PnP-svet4-NOB!!

DeletedUser

Guest
A je kdo rekel da nista ti dve plemeni mass recruit?


jaz sem rekel da nista..(vsaj k 44 ne) hehe,
kot sem odzgoraj razlozil, lahko si vsak prebere... sem pa prej dopoldan med pogovorom z vodjo, jo prosil da ce lahko tukaj predstavi svoje pleme, k 44... in tako vec ne bo ugibanj za kaj se gre, in ali so mass r. ali pa ne... hehe


lp
 

DeletedUser

Guest
jaz sem rekel da nista..(vsaj k 44 ne) hehe,
kot sem odzgoraj razlozil, lahko si vsak prebere... sem pa prej dopoldan med pogovorom z vodjo, jo prosil da ce lahko tukaj predstavi svoje pleme, k 44... in tako vec ne bo ugibanj za kaj se gre, in ali so mass r. ali pa ne... hehe


lp

lev ji poznam kar dost, tako da nebi o tem debatiral sploh. To kar si napisal jih potrdi da so mass recruit, ne pa opraviči -.- .
 

DeletedUser

Guest
lev ji poznas? lepo...
in upam da poznas tudi njene osebne svetovalce, za katere ni receno da igrajo na si4, vendar ji bodo pri odlocitvah pomagali... v to ne dvomi...

glede mas r. ??? ammm kaj mi ti nacrtno "das kontra" ali kaj? ker, ce je to da poskrbis za svoje ljudi slabo... potem priznam da sem v svoji karieri naredil huhhhhhh ogromno napak...
 

DeletedUser

Guest
lev ji poznas? lepo...
in upam da poznas tudi njene osebne svetovalce, za katere ni receno da igrajo na si4, vendar ji bodo pri odlocitvah pomagali... v to ne dvomi...

če so isti kot so ji pomagali na si1 in 3, pol bo bolj boga pomoč

glede mas r. ??? ammm kaj mi ti nacrtno "das kontra" ali kaj? ker, ce je to da poskrbis za svoje ljudi slabo... potem priznam da sem v svoji karieri naredil huhhhhhh ogromno napak...

gorazdov hram said:
Razlog zakaj ima k 44 akademijo, je da so v tem plemenu igralci iz si2, iz plemena k 53,...
gorazdov hram said:
To ni "mass r." pleme, vendar sprejema svoje iz si2, iz k 53...

triger happy(invite) = mass recruit. Če rabiš dodatno pojasnilo se obrni na Grobija, Aljaža ali pa Flanigerja, ti bodo z veseljem podrobno pojasnili.

Drugače je ta tema namenja plemenu NOOB in nebi rad da me spet okrivi da je zarad mene tema propadla tako da nemislim o drugih plemenih razpravljat.
 

DeletedUser

Guest
meni vec nic ni jasno...
to ni spam, vendar zgleda da res razcistit nebomo mogli...

am.. hehe
od zacetka...

niso iz si1 in 3... tam jih sploh ne poznam... gre za vodstveno ekipo k 53, ki zelo dobro deluje,... ce ne vrjames, si vabljen...
(samo zate bomo naredili izjemo, ce bos sedaj komaj zacel igrati)

mass r. bi bilo ce sprejema vse po preko...

k 44 sprejema samo svoje clane iz k 53... za katere smo ze prej naredili seznam kdo vse bo igral, in se nam pridruzil...
torej bi bilo isto stevilo clanov, ce bi pleme imelo 500 moznih mest ali pa 10...
stevilo ljudi bi bilo enako... gre za clane kateri se poznamo med seboj in smo do sedaj dobro sodelovali in smo zeleli poizkusit svojo sreco na novem svetu... oz. oni so, meni se itak vec nena da...

tako da,...
jaz sem razlozil svoje,... lp, pa ce bo se kaki odgovor, ga lahko prosim po zs, ker nebi rad da mi kdo rece da brez pomena poste nabijam...
 

DeletedUser

Guest
N00b's -.-'

The guy who is in first place is a n00b -.-

In 11 days you only can do some 300 pts?

In 11 days if i work and work, I can do 1000 points :O

So, I think that the guys in the front of the ranking are a big n00bs ;)
 

DeletedUser

Guest
N00b's -.-'

The guy who is in first place is a n00b -.-

In 11 days you only can do some 300 pts?

In 11 days if i work and work, I can do 1000 points :O

So, I think that the guys in the front of the ranking are a big n00bs ;)

haha to se pa en oglaša ki ne pozna sveta...
1. svet ne traja 11 dni
1. world 4 isn"t open 11 days :O

2. only you can get to 1000 points in time when this world is open (not 11)

They arent n00bs just point whore :rolleyes:

zdaj pa upam da se bo v naslednjih komentarjih pojavlal samo odgovor..odličen Pnp - slab PnP

lep pozdravček :)
 

DeletedUser

Guest
N00b's -.-'

The guy who is in first place is a n00b -.-

In 11 days you only can do some 300 pts?

