Pogovor o svetu 13

kira27

Member
Reaction score
0
:p hehe,kako lepo je pisat in brat poste polne smeškov;),nekateri posti so pa že prave atomske bombe,po moje pisci komaj zadržujejo pritisk da ne eksplodirajo poleg monitorja:D
ja,ja,:rolleyes:,nekatere že dobro izdelujejo živčki:),upam da so malo starejši(za njih je to normalen pojav):eek:,če so pa mlajši z takimi problemi pa je treba malo zdravnika obiskat,tale vročina,pa to...:eek:

pol postov ste mi zbrisal:(,pa tako lepo smo se pogovarjali o svetu 13:p.
 

DeletedUser

Guest
se ne bom spuščal na tvoj nivo. bi rabil podmornico ampak je kriza in je ne bom kupil..
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
potem bi rabil podmornico od podpore, baje so zelo dobre pa še psihologe imajo na krovu :)
 

DeletedUser

Guest
Umiram od smeha ko berem te objave od nikolaja... :D

Tako pač je če imajo luzerji manjvrednostni kompleks. Očitno ne bo prebolel sveta 10 niti pri 80h letih (če jih dočaka seveda)!
nikolaj, raje briši takoj račun. BEER te je enkrat že uničil, te bo pač pa še enkrat. Kake spodobne možnosti da bi dokončal 13, sploh pa kot zmagovalec itak nimaš. Če bi imel kaj soli v glavi bi upošteval moj nasvet, ker veš da je res. Tako se boš pa repenčil in penil še eno leto. Luzer pač. Nimaš kaj...
:D
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Umiram od smeha ko berem te objave od nikolaja... :D

Tako pač je če imajo luzerji manjvrednostni kompleks. Očitno ne bo prebolel sveta 10 niti pri 80h letih (če jih dočaka seveda)!
nikolaj, raje briši takoj račun. BEER te je enkrat že uničil, te bo pač pa še enkrat. Kake spodobne možnosti da bi dokončal 13, sploh pa kot zmagovalec itak nimaš. Če bi imel kaj soli v glavi bi upošteval moj nasvet, ker veš da je res. Tako se boš pa repenčil in penil še eno leto. Luzer pač. Nimaš kaj...
:D

Luzerji smo pač taki, ampak vseeno se ne uničujemo drugih računov pa se ne kujemo v zvezdice;) Smo enostavno luzerji in Noobi. Pa kaj potem? Kaj si pa ti? Če ti rečem pi**** dim, te niti užalim ne;)

Mene ste uničili samo z izdajo, drugače me še niste, ne še. Mogoče bo s13 prvi, če prej ne brišem od strahu ali pišem podpori, da me blokirajo:) Kaj te veš, vse je možno pri nas luzerjih, ki nismo še nobenga slovenskega serverja osvojili, pa nobenega računa uničli, pa nobenega plemena "izdali" pa tako dalje in dalje;)...s10 nisem prebolel, nikoli ga ne bom, ker nimam kaj za prebolet;)...se imaš res za tako zvezdico, da misliš da me boli tale vaša izdaja in vse skupaj? A si mogoče ti zvezdica pozabil, da je to samo igra in da smo vsi samo številke? Sploh vi v mojih glavah...ampak da te potolažim TI SI ŠTEVILKA 1;)...Moj idol..Moja zvezdica...:):**
 

DeletedUser

Guest
Pa dajte mir z žaljivkami že, a res nemorete 1dan brez da bi drug drugega žalili? Zato pa smo tu kjer smo zdaj, ker drug drugemu naznic zadevate in žalite, še osebnih zamer niste nekateri sposobni pustit za 5minut na strani. Noob tu si zdaj glasen, ko pa sma jaz pa cloud mela sestanek za svet 13 pa si raje ven šel, kot da bi sodeloval, takarat pa si imel priložnost bit glasen, pa ni bilo nič.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Pa dajte mir z žaljivkami že, a res nemorete 1dan brez da bi drug drugega žalili? Zato pa smo tu kjer smo zdaj, ker drug drugemu naznic zadevate in žalite, še osebnih zamer niste nekateri sposobni pustit za 5minut na strani. Noob tu si zdaj glasen, ko pa sma jaz pa cloud mela sestanek za svet 13 pa si raje ven šel, kot da bi sodeloval, takarat pa si imel priložnost bit glasen, pa ni bilo nič.

