Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Tukaj jaz menim da je združitev:)

Je pa res, da nebi smel napadat:/

Ravno zaradi tega!

Če se združuje račune, mora tisti račun mirovati, ki ga prevzemaš. Točno sta vedela kaj to pomeni... (dovolj dolgo časa igrata) a naredita ravno to!
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
Administratorje prosim, da si takoj preberejo
kako morajo odreagirati in seveda kaj točno storiti, ko nekdo dela acc. pushing!



lp

Pa lepo prosim, da se nehajte zajebavat!
Če nekateri ne guljfamo, sepravi ne uporabljamo botov itd. (sepravi, plačujemo PT)
Zahtevamo od vas, da tudi vi opravljate svoje delo!!

Da za acc. pushing samo blokirate igralca ki ga je skoraj prevzel in samo opozorite igralca... tole je preveč..

http://si.twstats.com/si10/index.php?page=player&mode=conquers&id=132875
Ker pa je ?????????? v zadnjem času napadal.. to pomeni acc. pushing?!!

http://si.twstats.com/si10/index.php?page=player&id=132875&mode=history


lp

Tukaj jaz menim da je združitev:)

Je pa res, da nebi smel napadat:/

Ravno zaradi tega!

Če se združuje račune, mora tisti račun mirovati, ki ga prevzemaš. Točno sta vedela kaj to pomeni... (dovolj dolgo časa igrata) a naredita ravno to!

Račun ?????????? je že blokiran igralec, ki ga je prevzemal pa je bil zaenkrat samo opozorjen.Ob drugem opozorilu se tudi njemu onemogoči igranje.
 

DeletedUser

Guest
Acc. pushing! na slovenski serverjih, kakor vem takole
Odvzem zavzetih vasic! Blokada 7-14 dni + omogočeni napadi na igralca, ki je blokiran

Da ne omenjam druge svetove... pa tudi če si začetnik!!


Poleg tega ne se zajebavat z opozorili! Ko se gre za acc. pushing!

To ni pravično in nikoli nebo do napadenih igralcev!

Admiistratorji... če bo pri tem ostalo bom tudi jaz naredil kasneje acc. pushing, ker se glede na vaše kazni zelo splača!



lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Date------------Player-------Tribe----Rank----Points---Villages---OD------ODA--------ODD
2012-10-10----??????????----SHOP----4.****-42,559***-7***+201,879***+193,784**+8,095
2012-10-09----??????????----SHOP----2.****+45,228***=8***+201,806***+193,779**=8,027

Date------------Player-------Tribe----Rank----Points---Villages---OD--------ODA--------ODD
2012-10-31***??????????***SHOP***100.***=15,305**=2***=324,417**=312,346**=12,071
2012-10-30***??????????***SHOP****97.***=15,305**=2***=324,417**=312,346**=12,071

ODA se je po zavzemanju spremenila, kar za 120 K... temu sledi samo blokada tega računa, ki je bil prevzeman!?? In samo opozorilo!??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Lep pozdrav pa lepe praznike!
 
Last edited by a moderator:

lev11

Member
Reaction score
0
kaj bi si še izmislili da bi lahko kaznovali
podarjanje ali prevzemi - morajo postat legalni
ne vem zakaj bi moral prevzemni račun mirovat - neumnost
kazni zaradi tega so postavili in jih zahtevajo tisti ki nimajo prijateljev
pa tako jim ne bo nikoli nihče nič podaril
pa še to pravilo si podpora tolmači kakor se ji zazdi
če jim kdo ne paša ga blokira drugim pa pogleda skozi prste

čim manj utikanje podpore bolša bo igra
proti botom pa se lahko bori podpora tako da jih omogoči vsem
tako bodo boti nepomembni
oziroma ko jih bomo vsi uporabljali bomo izenačeni z tistimi ki jih nelegalno uporabljajo
 

DeletedUser

Guest
kaj bi si še izmislili da bi lahko kaznovali
podarjanje ali prevzemi - morajo postat legalni
ne vem zakaj bi moral prevzemni račun mirovat - neumnost
kazni zaradi tega so postavili in jih zahtevajo tisti ki nimajo prijateljev
pa tako jim ne bo nikoli nihče nič podaril
pa še to pravilo si podpora tolmači kakor se ji zazdi
če jim kdo ne paša ga blokira drugim pa pogleda skozi prste

