Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav
Shop.. oz. vodja veliki blek, naredil sem z prijateljem nekaj stvari tako (en majhneh postopek), da sem ugotovil par nerešenih primerov. Mr. Noob je rekel, da vam podpora (motorka) pomaga in... sledi... ja, veliko vam poomaga. Tako, da če boste slučajno zmagali server potem ga je podpora zmagal za vas.
Teli trije računi bi mogli bit po pravilih celo izbrisani:
Mp element, azxy, .Sandokan-,

Nažalost so admini mojo prvo prijavo, kar lepo takoj zaključili brez kakšnih odgovorov!!..
Veliki Blek praviš, da si spoštljiv, do sovraga... pa vržite tele tri igralce ven pa jih ponobljajte...
ups, tu nastane ena težava smo brez njih oz. brez goljufanja sploh zmožni premagat tega "Mr. NOOBA" in ostale, ki so proti nam...
Mah naj rajše malo "jokajo" motorki, da nebom še z malo gršimi besedami povedal
(saj sem si lepo kar veliko vaših pogovorov z motorko prebral, saj obstaja tudi pri vas moj dobri prijatelj)

Zdej mogoče nekateri niso krivi nič, tega nebom nič izpostavljal niti nobenega drugega, ki rad "joče" podpori.

Tako, da G.Motorka glede nato, kar sem vse prebral in slišal... in kar ti trdiš... sam sebi lažeš...
Jst sem osebno končal z prijavami tole je pa tudi verjetno moj konec za slo server.. boj rajše denar dajal drugam
(vem da ga kar nekaj poberejo nemci), ampak še tisto kar dobite vi oz. bi dobili...


Tako, da SHOP rekli ste, da se pripravljate za druge serverje, kar je en navaden "BULLSHIT"! Oz. čisti "kretenizem", če smem tako reči...
Namesto, da bi ang. nemce. in ostale igralce pripeljali sem.... To res ni težko vzame samo 1h na teden oz. na mesec...

Prosim ne komentirajte za brez veze (dandaa, azyx, MP element)....

Lep pozdrav

veš da si že glip z temi tvojimi forami o banu?

ka sam pleme SHOP gledaš glej pleme UWS pa pwned! bom imel tudi velik dela

drgač pa e bi nam podpora pomagala nebi sploh prišlo do bana koker je prišlo če to veš smo bili banani tako da je ok

in za mr nooba me ni strah on bo itak ko bo dobival napade zbrisal račun tak ko je na si6 in tudi celo pleme potem bodo pa govorili podpora je na naši strani pa se bol vidi da je na strani uws in pwned! saj vidijo kaj delamo sam mi člani SHOp nismo taki kot eni pa prijavljajo mi rajši znoblamo pa se pokažemo z pravo igro ne z bananjem

drgač pa kot je reku mr noob SHOP pade maksimalno 1 mesec rad bi ga vidu do sedaj še nism vidu njegove igre razen z nepravilno igro ko ga je darkfear zasedu in ti -xxx- ga nisi prijavi padoma si pacek :)
 

DeletedUser

Guest
dandaa...
Kakor vidim nimaš pojma...
Ti si naredil čisti acc. pushing in kaj si rekel... tole je blo od motorke poslano prijatelju (čeprav je prijatelj rekel, da se mu neda ubadat z podporo sem sam samo malo raziskoval)

"Motorka52
2012-11-05 06:57:40
v dolocenih primerih ne moremo kaznovati, tistega, ki je zavzemal, ce za kazniva dejanja ni vedel.

Lep pozdrav"

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA, dobro potem, če bom združeval račune mi bo frend med tem nate poslal 100 nukov
Jaz pa bom lepo rekel,
G.motorka za ta dejanja nisem vedel... prosim ne mi blokirat računa
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

Okey,
seprav fantje če združujete račun lahko nonstop goljufate... samo G.motorki malo "jokajte" in posledično morte rečt, da ste iz plemena SHOP oz. BASH pa bo vse vred... HAHAHAHA..

Nimam kaj za rečt... no meni je vseeno igro sem končal in že odšel na ang.

