Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

ceasar

New Member
Reaction score
0
mene ne zanima tvoja roka, temveč preprost odgovor ja ali ne,

V redkih primerih ko se logično vidi, da igralec goljufa, se omogoči napad nanj.
- vidiš tu se pa midva ne bova nikoli strinjala, ker je to odvisno od osebne ocene moda. vedi da se je to meni zgodilo na s8, torej, v doboro igre, postavi jasna pravila kdaj pa kako ne pa neka osebna ocena moda.
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Potem je moj odgovor ne, ne sodeluje z nobenim izmed igralcev.

Saj pravim, takšnega načina blokade enostavno jaz ne uporabljam, vsaj v dveh letih ga še nisem, preprosto povedano se mi zdi to krivično do igralca, ki je blokiran.
 

DeletedUser

Guest
pozdravljeni

mam vrašanje kdaj se vrne motorka, saj že dva dni čakam na odgovor podpore. Če mi noben ne odgovori a se moram obrniti na koga drugega ( nevem na glavno podporo ). A mi lahko kdo pomaga.

lp
 

DeletedUser

Guest
pozdravljeni

mam vrašanje kdaj se vrne motorka, saj že dva dni čakam na odgovor podpore. Če mi noben ne odgovori a se moram obrniti na koga drugega ( nevem na glavno podporo ). A mi lahko kdo pomaga.

lp

čakaj in čakaj in čakaj, mogoče če boš imel srečo boš v 1nem tednu dobil odgovor, če maš izredno srečo prej. Sicer žalostno, da se pri 4ih moderatorjih in 1nem odprtem svetu mora čakat več kot 1dan,se mi tisti redki, ki delajo v staffu smilijo.
 

DeletedUser

Guest
pozdravljeni

mam vrašanje kdaj se vrne motorka, saj že dva dni čakam na odgovor podpore. Če mi noben ne odgovori a se moram obrniti na koga drugega ( nevem na glavno podporo ). A mi lahko kdo pomaga.

lp

Motorke še nekaj časa ne bo, ker je odsoten. Ti bo shadow odgovoril takoj, ko bo lahko.
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Na žalost je moj odgovor samo ta, da sem komuniciral z motorko preko sms-ov in sem mu objasnil zadevo in jo bo rešil takoj, ko bo imel dostop do interneta (mislim da bi to moralo biti v kratkem). Sam zadeve nisem mogel rešiti ker še nimam pravic...
 

DeletedUser

Guest
Na žalost je moj odgovor samo ta, da sem komuniciral z motorko preko sms-ov in sem mu objasnil zadevo in jo bo rešil takoj, ko bo imel dostop do interneta (mislim da bi to moralo biti v kratkem). Sam zadeve nisem mogel rešiti ker še nimam pravic...

Glede ticketov, prvega sta mi odpisala ti in CM, nato pa po tednu čakanja ni bilo ničesar nakazano... Potem takem sem ga spet poslal je bil prezrt, in še predvčerajšnim enega pa spet prezrto oz. nekaterim se ne, da odpisat ali pa ne ve kaj bi napisal :D

Če je pa CM že na dopustu pa vi nimate oz. nemorete kaj postoriti bomo pač počakali, pa še javim ostalim soigralcem iz si7... :)

Lepo bodite ....
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Kot sem ti že preko ticketov odgovoril, bo potrebno počakati, sam še nimam pravic za podeljevanje premium točk.
 

DeletedUser

Guest
zdravo

tokrat moram pohvaliti mrshadow-a da je poštimal vsaj moj problem.

lp

Mam vprašanje glede blokiranja in sicer; če koga prijaviš kao za kršenje pravic in se kasneje izkaže da je bila prijava neutemeljena so za prijavitelja kake sankcije ali ne, saj če si blokiran ob hitrosti reševanja posameznih primerov baje preteče ogromno časa.

hvala na odgovoru
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Spet ima naša podpora prebliske, v 3eh dneh 4je v našem plemenu blokirani brez razlogov za en dan, ko pa se pritozijo se jih odblokira, v čem je fora?
Takoj ko se nekoga prijavi se ga blokira in šele potem razišče problem? Nimate vse razčiščeno v glavi kot vidim.

