Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
če vse rdeče pikice skupaj seštejemo jih je skoraj enkrat toliko kot imamo igralcev... drugače kaj vas moti če ima pleme shop 2podplemena? Ker so not najboljši igralci? in veste da boste težko dobili svet? SAJ VI LAHKO IMATE TUDI TOLIKO PODPLEMEN ČE HOČETE IN Igralcev če bodo sploh prišli k vam ...
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
2 podplemeni.... če se prav spomnem je še sam SHOp nazačetku govoru drugim kako imajo po dve podplemeni pa to.....

Me ne moti.....če ste pa najbolši pa prav....
 

DeletedUser

Guest
Fantje na SLO serverju je preveč podplemen??? Dejte no sej veste zakaj upada število igralcev, ker se za vse svetove naprej dogovarjate + predrag premium. Sej mogoče je zadni cajt da se prestavmo raje na travian tm nerabš met premiuma za top 20.

igra je pa čist nezanimiva zaradi vašega dogovarjanja.

Lp
 

c0fko

New Member
Reaction score
0
Tako ja ... 1-2 leti pavze od VP pa znova malo Travian-a :) hehe :) se strinjam samo še spravit se je treba do tega :) ki so te časi od Traviana :)
 

deveti

Member
Reaction score
0
če vse rdeče pikice skupaj seštejemo jih je skoraj enkrat toliko kot imamo igralcev... drugače kaj vas moti če ima pleme shop 2podplemena? Ker so not najboljši igralci? in veste da boste težko dobili svet? SAJ VI LAHKO IMATE TUDI TOLIKO PODPLEMEN ČE HOČETE IN Igralcev če bodo sploh prišli k vam ...

hahahah sploh nimam komentarjev:D
 

Highlander

Member
Reaction score
0
s temi slo serverji smo prišli tako daleč, da se niti samoposodobitvene karte več ne delajo....
zadeva očitna umira.... če bi gledal s stališča firme, bi rekel da bo treba firmo zapret, krivi zato smo seveda delavci ( igralci ), ne vodstvo, po slo logiki..... valda je drugje po svetu drugače, ampak tam so vsi nori.....
tak da glejte, da s10 zmagajo pravi, da boste lahko pol 11 igrali sami in se verjetno tudi sami sebe premagali, boste že tak naredli pravila, da vam bo šlo skoz :)
 

DeletedUser

Guest
s temi slo serverji smo prišli tako daleč, da se niti samoposodobitvene karte več ne delajo....
zadeva očitna umira.... če bi gledal s stališča firme, bi rekel da bo treba firmo zapret, krivi zato smo seveda delavci ( igralci ), ne vodstvo, po slo logiki..... valda je drugje po svetu drugače, ampak tam so vsi nori.....
tak da glejte, da s10 zmagajo pravi, da boste lahko pol 11 igrali sami in se verjetno tudi sami sebe premagali, boste že tak naredli pravila, da vam bo šlo skoz :)

Ne da ne delajo, noben jih ni postavil na forum, problem slo serverja je v tem, da so sami modi in dmini z CM vred bolj naveličani tega serverja , kot igralci sami in dokler bo tako lahko pričakujemo še večji upad igralcev in na koncu zaprtje slo serverja, ki že itak visi na nitki, kajti vsak še tako nedolžna igra ima v ozadju dobiček, ki pa na našem serverju močno pada in firma , ki ne posluje z dobičkom gre počasi v stečaj, razne novitete, ki se pa plačujejo z premiumom, pa niso uspešne, če se tričetrt igralcev dogovarja med seboj, če bi se bali vsakega soseda, bi bila večja tekmovalnost in bi tudi bilo več kupovanja premiuma, tako pa zakaj bi ga rabil, če me nebo noben napadel, slo server počasi postaja simmcity
 

c0fko

New Member
Reaction score
0
Ne da ne delajo, noben jih ni postavil na forum, problem slo serverja je v tem, da so sami modi in dmini z CM vred bolj naveličani tega serverja , kot igralci sami in dokler bo tako lahko pričakujemo še večji upad igralcev in na koncu zaprtje slo serverja, ki že itak visi na nitki, kajti vsak še tako nedolžna igra ima v ozadju dobiček, ki pa na našem serverju močno pada in firma , ki ne posluje z dobičkom gre počasi v stečaj, razne novitete, ki se pa plačujejo z premiumom, pa niso uspešne, če se tričetrt igralcev dogovarja med seboj, če bi se bali vsakega soseda, bi bila večja tekmovalnost in bi tudi bilo več kupovanja premiuma, tako pa zakaj bi ga rabil, če me nebo noben napadel, slo server počasi postaja simmcity

Se nekako podpišem pod zadnji del tega komentarja ... Slovenski serverji se spreminjajo v igro simcity ... po moje bi bile potrebne zelo velike spremembe na vseh področjih tako v vodstvu kot tudi nastavitvah ... največja napaka pa je tudi pristranskost nekaterih modov, ki so to pokazali in dokazali in prav taki mečejo tudi slabo luč na vodstvo. Skratka ... mislim, da je potrebno nekaj spremenit ... zadolženi za to pa naj to urejajo ker drugače po mojem ne bo več pravih igralcev tukaj oz. že tako odhajamo/odhajajo ...

Lp
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Samoposodobitvene karte se nahajajo tukaj, razen za si10 še ni objavljena ker je moderator ki je za tole zadolžen že nekaj časa odsoten.