PS: Na acc. si si napisal TRIAL ko si se združeval tako, da zdaj tisti frend ko ti je "acc. psuhing" naredu igra s tabo :D

Sej sm reku premagali vas bodo tudi, če boste goljufali!

lp
 

DeletedUser

Guest
eto prijatelj jst se nebom več ubadu z tem forumu ker je glipo

res je bodi BASH pa SHOP pa boš zmagal drgač neboš zmagu hehe

PS: Na acc. si si napisal TRIAL ko si se združeval tako, da zdaj tisti frend ko ti je "acc. psuhing" naredu igra s tabo
hmmm kar se tiče tega žal nebo držalo saj smo od začetka že trial in da ti povej un ko mi je dal vasi žal je nehal igrati drgač pa kr skrivi se tam za članim te bom že dobil enkrat vem keri račun si hehe

drgač pa zakaj tolko braniš Mr-nooba a na si6 si ga tako tovku da ni imel fant niti za burek da je rajši zbrisu račun pa joku da nam podpora pomaga pa še to da račun zbrisu ko mu ga je dal kolega peter(slovak) bolš bi blo da bi že un zbrisu račun ne pa da ga ne nik zbrisu :p
 

DeletedUser

Guest
eto prijatelj jst se nebom več ubadu z tem forumu ker je glipo

res je bodi BASH pa SHOP pa boš zmagal drgač neboš zmagu hehe

PS: Na acc. si si napisal TRIAL ko si se združeval tako, da zdaj tisti frend ko ti je "acc. psuhing" naredu igra s tabo
hmmm kar se tiče tega žal nebo držalo saj smo od začetka že trial in da ti povej un ko mi je dal vasi žal je nehal igrati drgač pa kr skrivi se tam za članim te bom že dobil enkrat vem keri račun si hehe

drgač pa zakaj tolko braniš Mr-nooba a na si6 si ga tako tovku da ni imel fant niti za burek da je rajši zbrisu račun pa joku da nam podpora pomaga pa še to da račun zbrisu ko mu ga je dal kolega peter(slovak) bolš bi blo da bi že un zbrisu račun ne pa da ga ne nik zbrisu :p

Glede pushing accounta teh 4 igralcev ima popolnoma prav ... No to tudi sam veš dandaa, le da vsi mimo gledamo in dobivamo opozorila ...

????? in azyx izvedla pushing account ... ????? posilja svoje nuke na igralca bunčani + z plemiči istočasno pa azyx na istega igralca z noblom ... razmerje: vse je bilo narejeno v 150mps .. tako, da imata res neverjetno srečo, da nista vedela da napadata isto tarco in da je prišel njegov plemič 40mps za njegovim in da je prav azyx prevzel vas od bunčani potem pa še od ????? ..

Glede MP element in akaris ista zgodba le da je bil tarča igralec savinja ... In spet po ćudezu nista vedela, da napadata istega igralca na koncu je sledilo zdruzitev ..

Če imate še kaj pameti in poštenosti ma velja za vse mi povejte a je to potiskanje računa ali ne ... kajti če ni .. Bi zelo rad, da se svet 7 nazaj odpre pa odblokira 6 igralcev iz ERROR-ja in KOHA, da nadaljujemo igro :)

Pa lep večer
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
eto prijatelj jst se nebom več ubadu z tem forumu ker je glipo

res je bodi BASH pa SHOP pa boš zmagal drgač neboš zmagu hehe

PS: Na acc. si si napisal TRIAL ko si se združeval tako, da zdaj tisti frend ko ti je "acc. psuhing" naredu igra s tabo
hmmm kar se tiče tega žal nebo držalo saj smo od začetka že trial in da ti povej un ko mi je dal vasi žal je nehal igrati drgač pa kr skrivi se tam za članim te bom že dobil enkrat vem keri račun si hehe

drgač pa zakaj tolko braniš Mr-nooba a na si6 si ga tako tovku da ni imel fant niti za burek da je rajši zbrisu račun pa joku da nam podpora pomaga pa še to da račun zbrisu ko mu ga je dal kolega peter(slovak) bolš bi blo da bi že un zbrisu račun ne pa da ga ne nik zbrisu :p


HAHAHA jaja majkemi rukali so me;)
Dej ne govor neumnosti...rajši povej kdo se mi je opravičeval na s9 za svojo podlo igro dripac en...:p

100ljudi 100čudi...
 

