Pogovor o svetu 11

ragnarok

Member
Reaction score
0
in pa najbolj je to čudno da neglede na to kako vnesemo podatke nemore noben priračunat tako vlkih izgub in zida se tudi neda tolko porušit saj je bil zid za 10

in pa neglede na to kak računamo nemore nihče dobit takih rezultatov v simulatorju pa me zanima ali je ta simulator sploh realen in al se da z njim točno izračunat izgube sej če vneseš moralo in srečo potem imaš vse faktorje samo rezultatov pa nemoremo dobit takih

morda bi morali vnesti noter še faktor podpore

Da se točno z simulatorjem računat. Sam sem na osnovi enega poročila ugotovil kakšno orožje ima nasprotnikov paladin. In ko sem ugotovil orožje so izgube bile popolnoma iste kot v poročilu. Ko pa je v igri več paladinov, pa je že problem.
 

nikname

Member
Reaction score
0
karlov buzdovan pa potem bi mogel imet še zastavo za 100 procentno povečanje napadalne moči hehehehe
 

DeletedUser

Guest
Off topic, ampak. Da so lahko tak butaste nastavitve ne morn verjet. Da moraš prvo vas zavzet da si lahko pošlješ okrepitve...
To je zelo debilno.
 

woley837

Member
Reaction score
0
ja če ne mores po takih prvilih igrat, kr nehaj. pač nekje so lokostrelci, nekje jih ni. prav tako velja za cerkve, paladine. nenazadnje imas tudi razlicne raziskave v kovačijah in različna pravila glede plemiških dvorov in zlatnikov. počakaj na drugi svet ali pa igra s10, če te res tako motijo ta pravila oz. nastavitve!

lp, Matej
 

deveti

Member
Reaction score
0
malo bom off topic:D samo mene zanima se to:)
zakaj imate moda za ta forum

Moderatorji na tem forumu

matjazinho

ce je bila njegova zadna dejavnost :


Zadnja dejavnost
Pred enim tednom

in potem se cudite zakaj slo srver izomera ce se mod se ne uglasi:D

drugace kako kaj na s11?:)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Kok se dogaja na tem forumu se lahko komot 1x na mesec logira pa vseno ne bo nic narobe :=)
 

DeletedUser

Guest
malo bom off topic:D samo mene zanima se to:)
zakaj imate moda za ta forum

Moderatorji na tem forumu

matjazinho

ce je bila njegova zadna dejavnost :


Zadnja dejavnost
Pred enim tednom

in potem se cudite zakaj slo srver izomera ce se mod se ne uglasi:D

drugace kako kaj na s11?:)

Če me ni me pač ni. To pa še ne pomeni, da kak drug mod ne ureja mojih forumov.
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Off topic, ampak. Da so lahko tak butaste nastavitve ne morn verjet. Da moraš prvo vas zavzet da si lahko pošlješ okrepitve...
To je zelo debilno.

Ena najboljših stvari na tem serverju. Ker zdaj ko ima eno pleme 5 pod plemen oz. kril, si ne morejo vsi povprek okrepitev pošiljat.

Tako da plemena ki imajo jajca in igrajo brez akademij, se pravi smo 30 igralcev, imajo pošten boj proti drugemu plemenu.

Zdaj pa se gremo keri več zna, namesto keri jih več ima za sabo tako kot do zdaj!!
 

DeletedUser

Guest
Salah ad-Din-ne na grmado ampak mu dat nagrado janeza janše.................................
 

DeletedUser

Guest
Ena najboljših stvari na tem serverju. Ker zdaj ko ima eno pleme 5 pod plemen oz. kril, si ne morejo vsi povprek okrepitev pošiljat.

Tako da plemena ki imajo jajca in igrajo brez akademij, se pravi smo 30 igralcev, imajo pošten boj proti drugemu plemenu.

Zdaj pa se gremo keri več zna, namesto keri jih več ima za sabo tako kot do zdaj!!

