Pogovor na sporočilo podpore

kustos

Member
Reaction score
0
Glede s14 pa lahko rečem samo RIP. Ko vidimo kakšni predlogi prihajajo za s14. Kaput.


Infra

Jap, se vidi kakšni igralci bodo igrali na s14, hitrost sveta 4, hitrost enot 4.5, kam smo prišli, svašta. Vse to pa je posledica dobesedno izganjanja igralcev iz slo serverja, zaradi takšnih in drugačnih razlogov, nato pa ostanejo samo še neki dripci.


Lp
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Noben vaš komentar ni bil izbrisan. Ste prepričani, da ste dobro pogledali? Včasih se zgodi, da kdo kaj spregleda.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Imam samo eno vprašanje,a se lahka motorka predstavi(je res nežni spol) -gdo v bistvu je,kaj je njegov cilj in zakaj je blokiral igravce ,ki so imeli premium račun ,oz.-ko so prejeli ban za vedno,kam potuje denar -premium,ki ostane na računu.

lp
 

six12

<br><span style="font-size:0.8em;">Borec petega iz
Reaction score
0
Imam samo eno vprašanje,a se lahka motorka predstavi(je res nežni spol) -gdo v bistvu je,kaj je njegov cilj in zakaj je blokiral igravce ,ki so imeli premium račun ,oz.-ko so prejeli ban za vedno,kam potuje denar -premium,ki ostane na računu.

lp

To bi bilo pa lepo slišat :rolleyes:
 
Last edited:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Imam samo eno vprašanje,a se lahka motorka predstavi(je res nežni spol) -gdo v bistvu je,kaj je njegov cilj in zakaj je blokiral igravce ,ki so imeli premium račun ,oz.-ko so prejeli ban za vedno,kam potuje denar -premium,ki ostane na računu.

lp

Ko pride do kršitev pravil, ne delamo razlik pri tem ali je račun imel premium ali ne. V nasprotnem primeru, bi jo vsi prenehali igrati, saj bi zmagal tisti, ki bi imel več premiuma. Nam so pomembni vsi igralci, tako, da lahko tudi tisti brez uživajo v pošteni igri.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Na kratko in jasno napisano....s13 je zadnji svet:).......naprej pa naj kaže statistika:)
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Noben vaš komentar ni bil izbrisan. Ste prepričani, da ste dobro pogledali? Včasih se zgodi, da kdo kaj spregleda.

Lep pozdrav,
Grobi

Grobi, oprostite, mi lahko napišete, kje je moj komentar od včeraj in še eno veliko prošnjo , če lahko pogledate kje je moj originalni račun na forumu, ker ga več ni in očitno je zopet prišlo do velike napake v sistemu.
Smešno, da tako brišete poste in za piko na i še izbrišete račun na forumu, ne blokirate ampak izbrišete, ker za , blokiranje ni bilo vzroka, ker sem napisal resnico in ni bilo nobenih žalitev ali kaj podobnega, res delujete malce panično
 
Last edited:

nikname

Member
Reaction score
0
Ko pride do kršitev pravil, ne delamo razlik pri tem ali je račun imel premium ali ne. V nasprotnem primeru, bi jo vsi prenehali igrati, saj bi zmagal tisti, ki bi imel več premiuma. Nam so pomembni vsi igralci, tako, da lahko tudi tisti brez uživajo v pošteni igri.

hehehehe tole je pa za malo deco hranit
 

DeletedUser

Guest
prosil bi za čim hitrejši odgovor glede na blokiranje računa.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
ulalala tukaj je pa zelo vroče, zdej se moram še jaz izpisati, ker mi že nekaj časa leži na duši.


Pred mesecem dni, na svetu 13 mi je igralec KozoroK napisal v sporočilu, da se še kdaj pipnem njegovega prijatelja napadalec12 bom mrtva, kuzla......psica.....( tega sporočila žal nimam več, je dobil krila, ) da ne pišem še kake besede mi je pisal, ker nočem dobiti opomina za brez veze, me zanima kaj je bilo z tistim sporočilom, ki sem ga posredovala naprej kot žalitev igralca ?

Odgovora še do danes nisem dobila, če pa ga bom, bo pisalo takole: Vaša prošnja je bila ustrezno sprejeta. ?????

Ja wtf kaj si vi mislite, povejte mi kje imate vaš sedež Vojne plemen, da boste dobili tisti super občutek, kako je če ti nekdo take besede piše, a ne bi bilo fino, da bi prišla tja z pištolo in vam začela groziti.

