Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Z isto ekipo kot na si10 pridite na si11... Tam se bomo mi verjetno spet prijavili če bo svet enak kot na si1,si7, ali pa si5.... brez skrivnosti, brez zastavic... ostalo je lahka .... pa se zoperstavite najboljšim :)

LP MIKI .... po svetu 7 se poslavljam od igre na .SI dokler ne popravijo svetov .... zdaj igra vlogo le denar in ne igralci!!

Krivite nastavitve, krivite novosti samo zato, ker se vam je težko prilagoditi novim stvarem. Če gledaš iskreno skrivnosti so super, ker jih lahko taktično izkoristiš na sovražniku, zastavice dodajo spet dodatno taktiziranje, ampak lažje je krivit vse drugo kot izumiti novo taktiko zase/pleme.

edino kar ni fajn je prepolavlanje in 20% več surovin, ampak to je jasno, da bodo naredili, če igra umira in hočejo čim več denarja pobrat.

Sicer pa večji problem je tukaj, da se vsi poznate že in še ni bilo sveta, kjer bi potekala izenačena vojna. Vedno je premoč ene stvari ponavadi 2x do 4x večja... Več plemen proti enemu in še dodatek spletk ter visokih količin vohunov... To popravite pa boste mogoče odigrali 1 dober svet.
 

DeletedUser

Guest
Sej to je žalostno, ko si nemrete niti novega imena izmisliti. Glede na to kdo je vodija pa se pričakuje spet spletkasti in beden server. Še dobro d sem končal z tem.

In kaj mas ti tok proti meni?
Na nobenem svetu nisi uspel, pa prosim ne govori, da spletkarim...
Videl, sem na si9 vaso umazanijo, kako so moderatorji zlorabljali svoje fukcije.
pac sprijazni se z tem, da brez pomoci kakega moderatorja si tako pomemben kot lanski sneg, ko ga sploh ni bilo. :)

Prvo se dokazi, kje al pa me ponoblaj, potem pa me blati kok ti pase...
Ce jaz ne blatim tebe, kljub tisti umazaniji, tudi ti ne blati mene.



Have a nice day.
 

ČrniBog

New Member
Reaction score
0
Jah sej... NOOB nastavitve. Za to je cel shop navalil na si10. Se mi zdi da je to edini razlog! Zgleda se jim na drugih svetovih tako slabo piše, da morajo it preganjat mularijo v peskovnik... :p
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Jah sej... NOOB nastavitve. Za to je cel shop navalil na si10. Se mi zdi da je to edini razlog! Zgleda se jim na drugih svetovih tako slabo piše, da morajo it preganjat mularijo v peskovnik... :p

KAj se vsi sam prtužujete da so slabe nastavitve če si igralec k zna igra to igro bo igral dobr pa če so nastavitve dobre ali slabe........
 

DeletedUser

Guest
Jah sej... NOOB nastavitve. Za to je cel shop navalil na si10. Se mi zdi da je to edini razlog! Zgleda se jim na drugih svetovih tako slabo piše, da morajo it preganjat mularijo v peskovnik... :p


Kje se jim pa slabo pise? Same gluparije prebiram na tem forumu...
 

DeletedUser

Guest
Mislim, da smo dovolj brali vaše pritoževanje čez nastavitve.

Nastavitve so takšne kakršne pač so. V kolikor komu ne ustrezajo naj počaka na ustrezen svet, ki bo imel primerne nastavitve.


Lp M
 

ČrniBog

New Member
Reaction score
0
Ma kdo je pisal o nastavitvah. Ne vem a ste ne pismeni al ne razumete slovensko al preberete samo kar hočte razumet. Govora je bilo o tem kako se shopovci silijo na prav vsak svet in ne dovolijo mulariji v miru igrat.
Naj ostanejo na svetovih h "nastavitvami za pro playerje" pa pustijo kak strežnik tudi "noobom" in ostalim katerim se ne da viset 24/7 na compu pa trošit na stotine € za PP.

matjazinho se pa strinjam s teboj. Predvsem v zgoraj napisanem kontekstu...
 
