Pogovor na sporočilo podpore

Vulpes

Member
Reaction score
0
obtoževanje brez dokazov ? če bi vam preložila dokaze bi rekli, tega nismo mi delali, se je dogajalo in se še bo dogajalo, in ne zanikati tega. Nobenga še ne obtožujem, ko pa ga bom, ga bom preko Policije nato pa še tukaj, da bodo vedeli, kdo vdira v naša uporabniška imena in dela napade.


Meni so pred mesecem dni vdrli v igro na svetu 12, ip je bil iz JU, sem se pozanimala žal niso dali podatka ( ker ga iz varnosti osebnih podatkov ne smejo ) sem pa izvedela, da je bil nekdo iz......

lp

p.s. tako in tako bodo brisani vsi posti, sej samo to znate ? v tej državi je svoboda govora kajne ?
 
Last edited:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Vuples to smo že velikokrat obdelali. Svobodo govora imaš zagotovljeno. Nihče ti ne preprečuje, da greš na ulico ali, da ustanoviš svoj forum/spletno stran, kjer lahko pišeš/rišeš/govoriš po svoji volji (z nekaj pravnimi omejitvami). Za sodelovanje na tem forumu pa se moraš držati pravil foruma in pogojev uporabe, s katerimi si se strinjal ob registraciji.

Sedaj pa nazaj k blatenju podpore. Bodiva odkrita. Dokazov za te nesmiselne obtožbe nimaš. Če bi podpora želela poslati napade s tvojega računa, bi to storila tako, da se tebi ne bi prikazal IP naslov med prijavami. Verjemi, da lahko, če imajo pravice, lahko naredijo kaj hujšega, kot le pošljejo napad iz tvojega naselja.

Za varnost gesla si odgovoren popolnoma sam. Člani podpore ne morajo dostopati do tvojega gesla, ker je varno šifriran v bazi podatkov.

In izjasni se, od kod se je račun prijavil. Ali iz MNZ ali JU (čeprav ne vem, kaj je to)? Glede na tvojo zgodovino prijav v račun, si prepričan, da nisi napadov sam poslal? In kako si ugotovil, da je član podpore, če podatkov nisi dobil? Hmm.... veliko netočnosti. Vse to smrdi po žaljivem poskusu blatenja članov podpore.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
grobi, pri meni nič ne smrdi po žaljivem poskusu, da bi koga žalila, sama vem da nisem dala napad na nekoga izmed članov FEN, in ja na mojo zgodovino prijav sem prepričana da napadov nisem jaz poslala, sem 100%, takrat tisti dan sem bila odsotna in je nekdo izkoristil iz Javne uprave ( kdo in kateri sektor žal ne vem, zaradi tajnosti osebnih podatkov ),, mojo odsotnost, so dobro izkoristili škoda je narejena, vojska se je hitro naredila ponovno. Aha šifriran, tako torej, pa sam mogoče veš, da se da zdej vse dešifrirati, kajne ?

Če je kakšen izmed vas užaljen glede mojega mnenja, da sem koga žaljivo užalila, nisem še pokazala s prstom nanj.
 

DeletedUser

Guest
lp raviloli ima nas rad ? tale mi je pa znan stavek, če bi bil res ravioli bi te že pojedla heheehehee


aja pa še zdej ne vemo kdo je motorka, moški ali ženska, če si moški, motorka, ti priporočam da zamenjaš sliko z motivom motorke, to ti svetujem, aja pa da ne bomo govorili še o kršenju človekih pravic, da podpora izsiljuje z raznimi gesli.


hehe možno da ti je znan jst sm ti velikrat to pisal :p sej veš ravioli je okusen sladek in zelo nasiten zato pa nas majo radi
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
aha calimero je bil ja :D ravioli od kdaj pa so ravioli sladki ? neneenene to ne bo držalo.
 