čim manj utikanje podpore bolša bo igra
proti botom pa se lahko bori podpora tako da jih omogoči vsem
tako bodo boti nepomembni
oziroma ko jih bomo vsi uporabljali bomo izenačeni z tistimi ki jih nelegalno uporabljajo

Vidiš, ti pa tudi kratko razmišljaš...
Tudi podpora mora imeti zaslužek.. "danes ni nič zastonj"...
Boti, igra postane dolgočasna! Prav tako imaš pa sedaj upravitelja opravil + nekaj skript pa imaš že skoraj poplnega bota!
Vtikanja podpore v igro... si pa tud mal za časom... 15 min na google pa maš free premium, vdreš v račun,...itd.! zato mora biti podpora

Jaz pa pravim, da če so postavili pravila in se tudi nekateri držimo teh pravil, naj to podpora poskrbi, da se bodo tudi ostali!

Pravim pa, da sta oba igralca lepo vedela kaj sledi acc. pushingu in se jih ne kaznuje samo opozori??

Me prav zanima kaj se bi zgodilo, če bi to recimo kakšen Mr. Nooob naredil... "verjetno bi mu še premium vzel"

Pa ne, da sem proti SHOP itd.... če so tako dobri (kot se vidi) naj zmagajo pošteno tako, da nebo že spet "zmaga z pomočjo podpore" .. kakor pravijo nekateri (No na tem primeru se vidi da podpora ni nedolžna)

Najbolj me razkuri, da so pravila lepo razložena... Potem pa dobi samo oporilo... tu se bom boril do konca!(pa tudi, če je prijatelj oz. zaveznik)
Zaradi tistih igralcev, ki so bili napadeni, kot sem že rekel NI IN NIKOLI NEBO PRAVIČNO!
Taki primeri se velikokrat končajo z blokado obeh igralcev!

Lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No rad bi slišal odgovore...
Prej ste tako lepo govorili kako je vse pravično...

Opozorila... pa sej me zajebavate...


Če bom jaz v prihodnje zruževal račune in mogoče večje... bom slučajno med zavzemanjem zmetal na recimo nekoga 30-50 Nukov, boste račun ki sem ga prevzemal blokirali šele takrat, ko bo imel 1-5 vasic

Meni pa dajte samo opozorilo! Hehe...



Lp
 

DeletedUser

Guest
No uglavm z takimi dejanji, bo SLO server kmalu propadel!
Ali pa bo igral samo SHOP!

lp
 

DeletedUser

Guest
No uglavm z takimi dejanji, bo SLO server kmalu propadel!
Ali pa bo igral samo SHOP!

lp

Podpora je podala izjavo da se to ne tolerira in je bilo izdano opozorilo.
Kazni so takšne kot so igralec je blokiran kaj še hočeš...

Sistem je takšen kot je ne verjamem da se bo to spremenilo na podlagi enega primera je pa res da zadeva da administratorjem vedeti da bolje spremljajo dogajanja v zvezi s acc push primeri.



Lp
Spinel
 

DeletedUser

Guest
Podpora je podala izjavo da se to ne tolerira in je bilo izdano opozorilo.
Kazni so takšne kot so igralec je blokiran kaj še hočeš...

Sistem je takšen kot je ne verjamem da se bo to spremenilo na podlagi enega primera je pa res da zadeva da administratorjem vedeti da bolje spremljajo dogajanja v zvezi s acc push primeri.



Lp
Spinel

No zdaj mi pa ti povej kako pa ti toleriraš to, da ima igralec dva računa?
Z opozorili?

Lp
 

DeletedUser

Guest
Sepravi če bo sedaj kdo drug anredil acc. pushing,
bi moral biti zaradi "pravice" samo opozorjen!!
Po pravilih pa blokiran kakor tudi ?????? in ayzx

Kako vidim podpora nenaredi nič, bom pisal na innogames



lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Glej moja meja tolerantnosti je zelo visoka in glede na to da je kazen že podana je brez smiselno govoriti v nedogled .
Uživaj v igri ker od nje ne boš imel veliko če se boš preveč obremenjeval s temi zadevami . Na vsakem svetu do sedaj so bili takšni ali podobni problemi skušamo jih rešiti na čim bolj miren način s čim manj stresa in živčnosti .

