Pogovor o svetu 11

Vulpes

Member
Reaction score
0
Zakaj bi pa nehal? Na 11 jih je kar precej brisalo, na 13 ni nihče.

ja res je, na 11 sem tudi jaz odnehala, po 14 dneh obleganja moje vasice, pa še to je bila sramota za napadalca, ker sem mu pobila 10 plemičev + 15.000 vojske, pobrala sem se, in pokrila izgubo, samo kaj če sem bila brez plemena, me je eden izmed dobrih igralcev v 3 urah prevzel ( svaka mu čast ) sem potem raje zaprla svet 11, in zdej lepo špilam v svetu 13 spet brez plemena :D ( razlog je pa bil, večina okrepitev ni prišla pravočasno v vas, moja vojska je pa bila uničena, zato sem šla raje ven iz plemena ) ejjjj samo je.. ga grem naprej in v.p. z nami hehehehee

samo kregate se za brez veze, peace brothers and sisters, like FB stran vojna plemen, tam je pa čisti dolgčas hahahaha
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
kak jih te bojo, če pa neznajo...to je že preveč za njih da bi barbarke noblali..
 

DeletedUser

Guest
pomoje nima niti želje, ker si z 500 pik vasjo nič nemore...
 

woley837

Member
Reaction score
0
to ti misliš, sem pa definitivno boljši ko vidva oba skupaj če igrata btw

sta sploh top 50?
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
to ti misliš, sem pa definitivno boljši ko vidva oba skupaj če igrata btw
5


aja a misliš, bova midva združila moči z playerjem in te lahko dobro presenetiva kaj praviš na to, pa te sploh nisem našla z imenom woley837, se skrivaš kaj in nimam 500 pik :mad: ni vse v pikcah
 

woley837

Member
Reaction score
0
aja a misliš, bova midva združila moči z playerjem in te lahko dobro presenetiva kaj praviš na to, pa te sploh nisem našla z imenom woley837, se skrivaš kaj in nimam 500 pik ni vse v pikcah

No saj vulpes tudi ni na s11 tako da ne bit pametna preveč gospodična.

Kot drugo pa se kr zgovarjaj da niso pike vse, mrde maš celo 3 vasi, samo potem jaz pridem z malo več ko 400 pa grem stavit da se mi v 1h tok vojske naredi kokr je imaš ti

lp
 

DeletedUser

Guest
btw sem jaz med top 20 pa top 10 če ti to kaj pove...na več serverjih hehe..če ti kaj povem woley nimam nič proti tebi si pa preveč pameten

eni sami špilamo pa vse ti se pa paseš po acc-jih od drugih...

si glasen od tega si11 ko so vsi brisali račune pa si prišo med top10 pol pa še dalje preko barbark..če jaz nebi brisal bi bil 2, tak da,...
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
jaz glasen? ti pa vulpes se skos oglašata, potem sm pa jaz spet kriv na koncu

eni sami špilamo pa vse ti se pa paseš po acc-jih od drugih...

tukile se vidi da pojma nimaš o meni, tako da kr nehi govort(na s11 sem na istem računu, nisem se nič menjal). Si pa legenda, da vedno sam igraš in si top igralec.

si glasen od tega si11 ko so vsi brisali račune pa si prišo med top10 pol pa še dalje preko barbark..če jaz nebi brisal bi bil 2, tak da,...

pa nebi brisu, si se že sam odločil da si, če ti je pa zdaj žal(prej si bil pa ful glasen ko so govoril da se bo brisal) se lahk greš pa k svoji mamici jokat. Se ti pa niti slučajno ne mislim opravičevat, ker nisem dal brisat. Sm reku ko so govoril da bodo brisal da ne bom brisal!

Ne piši enih brezveznih sporočil, dokler me ne boš poznal mal boljše, ne pa nasedal govoricam igralcev, ki so hotel na računu, ki ga igram e-mail zamenjat,...

pol pa še dalje preko barbark..če jaz nebi brisal bi bil 2, tak da,...

Ti nebi noblal barbark če bi jih imel 1k ko so velike 10k??? Seveda bi jih!!!

lp
 
Last edited by a moderator:

Mr.Cold

Member
Reaction score
0
Dejmo cuca team :) Imata da zmagata , hehe :)

woley837 oz. dadl je od samga začetka med top10 igralcev tudi prej ko še ni bilo barbark! Vidva player of the refugee in Vulpes sta pa itak 2 posebneža sam smetita forume in si na široko hvalita svoje neuspehe, tko je pa nemi nazaj da sploh nevem kdo si pa kaj si..
 

DeletedUser

Guest
seveda zdaj pa jaz smetim. sploh nisem mel proti njemu nič, pa me je začel tuki napadat. glej vem da je bil skoz med najbolšimi sam, kolko jaz vem je on kasneje prišo tja. bil sem z njimi v plemenu, pa mislim da kar nekaj časa pred njim pol pa na brisanje zarad,...vete zakaj.
sem pač posebnež kaj si naj :p..in sem neuspešen kaj naj, pač neznam igrat, iz 1600. mesta na 8., pač neznam.
mater neda se mi več tuki pisat,ker sem z si11 končal za vedno.
CUCA vso srečo.

lp
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
edini tukile na forumu si, ki si ne upa povedat svojega imena na vp!!!

Kr povej ga, če si bil tok dobr kot je rečeno, se ga ne boš sramoval
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
jaz glasen? ti pa vulpes se skos oglašata, potem sm pa jaz spet kriv na koncu



tukile se vidi da pojma nimaš o meni, tako da kr nehi govort(na s11 sem na istem računu, nisem se nič menjal). Si pa legenda, da vedno sam igraš in si top igralec.




pa nebi brisu, si se že sam odločil da si, če ti je pa zdaj žal(prej si bil pa ful glasen ko so govoril da se bo brisal) se lahk greš pa k svoji mamici jokat. Se ti pa niti slučajno ne mislim opravičevat, ker nisem dal brisat. Sm reku ko so govoril da bodo brisal da ne bom brisal!

Ne piši enih brezveznih sporočil, dokler me ne boš poznal mal boljše, ne pa nasedal govoricam igralcev, ki so hotel na računu, ki ga igram e-mail zamenjat,...



Ti nebi noblal barbark če bi jih imel 1k ko so velike 10k??? Seveda bi jih!!!

lp



Pa kva si glasen, woley boley glasen kot na farmi kaj imaš proti meni, a zdej še svojega mnenja ne smem napisati, jojjjj oprosti gopspodič dadl ali kdorkoli si že, igram na svetu 12,13 in 14, pa tam bodi zgovoren z napadi, igram iz užitka, da se pogovarjam s kolegi, ti pa mr. coldbrigaj se zase in za druge račune raje poskrbi ne pa tukaj pametovati, ti smetiš forum s svojimi lažmi in folk zavajaš, sram te bilo, če si tok pametn, da pišeš laži glede mojih neuspehov pa jih opiši hrabro jajce , pa da ne napišem še kaj si.
 
Last edited by a moderator:
Top