Pogovor o svetu 11

woley837

Member
Reaction score
0
kustos

zdaj boš pa še tu izival pa ne vem kakaega boga špilal? idi na 13 pa se tam iz domenom igraj ne pa nam na 11ko hodit

lej eni so nehal eni ne, enim je žal enim ne

če bi se na s13 odločil da bi brisal ti nebi in pa pol beera nebi, ker jih dobr poznam- ti pa domen sta prva v teji vrsti
 

kustos

Member
Reaction score
0
ti poznaš ja. Ni te bilo na sestanku vodij, kjer so bili samo No- S13 in vodje s12 proti brisu. Ne govori koga poznaš, ker nimaš pojma. BEER, lahko briše vsak moment, če je dober razlog. Nevem zakaj nebi.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Zato ker te poznam tilenček

lej če so bli nekateri na s11 tako dobri da so brisali zakaj ti nisi???

govoriš da bi brisal kadar koli hočeš, toda akcija je že bila za brisanje in vi se je niste udeležili

TAKO DA MI NE GOVORI!!!

Edit: za s13 govorim da nise brisal, da ne bo pomote
 
Last edited:

kustos

Member
Reaction score
0
poznaš ja, mhm...

Mislš glede Mikija? aja, zgleda da ti je ušlo, da se na Mikija ne da prijavit, da napiše da si izključen iz igre, pametnjakovič.

Seveda bi, če bi bile obe strani zato, na s13, drugače pač ne, oz. če bi blo kej tko hudga da bi biu prpravlen brisat. Glede brisou, sm povedou, tam kjer so ble vse vodje zbrane, tebe tam ni blo, tako da nemoraš vedet, da bomo brisal če briše No, ker drugace je brez veze.

Na s11 so ostali tisti, kateri hocejo kao pobrat zmago, sam zmaga pa taka, noblal bote barbike HAHA :D Super zmaga, čestitam, pa glejte da se boste na široko hvalili z njo ;)
 

woley837

Member
Reaction score
0
Ti se hvališ z zmago na s10

bravo legenda si, nevem kake članke pišejo o tebi ko da si nevem kaj v resnici si pa 14 let star otrok

s10 ti nebi zmagal če nebi bil taka p**** da bi vsak mesec zberal nove zaveznike iz obračal hrbet prejšnjim

A sm kje mikija omenu???A??? jest tega ne vidim da bi ga omenu, itak ste pa ta račun tako zjebal da bl nebi mogli, org. miki je pa res prava legenda za razliko od nekaterih wana be someone!!!

Ti si tak kot je racmanjaka: najprej se z nami kregal in nas pripravil da smo brisat začeli, potem je pa naše vasi hotel pobrat. Grem stavit da bi ti tudi kaj takega prec naredu oz. ti bi kaj takega splaneral. O moj bog, saj si že!!! Ko si čuval račun si bunkerje razpustu in vsi vemo kako se je to končalo kajne?????

Na tak način ti vsak pride do zmage, na pošten način pa ti prec zmrzneš

lp
 
Last edited:

angryman

Member
Reaction score
0
Kdor ima kaj ponosa v sebi je brisal in ni važno koliko truda se je dalo v igro...

Matej ti pa res nimaš pravice govorit o tem kdo je zajebal kak račun, ko si kar enkrat prišel na dadl-a nazaj in na koncu še spremenil vse da se nemore loggat... Prejšnji igralec na dadl-u je bil 100x bolši.

Kustos ne bi mogel nič zafrkniti na s11, saj ni bil v vodstvu in nič, tako da ne pametuj tja v tri dni.


Lp psenicek
 

woley837

Member
Reaction score
0
pšeniček pštttt

lej če je hotu mail na dadlu spremenit valda da je mogu it dol

100x boljši? še traina ne zna poslat...2x na dan gor,...lej ti kar drzi iz kustosom tko ko so vsi prijeli z njim sam ti povem da je on en navadn izdajalc ko vsakmu obrne hrbt

nenazadnje ste govoril o takih tudi na s11 pa jih preklinjal, zdaj boš pa raj z njim drzal

zdaj vem kak se počuti noob itd in se ne sekiram kaj si mislite o meni tako kot se on ne- edino pravilno

vi pa kr pišite kar mislite, jaz imam dober razlog za vse!

ps: če je bil v vodstvu al pa ne, neki je mogu narest da je bil izključen iz igre ane?
vodstvo je delovalo pa super v našem plemenu to moram pohvalt in bi se boril do zadnjega z vsakim tako z tabo kot z ostalimi. z nekaterimi se še vedno
 
Last edited:

kustos

Member
Reaction score
0
haha, smešen si, še dva dni nazaj si bil tako smrtno proti noobu, danes ti je ze najbolsi prijatelj, haha.

Izključitev ni povezana z mano ampak z Masterx(nachowoop), ker js sm biu na računu 4 dni. Ker pa nihče ni prijavil novega lastnika, je bil IP isti kot na Nachowoop in sta bila oba računa izključena, vidš k nimaš pojma.

Čak? Na katjuso si prsou 2 mesca pred koncom? Ko je blo ze vsega konec, zadnjic pa si se mi hvalu katere svetove si zmagal. S10, nisi zmagal, na s10 si se prštulu zraven.

In zopet govoriš o stvareh o katerih nimaš pojma. Zvest Pwned, noblal UWS, mislm da sm bil celo prvi v vojni? Ampak zaradi znanih razlogov smo šli svojo pot. Noben ni menjal zavzeznikov.

In spet, lažeš, samo lažeš. KOMU SM RAZPUSTU BUNKERJE KMETAVZ JEDAN?
Niti se nisem grebel za vaše vasi, boli me kurac, za vaše vasi, razumš.
 

woley837

Member
Reaction score
0
evo tvoj pravi obraz

jaz sem na katjuso prsu ko je bil račun na okol 10 mestu in jaz sem ga pripeljal do 1 mesta. potem mi ni net delal in smo padli na 5 mesto in tam zaključli. tok o tem, da se vidi da nimaš pojma

lahko bi ti novega lastnika prjavu ane? al ga mora prejpni lastnik? nevem kje ti je logika

ti si bil zvest pwnedu potem so bli pa tvoji smrtni sovražniki? daj ne se še bolj osramotit

ja razpustu si bunkerje, bil si blokiran zaradi tega in se bunil kao da to ni kršitev. daj malo premisli
 

DeletedUser

Guest
OP pa BP očitno res nimajo nič ponosa v sebi..vsi so brisali račune samo oni ne, in zdaj bojo se šli vojno kdo pobere več barbark tisti zmaga, katastrofa !!! pol se pa bojo hvalili...
razumel bi da jih 10 nebi brisalo ne pa 50, ki še vstrajajo, da VP ne propade.
delajte kaj hočete sam to pa je podn od.....
 

bs111

Member
Reaction score
0
jaz sem tudi med njimi da nisem brisal, tako da bomo najprej barbarke ponoblal :D

pol pa se še napadli in to je to :D

svet zaključen hihihihi
 

woley837

Member
Reaction score
0
Če ti nisi nehal na s13 potem ne meni govort pa me neki "obtožat", ker nisem nehal na s11 jasno???

lp
 
Top