Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
da se še jas vmešam v pogovor.

ali je dosti tega da si tile top igralci delajo dodatne račune da se sponoblajo?
 

nikname

Member
Reaction score
0
Ko ekipa določi datum konca sveta bo zmagal tisti igralec, kateri bo imel največ točk.
hehehehe kaka sleparija 10 so zastave drmale tle pa spet novi svet pa skorej iste fore

kot vidim le pešica ljudi igra pravično tak da tole je očitno res igra živceh
 

DeletedUser

Guest
A mogoče obstaja tekmovanje v fejkanju ? :)

Ker če obstaja so TT-jevci in FA definitivno zmagali :D
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Torej domen, kdaj bodo izbrisani vsi posti ki so off topic? Tisti ki žalijo podporo in ostale igralce? Mojega izbrišeš, ostalih pa ne? Zanimivo!
 

DeletedUser

Guest
Evo pa mamo spet barbar noblerje. Pa toliko so meli čez vsakega za povedat. Smrad pa ni povohal pri sebi. Še en luzerski svet z luzerji, ki imajo svojega edinega sovražnika barbara. Slo FAIL. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Evo pa mamo spet barbar noblerje. Pa toliko so meli čez vsakega za povedat. Smrad pa ni povohal pri sebi. Še en luzerski svet z luzerji, ki imajo svojega edinega sovražnika barbara. Slo FAIL. :rolleyes:


haha imaš prav..sm še jaz presenečen...po moje je padu svetovni rekord v noblanju barbarak..čestitam..

se opravičujem kalimerotu in levu , če sem kdaj kej čez njiju pljuval glede noblanja barbark in svojih soplemenjakov..itak multi..
ker sta prava začetenika proti temu kar se zdej dogaja..haha,,
 

angryman

Member
Reaction score
0
To taka igra, kot AIE na s7...

Prevzemaš barbare, ker nimaš za bureka in nemoreš drugega nato pa te vasi nadgradiš in v njih delaš obrambo, da ko bo ofenziva na njih bodo bunkerji.... Bedna igra ampak drugega neznajo...

Tako, da TT, FA in JB pazite, ker čez mesec ali dva bodo te vasi nadgrajene...

lp
 

DeletedUser

Guest
Hehe, ja mungo drugega kot tole nism mogu rečt....smrad je pač smrad...sej kr naj noblajo. A farmal boste pa sosedove polne vasi, ko bo mel def na fronti ? ;)

Tako, da TT, FA in JB pazite, ker čez mesec ali dva bodo te vasi nadgrajene...
Pazijo se naj waflji. lev in njegova company sta propadla...no pa bodo probal z barbari. Čimveč jih poberite pa dodelejte, ker se jih men ne da gradit :cool:

Itak bo enkrat vse naše :D sm optimist:D
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Luzerski svet! Igralci po novem nimajo tok casti da priznajo poraz pa spokajo.....
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
No pa da malo updejtamo statistiko vrjetno najbolj resne vojne sveta 11.

Po nekaj močnih udarcih plemen WAF in WAF 1, se plemeni TT in FA počasi prebujata in opravičujeta kvaliteto svojih igralcev z to statistiko.


Side 1:
Tribes: TT, FA
Side 2:
Tribes: *WAF*, *WAF*1

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 226
Side 2: 131
Difference: 95

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 59
Side 2: 3
Difference: 56

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 1,526,369
Side 2: 709,211
Difference: 817,158

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 472,511
Side 2: 27,784
Difference: 444,727

chart


Lep večer še naprej, Ragnarok TT
 

nikname

Member
Reaction score
0
To taka igra, kot AIE na s7...

Prevzemaš barbare, ker nimaš za bureka in nemoreš drugega nato pa te vasi nadgradiš in v njih delaš obrambo, da ko bo ofenziva na njih bodo bunkerji.... Bedna igra ampak drugega neznajo...

kekci si grejo k barbarki pehti rane lizat nevem kej si podaljšujejo te muke
 

DeletedUser

Guest
Luzerski svet! Igralci po novem nimajo tok casti da priznajo poraz pa spokajo.....

Pozdravljeni,

zelo radi kritiziramo ali nastavitve svetov ali pa našo ljubo podporo. Pozabljamo pa, da vsak svet v prvi vrsti oblikujemo igralci. In iz sveta v svet smo bolj inovativni s prikazom določenih človeških lastnosti. Raznorazni prestopniki, zahrbtneži in vohuni so že iz mode in že niso več omembe vredni.

Prihajajo novi junaki in to takšni, ki so si v tej igri v prejšnjih svetovih že ustvarili ime zdaj pa nas s svojimi dejanji postavljajo pred dejstvo, da si mnenje o njih ustvarjamo nanovo.
Dejstvo, da naprimer "veliki" igralec ne more priznati poraza in častno zapustiti svet, ampak z zavzemanjem novih in novih barbark izpod 1000 točk jača svoj ego in pa najnovejši primer, ko se je eden največjih kritikov slovenske VP - ki jo celo sam najraje poimenuje kot peskovnik, odločil raje sam poteptati svoje peščene gradove in potičke, kot pa jih prepustiti soplemenjakom ali pa jih izgubiti v boju - vse to vas v naših očeh ne bo naredilo za večje igralce - kvečjemu obratno.