Last edited by a moderator:

angryman

Member
Reaction score
0
Pa saj skor noben svet nebo imel "pro player-jev" vsaj ne v tolikšni miri kot do s8-s9...
Ker enostavno igra postaja travian(20% večjo proizvodnjo lahko kupiš, zastave skrivnosti...) to je tabolše igralce nažalost odgnalo:)
 

DeletedUser

Guest
Upam da se bodo zastav znebili tako kot Army Campov.
Ubistvu, naredili so tako da skill nič več skoraj ne velja, samo denar. :)
 

c0fko

New Member
Reaction score
0
Moje mnenje je takšno, da so svetovi do približno sv5 bili vredu vse naprej je postalo pa dolgčas in brez pravih vojn in podobno. Slika se kaže na svetu 8,9 in zdaj bo očitno še 10 :). Na si8 ni bilo nobene prave vojne, si9 je simcity igra ... si10 pa koliko berem zastavice in podobno krneky :). Skratka za moje pojme bi svetovi morali biti tko kod si1,2,3,4,5 ... brez zastavic, skrivnosti, cerkev ... tam so se odvijale prave vojne in je imela igra pravi pomen ... to kar se pa zdaj naprej dogaja je pa .....

p.s. To je samo moje mnenje ... in mislim da nisem edini ki tako misli.

Lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Dobro mnenje:D
Ja na slovenskih svetovih se svet odpre in zaživita 2 plemeni, ponavadi tisti dve kateri se že vnaprej pripravita na svet/že prej vesta da bosta prišla tja...potem je vojna, eden zmaga, in potem čakamo da dobijo teh bednih 80%.En svet do sedaj je bil izjema!!!
Poglejmo svet 1...kolikor se jaz spolnim je bila edina resna vojna med KOHom in TEMPLARJI...KOH zmaga, koh zmagovalec sveta...Svet 8:SHOP proti -B-....Shop dobi vojno, in je že zmagovalec neglede na termite:)
Zanimiv pa je bil svet 2:DD
1 vojna:S-E proti TheONE, ROHANu, SFju...Zmagajo slednji.
2 vojna:vsi ki so preživeli iz slovenske elite+rohan(nastanejo HORDE) proti the one, in dvema podplemenoma(SFjevci med njih)...zmagajo slednji...
3 vojna:NR-NOOB(noob razpade ustvarijo se titani in sever, ampak NR je v prevladi in čakali so konec sveta, vsi titanovci pa smo pridno nabirali odd:)
 

DeletedUser

Guest
Kar se tiče zastav. Nemci tega sigurno ne bodo skinli dol, ker je še novost in za to stvar vam garantiram, da bo ostala, ker na večini trgov je pozitivno sprejeta. Kar se tiče skrivnosti je bolj verjetno, da jih na kakšnem svetu ne bo. Pravih vojn pa tu ni zato, ker se vsi poznajo med seboj, zamere so iste itd itd. Ne krivit nastavitev za to in pa PODPORE ;)

Sedaj pa prosim, da se vrnete na temo.
 

angryman

Member
Reaction score
0
Poglejmo svet 1...kolikor se jaz spolnim je bila edina resna vojna med KOHom in TEMPLARJI...KOH zmaga, koh zmagovalec sveta...Svet 8:SHOP proti -B-....Shop dobi vojno, in je že zmagovalec neglede na termite:)


Potem pa ti nič neveš o s1 če misliš da je bila to največja vojna... KaraK in karak-a pa dost dobrih plemen je blo ko so se boril sam če ti neveš zato ne reči da je bla edina resna vojna med KOH pa TMP...
Najbolša serverja sta pa bila 1 in 2...
 

Highlander

Member
Reaction score
0
tud tale s10 bo zgleda precej nezanimiv.... SHOP dela že drugo akademijo in imajo skupaj že krepko čez 100 igralce.... očitno mass rekruting na naših svetovih dobro deluje oz. je tak pač najlažje zmagat svet.... žalostno
je pa dejstvo, da si s tem sami uničujejo igro, ker ne vem če je smisel te igre farmanje, po mojem so bolj vojne tiste, ki delajo igro zanimivo in ko začneš svet tako kot shop, da si nabereš 100 in več igralcev, sploh če veš da število kvalitetnih igralcev iz sveta v svet pada, ti je lahko jasno, da prave vojne ne more bit, je pa res da bodo zmagali :) in to je enim očitno vredno več kot dobra igra...
najbolj pa smešno potem, ko se ti isti zmagovalci hvalijo s svojo kvaliteto...... verjetno lahko s tako kvaliteto igrajo samo na slo serverjih, pa še to če se jih nabere čim večje število, da imajo čim manj pravih nasprotnikov....

tak da tale svet je že precej podoben simcity, žal
 

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
V shopu so trenutno zbrani najboljsi,kar premore slo server.Je pa neki že jasno,da se pripravljamo za dokazovanje na net serverjih,da se dokažemo tudi evropi,kot pleme kakor tudi posamezniki po mojem sodimo med najbolše.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top