Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

ninja

Member
Reaction score
0
Pa saj skor noben svet nebo imel "pro player-jev" vsaj ne v tolikšni miri kot do s8-s9...
Ker enostavno igra postaja travian(20% večjo proizvodnjo lahko kupiš, zastave skrivnosti...) to je tabolše igralce nažalost odgnalo:)

PODPIS pod to izjavo
 

lazo1

New Member
Reaction score
0
Originalen komentar od Veliki Blek
V shopu so trenutno zbrani najboljsi,kar premore slo server.Je pa neki že jasno,da se pripravljamo za dokazovanje na net serverjih,da se dokažemo tudi evropi,kot pleme kakor tudi posamezniki po mojem sodimo med najbolše.


vabljeni na .net, w63 ali w65...ni vse kot v stripu, da ne bo kdo potem razočaran
w 65, kako imaš nick?
 

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni vsi znotraj podpore, predvsem motorka in shadow.

Sprejmite mojo iskreno opravičilo za si9. Izrečene besede, zaradi efekta v katerem sem bil, niso bile primerne. Ko se ozrem nazaj, se zavedam napake, ki sem jo storil. Nebi smel soditi o stvareh, ki jih ne poznam najbolje, kaj šele svoje mnenje takole javno izražati. Oprostite mi. Žal mi je.
Da le-te besede niso praznega pomena, naj vam predstavim sebe. Sebe kot igralca plemena SHOP. Kot je že omenil steee, tu na si10 nimam pravih vodolnih funkcij, ni mi treba skrbeti za pleme in njegov dobrobit, tu sem zgolj igralec. Iz srca se mi je odvalil en zelo velik kamen. Kamen, ki se je nabiral vse od sveta 1 naprej, je na meni nažalost pustil takšno brazgotino, da zaradi vseh pritiskov razlicnih plemen, ki so dobesedno zahtevale mojo glavo, nisem več imel kontrole nad seboj, nad plemenom, kaj šele nad gofljo, ki je prehitevala misli. Zato mi je žal in upam, da boste v svojem srcu našli to, kar sem tudi sam našel pri sebi. Mir, voljo in zagon za nove podvige. Dokaz temu je si10, kjer stari sovrazniki igramo skupaj kot ena celota, zato upam, da boste v svojem srcu našli prostor za toliko odpuščanja, da mi boste dovolili nadaljevati boj.
Morda še bolj pomembno, s tem, ko mi omogočite nadaljno igranje, vam želim dokazati, da sem sposoben veliko več in da je bil si9 samo izpad, za katerega mi je iskreno žal. Še enkrat naj se ti opravičim Peter za izrečene besede, oprosti za poizkus omaloževanja tvojega imena. Enostavno je bilo takrat preveč zame in popustil sem ravno tam, kjer si nebi smel dovoliti. Oprosti tudi shadow, moj bes je letel na napačne ljudi.
V naprej naj vam že sedaj zagotavim, da bom vse nesporazume reševal na meditativen način, spore znotraj plemena, bodo reševali drugi. Ne bom nasedal na provokacije in tudi sam nebom provociral. Igral bom VP, kot se spodobi, predvsem pa z srcem, saj sem tu že vendar od si1 in mi igra pomeni vse. Morda še preveč.
Bodite lepo pozdravljeni in upam, da se vas je sporočilo vsaj malo dotaknilo, če ne drugega, upam da boste sprejeli moje opravičilo. Hvala Calmero-Veliki Blek



Tako sedaj lahk v miru igram in pokažem,da sem iz pravega testa lp

calimero vas ima rad
 

angryman

Member
Reaction score
0
mikimuki napisal sem do s8-s9 kjer se šteje od s1 do s9;)

Drugače Mr. Noob jokaš da ima SHOP vohune.... Vohuni so sestavni del te igre tako, da nevem kaj imaš toliko proti temu... Tako da če si toliko nesposoben da med 130 folka ki ga ima SHOP nemorete dobiti niti enega vohuna pa zato ni kriv SHOP samo toliko;)


PS: ninja čestitam za prvo mesto na w63
Pa tebi mikimuki za 2 mesto na w38 če igraš zraven, kot sem slišal...

Lp psenicka
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Tako sedaj lahk v miru igram in pokažem,da sem iz pravega testa lp

calimero vas ima rad




Še en da mi napiše okrepitve na način:

Dobivam 5napadov, rabim okrepitve!

Bo letel iz plemena.

Dovolj vas imam. Tokrat dokončno! 1teden že govorim da bo SHOP fejkal, vi pa vsi jokate ko 5let stari mulci ko ne dobijo igrače!

NIHČE SI NI PREBRAL TISTO KAR SM ZAHTEVAL!
NIHČE NI OZNAČIL NITI ENEGA NAPADA!
NIHČE NI PREVERIL KAJ PRIHAJA!
NIHČE NI PREVERIL IZ KAKŠNE VASI PRIHAJA(če je sploh možno da ima lahko v njej plemiče)
VSI SAMO JOKATE PA MI PIŠETE ZA VSAKO MALENKOST!

VSAK NORMALN ČLOVEK VE DA NE BODO ŠLI NOBLAT 40h STRAN, IN DA BODO USEKALI PO FRONTI, upam pa si stavit da ste sedaj vsi odpoklicali okrepitve iz fronte in boste doma delali bunkerje.

No če je tako jaz končujem z vodenjem, oz bom pleme razpustil, in naredil novo 10-15 člani...vi pa se znajdite sami, zarad mene greste lahko tudi k SHOPu...

Ne odpisujte na to okroznico rajši se malo zmigajte pa premislite kaj pa kako naprej.