S takimi primeri grožnje se jaz osebno srečam vsak dan, ne pri sebi, pri drugih ljudeh in povem vam, ni lep občutek, da dobiš grožnjo, pa naj gre pisna ali pa elektronska. Zdej sem dobre volje, da začnem pljuvati po vseh vaših glavnih šefih, kok so nesposobni, da pustite take igralce še igrati, do danes niste tega igralca blokirali in dvomim da ga boste, čisto isti bebci ste kot na tribal warsih, tam te še blokirajo, ko si dva različna igralca delita skupno internetno povezavo. Sram vas je lahko res, očitno se v vaši pisarni nabirajo sami, deci, nesposobni voditi igro Vojna plemen. Manjka VAM vzgoiteljica, ne nam.

Vaš odgovor glede tega igralca KozoroK pričakujem v kratkem in dejte ga že do konca sveta 13 blokirarati


lp vulpi
 
Last edited:

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
, me zanima kaj je bilo z tistim sporočilom, ki sem ga posredovala naprej kot žalitev igralca ?
Odgovora še do danes nisem dobila, če pa ga bom

Sistem za prijavo žalitve je narejen tako, da vam na prijavo žalitve ne moremo odgovoriti. Igralcem, ki jih prijavite na ta način, določimo kazenske točke glede na žaljivke oz. kletvice, igralec je samodejno dodan na vaš seznam blokiranih pošiljateljev, prejme pa tudi opozorilo.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
aha no torej kake so to kazenske točke, a mu vzamete vasi, čudno ta igralec po prijavi sploh ni bil blokiran, ker če bi bil blokiran, ga ne bi mogli napadati kajne ?

to se pravi, ga niste blokirali, glede na to da je pisal žaljivke, mene ste pa takoj ko sem igralcu lemon pisala čisto nič groznega, in če ni bilo 5 minut, ko sem bila blokirana, kaj vam mastno plačajo da nekoga po krivem blokirate, ki ni čisto nič žaljivega pisal, ali pa vam daje lepo vsoto denarja v kuverto ?

Se vidi, da ste čisto ista podpora kot na tribal warsih, pa malo si spremenite te vaša imena so prav scary včasih, otroci kar gledajo kdo hudiča je tale motorka, ali je dec ali pa baba, saj jaz sem predvidevala da je ženska, ker ima slikco vilinke, pa brez zamere.
 

DeletedUser

Guest
aha no torej kake so to kazenske točke, a mu vzamete vasi, čudno ta igralec po prijavi sploh ni bil blokiran, ker če bi bil blokiran, ga ne bi mogli napadati kajne ?

to se pravi, ga niste blokirali, glede na to da je pisal žaljivke, mene ste pa takoj ko sem igralcu lemon pisala čisto nič groznega, in če ni bilo 5 minut, ko sem bila blokirana, kaj vam mastno plačajo da nekoga po krivem blokirate, ki ni čisto nič žaljivega pisal, ali pa vam daje lepo vsoto denarja v kuverto ?

Se vidi, da ste čisto ista podpora kot na tribal warsih, pa malo si spremenite te vaša imena so prav scary včasih, otroci kar gledajo kdo hudiča je tale motorka, ali je dec ali pa baba, saj jaz sem predvidevala da je ženska, ker ima slikco vilinke, pa brez zamere.

ti se pa sam neki jeziš ti bodo mozolji zrasli če se boš toliko sekirala haha. men tudi pišejo žaljivke pa nvm kaj ne se obremenjevat z tem zapri pa je pa čao amore :D pa spusti nuka na njega pa je bat za bat
 

DeletedUser

Guest
haha ti pa si za hec sej veš da te imam rad ravioli ima vse rad sploh nežni spol to je mišleno za ženske :D. drgač pa ne se jezit sami vete da ima podpora vedno prav če nekdo krši neki more zato plačat sej nismo politiki da neki naredijo nakomc pa državljani plačamo kot tuid jst bi goljufal vi bi pa nasrkali to ne gre tak tist ko greši tist naj plača odsluži kazen pelje podporo na kave bolše je pivo se laži zmeniš ker od pijanem decu sej vete kak je :D tak da uživite pa ne se jezit to škoduje zdravju

Lp ravioli vas ima rad
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
lp raviloli ima nas rad ? tale mi je pa znan stavek, če bi bil res ravioli bi te že pojedla heheehehee


aja pa še zdej ne vemo kdo je motorka, moški ali ženska, če si moški, motorka, ti priporočam da zamenjaš sliko z motivom motorke, to ti svetujem, aja pa da ne bomo govorili še o kršenju človekih pravic, da podpora izsiljuje z raznimi gesli.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
pa da ne bomo govorili še o kršenju človekih pravic, da podpora izsiljuje z raznimi gesli.
Pozdravljeni
Prosim, da to svojo izjavo pojasnite, ali pa izbrišete, saj jo bom drugače štel kot obtoževanje podpore brez dokazov.
 
Top