In 11 days if i work and work, I can do 1000 points :O

So, I think that the guys in the front of the ranking are a big n00bs ;)

and who would you be good sir?
 

DeletedUser

Guest
haha to se pa en oglaša ki ne pozna sveta...
1. svet ne traja 11 dni
1. world 4 isn"t open 11 days :O

2. only you can get to 1000 points in time when this world is open (not 11)

They arent n00bs just point whore :rolleyes:

zdaj pa upam da se bo v naslednjih komentarjih pojavlal samo odgovor..odličen Pnp - slab PnP

lep pozdravček :)

Če misliš da so vsi z 300 pikami pwji me pridi pozdravit kaj ;)

Ravno vrtimo tole na flat screenu, ki sem ga z odvečnimi resourci kupil, ker sem mel zgradbe zafilane, vojske pa sploh nočem delat :rolleyes:

http://www.newgrounds.com/portal/view/11940
 

DeletedUser

Guest
Če misliš da so vsi z 300 pikami pwji me pridi pozdravit kaj ;)

Ravno vrtimo tole na flat screenu, ki sem ga z odvečnimi resourci kupil, ker sem mel zgradbe zafilane, vojske pa sploh nočem delat :rolleyes:

http://www.newgrounds.com/portal/view/11940

oprosti zate...mogoče ti ne bo treba dolgo čakati...

zdej pa res ej :mad: pustite temo in se o tvojih risankah pogovarjaj drugje...

kot sem rekel...naj bodo komentarji samo : slab PnP - dober PnP PLEASE !!

zdaj lahk pa še prOju pokažeš risanko...če ti pravi noob saj si blizu vrha :)
 

DeletedUser

Guest
Oh come on -.-

People said me that was opened by 11 days

But if isn't, sorry ^^


They only have points, not troops ^^

But when i get the rush of cl i say to you something [if I want to play really]
 

DeletedUser

Guest
Oh come on -.-

People said me that was opened by 11 days

But if isn't, sorry ^^


They only have points, not troops ^^

But when i get the rush of cl i say to you something [if I want to play really]

you can try that out, but you will get blown away by some of them.
 

DeletedUser

Guest
They arent n00bs just point whore :rolleyes:

Mislim da s takimi komentarji sam sebi smetiš PnP, jaz pač ne nameravam mirno gledat žaljivih neresnic pa verjamem da nisem edini, če provociraš pričakuj odgovor :)

Drugače je pa PnP dober, še posebej so mi pa všeč zajčki, ker so tako prijazni in puhasti kot jaz <3.
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
N00b's -.-'

The guy who is in first place is a n00b -.-

In 11 days you only can do some 300 pts?

In 11 days if i work and work, I can do 1000 points :O

So, I think that the guys in the front of the ranking are a big n00bs ;)

if you think we are point whores attack us and see what we have in villiages, for all other noobs, if player has more points thats one reason more
that he has larger army ? Cuz i see people who has 10 times less points than ''average'' points for 1 server and their profiles says'' i've army not points'' you can easily see they 're noobs, so spare my time and don't call us ''pointwhores'' cuz u have no idea how to play.

SLO:
če kdo misli da so tisti ki imajo več točk ''pointwhores'' se lepo motite, če se ti hitreje razvijaš imaš posledično bolje nadgrajene zgradbe kot so : vojašnica, konjušnica in sicer tudi rudnike ipd... Ponavad pravjo tisti ki imajo slabšo vas da imajo več vojske sam js do sedaj sem videl to zelo redko.


Drugače glede PnP-ja. PnP je dober sam pač mal velike želje imate glede ''zmage nad svetom oz kontinentom ''. Pol se mi zdi čudno ker ste limite članov iz max 30 zdvigoval zdj kr do 40. Drugače pa je to vaša stvar in veliko sreče na svetu, kajti potrebovali jo boste.
 

DeletedUser

Guest
Pa še kot dobra plemena bi najprej uvrstil Who?,potem verjetno SHOP,nato šele NOB!!,ker je v prej omenjenih plemenih veliko dobrih igralcev(skoraj usi) in po poteku zaščite se bo videlo kdo bo prevzel neko vodilno mest v plemenih :)

Ponavadi se lastnega plemena ne hvali... Poleg tega pa ne vem če ste tako dobri napram drugim. Bomo videli kdo je dober in kdo ne..
 

DeletedUser

Guest
V kolikor jaz vem je bil dolgo časa nazaj v who? premade... Saj sem bil tudi jaz takrat na skype pa je bil tudi on en izmed teh, ki naj bi bili. Torej ne igra?
 

DeletedUser

Guest
V kolikor jaz vem je bil dolgo časa nazaj v who? premade... Saj sem bil tudi jaz takrat na skype pa je bil tudi on en izmed teh, ki naj bi bili. Torej ne igra?

igra drugje, kje pa ga sam vprašaj.
 
Top