DeletedUser

Guest
veš da si že glip z temi tvojimi forami o banu?

ka sam pleme SHOP gledaš glej pleme UWS pa pwned! bom imel tudi velik dela

drgač pa e bi nam podpora pomagala nebi sploh prišlo do bana koker je prišlo če to veš smo bili banani tako da je ok

in za mr nooba me ni strah on bo itak ko bo dobival napade zbrisal račun tak ko je na si6 in tudi celo pleme potem bodo pa govorili podpora je na naši strani pa se bol vidi da je na strani uws in pwned! saj vidijo kaj delamo sam mi člani SHOp nismo taki kot eni pa prijavljajo mi rajši znoblamo pa se pokažemo z pravo igro ne z bananjem

drgač pa kot je reku mr noob SHOP pade maksimalno 1 mesec rad bi ga vidu do sedaj še nism vidu njegove igre razen z nepravilno igro ko ga je darkfear zasedu in ti -xxx- ga nisi prijavi padoma si pacek :)

Ko mutite dragi calimerotovi ritolizniki take, se res nasmejim. Veš je čist enostavna logika, banaj jih enopar za nekaj časa in potem lahko trdite da podpora ni na vaši strani. Vem iz zanesljivih virov da je vsaj eden član podpore v vašem plemenu in vam krije rit, vem tudi, da je Motorka bil o tem obveščen in še vedno ni ukrepal. Iz tega torej sklepam da vam poleg tega člane podpore krije rit še g. veliki šef Motoka. Naj še omenim, da je g. nemcem vseeno za .si in sploh ne ogovarjajo na maile z pritožbami nad delovanjem Motorke, kaj je še en razlog zakaj je veliko igralcev že nehalo ali dokonca igrat vp ali pa je šlo na tuje serverje.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Glede pushing accounta teh 4 igralcev ima popolnoma prav ... No to tudi sam veš dandaa, le da vsi mimo gledamo in dobivamo opozorila ...

????? in azyx izvedla pushing account ... ????? posilja svoje nuke na igralca bunčani + z plemiči istočasno pa azyx na istega igralca z noblom ... razmerje: vse je bilo narejeno v 150mps .. tako, da imata res neverjetno srečo, da nista vedela da napadata isto tarco in da je prišel njegov plemič 40mps za njegovim in da je prav azyx prevzel vas od bunčani potem pa še od ????? ..

Glede MP element in akaris ista zgodba le da je bil tarča igralec savinja ... In spet po ćudezu nista vedela, da napadata istega igralca na koncu je sledilo zdruzitev ..

Če imate še kaj pameti in poštenosti ma velja za vse mi povejte a je to potiskanje računa ali ne ... kajti če ni .. Bi zelo rad, da se svet 7 nazaj odpre pa odblokira 6 igralcev iz ERROR-ja in KOHA, da nadaljujemo igro :)

Pa lep večer

ja miki maš prov sam jst tega nism naredu kar sta azyx in ?????? naredi to je fora zato nvm zakaj je bil un banan jst pa opozorjen

ker jst nism nato murderja napadel ko je godfather napadel njega in vso vojsko pobil na njem niti pleme ga ni napadlo sam to me moti drucga ne ...

HAHAHA jaja majkemi rukali so me;)
Dej ne govor neumnosti...rajši povej kdo se mi je opravičeval na s9 za svojo podlo igro dripac en...:p

100ljudi 100čudi...

mr noob boš rekel da te ni xdadaax ko je bil na računu takrat miki muki in bigbull te noblala na polno??

to lahko pa še miki muki prizna da je blo res tak da kr ok je

Ko mutite dragi calimerotovi ritolizniki take, se res nasmejim. Veš je čist enostavna logika, banaj jih enopar za nekaj časa in potem lahko trdite da podpora ni na vaši strani. Vem iz zanesljivih virov da je vsaj eden član podpore v vašem plemenu in vam krije rit, vem tudi, da je Motorka bil o tem obveščen in še vedno ni ukrepal. Iz tega torej sklepam da vam poleg tega člane podpore krije rit še g. veliki šef Motoka. Naj še omenim, da je g. nemcem vseeno za .si in sploh ne ogovarjajo na maile z pritožbami nad delovanjem Motorke, kaj je še en razlog zakaj je veliko igralcev že nehalo ali dokonca igrat vp ali pa je šlo na tuje serverje.

al ti ubijalec pa si pravi... Da neboš reku cela podpora je na naši strani nevidiš da je celi pwned! in uws blokirani hehe ti pa si en lujz hehe

drgač pa imamo modelatorja v plemenu tako kot ga imajo drugi tak da ne take ven metat ker če bi bil jst motorka tebe bi 100% blokiru ker kr neki govoriš kar ni res sam tak je to
 

DeletedUser

Guest
al ti ubijalec pa si pravi... Da neboš reku cela podpora je na naši strani nevidiš da je celi pwned! in uws blokirani hehe ti pa si en lujz hehe

drgač pa imamo modelatorja v plemenu tako kot ga imajo drugi tak da ne take ven metat ker če bi bil jst motorka tebe bi 100% blokiru ker kr neki govoriš kar ni res sam tak je to

