Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
ja pa blokade so ble pa noobu je bunker padel ko za šalo pa me zanima keri se lahko javi da ima najjačo zastavo za napad plus deset napadalne moči oni ki je noobu bunker uničil jo je mogo imet dobo jo je pa lahko le od božička

AIE sploh niste hotli nič z nami zato smo se povezali drugače vi ste napovedali vojno ki ste jo zmagali tako da ste se povezali z mrrobin od vojne do vodstva našega plemena v enem dnevu

igorček waf plemena sploh nebi smelo bit

Zakaj je tisti bunker padel, zato ker je ob drugem nukom z karlovim buzdovanom prav tisti paladin z altejevo plemenico umrl in tako, je tretji nuk spucal kot keks.. Zakaj je tako bilo, velikanska sreča ... Drugače pa zastavice za napad mi ne uporabljamo, ker so brezvezne... Če jih kdo rabi mu jih vse zamenjam pa začasno zapustim pleme, da mi jih dam za bilo kaj drugega! .... v tistem napadu smo uporabljali srečo... Tko, da na žalost je vas padla.. Glede božička pa letos ni nič prinesel, za kar sem bil zelo žalosten.. Vsako leto je 20% več premiuma če kupiš največji paket, letos pa nula :) verjetno zaradi upada igralcev na slovenskih svetovih... v zadnjih 2 letih je upadlo za več kot 400% ... zdaj se pa lahko zamislimo, kaj smo naredili z temi svetovi... Cca 100 igralcev usmerja vsak svet na .si .. ostali se pa prijavijo, da razvijejo vasice za nas bolj aktivne in boljše..

prijeten večer še naprej .
 

DeletedUser

Guest
Evo bom prilepil po dolgem času malo statistike. Vglavnem je tudi TT udaril nazaj in čez čas verjamem, da bomo kljub števični premoči prevzeli pobudo in povedli :).

LP, Salah


Side 1:
Tribes: TT
Side 2:
Tribes: *WAF*, *WAF*1, *WAF*2

Timeframe: Last month

Total conquers:

Side 1: 329
Side 2: 405
Difference: 76

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 21
Side 2: 35
Difference: 14

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 1,445,148
Side 2: 1,752,881
Difference: 307,733

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 122,105
Side 2: 226,863
Difference: 104,758

chart
 

nikname

Member
Reaction score
0
Zakaj je tisti bunker padel, zato ker je ob drugem nukom z karlovim buzdovanom prav tisti paladin z altejevo plemenico umrl in tako, je tretji nuk spucal kot keks.. Zakaj je tako bilo, velikanska sreča ... Drugače pa zastavice za napad mi ne uporabljamo, ker so brezvezne... Če jih kdo rabi mu jih vse zamenjam pa začasno zapustim pleme, da mi jih dam za bilo kaj drugega! .... v tistem napadu smo uporabljali srečo... Tko, da na žalost je vas padla.. Glede božička pa letos ni nič prinesel, za kar sem bil zelo žalosten.. Vsako leto je 20% več premiuma če kupiš največji paket, letos pa nula verjetno zaradi upada igralcev na slovenskih svetovih... v zadnjih 2 letih je upadlo za več kot 400% ... zdaj se pa lahko zamislimo, kaj smo naredili z temi svetovi... Cca 100 igralcev usmerja vsak svet na .si .. ostali se pa prijavijo, da razvijejo vasice za nas bolj aktivne in boljše..

ja kak pa potem ni bilo možno izračunat takšnih izgub v simulatorju
take izgube smo dobili le će smo dali najjačo zastavo not ki je pa napadalec ni imel
kar se tiče upada igralcev pa itak ja kdo bo pa igral s takimi igralci in plemenom
jas nisem mešal svetov sem pa rekele za AIE da na desetki niso nič pokazali samo so se tam skrivali in čakali na 11 ste pa bli na isti poti če nebi mrrobina meli da je on naša tri plemena in zaveznike razmrdal pol bi bli že zgodovina
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
P.s.: Če pride do pretepa bom vesel videt posnetek knockoutiranega Salaha! Hvala vsem :p Mogu sm.... :D

Haha kak smešno. Ti si car. Ti lahko po drugih špukaš mi pa smo banani če kaj rečemo. Pa kaki moderator? Pa ne da ti treba forum vzet, modem ti treba odnest, če se za nekaj postavljaš pa cara igraš. Pravi dvoličnik.... "roka pravice" ki še boga za jajce drži si lahko tukaj vse privošči. Bravo... si pokazal kolko si zrel za svojo funkcijo tukaj.
 