Lp

Na lej da še jaz pokažem iz kakšnega testa si;)
Bom tudi motorki poslav in vsem v podpori, me zanima njihova reakcija na tole...
 
Last edited:

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
HAY dragi noob in v čem je problem,jaz tle nikjer nisem koga užalil le svoje mneje sem podal za človeka,ki izda familijo ali pleme to je iz skype pogovora,kar po vseh zakonih prepovedano tl kopirat.Kar pa se tiče mojega opravičila je bilo iskreno,z grenkim preukusom ,ker sem bil bolj ko ne žrtev zarote.pa pustimo to pokazi se v igri ne le na ustih.
 
Last edited:

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Citiraj:
Originalen komentar od Veliki Blek Poglej komentar
V shopu so trenutno zbrani najboljsi,kar premore slo server.Je pa neki že jasno,da se pripravljamo za dokazovanje na net serverjih,da se dokažemo tudi evropi,kot pleme kakor tudi posamezniki po mojem sodimo med najbolše.
To boste morali še potrdit, a pot bo še trnova in dolga, ter polna presenečenj. l.p.

Mal bi nekateri želeli slišat, kako vam gre na svetovnem serverju. Verjetno ste tudi tam strah in trepet celemu širnemu svetu.
No, če ste še pod začetniško zaščito ne rabmo komentarja, drugače bi pa širna Slovenija rada izvedela kako napredujete.
l.p. škorc
 

angryman

Member
Reaction score
0
Pwned, AIE, [W-T] zgubljate proti fejk SHOPu kaj bi bilo ko bi bil na tem svetu org. SHOP... Če želite malo konkurirati se morate združiti nemislim v eno pleme ampak sodelovati... Zopet je svet kjer je pleme ki lahko zgubi samo zaradi notranjega razpada, kar bo težko...
Dejte se organizirat pa se postavte po robu in nehite se žaliti...

calimero ti pa nehi provocirat nasprotnike, že tako se vidi da je SHOP s10 fejk, ker največji sovražnik SHOPa je v SHOPu...


Lp
 

DeletedUser

Guest
Še en da mi napiše okrepitve na način:

Dobivam 5napadov, rabim okrepitve!

Bo letel iz plemena.

Dovolj vas imam. Tokrat dokončno! 1teden že govorim da bo SHOP fejkal, vi pa vsi jokate ko 5let stari mulci ko ne dobijo igrače!

NIHČE SI NI PREBRAL TISTO KAR SM ZAHTEVAL!
NIHČE NI OZNAČIL NITI ENEGA NAPADA!
NIHČE NI PREVERIL KAJ PRIHAJA!
NIHČE NI PREVERIL IZ KAKŠNE VASI PRIHAJA(če je sploh možno da ima lahko v njej plemiče)
VSI SAMO JOKATE PA MI PIŠETE ZA VSAKO MALENKOST!

VSAK NORMALN ČLOVEK VE DA NE BODO ŠLI NOBLAT 40h STRAN, IN DA BODO USEKALI PO FRONTI, upam pa si stavit da ste sedaj vsi odpoklicali okrepitve iz fronte in boste doma delali bunkerje.

No če je tako jaz končujem z vodenjem, oz bom pleme razpustil, in naredil novo 10-15 člani...vi pa se znajdite sami, zarad mene greste lahko tudi k SHOPu...

Ne odpisujte na to okroznico rajši se malo zmigajte pa premislite kaj pa kako naprej.

Lp

Na lej da še jaz pokažem iz kakšnega testa si;)
Bom tudi motorki poslav in vsem v podpori, me zanima njihova reakcija na tole...



Mr. Noob oz. gospod Nik a se še nisi naveličal tega foruma ... Mislim, da je tvoji zadnjih postov bilo ze na stotine ... Sem ze mislo, da si se spametoval pa vidim, da ne bo nič od tega... Raje se posvečaj igri kot zunanjem forumu in kregariji ... Dokazovanj je bilo od sveta 1 vse do sveta 10. Pa mislim, da zdaj že vsi igralci vedo na kakšni stopnji si ti, jaz ali pa ostali ... Če bi tok energije dali v igri, bi že bilo konec sveta 5X krat prej, koliko energije potratite na tem forumu ....

1. Točka : Žaljenje forum uporabnikov.
2. Točka: Obtoževanje CM-ja in moderatorjev.
3. Točka: Hvaljenje, kdo je boljši in kdo ne!!
Zadnja točka: Pa daj povej a se ne naveličaš vedno ene in iste zgodbe, vsaki svet je isti... ( Izdajalci, kužeki, noobi ) vedno je tak in vedno bo tak ... Noben ne bo prišel na forum, da bi razglabljal o tem, kak lepo so začetniki ponoblali igralca Steeja, ampak ne - raje se nabija. Kak jih je podcenjeval itd, da skače iz računa na račun, potem pa pridite do tiste točke, ko mora matjazinho ali pa Bruseljski Flako banirat forum uporabnike...

Daleč si prišel ...
 

ciko1

Member
Reaction score
0
Kar se pa tiče Veliki Blek -calimero, se ni nič spremenil, na net je začel soigralce napadat ker druga ni upal.
 

ciko1

Member
Reaction score
0
nikol te nisem hvalo, če sem že kaj pisal je blo iz heca, zamisli se malo, pa dokaži da si dober igralec brez prevar in izsiljevanja.
 

DeletedUser

Guest
Samo za infromacijo iz foruma od enga plemena na angleškem serverju:


ENEMIES OF THE STATE(Anyone who wants to attack)
1.Veliki Blek


Legenda ostane legenda
 
Status
Not open for further replies.
Top