PnP-svet4-NOB!!

DeletedUser

Guest
Tom_and_jerry_mgm_parody.jpg


Cartoons Network Presents....


Začel se je svet 4....
472097903_b781a0f4f8.jpg
1206566007507326711cibo00_Cibo00_-_Number_%284%29.svg.hi.png



Spet so se najvišje uvrstila mass recruit plemena....

crow-tribe.jpg



začelo se je s propadom plemen ki so od začetka bile 1. na lestvici, in so poskušale ujeti žogico "Dobrega začetka"....


fail.jpg


in končale na "Razpusti pleme" ...


Kot kaže se do zdaj ni nobenemu upalo priznati....

im_a_noob-emptees.jpg



nekateri so kot slepci tipali po dobrih plemenih....

blind-man.jpg


Smo Ponosni na naše pleme:

userimagephp.jpg




Ki se ponaša z :

BunnyWarrior.jpg





Naša diplomacija je :

Make_Love_Not_War.gif
HeHe


Kot eno bomo zavladali svetu...:D

bn-bunny7-1.jpg



To Be Continued....
Really :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Lepo lepo, torej sami sebe ne štejete med mass recruit(nova politika očitno), pa ko boste vi zavladali svetu bom jaz že v penziji. Nekdo še ni slišal očitno da se pokaže katero pleme je res dobro komaj po koncu začetniške zaščite....:rolleyes:
 
Last edited by a moderator:

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Lepo lepo, torej sami sebe ne štejete med mass recruit(nova politika očitno), pa ko boste vi zavladali svetu bom jaz že v penziji. Nekdoše ni slišal očitno da se pokaže katero pleme je res dobro komaj po koncu začetniške zaščite....:rolleyes:

podpišem!

4 dni se igra server pa že usi hudi kdo bo ''vodilni'' na serverju :D počakajte na noble al pa usaj konca zašćite
 

DeletedUser

Guest
Lepo lepo, torej sami sebe ne štejete med mass recruit(nova politika očitno), pa ko boste vi zavladali svetu bom jaz že v penziji. Nekdoše ni slišal očitno da se pokaže katero pleme je res dobro komaj po koncu začetniške zaščite....:rolleyes:


ni važno..to je pnp če nisi videl ...
 

DeletedUser

Guest
PnP ponavadi utrdi propandno politiko in tvoj imidž. Tale ravno obratno, ker kritizirate mass recruit, medtem ko se sami tudi del njih...
Aja, kam je pa limi 30 izginu? Pa limit, da je maks 35? Ni treba odgovort, ker ste tko al tko kr mal naokrog pošiljal povabila...
 

DeletedUser

Guest
limit je 40, ampak mi lahko pove kdo, do kolko bodo rastli barbari? do kolko točk?
 

DeletedUser

Guest
Flaniger said:
Arthur said:
žal ti moram povedat , da pleme ni mass recruit...jas sem jih moral 2 dni prosit da so me sprejel...in sem imel pik blizu povprečju plemena...

zato to ni mass recruit pleme...nevem pa zakaj se je limit spremenil...iz 30 na 35 in zdaj na 40...

to ve sam ustanovitelj...

in pusti nam vsaj malo veselja ob dobrem PnP-ju če že mislite da bomo kmalu propadli...
če ti ni všeč ga tudi ni treba gledat in ga komentirat...

lp
Politika in propaganda. Če misliš, da bodo drugi samo gledali kako se imate vi za dobre, se motiš. Če pa sam na pike gledate, pa ni moj problem.
Pač, na jetra mi gre tkole, če eni mislejo, da če prek ZSja se bo pa temo pustil pri miru...
 

DeletedUser

Guest
Arthur said:
žal ti moram povedat , da pleme ni mass recruit...jas sem jih moral 2 dni prosit da so me sprejel...in sem imel pik blizu povprečju plemena...

zato to ni mass recruit pleme...nevem pa zakaj se je limit spremenil...iz 30 na 35 in zdaj na 40...

to ve sam ustanovitelj...

in pusti nam vsaj malo veselja ob dobrem PnP-ju če že mislite da bomo kmalu propadli...
če ti ni všeč ga tudi ni treba gledat in ga komentirat...

lp

šala dneva:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ahha tako je ;)

in potem meni pravite spammer...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kolko sm jaz prbral ni nihče reku da bo pleme propadlo :S saj strani negledam :D pa še kdo je ustanovitelj?
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Pa še kot dobra plemena bi najprej uvrstil Who?,potem verjetno SHOP,nato šele NOB!!,ker je v prej omenjenih plemenih veliko dobrih igralcev(skoraj usi) in po poteku zaščite se bo videlo kdo bo prevzel neko vodilno mest v plemenih :)
 

DeletedUser

Guest
se strinjam do razlik bo prišlo ko se zaščita izteče ampak nekatera odlična plemena se nebodo hitro povspela. to se bo videlo ko bodo prišli na svet prvi plemiči še prej pa katera plemena se odlično bojujejo... moje mnenja :S
 

