Pogovor o svetu 11

deanj

New Member
Reaction score
0
edini bedaki tukaj smo mi ki kupujemo premijum motorka pa si d.... k....in se smeji.če bse zmenli vsi in vsi zaprli račune pol se bi sigurno kdo zbudu garantiram
 

DeletedUser

Guest
no ko že pišem..itak je brez veze..ker to itak ne bere CM..ker nima časa..upam da bo saj na profilu obiskovalcev prebral..če že tu noče..
bi se zahvalu v svojem imenu in imenu plemena za brezpačni premium 2 dni..če sm prav zastopu.. 5 dni pa za plenilca..

očitno je tud tu BOŽIČK zalutal neznano kam..


No Božičku se zahvaljujem v imenu plemena za premium, očitno je treba vsako stvar parkrat pisat, da se kej premakne..očitno ga je že demenca zagrabla..


edini bedaki tukaj smo mi ki kupujemo premijum motorka pa si d.... k....in se smeji.če bse zmenli vsi in vsi zaprli račune pol se bi sigurno kdo zbudu garantiram

naj ugibam kaj pride gor na pikce d.... k.... po moje si mislu dela kavo..haha

tega pa ne boš doživu, ker nekaterim pa zelooooo odgovraja, da lahko ribarjo v kalnem..sej veš ..eni in isti po hiljadu poznatih i hiljadu nepozantih računa..haha (se opravičujem Alanu Fordu za ukraden izrek..hehe).
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ok ... 7x že skavtal za info. ... Božič še kuj traja ... Bom ob 18:30 še 1x poskavtal, da bom pol ob 19:00 še 1x skavtal, da bom lahko ob 19:30 mogoče že napade poslal ... mislim no ... za kozlat!
 

DeletedUser

Guest
Ok ... 7x že skavtal za info. ... Božič še kuj traja ... Bom ob 18:30 še 1x poskavtal, da bom pol ob 19:00 še 1x skavtal, da bom lahko ob 19:30 mogoče že napade poslal ... mislim no ... za kozlat!

Lahko pa poiščemo zmagovalca dneva ...oz. najboljše, da kar odličje uvedate -> Obiskovalec dneva -> danes si opravil največ obiskov ...
 

DeletedUser

Guest
Phahahhaha, SRAMOTA kaj se dogaja na si11. Razpadeta TNT pa Tho pa se oblikuje *WAF*. Nazi Low Riders pa igra tako prljavo igro, umazano, SRAMOTNO! Sramota! Sploh pa Racman Jaka in celo pleme *WAF1*, to je čista umazanija! Hujš k vlada. NAZI SRAM TE BODI DA SPLOH LAHKO IGRAŠ!
 

nikname

Member
Reaction score
0
nisem hotel biti pes pa sem čakal al bo kdo kaj rekel al nebo nič vam bom jas še iz prve roke povedal kdo je to vse zakuhal in kdo je največji strahopetec na tej vp ker bi za rešitev svoje kože še lastno mater prodal.
MRobbymje to vse zakuhal in povzročil razpade plemen THE ONE THE ONE 2 ,TNT TNT2,BEER
samovoljno je šel v združitev z sovražnim plemenom AIE s keterim smo bili v vojni.Čeravno je bil vopdja plemena The One bi se moral posvetovati z nami ki smo pleme spravli v zagon in bili v vodstvu robi je prišel pozneje
TNT.BEER THE ONE smo bili zavezniki v vojni z AIE naredili smo plan da se združimo glede na geografsko lego da bomo lažje igrali in se suportali
jas sem se vozil 19 ur domov iz tujine med tem časom je robi ostranil AIE nismo več bili sovražniki dogovoril se je za združitev z njimi v tri plemena a iz 6 plemen seveda nemoreš narediti 3 plemen in s tem je nategnil ogromno igralcev ki so ostali brez plemena saj je kar raspustil THE ONE za akademijo sem mu moral rečt da jih je dodal kot zavenike pa šeakademija se je potem obrnila svojo pot ker vsi igralci nočejo igrat z vodjem ki jih vodi razposti pol pa jih vrže psom da jih ti ponoblajo
TISTI KI VEMO KAJ JE ROBI NAREDIL NOČEMO IGRAT V WAF NEKATERI IGRAJO KER SE BOJIJO ZA SVOJE RAČUNE VSI PA VEMO DA JE BILA TO HINAVSKA IGRA ESPSKIH RAZSEŽNOSTI S KATERO JE RAZBIL CELO ČETRTINO KARTZE IN SI TAKO PRIPRAVIL TEREN ZA PREVZEMANJE IGRALCEV KI SO OSTALI BREZ PLEMEN ALI PA SO V ZAVEZNIŠKIH PLEMENIH KI PA NIMAJO VEČ NE VODSTVA NE VOLJE IGRATI SAJ PO TAKI SVINJARIJI LAHKO ČLOVEK IGRA LE ŠE IZ SOVRAŽTVA
 