Vse se uredi tudi star pregovor govori kdor drugemu jamo koplje sam vanjo pade in mislim da to opozorilo oziroma določen čas bana bo igralcu dalo vedeti da v prihodnjosti pa res nebi bilo najbolj pametno spet poiskušati tudi drugi igralci ki bodo brali ta forum se bodo zamislili in posledično odpravili podobne težave . :cool:

Spinel
 

DeletedUser

Guest
"Kdor drugemu jamo koplje sam vanjo pade"
Jah,
poglejte igralci SHOP, eto prva velika pomoč od podpore že odobrena!
Tako, da ne biti pametni SHOP ali BASH z pomočjo podpore ste že bližje zmagi (res ste legendarni)
Predvsem vaša taktična igra (+PODPORA) , vam bo zelo pomagal do zmage

Pa, samo ne govorit, da znate igrat
qupraaa,
jaz samo hočem, da se igra igro pošteno! Kot pa vidim je to za SLO server "španska vas" !


Sej ni čudn, da je takšen svet,
če še "ene igre" neznate pošteno igrat ("grow up please")


Lep pozdrav
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
"Kdor drugemu jamo koplje sam vanjo pade"
Jah,
poglejte igralci SHOP, eto prva velika pomoč od podpore že odobrena!
Tako, da ne biti pametni SHOP ali BASH z pomočjo podpore ste že bližje zmagi (res ste legendarni)
Predvsem vaša taktična igra (+PODPORA) , vam bo zelo pomagal do zmage

Pa, samo ne govorit, da znate igrat
qupraaa,
jaz samo hočem, da se igra igro pošteno! Kot pa vidim je to za SLO server "španska vas" !


Sej ni čudn, da je takšen svet,
če še "ene igre" neznate pošteno igrat ("grow up please")


Lep pozdrav

To mi da misliti kdo more odrastiti. Govoriš v celoti kot da so vsi igralci SHOPA, BASH zakrivili to dejanje in tebi je tako zelo hudo da boš tarnal tako dolgo dokler nebo folk nehal brati teh tvojih bedarij .
Plus tega da podpora ne pomaga shopu ampak je pač tako da izdajo opozorilo in kratek ban za prvič na tem svetu ker še nisem slišal za takšen primer na svetu 10 sprijazni se...
 

DeletedUser

Guest
Bedarije, saj ni čudno, da je tako

Zate so bedarije.. goljufije itd.
On je dobil opozorilo, ostali so bili verjetno bannani zaradi goljufanja itd.


lp
 
Last edited by a moderator:

lev11

Member
Reaction score
0
GOSPOD --xXx--
zato je podpora da lovi take ki vdirajo v račune in da svetuje kako najbolje igrat
služijo pa ne na ta način da nekoga blokiraji - ampak od plačila premium točk in od reklam

Jaz sem povedal najboljši možen način proti zlorabi botov ki lajšajo igro
jasno je da jih nekateri uporabljajo - recimo za avtomatično ropanje ,...

podpora pa teh ne lovi ali pa ne zna
potem pa se spravi na take neumne zadeve kakor je prevzem računa
to je norost in pravila so napisana tako da se ne splača združevat oziroma da podpora lahko ravna
po prijateljskih vezah ( nekatere kaznuje druge ne ) naj popravi kriterije da jih bo morala upoštevat za vse enako
samo kako boš pa vedel kdaj gre za običajni napad na nekoga in prevzem in kdaj ke to prijatelski prevzem
da sem danes prijatelj z nekom ne pomeni da moram bit tudi jutri
če sem mu danes pomagal gradit še ne pomeni da ga nimam namen napast in uničit
zato pri ten ne more nekdo potem blokirat in po pojasnilu zakaj se gre - vstrajat v svoji zmoti
kakor kakšen otrok
da nekdo nekomu pomaga z vojsko in mu ta vrne z surovinami je to stvar igralcev ne pa podpore
že samo ime "podpora" pove da niso postavljeni za kaznovanje igralcev ampak za pomoč igralcem
in to vsem ne pa samo znancem iz gostilne

pa lepo igro vam želim in podpori veliko podpore igralcem
da se bo na odgovor čakalo največ 24 h
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima kdaj naj bi se odprl svet 11? Če naj bi se vsak svet odprl na vsake tri mesece, potem naj ga pričakujem enkrat sredi novembra?
Se vnaprej opravičujem, ker to ne spada v to temo.

LP, Salah
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top