DeletedUser

Guest
vulpes pri nas so sladki saj mi smo :eek: pa to zelo kr vsi nas majo radi
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
@Vulpes
Če menite, da se je zgodil vdor ga nemudoma prijavite. Kršitelja lahko mi izsledimo in mu tako onemogočimo nadaljnje povzročanje škode na VP. V primeru, da hočete proti njemu dati predlog za kazenski postopek, lahko z vami sodelujemo. Tu moram omeniti, da se velikokrat izkaže, da do dejanske neavtorizirane prijave sploh ni prišlo, kadar pa pride, je praktično v vseh primerih krivda na strani uporabnika samega, zaradi ne-varnega gesla, pozabljenega prijavljenega računa na javnih ali manj javnih mestih, največkrat pa kar izdaje gesla kršitelju.
To naj bo še opozorilo ostalim.
 

skyrim

Member
Reaction score
0
sedaj pa takole zadeva o svetu 12
kako je polhek dobil moja sporočila z levom11 (moj račun se briše) in danes izvem da je vse kar sem se pogovarjal z njim na njihovem forumu.... dobesedno me zanima.....

lev pa ne bi posredoval polhku saj ne bi sam sebe rinil v drek


lp.
 

Mr.Cold

Member
Reaction score
0
Ja kako je polhek izvedel?? ja mal je povohal s smrkcem pa je najdu kar je isku :) Al mu je pa mamato pomagala :) neki je bilo :)



Lp M
 
Last edited:

skyrim

Member
Reaction score
0
samo me res zanima in vrjetno ne bom nikoli izvedel
lp. S
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
kako je polhek dobil moja sporočila z levom11 (moj račun se briše) in danes izvem da je vse kar sem se pogovarjal z njim na njihovem forumu.... dobesedno me zanima.....
lev pa ne bi posredoval polhku saj ne bi sam sebe rinil v drek
lp.

Nisem vedeževalka, zato ti seveda točnega odgovora ne morem dati, ker pa je v taki zadevah ponavadi najbolj enostavna rešitev tudi pravilna samo nekaj možnosti:
-sporočila je posredoval dalje lev11 (ljudje ne počnemo vedno samo pametnih stvari :) )
-sporočila je posredoval sitter njegovega računa
-sporočila je posredoval nekdo, ki mu je lev11 zaupal svoje geslo računa (lahko tudi pomotoma ali nevede)

Ostalo so bolj ali manj teorije zarote. Sicer pa malce počakaj in resnica se bo pokazala sama od sebe (na VP, tako kot v vojni, nobena zavezništva in skrivnosti niso večne)

Pa še nasvet strica z brado: ZS ki niso za javnost brišite oz. shranjujte zunaj VP. Pazite kdo vas sitta. Varujte svoje geslo in ga občasno zamenjajte. Lepo praznujte prihod Novega leta, previdno s pirotehniko in če pijete ne vozite!
 

skyrim

Member
Reaction score
0
hmmmm ne vrjamem da je lev posredoval.......... no ja če pa je pa je sam si je kriv :)

drgač pa hvala za konkreten odgovor :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
vulpes pri nas so sladki saj mi smo :eek: pa to zelo kr vsi nas majo radi


hehehehe ja seveda sladki so edini fake napadi :p in nukci

@Vulpes
Če menite, da se je zgodil vdor ga nemudoma prijavite. Kršitelja lahko mi izsledimo in mu tako onemogočimo nadaljnje povzročanje škode na VP. V primeru, da hočete proti njemu dati predlog za kazenski postopek, lahko z vami sodelujemo. Tu moram omeniti, da se velikokrat izkaže, da do dejanske neavtorizirane prijave sploh ni prišlo, kadar pa pride, je praktično v vseh primerih krivda na strani uporabnika samega, zaradi ne-varnega gesla, pozabljenega prijavljenega računa na javnih ali manj javnih mestih, največkrat pa kar izdaje gesla kršitelju.
To naj bo še opozorilo ostalim.


škoda je že narejena, zdej ne morem nič pomagati, vojska je zdej še večja kot je bila, samo vam pa pozno pride da date tako lep odgovor, prej napišete, da vam smrdi tukaj po umazanemu blatenju itd..........
 
Last edited by a moderator:
Top