso(bumbar seveda izvzet).
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Ne poznam situacije med tmp in koh in je ne morem ocenjevati. Ampak tmp nikoli ni igral pošteno, kradel člane šb-ju? Dela to zavezniško pleme? V Eow smo noblali take.. tmp pa jih je samo k sebi vlekel... Kar se tiče vsega samo provocirati znaš, morda znaš tudi igrati in maš čas za to ampak če primerjam tebe in mungota je on svetlobna leta pred tabo. Pa četudi pošlje train v enim minuti... ;) Vsaj snipati zna, ko boš ti pod napadi me pa zanima kako boš reagiral... Na jances nimaš skoraj nič odd, na nofear si imel tudi bolj slabo, torej bomo videli. Vsi enkrat pridejo na vrsto...


Kar se pa tiče rekrutiranja igralcev s strani Koh ne vem ampak za tmp lahko rečem, da rekrutirajo vse kar ima več kot 700.000 pik...

P.s.: Si že določil na kakšno steno so za zabit vse ze slike? Ali pač obesiti?

Če je kdo kdaj v preteklosti imel burne debate s TMP sem bil to jst in nisem šparal besed.

Koga je TMP ukradel ŠB???
Kot moderatora te prosim da ne klobasaš več neumnosti na forumu in ne zavajaš več ljudi s svojimi neumesnimi pripombami.

Veš je razlika ali nekdo prestopi v TMP zaradi prijateljev ali zaradi strahu da bo ponoblan.

Vprašaj se Matjazinho zakaj so prestopili:
Bosko
Harli99
simonnn
meho
plemenski
žaba
.
.
.
nekateri poznajo besedo lojalnost in prijateljstvo nekateri pač ne in na svetu 1 si ti zadnji, ki lahko o tem govori.
 

DeletedUser

Guest
Če je kdo kdaj v preteklosti imel burne debate s TMP sem bil to jst in nisem šparal besed.

Koga je TMP ukradel ŠB???
Kot moderatora te prosim da ne klobasaš več neumnosti na forumu in ne zavajaš več ljudi s svojimi neumesnimi pripombami.

Veš je razlika ali nekdo prestopi v TMP zaradi prijateljev ali zaradi strahu da bo ponoblan.

Vprašaj se Matjazinho zakaj so prestopili:
Bosko
Harli99
simonnn
meho
plemenski
žaba
.
.
.
nekateri poznajo besedo lojalnost in prijateljstvo nekateri pač ne in na svetu 1 si ti zadnji, ki lahko o tem govori.


Simonnn, meho, žaba in tomsa, so šli v šb zaradi harlija. Plemenski zakaj je šel? Hmmm ker je jokal, da nima časa, da bo končal, ko ste ga napadali potem pa ob priliki bil še eden izmed mnogih, ki je obrnil rit in prestopil. Še teden prej smo se smejali na tvoj račun, ko si mu grozil, potem si poslal napade pa da bo končal igrati. Saj veš lovci na pike...Ker žal znanja ni imel. Bosko je pa najbrž zaradi tebe prestopila v tmp.

Lepo, da priznaš, da si bil ti tisti, ki je pljuval tmp in sedaj pljuvaš koh. V kolikor te tmp ponobla in bi dobil račun v koh bi pa pljuval po komu drugemu in hvalil koh. Daj brezveze je vso to provociranje, ki ga počneš tle na zunanjem forumu. Kot baron bi lahko pa vedel, da čeprav nisi vodja plemena in morda tisti, ki ureja zunanje stike je tvoje mnenje malček več vredno kakor tisto od navadnega člana. Torej izbiraj pazljivo svoje besede.


Kar se tiče mojega moderiranja na forumu ti gre v nos? Sem edin predstavnik jb-ja na forumu torej lahko komentiram. Vitez ni seznanjen z vsem, mungo ni spoštoval pravil in je bil za to trajno banan. Torej ostanem še jaz... Pa čeprav imam 7 al 8 vasi lahko komentiram. Če te zanima zakaj komentiram ti lahko drugje razložim, da ne bom spammal v temi z nepotrebnimi zadevami.
Ker sem pa že moderator dvojni posti niso dovoljeni tako, da popravi si gor in združi vse v enega.
 