DeletedUser

Guest
ja kak pa potem ni bilo možno izračunat takšnih izgub v simulatorju
take izgube smo dobili le će smo dali najjačo zastavo not ki je pa napadalec ni imel
kar se tiče upada igralcev pa itak ja kdo bo pa igral s takimi igralci in plemenom
jas nisem mešal svetov sem pa rekele za AIE da na desetki niso nič pokazali samo so se tam skrivali in čakali na 11 ste pa bli na isti poti če nebi mrrobina meli da je on naša tri plemena in zaveznike razmrdal pol bi bli že zgodovina

na si10 mi nismo hoteli iti, nekateri so se pa prijavili ko jim je dolgčas in so ga igrali, da bi mogoče uspeli še z drugimi neznanimi igralci.. Na si11 je bilo pa določeno, da se zberemo.. To, da si se ti odlocil v drugi smeri tudi prav, vsak sam izbira.. Da pa lahko naprej poveš kaj se bo zgodilo to pa noben ne more, kot tudi salah ne z statistiko .. vzeli ste 2 vasici zeliščar po njeni napaki... ampak bomo ze vzeli nazaj kar je bilo našega :) ....

Glede simulatorja pa tega pa ni mogoče izracunat, ker ne moreš dat noter 3 paladine, glede zastavice 10% več napada pa je noben nima.... kot sem rekel, če kdo rabi te zastavice, naj me kontaktira mu vse premenjam ... 5 zelenih in 3 plave .. za 6% in 7% ..
 

nikname

Member
Reaction score
0
se to glih dali smo not samo enega paladina pa niso ble tak vlke izgube torej z večimi paladini bi ble še manjše tak da je čudežno pomrlo 30 procentov preveč vopjske
če pa dodaš še dva paladina pol je pol deffa pocrkano na neznan način hehehehe zanimivo ane ma samo mrrobinu se lahko zahvalite da ste spockali ta WAF skupaj drgače bi bli že zgodovina to se ve
 

DeletedUser

Guest
zgodovina si ti in pleme SIT! Drugače pa bomo danes, dali novo statistiko gor. Tak, da vsi člani plemena TT javite se pri pogrebnem zavodu.. Bomo pridno poskrbeli za vaše nuke ter plemiče :D
 

DeletedUser

Guest
Sploh ti mikec. Kaj boš pa ti s svojimi nuki naredil ? Aja sej res majhni ti bodo filali vasi, ker bi jih v nasprotnem vrgu s plemena in ponoblal. Big deal. Primerljivo z velikim levom, ki bo v kratkem padel. Bomo videli, kako se bodo vaša podplemena obnesla. Iz dneva v dan več jamranja za prestop. Drugače pa nič bat. Trenutno poberamo nujno zlo (nekej ostankov severa). Si bomo že vzeli čas samo za vas. Upam, da ne boš prehitro obupal, ko bodo tisti, ki ti filajo vasi znoblani. :eek:

Vse od svojem času mikec. Nima smisla, da provoceraš. Si pa vsaj oživel forum. Vsaj nekaj. ;)
 

DeletedUser

Guest
mikimuki ne samo, da provociraš na forumu, danes ponoči si težil in najedal našim igralcem s tvojimi neumnostmi. Kar je seveda vse v skladu s pravili. Ni pa ravno zrelo. Ti nimaš lajfa al kako? In, če ga že nimaš vsaj nehaj težiti ljudem, ki nimajo časa zate in tebi podobne kekce.
 

DeletedUser

Guest
Sploh ti mikec. Kaj boš pa ti s svojimi nuki naredil ? Aja sej res majhni ti bodo filali vasi, ker bi jih v nasprotnem vrgu s plemena in ponoblal. Big deal. Primerljivo z velikim levom, ki bo v kratkem padel. Bomo videli, kako se bodo vaša podplemena obnesla. Iz dneva v dan več jamranja za prestop. Drugače pa nič bat. Trenutno poberamo nujno zlo (nekej ostankov severa). Si bomo že vzeli čas samo za vas. Upam, da ne boš prehitro obupal, ko bodo tisti, ki ti filajo vasi znoblani. :eek:

Vse od svojem času mikec. Nima smisla, da provoceraš. Si pa vsaj oživel forum. Vsaj nekaj. ;)

Ja malo ga moram ožitivit, ampak salah spet tupi v prazno... Ti sam najedaš svojim soigralcem, ker pojma nimaš o igri :) Drugače pa ne bi vedel komu sem težil ?

Infra nič bat, glede pobegov v vašo pleme to se lahko zgodi samo tako, če jim kamen pade na glavo pa izgubijo pamet :) Če boste pa mene znoblali pa tut nič ne de, je le igra. Tko pa moj mali salahčino pejt v STORE pa si kupi znanje glede igranja VP . Moj life se pa te tut nič ne tiče. I am nolifer, kriv sem priznam.
 