In ne metat vsega v isti koš, obstajajo razlogi za vsako stvar, pa se nebom spuščal konkretno kdo je za kaj kriv.
___

Da se vrnem na temo, še kakšna nova vojna na 10ki ?
 

deveti

Member
Reaction score
0
Samoposodobitvene karte se nahajajo tukaj, razen za si10 še ni objavljena ker je moderator ki je za tole zadolžen že nekaj časa odsoten.

In ne metat vsega v isti koš, obstajajo razlogi za vsako stvar, pa se nebom spuščal konkretno kdo je za kaj kriv.
___

Da se vrnem na temo, še kakšna nova vojna na 10ki ?

nevem vem da je samo pou sveta spet proti shopu:)) sj kdo pa neb bil prot plemenu k ma dve akademije skupi 150 clanov:D
 

Highlander

Member
Reaction score
0
Jst bi bil na tvojem mestu tiho, ker si prav ti bil ponoblan na s8 od SHOP....

mogoče bi bil raje ti tiho, ker si s samim komentarjem povedal kolko veš o igri, bore malo

Samoposodobitvene karte se nahajajo tukaj, razen za si10 še ni objavljena ker je moderator ki je za tole zadolžen že nekaj časa odsoten.

In ne metat vsega v isti koš, obstajajo razlogi za vsako stvar, pa se nebom spuščal konkretno kdo je za kaj kriv.
___

Da se vrnem na temo, še kakšna nova vojna na 10ki ?


saj o desetki govorim.... tale vaš mod je pa že kr precej časa odsoten in ponavadi na firmi če je kdo dalj časa odsoten ga nekdo nadomešča oz vskoči nekdo drug.... aja to še niste jemali :)
tak da to ni izgovor ,da ni kart za desetko....pač vam ni za delat oz. tisti ki vas vodi tega ni sposoben
 
Last edited by a moderator:

T-Rider

Member
Reaction score
0
saj o desetki govorim.... tale vaš mod je pa že kr precej časa odsoten in ponavadi na firmi če je kdo dalj časa odsoten ga nekdo nadomešča oz vskoči nekdo drug.... aja to še niste jemali :)
tak da to ni izgovor ,da ni kart za desetko....pač vam ni za delat oz. tisti ki vas vodi tega ni sposoben

Highlander, nisem odgovoren za take stvari, sem le navaden "delavec" po tvojih izrazih. Torej vse skup leti na vodstvo "firme" s čimer pa imam jaz bolj malo. Torej vse skupaj ne "meči" name. Svoje zadolžitve opravljam sproti, za ostale pa brez pooblastil ne morem.

Toliko o tem, sedaj pa nazaj na temo.

Lp.
 

ceasar

New Member
Reaction score
0
Še zadnji komentar na s8 kot odgovor g. maticjan-u

me prav zanima koliko vasi si mi ti prevzel,

no glede na to da je bil mesec dni račun neaktiven in pleme v razsulu, da o izdajalcih ne govorim, da o podpori ki me je banala tako da ste lahko v času bana prevzemali moje vasi,
ste tako ali tako dolgo potrebovali zelo dolgo da ste zavzeli skoraj vse vasi ( ne govori laži po forumu, da sem bil ponoblan ).

pa lep pozdrav maticjan, upam da se kmalu kje srečeva na SLO serverji, pa da spoznam tvoje sposobnosti
 

angryman

Member
Reaction score
0
Kaj boš še SLO serverje igral:)?

maticjan bodi raje tiho ker nimaš pojma če prevzemaš v zaledju barbare nisi car tut če zmagaš prav tako če prestopiš k sovražniku to ni igra;)

Lp psenicka
 

Highlander

Member
Reaction score
0
Highlander, nisem odgovoren za take stvari, sem le navaden "delavec" po tvojih izrazih. Torej vse skup leti na vodstvo "firme" s čimer pa imam jaz bolj malo. Torej vse skupaj ne "meči" name. Svoje zadolžitve opravljam sproti, za ostale pa brez pooblastil ne morem.

Toliko o tem, sedaj pa nazaj na temo.

Lp.


kot vodstvo sem mislil na vas vse mode, super mode in karkoli že pač ste...in kot del te ekipe, bi po moje moral glavnega opozorit, če si seveda videl, da ni kart...
sicer je pa tak vseeno, ker mislim da si je večina že tak ustvarila mnenja o vašem delu, žal verjetno niste najboljše ocenjeni in vam bonitetna ocena strmo pada....
čaki, pa vi ste ja kot naša država :), vsi imate funkcije in nihče ni za nič odgovoren.... to pa zato, ker jemljete funkcije kot privilegij, namesto kot obvezo, ko boste spremenil razmišljanje pa bo mogoče kaj bolje

lp
 

DeletedUser

Guest
kot vodstvo sem mislil na vas vse mode, super mode in karkoli že pač ste...in kot del te ekipe, bi po moje moral glavnega opozorit, če si seveda videl, da ni kart...
sicer je pa tak vseeno, ker mislim da si je večina že tak ustvarila mnenja o vašem delu, žal verjetno niste najboljše ocenjeni in vam bonitetna ocena strmo pada....
čaki, pa vi ste ja kot naša država :), vsi imate funkcije in nihče ni za nič odgovoren.... to pa zato, ker jemljete funkcije kot privilegij, namesto kot obvezo, ko boste spremenil razmišljanje pa bo mogoče kaj bolje

lp

Tema je Pogovor o s10 in ne o delu moderatorjev. Prosim da se držite teme.
 
Status
Not open for further replies.
Top