Seveda da sem šel, si pa res optimist, da bom sodeloval z temi kekci tu? Zdaj boste mene krivili, ker niste naredili nič v vezi z zamenjavo podpore, žalostno davorin. Z njimi ne sodelujem glede ničesar, to bi ti moral vedet, to da nebi kupoval premiuma je en velik larifari, poleg tega sem ti pa povedal, da če želite da napišem okroznico jo bom, pa ne me jebat v glavo še ti, samo ne bom nobenemu ukazoval, če je pa tu kaj narobe potem pa tud nevem kaj. Jaz vem da premium bom imel, tako kot vsi sovražniki okoli mene, ki ga itak dobivajo "zastojn" verjetno, glede nato da nekateri vsak 3ji dan menjajo ime računa.

Loko, delajte raje bunkerje še pri komu drugemu kot pri vaših ljubljenčkih, da slučajno igralce ne delite na bivše HT in svoje zvezdice?:) Pa toliko ste imeli povedat za čez mene, čeprav sem vam riti zanašal, pa še niste bili zadovoljni;)...jadni momki ste...haha...jadni jadni...Pa organiziraj akcijo kot sem te naučil, ne pa pustit midva(S) to kordiniranje, sej vidiš da je zvezan;)
 

DeletedUser

Guest
Seveda da sem šel, si pa res optimist, da bom sodeloval z temi kekci tu? Zdaj boste mene krivili, ker niste naredili nič v vezi z zamenjavo podpore, žalostno davorin. Z njimi ne sodelujem glede ničesar, to bi ti moral vedet, to da nebi kupoval premiuma je en velik larifari, poleg tega sem ti pa povedal, da če želite da napišem okroznico jo bom, pa ne me jebat v glavo še ti, samo ne bom nobenemu ukazoval, če je pa tu kaj narobe potem pa tud nevem kaj. Jaz vem da premium bom imel, tako kot vsi sovražniki okoli mene, ki ga itak dobivajo "zastojn" verjetno, glede nato da nekateri vsak 3ji dan menjajo ime računa.

A sem te slučajno česa obtožil?, kolikor vem ne. Samo zanimivo mi je kako si tu zdaj glasen, tam pa si raje ven šel pa bi se lahko tam komot razpisal. Podpora je že v preteklosti,problemi z podporo so več ali manj rešeni, niso pa rešeni problemi z igralci kot si ti, ki neznajo pustit osebnih zamer niti za 5minut na strani, ter problemi z igralci ki uničujejo račune pa še bi lahko našteval. Hočeš ali nočeš, v mojem mnenju si ena od ovir za napredovanje slovenske scene, ampak kot sem napisal nisi edini in še zdaleč ne najslabši.

PS: Pa mogoče da so to kar si napisal, ampak oni so bili pripravljeni se vsest za mizo in pustit osebne zamere na strani dokler smo se pogovarjali,kar je veliko več,kot pa si ti bil pripravljen naredit. In mislim da si za to zaslužijo en + v moji knjigi, pa mislim da še marsikdo drug vidi to tako kot jaz.

PS2: Da boš lahko rekel da te nekaj obtožujem. Ti nisi sposoben bit vodja, vodje zastopajo interese svojega plemena, ne svoje interese, vsak vodja je dolžan da posluša svojega nasprotnika pri pogajanjih neglede na to kar si misli o njem. Ko ti nekoga tu žališ mečeš s tem slabo luč na celotno svoje pleme, saj si ti predstavnik svojega plemena. Mogoče te vrednote dan danes tukaj ne pomenijo več veliko, ampak v mojem času in na .net ter na drugih serverjih še vedno te vrednote veliko pomenijo.