A da ni res?, ta moderator, ki je v vašem plemenu odgovarja na tickete in jih lepo pometa pod preprogo. Motorka to dobro ve, pa glej ga zlomka ni še vedno nič ukrepal,pa je zdaj že kak mesec najmanj od tega. Če bi bil pošten bi tickete, ki se nanašajo na njegovo pleme ali njegove nasprotnike posredoval moderatorju, ki ne igra sveta oz. sploh po pravem nebi smel moderirat sveta, katerega igra. In ne, nebom rekel, da je vsa podpra na vaši strani, ker bi to bilo krivično do ostalih, ki delajo kot bi morali.
 

DeletedUser

Guest
mr noob boš rekel da te ni xdadaax ko je bil na računu takrat miki muki in bigbull te noblala na polno??

to lahko pa še miki muki prizna da je blo res tak da kr ok je

Kar je bilo ne pogrevamo ... ker ne prideš daleč .. Sma mu prevzela mnogo vasic ampak od ruler of you ... glede mr. noob pa tudi je padlo vasic .. ampak mu lahko veliko kdo reče mr. noobu in da kapo dol glede snipanja ... Dec zna ... če si mu hotel prevzeti vas si moral iz 4 vasic poslati nuk + plemic, da si lahko sploh kaj naredil pa še tedaj ti je polni nuk snipal .. :)

Imel je pa tudi dobro podporo igralcev ..

Kar zadeva si10 .. je pa bilo kršenje obeh na kilometere očitno ... to da je waffenstafen član shopa ali basha ni nič narobe .. G. Motorka je pa itak korektna oseba, tako da bo ravnal prav..
 

DeletedUser

Guest
Kar je bilo ne pogrevamo ... ker ne prideš daleč .. Sma mu prevzela mnogo vasic ampak od ruler of you ... glede mr. noob pa tudi je padlo vasic .. ampak mu lahko veliko kdo reče mr. noobu in da kapo dol glede snipanja ... Dec zna ... če si mu hotel prevzeti vas si moral iz 4 vasic poslati nuk + plemic, da si lahko sploh kaj naredil pa še tedaj ti je polni nuk snipal .. :)

Imel je pa tudi dobro podporo igralcev ..

Kar zadeva si10 .. je pa bilo kršenje obeh na kilometere očitno ... to da je waffenstafen član shopa ali basha ni nič narobe .. G. Motorka je pa itak korektna oseba, tako da bo ravnal prav..

Sma mu prevzela mnogo vasic ampak od ruler of you ...sej ta račun je igral na koncu mr noob ker je peter žal moral nehati zaradi smrti ampak koker si rekel kar je blo je blo ..jst sam tebe pričakujem v igri ker morem rečt da si bil dobr vodja na si7 hehe
 

DeletedUser

Guest
Sma mu prevzela mnogo vasic ampak od ruler of you ...sej ta račun je igral na koncu mr noob ker je peter žal moral nehati zaradi smrti ampak koker si rekel kar je blo je blo ..jst sam tebe pričakujem v igri ker morem rečt da si bil dobr vodja na si7 hehe

Jaz nič ne pricakujem, razen spoštovanje pravil ... prišel sem malo nazaj ... so me prijatelji pogrešali :) .. pa prijatelce ..
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
mr noob boš rekel da te ni xdadaax ko je bil na računu takrat miki muki in bigbull te noblala na polno??

to lahko pa še miki muki prizna da je blo res tak da kr ok je

Prjatu, ko sem jaz brisal račun sem do tedaj izgubil vsega 5-10 vasi, nič več...1-2mi je pobral frikson, ostalo pa sva imela bitke z ceasarjem...tako da ne pametuj..

Xdadaax al koji k je...je noblav vasice ko je bil račun že na brisanju...tako da spet brcaš v temo...

Če pa je račun viden kot igran še ne pomeni da sem bil gor in da je on mene noblav kot aktivnega igralca...mogoče je noblav neaktivni račun, mene definitivno ne...je bil predaleč da bi lahko karkoli naredil če bi bil jaz aktiven.

In ja miki snipal sem 150ms z celim deff nukom enkrat washingtonu in še nekomu, samo ne na svojem računu, sem imel preveč posla z čuvanji kot pa z svojim računom...zato pa je bilo tako kot je bilo...morem pa rečt da sem imel takrat srečo pa tudi v formi sem bil...ker nisem videl drugega kot snipanje, renoblanje in noblanje....tolilko o tem.