Mi pač skrbimo za vse člane, nismo kot nekateri vaši ko izkoristijo igralce nato pa znoblajo kot je diginstan ponoblal toro11, in kolikor vem ste zavezniki z SIT! plemenom .. Tak, da ragnarok ugrizni se v jezik, mene bi blo sram noblat zaveznika!
 

DeletedUser

Guest
Miki kaj pa ti veš kakšen dogovor je med TT in SiT. Aja sej res, nič ne veš :).
 

DeletedUser

Guest
Miki kaj pa ti veš kakšen dogovor je med TT in SiT. Aja sej res, nič ne veš :).

Ja kanon futer dogovor... za kaj drugega pa tak niste naredili še zavezništva :) .. Tko, da salah besede tle ne pomenijo veliko... sem le odgovoril na ragnarokovo mišljenje o plemenih :) Vi ste zlati.. Kriv sem, priznam..
 

DeletedUser

Guest
Gremo malo vojne statuse pogledat pa se malo pohihitajmo skupaj kajti v tem trenutku *WAF* družina kaže kako se stvarem streže , dokazujejo da skupne točke ne pomenijo veliko saj se z veliko vnemo sprehajajo po ttjevcih in to brez večjih naporov . Tako da lahko s gotovostjo rečem ragnarok da se do sedaj niti najmanj niste izkazali in se zelo smešiš s temi tvojimi izpovedmi ;)


Ena najboljših stvari na tem serverju. Ker zdaj ko ima eno pleme 5 pod plemen oz. kril, si ne morejo vsi povprek okrepitev pošiljat.

Tako da plemena ki imajo jajca in igrajo brez akademij, se pravi smo 30 igralcev, imajo pošten boj proti drugemu plemenu.

Zdaj pa se gremo keri več zna, namesto keri jih več ima za sabo tako kot do zdaj!!

Plus tega da to ne pomeni da imate tako rečeno jajca ker igrate s enim plemenom waf ni izpustila niti enega njihovega prejšnega člana kar se mi zdi plemenito dejanje in da s njimi opravljajo s takšno koordinacijo kot vi ne morete s 30 člani je totalna sramota tako da drugič ko maš kako pripombo poglej dejstva pa pol blekni kako bedarijo ;)



TT IN SiT proti WAF družini
[spoil]Side 1:
Tribes: *WAF*2, *WAF*1, *WAF*
Side 2:
Tribes: TT, SiT!

Timeframe: Last month



Total conquers against opposite side:

Side 1: 48
Side 2: 17
Difference: 31

chart




Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 255,253
Side 2: 75,195
Difference: 180,058

chart


[/spoil]



Samo TT proti WAF družini
[spoil]Side 1:
Tribes: *WAF*, *WAF*1, *WAF*2
Side 2:
Tribes: TT

Timeframe: Last week


chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 10
Side 2: 4
Difference: 6

chart



Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 56,661
Side 2: 22,836
Difference: 33,825

chart
[/spoil]


Plemenske vojne prikaz
kajtaksnega.jpg
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
Mi pač skrbimo za vse člane, nismo kot nekateri vaši ko izkoristijo igralce nato pa znoblajo kot je diginstan ponoblal toro11, in kolikor vem ste zavezniki z SIT! plemenom .. Tak, da ragnarok ugrizni se v jezik, mene bi blo sram noblat zaveznika!

to lev11 povej
 

DeletedUser

Guest
Thorin ,smurf 1 je postal neaktiven in je edino logično da so se zavzele preden so zajedavci s sita prevzeli vasi kar se pa tega tiče da tebe modro obarvamo bo pa še prišlo na vrsto do zdaj niste pokazali dobenih spretnosti in če bo šlo tako naprej bo tvoj konec prišel zelo kmalu.

Ne pozabi to so dejstva ne trosim laži ali neumnih zgodbic tako da prej imej dejstva pa pol govori. ;)
 
Top