nikname

Member
Reaction score
0
Naj še odam to bil sem v WAF jovan veliki nolifer vsi so bli okej razumni ljudje samo robi kar si pa ti naredil tvojemu plemenu in igralcev ki si jih vodil ter zaril nož v hrbet zavezniškim plemenom to je pa nezaslišno
WAF vodstvo če ste pošteni potem veste da si madež ki vam ga je MRobby napocal na vaše pleme lahko sperete edino z njegovo odstranitvijo pa Nazi Low Riders PRI TEM NI IZVAJAL NOBENIH SVINJARIJ AMPAK JE BIL VRŽEN V NJIH KOT MARSIKDO DRUG
 

midva

Member
Reaction score
0
Glej glej kot da se zgodovina ponavlja s9 je razpustil pleme tik pred koncem in spizdil po 300pp na s11 pa kakor berem je pa postal drugi če ne kar prvi calimero po razbijanju plemen in to tako samoopevani kolegialni MRobby kdo bi si mislil ampak to sigurno ni res kajneda MRobby
to so samo laži in podtikanja je tako?????????
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Verjetno to robi nii sam zrežiral....je mogu met kako pomoc :p ker so AIE edini ki so kaj pridobili z to potezo
 

kustos

Member
Reaction score
0
Neznan dne 24.12. ob 18:48
delaš ti za skupno dobro ja. delaš ti za svojo usrano rit in za čim daljši obstoj svoje riti na tem svetu. sam s tako taktiko neboš daleč pršo. naslednji teden pa boš že prosu TT da te sprejmejo, al pa boš dau predlog zavezništva z TT, da si boš še kakšen teden podalšou tule. s takim sranjem neboš nikamr pršou. noben te nebo gledou, ko se obračas kukr vetr zapiha. zdej pa mislš, da ste močni ko mate 'igralce' v plemenu, poglej mal nazaj, kaj je odločalo svetove, ne dobri solisti, ampak dobro in povezano pleme, ti stakim ravnanjem tega neboš nikol dosegu, NIKOL! mogoče se sprašuješ kako drugim vodjam rata nardit dobro pleme?! veš kako? z dobro motivacijo, ponujanjem znanja in poštenostjo, ne z pobiranje ''dobrih'' igralcev, poglej si SHOP na s10. sigurno so mel TOP igralce tistega sveta notr. in kaj je ratalo? propadlo je vse zaradi takega načina dela kot ga izvajaš ti! solisti in egoisti v tej igri pač neuspejo.
lepe praznike.


lp

roby dobil si moje sporočilo na zs, sedaj pa te bom še tle popljuvou, kakšne svinarije se greš, da te ni sram, gamad si! nič druzga! maš se za nevem koga, pol pa igralcem ki so imeli voljo do igranja in da se naučijo, jo vzameš tako da poskrbiš za svojo usrano rit in jih enostavno odjebeš? poglej kaj delaš.. imaš dobre igralce v plemenu, vendar ti nesodš med njih.. stem da sklepaš kompromise in zavzezništva da bi se prpelou do konc sveta ni igra in niti naziv dobrega igralca.. če bi bil fer bi se boril proti AIE, ne pa da rečeš kot si ti:'' dogovorili smo se AIE , da prekinemo vojno, se združimo in ponoblamo TT, ker drugače nemoremo priti do konca sveta!''
super si.. predlagal te bomo pa da dobiš nobelovo nagrado za idiota.. stem kar si storil pa sploh neboš pršou do konca sveta, ker boš prvi pri vsakem ki te bo hotu ponoblat! tako da kar pripravi plamenico in 2k katou da se boš lahko branu..
seveda, ko sm ti poslal sporočilo si mi dal block, kaj pa drugega od take pičke sploh ni za prčakovat.