DeletedUser

Guest
Vprašaj se Matjazinho zakaj so prestopili:
Bosko
Harli99
simonnn
meho
plemenski
žaba
.
.
.
nekateri poznajo besedo lojalnost in prijateljstvo nekateri pač ne in na svetu 1 si ti zadnji, ki lahko o tem govori.

Glede tega se ne morem strinjati, odšli niso ne zaradi tega prijateljstva (kar misliš) in ne zaradi lojalnosti, pač pa zaradi harlija, sam nevem zakaj je odšel harli, vendar drugi so ti. "spizdili" za njim, pač ali je lojalnost ali prijatelstvo, vendar ne do plemena TMP, kot ti misliš in ja sem dober prebral in ja Dany boš zopet rekel, pa vem, da pišeš obratno kar misliš...
P.S. nimaš kaj govoriti o članih Ekipe, prosim piši lepo po ZS komurkoli tukaj pa tega ne moreš pač pisati, če se nisi naučil tega se mi smiliš.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Simonnn, meho, žaba in tomsa, so šli v šb zaradi harlija. Plemenski zakaj je šel? Hmmm ker je jokal, da nima časa, da bo končal, ko ste ga napadali potem pa ob priliki bil še eden izmed mnogih, ki je obrnil rit in prestopil. Še teden prej smo se smejali na tvoj račun, ko si mu grozil, potem si poslal napade pa da bo končal igrati. Saj veš lovci na pike...Ker žal znanja ni imel. Bosko je pa najbrž zaradi tebe prestopila v tmp.

Lepo, da priznaš, da si bil ti tisti, ki je pljuval tmp in sedaj pljuvaš koh. V kolikor te tmp ponobla in bi dobil račun v koh bi pa pljuval po komu drugemu in hvalil koh. Daj brezveze je vso to provociranje, ki ga počneš tle na zunanjem forumu. Kot baron bi lahko pa vedel, da čeprav nisi vodja plemena in morda tisti, ki ureja zunanje stike je tvoje mnenje malček več vredno kakor tisto od navadnega člana. Torej izbiraj pazljivo svoje besede.


Kar se tiče mojega moderiranja na forumu ti gre v nos? Sem edin predstavnik jb-ja na forumu torej lahko komentiram. Vitez ni seznanjen z vsem, mungo ni spoštoval pravil in je bil za to trajno banan. Torej ostanem še jaz... Pa čeprav imam 7 al 8 vasi lahko komentiram. Če te zanima zakaj komentiram ti lahko drugje razložim, da ne bom spammal v temi z nepotrebnimi zadevami.
Ker sem pa že moderator dvojni posti niso dovoljeni tako, da popravi si gor in združi vse v enega.

Vprašanje je zakaj je harli prestopil??? Ne želi si da ti še on napiše kako in kaj in kaj vse je harli vedel o meni še preden se je pri vas karkoli zgodilo...
Zapomni si matjazinho da NoFear ni Baron v plemenu TMP, ampak je samo član vodstva. Vidim da bi me že rad kar povišal...
Da bi ti zavidal mesto moderatorja??? Ti kot moderator bi moral biti bolj objektiven in navajati dejstva ne pa da si tle gor zaščitniški do nekaterih!!
 

DeletedUser

Guest
Ampak tmp nikoli ni igral pošteno
Oprosti Matjaž, ampak si med zadnjimi, ki lahko govorijo o poštenosti na vojniplemen.si. Nenazadnje si razdrl, oziroma si bil med vzroki za razdor že v dveh plemenih (eno s1, eno s4).
Navedi mi prosim tudi, zakaj TMP ne igra pošteno?

kradel člane šb-ju?
Če se nekdo v nekem plemenu ne počuti dobro in želi v drugega, potem zame to ni kraja.

nimaš kaj govoriti o članih Ekipe, prosim piši lepo po ZS komurkoli tukaj pa tega ne moreš pač pisati, če se nisi naučil tega se mi smiliš.
Tudi člani ekipe VP smo ljudje in lahko na forumu nastopamo kot, da bi bili navadni uporabniki foruma. V tej temi ni nobena kritika letela na ekipo VP, zato je ta tvoj vpis nepotreben.
 
Status
Not open for further replies.
Top