In zdaj se bo zopet našel nekdo pameten in govoril o tem kako je .si premali, ker vsak vsakega pozna in da je .net edina opcija za normalno igro ... in zopet bomo prišli na moje izhodišče - vojno plemen tvorimo predvsem igralci :) in :(
 

ceasar

New Member
Reaction score
0
Zdravo

Sicer tema ne sodi sem ampak da je bilo glih omenjen net server pa pozivam tiste igralce ki igrajo net68 in če želijo sodelovati v SLO plemenu, nas lahko kontaktira na ZS Three Musketeers. Tu doma v takozvanem peskovnilu se lahko kregamo, tam pa če želite se lahko združimo in si pomagamo.

lp

lp
 

DeletedUser

Guest
najnovejši primer, ko se je eden največjih kritikov slovenske VP - ki jo celo sam najraje poimenuje kot peskovnik, odločil raje sam poteptati svoje peščene gradove in potičke, kot pa jih prepustiti soplemenjakom ali pa jih izgubiti v boju

Mislim da nimaš ne ti in ne nihče pravice kritizirat kaj kdo naredi ko preneha z igranjem. Če noče dat soplemenjakom vasi iz kateregakoli razloga je to njegova stvar/odločitev saj je on vlagal ure in ure v račun in ne njegovi soplemenjaki. Kaj kdo naredi z svojim lastnim računom je njegova stvar!
 

ninja

Member
Reaction score
0
Luzerski svet! Igralci po novem nimajo tok casti da priznajo poraz pa spokajo.....

a me že pogrešate? .... in ne izzivajte preveč, da ne najdem nekoga, ki bi še imel voljo klikat v peskovniku, drugače pa sem že tudi skype preimenoval, tako da ne kaže več imena ninja, ker se je upokojil in se počasi spreminja v prah, od kjer je tudi prišel davnega leta 2009

ps: bom pa za seboj počistil, da ne bodo barbari izstopali preveč od okolice, kinder jajčka bom pa pustil v vasicah

@ubijalec: točno tako, šli so po svoje, elita pač, potem pa bi jih še moral prositi, da me ponižno sprejmejo :) tukaj pa ni neke logike, kajne?
sem jih vprašal, če želijo vasice ali račun, naj me kontaktirajo, a odgovor je bil, da naj izpolnim obrazec in prosim za vstop v pleme... in tako smo par dni plaval v praznem bazenu
vasice bi dal kvečjemu plemenu, v katerem sem igral, ali pa res nekomu, ki si jih zasluži (na s11 je takih zelo malo ali pa ne igrajo več)
 
Last edited:

angryman

Member
Reaction score
0
Noben ni rekel, da ko nehaš igrati moraš dati vasi soplemenjakom... Ampak iz tega dejanja vidiš, koliko je pleme temu igralcu pomenilo... V tem primeru očitno nič, saj jim bi raje naredil škodo kot pa pomagal do osvojitve sveta....

Lp
 

ninja

Member
Reaction score
0
Noben ni rekel, da ko nehaš igrati moraš dati vasi soplemenjakom... Ampak iz tega dejanja vidiš, koliko je pleme temu igralcu pomenilo... V tem primeru očitno nič, saj jim bi raje naredil škodo kot pa pomagal do osvojitve sveta....

Lp

angry, dobro preberi kaj se dogaja! pleme TT so zapustili, naredili drugo pleme in sedaj naj nekdo pričakuje, da jim bom podaril še vasice? če bi bili v TT potem ja

PLEME pomeni meni veliko, njim pač malo manj, vsaj TT jim ni pomenil nič, zato so ga zavrgli in si nadeli novo preobleko, kot da bo to kaj pomagalo....
 

DeletedUser

Guest
Mislim da nimaš ne ti in ne nihče pravice kritizirat kaj kdo naredi ko preneha z igranjem. Če noče dat soplemenjakom vasi iz kateregakoli razloga je to njegova stvar/odločitev saj je on vlagal ure in ure v račun in ne njegovi soplemenjaki. Kaj kdo naredi z svojim lastnim računom je njegova stvar!

Pozdravljen,

moj post si razumel narobe - ni bil mišljen kot kritika. Šlo je zgolj za moja opažanja kaj s svojimi računi in s tem tudi s svojim imenom počnejo določeni veliki igralci na zadnjih svetovih. In ja imaš prav - vsak lahko igro zaključi tako kot se odloči. Ravno tako pa ima vsak od nas pravico, da si o tem, kako določeni zaključujejo, ustvari svoje mnenje.
Kako zaključiti? Opcij je ogromno in kot vidimo se porajajo vedno nove. In ob enih pač zaploskamo ob drugih pač ne. Ene kažejo pokončno držo, druge pač ne. Ene presenetijo, druge pač ne.
 
Top