Drugače pa ne piši da sem zaradi tega brisal račun, brisal sem ga zaradi podpore, prav tako moji sočlani v plemenu...iz marsa se je videlo kaj ste počeli pa se ni naredilo nič...pa če vrjameš ali ne, boli me kurac in zate in za TI in za S6, tukaj je debata o s10...vidim pa da si raje utihnil ko sem ti omenil tvoje opravičilo iz s9...toliko o tem vašem s6 ki ga pogrevate znova in znova, in vsakič več dokazujete da nimate pojma kaj se je sploh tam dogajalo.

Vse to pa lahko potrdijo člani mojega plemena(katerega ime sem že pozabil)...

Srečno in Lahko noč!
Noob
 

DeletedUser

Guest
Prjatu, ko sem jaz brisal račun sem do tedaj izgubil vsega 5-10 vasi, nič več...1-2mi je pobral frikson, ostalo pa sva imela bitke z ceasarjem...tako da ne pametuj..

Xdadaax al koji k je...je noblav vasice ko je bil račun že na brisanju...tako da spet brcaš v temo...

Če pa je račun viden kot igran še ne pomeni da sem bil gor in da je on mene noblav kot aktivnega igralca...mogoče je noblav neaktivni račun, mene definitivno ne...je bil predaleč da bi lahko karkoli naredil če bi bil jaz aktiven.

In ja miki snipal sem 150ms z celim deff nukom enkrat washingtonu in še nekomu, samo ne na svojem računu, sem imel preveč posla z čuvanji kot pa z svojim računom...zato pa je bilo tako kot je bilo...morem pa rečt da sem imel takrat srečo pa tudi v formi sem bil...ker nisem videl drugega kot snipanje, renoblanje in noblanje....tolilko o tem.

Drugače pa ne piši da sem zaradi tega brisal račun, brisal sem ga zaradi podpore, prav tako moji sočlani v plemenu...iz marsa se je videlo kaj ste počeli pa se ni naredilo nič...pa če vrjameš ali ne, boli me kurac in zate in za TI in za S6, tukaj je debata o s10...vidim pa da si raje utihnil ko sem ti omenil tvoje opravičilo iz s9...toliko o tem vašem s6 ki ga pogrevate znova in znova, in vsakič več dokazujete da nimate pojma kaj se je sploh tam dogajalo.

Vse to pa lahko potrdijo člani mojega plemena(katerega ime sem že pozabil)...

Srečno in Lahko noč!
Noob

sam tolk bom reku res si noob
 

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
Danda ne piši več na zunanjem nima smisla svoje si povedal in to je to,čas bo pokazal svoje,pusti ubijalca in nooba pri miru,ker bolj drek mešaš bolj smrdi.
 

DeletedUser

Guest
poglej enkrat je pa naklučje lahko na moji strani
če bi vsi igrali tako pošteno kot jest bi bila situacija drugačna mislim in vem da se kiksi dogajajo tudi drugje zato prosim da se ohladite

sam še v treh sekundah plemičev ne spravim vn
:) če verjameš
 

DeletedUser

Guest
poglej enkrat je pa naklučje lahko na moji strani
če bi vsi igrali tako pošteno kot jest bi bila situacija drugačna mislim in vem da se kiksi dogajajo tudi drugje zato prosim da se ohladite

sam še v treh sekundah plemičev ne spravim vn
:) če verjameš

HAHAHA..
Pas sej nismo v vrtcu... če voziš prehitro ( dobiš opozorilo) hahaha... ja goljufate in s pomočjo G.Motorke!

Jst sm samo dokazal, da golfjufate z pomočjo G. Motorke. To sem imel v namenu, itak se ve da se vas dejansko neda bannat!

Poglej azyx ko ti začneš združevati račune, se bi moral za vsako kaznjivo dejanje vesti enako kot, da bi imel 2 računa!
Če napadaš iz obeh računov, bi moral biti izbris (ni nujno da je ista tarča)

Zdej, če nisi pisal o združevanju je = izbris. Če si pisal potem si se zavedal tvojih posledic kršenja kakor tudi tvoj prijatelj... tu pač nesme biti napak!! ja kot vidim imal g. Motorka vrtec oz. Vp lepo pod nadzorom

Dokazal sem, da Mr. NOOBa... G. Motorka blokira čisto za vsako napako (tudi vašo) !
To je bil moj namen...

Veliki blek... ti si tisti "drek", če smo že pri tem.

Pa prav lepo me zanima, če bi sedaj UWS naredil acc. pushing, kako bi se končalo...

Lep pozdrav
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top