Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
Oprosti, sam v akciji vam je ratal vzet 3 vasi od dohtorja....oziroma obdrzat 3 vasi je bol pravilen izraz, ma jih pa se 150 ;) i po tvojji logiki mu gre za nohte?

PS: mislim da nas vec boli ta ban kot vas, enostavno doloceni hocjo unicit edini konkurencen svet po dolgem casu

Ta ban nas nič ne boli, glede konkurenčnosti sveta po dolgem času, kaj si pozabil kako si pobegnil iz sveta 7, nick zadrga. Počasi ti bo zmanjkalo nickov, ups si boš novega naredil.

Ta svet je bolj nekonkurenčen. Mislim, da za kralja pobegov ni konkurenc nikjer. Igral si vse svetove do sedaj in na vseh pobegnil no tukaj si se opogumil. Veliki trial račun (grega94, yoshimitsu oz. zadrga ali pa kai mah nah + seveda ne smem pozabiti na prijatelja psenićko) ...

Ta svet boste verjetno zmagali ampak se boste morali krepko potruditi, dosedaj ste noblali same noobe če se po domače izrazim. No kekse ste pojedli zdaj pa na vas čakajo torte.

Lepo srečno igro in brez prepiranja in pretiranega hvaljenja. Še vedno si človek kot jaz in vsi ostali, le da si boljši o izkušnjah in znanju od večine, ki ste jih prevzel. NO BIG DEAL

PS: Lahko noč
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Hehehe daj miki bodi resen no....ko ti igra vpliva prevec na RL jo pac nehas igrat, ane? al da pustim raje da mi RL trpi zarad ene igre?

Na nobenem svetu nisem nehu ker bi bil pod napadi oziroma da me noblajo pa da se predam, ajetko? ocitno si spremlju moje igranje tko da to sam ves.....tko da ce ste kaj noblal ste noblal po tem ko sem nehu, standard za vas.....

Noblam tiste ki so mi blizu oziroma na poti, ne morem noblat igralca 100h stran, ane miki?

Mislim da je ta tvoj post odgovor na akcijo ki jo v teh dneh izvajamo, ce v igri ne mores nic pa lahko vsaj na forumu gobcas ane......ne vem o kakem hvaljenju govoris ? sej noben od nas ni komentiru to da vas noblamo, razen ce mislis na moj odgovor na salabajzerjev post ki ni bil v nobenem primeru hvaljenje ampak postavljanje na realna tla ob absurdni trditvi da se gre igralcu (ki je 4 vasi izgubil se 150 pa jih ima) za nohte.....kar si pa tudi sam potrdil na zacetku tvojega posta z trditvijo da vas ta ban nic ne boli.....normalno, na roko vam je sel....

Miki fajn bodi.....
 

DeletedUser

Guest
Hehehe daj miki bodi resen no....ko ti igra vpliva prevec na RL jo pac nehas igrat, ane? al da pustim raje da mi RL trpi zarad ene igre?

Na nobenem svetu nisem nehu ker bi bil pod napadi oziroma da me noblajo pa da se predam, ajetko? ocitno si spremlju moje igranje tko da to sam ves.....tko da ce ste kaj noblal ste noblal po tem ko sem nehu, standard za vas.....

Noblam tiste ki so mi blizu oziroma na poti, ne morem noblat igralca 100h stran, ane miki?

Mislim da je ta tvoj post odgovor na akcijo ki jo v teh dneh izvajamo, ce v igri ne mores nic pa lahko vsaj na forumu gobcas ane......ne vem o kakem hvaljenju govoris ? sej noben od nas ni komentiru to da vas noblamo, razen ce mislis na moj odgovor na salabajzerjev post ki ni bil v nobenem primeru hvaljenje ampak postavljanje na realna tla ob absurdni trditvi da se gre igralcu (ki je 4 vasi izgubil se 150 pa jih ima) za nohte.....kar si pa tudi sam potrdil na zacetku tvojega posta z trditvijo da vas ta ban nic ne boli.....normalno, na roko vam je sel....

Miki fajn bodi.....


Enako fajn bodi, me ne boli nič :) zmagali verjetno boste ampak se boste morali malo potruditi. Kar bom lahko na koncu napisal, je le čestitam za zmago, brez nekih brezveznih obtozb. Tak sem jaz, ne kot večina ostalih, ki pljuvajo ko nekdo zmaga. Da je zmagal z podporo itd.

