Pogovor o svetu 11

Vulpes

Member
Reaction score
0
kva si pameten, dej zapri tisto gofljo, seveda igram svet 11, samo pod drugim nikom, si nepismen ?

ti narišem , najbrž ja, pametnjakovič:eek:

pa kaj si ti tukaj, mr. ?????
 

woley837

Member
Reaction score
0
Da imaš po 1 letu igre 2 vasi ni ravno igra zame,tako da prosim da se nehaš oglašat na tem forumu!!!
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
@kustos
ka si pa ti delu na si10? poberou si barbike (pwned!) in pobiru si neaktivne igralce :D
edini ki so se ti upiral so bli VILIN (pod mojim vodstvom hehehe)
PS: kustos oz. tilen govori skos o pitju piva itd. - 13 letni pijanec? :D


@o woley837
1. ingame ime ma DADL, če še niste dojel.
2. noblou je barbike, in kaj pol? kustos najbolj glasen, a vemo kake zgodbe
so o tebi in čuvanju računov :eek:
3. on je legenda :D


@ angryman
lepoo kot kaže sta imeli veliko volje in časa
da sta tok nafarmala ;)



Lp

okostnjak
 

DeletedUser

Guest
Vsem udeležencem te debate
Veseli me, da se je debata razživela, izmenjava mnenj je prav zanimiva. Prosim pa vas, da se vzdržite žalitev in neprimernega obnašanja. Forum je odprt vsem registriranim članom, vsi imajo pravico sodelovat v pogovoru (ne glede na to ali igrajo SI11 ali ne) in nihče od vas jih nima pravice preganjat s foruma. Moderatorji pa bomo poskrbeli, da ne bo prihajalo do kršitev pravil foruma.
Naj v debati velja moč argumentov in ne argumenti moči.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Da imaš po 1 letu igre 2 vasi ni ravno igra zame,tako da prosim da se nehaš oglašat na tem forumu!!!



kdo je tebe kaj vprašu, si šef tukaj, hahahahaha huhuhuhu dej dadl badl, dovolj žalostno je tak velik šerif si tukaj pa se skrivaš za drugim nikom si mi fovž za dve vasi ali več ? igro ne igram 1 leto, hahahahaha se vidi, da imaš raje otroške igre, kot pa vojno plemen
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
opaaaaaaaaaa to se hudo motiš rečem zate lahko samo, boga tvoje ženska ker mora takega prenašat, tudi njej rečeš tiho bodi, nimaš se pravice oglašat:eek: in ne govori neumnosti ker me ne poznaš in bolje da ne
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
ne hvala, s teboj sem opravila, bambi, nisem gobčna samo resnica pa boli včasih kajne, tukaj smo vsaj nekateri ki pišejo resnico, tisti pa ki so brez hrbetenice ( kot naša vlada ) na njihovo žalost pa jim ni pomoči, kot woleyu ni pomoči
 

Mr.Cold

Member
Reaction score
0
ta je bila pa nizka! :) dobro.. jabolko ne pade daleč od drevesa! :):) Naša vlada oz. mi navadni ljudje :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
touch down

moje jabolko ni nikamor padlo, ne še, če si pa lačen ti ga pa šenkam, ne bom umrla od jabolka, če bom, bom umrla od naše vlade ( tiste vlade, ki so jo drugi izvolili jaz je nisem ) ki nas potiska ob rob preživetja, pa pustimo zdaj politiko.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
mislim da sem starejša od tebe, ki te je igra bolj pomembna od real life, če me pa poznap, da si napisal jabolko ne pade daleč od drevesa, pa veš kje me najdeš, saj prijatelji vedo ;)
 

Mr.Cold

Member
Reaction score
0
ah..Vojno bolj pomembna od RL?? ah si pa si.. to sploh ni več igra! Slo scena je izgubljena, vsi dobri odhajajo na net oz. na tuje serverje! Kot jst ko končujem po S12..Nima več pravega učinka..Kaj šele Žara borbe!..:)
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
sama že tudi igram na tujih serverjih, in bolje je tam kot pa tukaj, kjer ostali igralci žaljo druge brez dobrega vzroka.
 
Last edited by a moderator:
Top