Toliko malo v razmislek. Lp.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Bom še malo pokomentiral pripravo akije v Smile, kjer sem sam priča temu, da je vodja nesposoben in on deli svoje na ljubljenčke in golazen. Akcije dela pa samo s takimi ki ga bodo poslušali namesto da bi naredil z vsemi, ki želijo sodelovat.
 

nikname

Member
Reaction score
0
ti si beer na si10 na vsak način hotu uničit in ne laž ti bedak majhn. ko smo šli iz pwned smo šli zato da bi lahko ti naprej vodil pwned in smo hoteli pakt z vami pa ti nisi hotel in nas začel noblat !! to je resnica in nič druga. kaj naj pa mi gledamo ko nas ti noblaš ?? NE šli smo zraven UWS in vas uničl. še posebi tebe.

pa da ne bom govoril samo o si10 in o spletkah, res je da si dober igralec, obvladaš igro. vendar spremeni še malo tvoj odnos in vrjamem da ti v tem primeru nihče ne bo mogel vzeti zmage. pa noob poslušaj me kr ti nočem nič slabega. tako ali tako ne igram si13..
lp
JA PA DOBRO TI BI NAJ BIL DOMEN KUSTOS EJ KERI KUSTOS SI TE TI GLUMIŠ TULE PA LAŽEŠ SVINJARIJO TROSIŠ JAS SN SE MENIL Z TILENOM COKOMOKOJOM PA SIMONOM TOREJ GLAVNMI AKTERJI BEER lej nik je zapustil pwned pa beer bi se nej vrnil pa se niso glumli so svojo pot dalje KAO DA SO MRZLI NOBOA ZMRDALI PA SO CELI PWNED jokali so ko so šli iz BSH v pwned se jih je lepo sprejelo pol pa gre uničijo vse torej kaka igra je te to

meni je vseeno sem skorej čisto neho na desetki ker je bla praktično že dobljena samo bil sem pa še vseeno tolko na njej ka sn vedo kej se dogaja tak da ne trosit laži noob je delal akcije potem jih je par naredil tilen in je pol izpadlo ka so BEER vse naredli celo desetko in tak bla bla dalje samo če nebi blo PWNEDA bi SHOP zmagakl desetko tak pa pač j....,. ga nemreš ni, taktično smo popušli ker smo verjeli lepim besedam igralcev sedanjega BEER

NATAŠA TI LEPO PROSIM NEJE PIŠI TULE
 

DeletedUser

Guest
nikname da se/te popravim. Nik je šel ven iz pwned ker ga nihče ni maral zard njegovga odnosa. Ker je prišel nazaj smo mi odšli. Ponudl smo pakt in nadaljevanje boja proti uws. Za odgovor smo dobil nuke. To je resnica in to vsi vejo. Pa ti ne glumi.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
kuha se že kuha, samo upam, da bo kmalu zavrelo da bo vroče kot v peklu hahahahaha, da bodo imeli hdički kaj za delat, ma ne niso kot politiki kot svetniki hehehhe
 

nikname

Member
Reaction score
0
ma sn malo gledal 13 je itak gotova mi je žal da nisn igral bi se malo drugače odvijala

samo na slo vp se je res treba sprijaznit ka je vse dovoljeno tudi kar ni dovoljeno po pravilih je dovoljeno tak da dejmo 14 igrat z vsemi možnimi prevarami kar jih je
pa plemen sploh ne rabi bit smo lahko vsak rambo zase hehehehe
 

DeletedUser

Guest
Slovenska VP scena ne rabi Ramba, saj ima nikolaja aka Mr. Nooba. :p
 

DeletedUser

Guest
BEDA ..... spet sama BEDA .... škoda besed :)

Mene ni bilo blizu 2 leti, pa vidim, da je zdaj še 1000 - krat huje. Človeka vljudno pozdarviš po dolgem času, pa te blokira :):)

Podpora govori eno, dela drugo, misli tretje ......


Ups, škoda besed .... :)
 
Last edited by a moderator:
Top