DeletedUser

Guest
se strinjam do razlik bo prišlo ko se zaščita izteče ampak nekatera odlična plemena se nebodo hitro povspela. to se bo videlo ko bodo prišli na svet prvi plemiči še prej pa katera plemena se odlično bojujejo... moje mnenja :S

ja to je res...ampak jas sem ta PnP naredil da se po dolgem času spet en pojavi...pa nevem zakaj res mislite da je NOB!! mass r. pleme :confused:

jaz bi to rekel za ehorde (s 2 akademijama :eek: ) ..ali pa K44 o katerem sicer nimam slabega mnenja ampak akademija že na začetku :eek:

PnP je bil ustvarjen za našo reklamo in prepoznavnost ne zaradi tega kar je rekel sveti F. in sveti U....
in mislim da vsako kolikor toliko dobro pleme bi "lahko" imelo eno predstavitev na forumu...tako bi tudi povečali aktivnost na njem ...
ne pravim da who? in SHOP nista dobri plemeni...nasprotno pravim da sta zelo disciplinirana...
sveti U. jas vsaj ne žalim takoimenovanega "sovražnika" kar ti vedno počneš...ko si bil velik ŠB-jevec je bil Nofear največi debil zdaj ko je pa z vami je pa seveda vse drugače....ne mi spet "dokler ni v vodstvu ...." če bi imel pa 200k pik bi ga pa tako ven vrgli..zdaj ko ima pa dobra 2 miljona pa ne....oprostite za zadnji del ker ni bilo v pravi temi :cool:

na to prosim ne odgovarjat :) ker se bojim vaših velikih odgovorov....

lp in
moje mnenja :S
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
.ali pa K44 o katerem sicer nimam slabega mnenja ampak akademija že na začetku :eek:

To pa se bom jaz vmesal... glede k 44, jaz sem pobudnik da se je to pleme ustanovilo...

Razlog zakaj ima k 44 akademijo, je da so v tem plemenu igralci iz si2, iz plemena k 53,...

k 44 je samo "novejsa" razlicica tega plemena... razlog za akademijo pa je, da jih je iz nasega k 53 prevec slo igrat na si4 in osnovno pleme ni mogli sprejet vseh svojih clanov...
To ni "mass r." pleme, vendar sprejema svoje iz si2, iz k 53...

kapiras?
p.s. pa ravno danes sem imel pogovor z vodjo tega plemena "lev ji" in mi je povedala, da se eno pleme hoce biti njihova akademija, vendar ker se zaveda da veliko akademij mece slabo luc na pleme, jih po vsej verjetnosti ne bo sprejela... torej je vodstvo DOBRO!!! ampak pac je bilo treba se nase na kup pobrat, pa 1 pleme ni bilo dovolj!

lp
 

DeletedUser

Guest
ja to je res...ampak jas sem ta PnP naredil da se po dolgem času spet en pojavi...pa nevem zakaj res mislite da je NOB!! mass r. pleme :confused:

Mogoče zato ker je?

jaz bi to rekel za ehorde (s 2 akademijama :eek: ) ..ali pa K44 o katerem sicer nimam slabega mnenja ampak akademija že na začetku :eek:

A je kdo rekel da nista ti dve plemeni mass recruit?

jne pravim da who? in SHOP nista slabi plemeni...nasprotno pravim da sta zelo disciplinirana...

m to dvo je zdaj čisto nasprotje.

Arthur said:
sveti U. jas vsaj ne žalim takoimenovanega "sovražnika" kar ti vedno počneš...ko si bil velik ŠB-jevec je bil Nofear največi debil zdaj ko je pa z vami je pa seveda vse drugače
Si že slišal za to da je možno spremenit mnenje, ko nekoga bolje spoznaš?

Arthur said:
če bi imel pa 200k pik bi ga pa tako ven vrgli..zdaj ko ima pa dobra 2 miljona pa ne....oprostite za zadnji del ker ni bilo v pravi temi

To pa se obrni na naše vodstvo, jaz sem samo navaden član.

To pa se bom jaz vmesal... glede k 44, jaz sem pobudnik da se je to pleme ustanovilo...

Razlog zakaj ima k 44 akademijo, je da so v tem plemenu igralci iz si2, iz plemena k 53,...

k 44 je samo "novejsa" razlicica tega plemena... razlog za akademijo pa je, da jih je iz nasega k 53 prevec slo igrat na si4 in osnovno pleme ni mogli sprejet vseh svojih clanov...
To ni "mass r." pleme, vendar sprejema svoje iz si2, iz k 53...

vseeno mass recruit <>.<>.....

kapiras?
p.s. pa ravno danes sem imel pogovor z vodjo tega plemena "lev ji" in mi je povedala, da se eno pleme hoce biti njihova akademija, vendar ker se zaveda da veliko akademij mece slabo luc na pleme, jih po vsej verjetnosti ne bo sprejela... torej je vodstvo DOBRO!!! ampak pac je bilo treba se nase na kup pobrat, pa 1 pleme ni bilo dovolj!

lp

ne me basat, ta fail spet vodi pleme -.-.
 
Last edited by a moderator:
Top