DeletedUser

Guest
Eh miki ti si tipičen Slovenec, sam gobec bi vrtel. Pa ne bom rekel, da nimaš pojma. Ker sem večji človek od tebe, z več pameti in boljšim odnosom. Jaz se odjavljam iz te teme.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Eh miki ti si tipičen Slovenec, sam gobec bi vrtel. Pa ne bom rekel, da nimaš pojma. Ker sem večji človek od tebe, z več pameti in boljšim odnosom. Jaz se odjavljam iz te teme.

Saj odnos je na ravni, kaj je pa bilo narobe z mojim postom pogrebnega zavoda, glede odnosa pa je lahko normalen. Samo je problem ker ne veš kdo ma večji EGO, jaz ali vi ? :) ... Tisto je največji problem ..
 

nikname

Member
Reaction score
0
HEHEHEHEEHEHEHE miki ja kej boš pa sedaj rekel na to da noblate vodjo od THE ONE on je dal zeleno luč da se je WAF naredil pa v WAF plemenu igra in ga noblate brez kakršnega koli pojasnila pa zeleno piko ma v plemenu tak da je vsak dan na računu a boste vse ponoblali vsaka vam čast kar zmrdejte vse ki so se vam pridružli res taktično jaka igra sleparjev
 

DeletedUser

Guest
Nobla se ga zato, ker ne sodeluje. Kaj koristi biti aktiven in ne sodelovati med sočlani? Če pa takšne igralce podpiraš potem pa kapa dol. Če bi bral okroznice tako kot treba in jih odpisoval + pošiljal tisto kar se napiše ne bi prišlo do tega. No tak sam ve kaj je 2 meseca narobe delal.
 

settlers

Member
Reaction score
0
mikimuki ne samo, da provociraš na forumu, danes ponoči si težil in najedal našim igralcem s tvojimi neumnostmi. Kar je seveda vse v skladu s pravili. Ni pa ravno zrelo. Ti nimaš lajfa al kako? In, če ga že nimaš vsaj nehaj težiti ljudem, ki nimajo časa zate in tebi podobne kekce.

Zato je pa pri meni pol plemena Waf blokiranega ker sem dobival taka neumna sporočila da ne morem verjet.

Lp Settlers
 

DeletedUser

Guest
Zato je pa pri meni pol plemena Waf blokiranega ker sem dobival taka neumna sporočila da ne morem verjet.

Lp Settlers

Ja mogoče pa res pišejo neumna pisma :D Ampak od mene tega seveda ne morete dobiti kajti ne pišem bedarij :p Če že komu od vaših pišem je vse z namenom ali pa debatiramo a ne R-max. :p
 

settlers

Member
Reaction score
0
Ja mogoče pa res pišejo neumna pisma :D Ampak od mene tega seveda ne morete dobiti kajti ne pišem bedarij :p Če že komu od vaših pišem je vse z namenom ali pa debatiramo a ne R-max. :p

Proti nobenemu nimam nič,ampak ste s tabo na čelu začeli najedat po sporočilih,nekateri otroci iz vaših vrst pa celo groziti, kako me boste ponoblali.Še enkrat na glas poudarjam, če\ko me ponoblate vam čestitam in zaželim lep boj še naprej.Ne bo ne prvič ampak bo definitivno zadnjič ker se bom poslovil po si11.

Lp Settlers
 

DeletedUser

Guest
Proti nobenemu nimam nič,ampak ste s tabo na čelu začeli najedat po sporočilih,nekateri otroci iz vaših vrst pa celo groziti, kako me boste ponoblali.Še enkrat na glas poudarjam, če\ko me ponoblate vam čestitam in zaželim lep boj še naprej.Ne bo ne prvič ampak bo definitivno zadnjič ker se bom poslovil po si11.

Lp Settlers

Z mano na čelu .. ti si pa res globoko padel v trans ... Na zadnje ko smo debatirali je šla tema kako gremo na pir . .tko, da ne vem kdo ti najeda raje se izrazi bolj normalno... Konec koncev je vedno nekdo ponoblan, samo odvisno kdo :)

Toliko o najedanju naših igralcev tebi ... Car si :)
 

DeletedUser

Guest
otroc otroc otroc kdaj vas bo pamet srečala vidim da še ne kmal se tule najedavate brez veze neki igrajte pa je mir ne pa da tle vsak vsaga žali neki pa nvm kaj igrajte normalno drgač pa nehite če ni to za vaše živce :p
 
Top