lp
 

kustos

Member
Reaction score
0
Verjetno to robi nii sam zrežiral....je mogu met kako pomoc :p ker so AIE edini ki so kaj pridobili z to potezo
yoshi.. verjemi, da je.. samovoljna odločitev.. nihče v vodstvu ni bil za to potezo razen on, ki je hotel lizat rit velikemu Jovanu..
 

rfaric

Member
Reaction score
0
uf zopet peremo umazano perilo na javnem forumu,kaj ko bi si odprli svojo temo in se tam popluvali tukaj pa nam pustite mal veselja da spravljamo na motorko in kompanijo:p
 

DeletedUser

Guest
evo se je konektal..pa da slišmo..kaj bo naredu v prihodnosti..al ga bo treba na facebook način odstranit

odlično..je bil par minut..pa nas je spet po domače odj**++
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ubistvu se je začelo to dogajat; igralci, ki so ostali brez plemena, bodo ai smo že bili ponoblani... Recimo vodje plemen, sami organizirajo te umazanije, da se nate spravi celo pleme, z vlakci plemičev, tebe pa prepričujejo da je to le vaja.... hujši k usi politiki, prsežm
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Novoletno premirje, bo trajalo od 31.12, 15:00h do 1.1 okoli 15:00h.

Enote bo mogoče poslati, vendar ne bodo oplenile ničesar.

važno da bo OKOLI;)
 

midva

Member
Reaction score
0
svašta naša podpora niti časa nima več da bi določili natančen čas od kdaj do kdaj
 

DeletedUser

Guest
Ubistvu se je začelo to dogajat; igralci, ki so ostali brez plemena, bodo ai smo že bili ponoblani... Recimo vodje plemen, sami organizirajo te umazanije, da se nate spravi celo pleme, z vlakci plemičev, tebe pa prepričujejo da je to le vaja.... hujši k usi politiki, prsežm

lej ne poznam kdo si in kaj pizdiš..mislim da vsi igrate tak dolgo da veste kakšen je kdo..čeprav se jih pol skriva za drugimi imeni..tako da lahko veš kaj pričakuješ od določenega plemena ..ne vem zakaj to ponavljate iz sveta v svet..vsak svet je samo še slabši kar se tiče fer playa..a rinete v isto jato..padate na iste fore..itd ..itd..
 

DeletedUser

Guest
zanima me, če kdo od vas ve, (ker motorka mi odgovarja take kozlarije da mi je slabo) kako je z napadi in razmerjem!

logično mi je da ne morem napast nekoga,ki ima dosti manj točk od mene.logično mi je tudi, da mene napade nekdo ki ima več točk in mu razmerje še dopušča ni pa mi logično, da jaz ne morem vrnit napada!!!!

torej nekdo , ki ima 39.500 t lahko napade nekoga, ki ima 3.000t a obratno ne gre! napiše mi : Do 18.1. 11:45 lahko napadaš ali si napaden samo, če razmerje tvojih in nasprotnikovih točk ni večje kot 10 : 1.!!
 

rfaric

Member
Reaction score
0
zanima me, če kdo od vas ve, (ker motorka mi odgovarja take kozlarije da mi je slabo) kako je z napadi in razmerjem!

logično mi je da ne morem napast nekoga,ki ima dosti manj točk od mene.logično mi je tudi, da mene napade nekdo ki ima več točk in mu razmerje še dopušča ni pa mi logično, da jaz ne morem vrnit napada!!!!

torej nekdo , ki ima 39.500 t lahko napade nekoga, ki ima 3.000t a obratno ne gre! napiše mi : Do 18.1. 11:45 lahko napadaš ali si napaden samo, če razmerje tvojih in nasprotnikovih točk ni večje kot 10 : 1.!!

samo to,dobrodošel v peskovniku:D
 
Top