Upam, da ste mojim članom povrnili z vsem kar bi dobili in bi lahko naredili v 1dnevu, me zanima koliko igralcev SHOPa je bilo do tega dneva blokiranih;)...0...
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
Mam vprašanje glede blokiranja in sicer; če koga prijaviš kao za kršenje pravic in se kasneje izkaže da je bila prijava neutemeljena so za prijavitelja kake sankcije ali ne, saj če si blokiran ob hitrosti reševanja posameznih primerov baje preteče ogromno časa.

hvala na odgovoru

Ne, če te še kaj zanima pa kar na plan z vprašanjem.Z veseljem ti bomo odgovorili ;)
 
Last edited:

mrshadow

Member
Reaction score
0
Naj bo vsem jasno da moj cilj ni zamenjava motorke ampak učinkovito in hitro reševanje večjih problemov in "kot namestnik CM biti na voljo čimveč časa vam, igralcem." Res je, vsak ima svoj pogled na moderiranje, svoj način... moja prva "reforma" bo, da se iz moderiranja odstrani čimveč subjektivnosti. Menim da bi že s tem rešili velik del problema igralci - ekipa.

Zaenkrat imamo urejeno to igranje tako, da moderator ne more igrati sveta, ki ga moderira. Moram te popraviti, moderatorji nimamo vpogleda v to, koliko denarja se dejansko obrača s premiumom na slovenskih serverjih, tako da nam niti ni cilj denar, sploh ne razmišljamo v to smer. To zagotavljam.

Nik, naj ne bo to tvoj zadnji post, v kratkem se odpirajo novi serverji na slovenski sceni, tako da ostani na forumu, v igri boš tudi, v kratkem ;)


Pa da še pokomentiram tebe, noob; blokiral sem sam, in če še ti ni znano, po ugovoru zmeraj ponudim, da se en račun sprosti. Ravno to traja pač kolikor časa traja (odvisno od ugovora igralca, aktivnost moderatorja), da se igralec spet vrne v igro. Te, ki sem blokiral teh nekaj dni, sem blokiral upravičeno, so pač ostali brez enega računa. Sedaj igrajo normalno naprej. V kolikor se boste pritoževali da to ni pravično, pa lahko spremenim svoj stil in jih pustim pač blokirane (samo moja dobra volja je, da jih odblokiram). In reči igralcem, ki so bli blokirani, naj ti povejo vzrok blokade, potem se razpiši. Prisežem, da nimam pojma v katerem plemenu si ti, v katerih so bili blokirani, jaz sem pač blokiral - še enkrat, upravičeno.

Lep pozdrav, Aleš :)
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Kuki11 blokiran zaradi igranja več računov, rekel mi je da jih ni imel več in si ga potem še isti dan blokiral, rekel je tudi da ne uporablja nobenega drugega računalnika in ni možno da bi kdorkoli drug uporabljau njegovo internetno povezavo, niti v sluzbi niti doma...če je temu tako da so imeli več računov potem se strinjam da se jih stalno blokira od prvega do zadnje, moji člani ali ne, tega ne podpiram...

Vem da je en neizkušeni enemu samo čuval račun z geslom, in potem ko ste ga blokirali je rekel da ni vedel, koliko je tukaj resnice ne vem, vem pa da sta to 2 različna igralca, in kasneje ga je res imel na čuvanju...

Kar se mene tiče se takih računov nebi smelo odblokirat če so upravičeno blokirani...če ne zna igrat pošteno sploh ne rabi igrat in je stvar zaklučena, zato pa je toliko goljufanja in vsega ker vedno jim date še eno možnost...in potem to izkoriščajo, sedaj si bom jaz naredil na začetku s11 10 računov in tisti ki bo najbolši bom rekel da ga ne blokirat ostale pa blokiraj in je to to...ok?

Lep večer!
Noob
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Kuki11 je bil blokiran z razlogom. O blokadi ne bi govoril, tako da se tukaj stvar konča.

Raje jim damo še eno možnost, kot pa da še na tak način izgubljamo igralce. Seveda če so kršitve prehude, ne odblokiramo. Pri manjših pa jim seveda damo to možnost.

Ustvarjanje večih računov na začetku igre je prepovedano.

Lep pozdrav, Aleš
 

midva

Member
Reaction score
0
kaj pa naj nobla shop barbarke? saj bi tiste z 3000 pikami pa neupajo zrasti kar se pa tiče alians shopa a drugi niso povezani ?????? so sam organizacija šepa
 
Status
Not open for further replies.
Top