Pa lep sončen dan še naprej.

PS: po dolgem času, sem se javil na forum, bi lahko zapazil.
 

DeletedUser

Guest
Lepo noblajte barbarke in dodelajte vasi zame. Jaz počasi a zagotovo prihajam...hehe
 

DeletedUser

Guest
ali pa povabljajte še preostale igralce samo da napolnite pleme očitno. lepa lepa igra. če bo ratalo pa dvomim.
 

DeletedUser

Guest
Ne vem čemu ves ta obup miki ... saj ste pa na 1. mestu plemen ... barbari trepetajo pred vami zadnje dni :)
 

kripton

New Member
Reaction score
0
Oprosti, sam v akciji vam je ratal vzet 3 vasi od dohtorja....oziroma obdrzat 3 vasi je bol pravilen izraz, ma jih pa se 150 ;) i po tvojji logiki mu gre za nohte?

PS: mislim da nas vec boli ta ban kot vas, enostavno doloceni hocjo unicit edini konkurencen svet po dolgem casu

zahvalite se rorijem da je ta svet kolikortoliko konkurenčen
 

DeletedUser

Guest
Ne vem čemu ves ta obup miki ... saj ste pa na 1. mestu plemen ... barbari trepetajo pred vami zadnje dni :)

Kaj mene omenjaš sem vzel kakšnega v tej sili barbarov.. Dejansko se tam dela vojska prav tako v ostalih vasicah, ki jih prevzamemo vsem ostalim na karti. Vasice se izmenjujejo.

Če si top 1 še ne pomeni, da boš zmagal. Pri zmagi je potrebno imeti več kot pa samo veliko vasic. Pod prvo - dobro ekipo, kot drugo znanje kot tretje aktivnost.

Pa srečno.
 

DeletedUser

Guest
ja se opravičujem tolk je tega sranj. da sem pomešal mislu sem to
http://prntscr.com/1a4okg
http://prntscr.com/1a4oqf

al pa kej druzga kdo ve:D

Ponesrečen prevzem z strani lastnika 3 nobli so že zavzeli vasico, verjetno je nameraval le zbiti lojalnost. No to je dovoljeno, po lanskih novih pravilih. Če te kaj več zanima se pozanimaj pri podpori. Dejansko je pa to forum, kjer se razpravlja o svetu in ne o tvojih slabotnih obtožbah, ki jih lahko rešuje le podpora oz. Comunity manager.

Pa lahko noč, tisti ko gredo spat :)
 

deanj

New Member
Reaction score
0
Ponesrečen prevzem z strani lastnika 3 nobli so že zavzeli vasico, verjetno je nameraval le zbiti lojalnost. No to je dovoljeno, po lanskih novih pravilih. Če te kaj več zanima se pozanimaj pri podpori. Dejansko je pa to forum, kjer se razpravlja o svetu in ne o tvojih slabotnih obtožbah, ki jih lahko rešuje le podpora oz. Comunity manager.

Pa lahko noč, tisti ko gredo spat :)
joj joj ta podpora da blokirajo igralca zrd ponesrečenga prevzema ccccc:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
joj joj ta podpora da blokirajo igralca zrd ponesrečenga prevzema ccccc:rolleyes:

Ja očitno ima sam srečo z temi prevzemi,jaz je nimam. Še ko 5 noblov pošljem včasih zatajijo. Enim pa uspeva pri 3 plemičih. Srečkoti

Lep sončen dan.
 

DeletedUser

Guest
5 Plemicev, nikakor nemore zatajit. :)
Streljas neke smesne zadnje cajte Miki. :)

Pa lep vecer se naprej.
Grega
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Grega lahko zataji 5 plemičev, sam snipat treba :p

Pa kaj vidva lapate v prazno ... 5 plemicev lahko zataji. četudi noben ne snipa.. Vidva bosta govorla ko vojno igrata kvečjemu 3-5 let..

Pa ne se zajebavat pa ni edini primer do sedaj... Plemiči so zbijali lojalnost po 18. Kar se zgodi 1% primerov. Če pa igraš vojno že 12 let pa mislim, da bi se moralo že vsakemu bosta že prišla do toliko let.

Pa lep večer .
 
Top