Pogovor o svetu 13

DeletedUser

Guest
Motorka ima rad samo lepotice, ne pa take ko ti
fixed

način??? način naj ti povej? ti bom povedu kaj mi gre na k pri vas. To da izkoriščate manjše igralce. No ampak vi kar, saj so oni tok neumni da se vam pustijo
no to je problem da so tisti igralci tak naivni da se pustijo, proti temu nemore podpora nič.
 
Last edited by a moderator:

masterx.

Member
Reaction score
0
Motorka ima rada samo lepotce, ne pa take ko ti

ce je pri vas tak,da mate v druzini samo lepotce radi
bogve kaj se tedi druga delate med sabo



način??? način naj ti povej? ti bom povedu kaj mi gre na k pri vas. To da izkoriščate manjše igralce. No ampak vi kar, saj so oni tok neumni da se vam pustijo

saj sem reko da reci kaj ti gre na k**** ,pa kaj je narobe,samo nimas nicesar za pokazat,pa blizus v temi
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Lepo prosim, če mi posredujete vse dokaze o tem, koliko okrepitev imam od plemena oziroma "manjših" igralcev, ki ji SEVEDA izkoriščam jaz, "večji" z več vasmi in seveda "bolši" od njih. Logično.

Odkar imam pleme sem mogoče 2krat pisal za okrepitve, od zadnjih napadov imam od plemena v 2eh vaseh skupaj 500 sulic, torej če je vsak posla si pa zračunajte koliko je to, plus tega akademija nima nobene veze z mojimi okrepitvami, vsaj mislim da ne, govorim na pamet, nisem preverjal. Če se motim se opravičujem, pa vključite še tiste igralce. Naučte se igrat, računat, itd...potem pa pište na pamet glupani eni.

Plemena pa praktično sploh ne vodim, samo napisan sem tam kot vodja, tisti ki je že sodeloval kje z mano, ko sem bil vodje že ve o čem govorim, vi pa itak nimate pojma, tko da mi je džabe karkoli govort.

Vglavnem lahko noč pa pridte mal k pameti otroci.
 

eevil king

Member
Reaction score
0
Sem se že popljuval, zdaj sem boljši kot sem bil, zato lahko ostale obsojam kokr jih hočem
Mudel si ziher da si vse popljuval , da nisi kaj zgrešil .
***** ****** -_-
Primitivno,ni kaj !
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
mr. noob
mr. noob is offline

Join Date
Sep 2011
Posts
191

Default

Lepo prosim, če mi posredujete vse dokaze o tem, koliko okrepitev imam od plemena oziroma "manjših" igralcev, ki ji SEVEDA izkoriščam jaz, "večji" z več vasmi in seveda "bolši" od njih. Logično.

Odkar imam pleme sem mogoče 2krat pisal za okrepitve, od zadnjih napadov imam od plemena v 2eh vaseh skupaj 500 sulic, torej če je vsak posla si pa zračunajte koliko je to, plus tega akademija nima nobene veze z mojimi okrepitvami, vsaj mislim da ne, govorim na pamet, nisem preverjal. Če se motim se opravičujem, pa vključite še tiste igralce. Naučte se igrat, računat, itd...potem pa pište na pamet glupani eni.

Plemena pa praktično sploh ne vodim, samo napisan sem tam kot vodja, tisti ki je že sodeloval kje z mano, ko sem bil vodje že ve o čem govorim, vi pa itak nimate pojma, tko da mi je džabe karkoli govort.

Vglavnem lahko noč pa pridte mal k pameti otroci.
noob,ne delaj se neumnega,sam men si zmerjal na forumu plemena,a hočeš ,da objavim tvoje iz ust izrečene beseda ,ki si mi jih pisov,...........................................................pa rajš ne bom ,naj te imajo v spominu takšnega kot si,kot te poznajo,ker drgač bi bla katastrofa.rabu boš enga doberga psihologa ali psihiatra glede tvojga obnašanja.zato nimam več besed.Kr se tiče ,da ne vodiš plemena,pa lažeš,men si pošilov za okrepitve podplemena,tak vse kr napišeš se lažeš zraven.
prvo tuki dokaz hotu je vedet koga povabim v pleme:
Zadeva odhodi << >>
Sogovornik Mr. Noob
Mape: Prejeto
Odgovori Posreduj Izbriši Izvozi
lord-franco dne 14.08. ob 19:46
Pozdrav,neki te prosim če lahka v bodoče mi pišeš,koga povabš tja. lp
drugo pa dokaz kako je pošilaov za okrepitve;
Mr. Noob dne 12.08. ob 20:41
Živjo!

Rabim nekaj sulic v te dve vasi:

### | A01 Kad Sam Bio Mali (473|517) K54
### | A00 Baja Mali Knindza (472|519) K54

Če vsak pošlje vsaj 250 sulic bi bil zelo hvaležen,če imate več lahko tudi več, če pa ma kdo še kakšnega katapulta preveč lahko tudi to pošlje;)

lp

Hvala.

franco daj to še akademiji pošlji.
pol pa razlaga da ni vodja,vodil je do nedavnega podleme. lp
 
Last edited by a moderator:

GenetiX

Member
Reaction score
0
A veste, da se je Messi poškodoval :) Dej gremo se še o Barseloni pa o RM kregat:) Hahahaha pa nej še kdo reče , da je ta forum propadu :)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Bom malo pokomentiral po dolgem času tele vaše debate, vem da ste me pogrešali.

Lahko še tako pljuvate po meni gor dol, sam pr men to ne pali, nekateri sovražniki me žalijo z nevem s čim vsem, ker sem naredil to in ono kao, a sploh nimajo razščiščeno pri sebi in in so oni še 5x hujši, vendar ne, oni bodo žalili mene, sam veš, take enostavno blokiram pa se mi fučka, še prijavim jih ne, ker bodo blokirani pa jih še znoblat ne bom mogel.

Včeraj semizdi, da sem opazil, da je bila akademija Smile ukinjena? Hmm. Pa tako so govorili kako je lepo in nevem kaj, potem pa vidim da je ukinjeno, spet dobim 20 prošenj za vstop v pleme in nevem kakšno jokanje še, na koncu ko pa jih ne jebem pa gredo nazaj v glavno pleme Smile. HA HA, takšni so igralci plemena Smile, al dobro, pustmo to, to je njihov problem.

Smešno mi je pa še nekaj. Kašne zastavice za urjenje uporablja The one? Morda 120% hitrejše urjenje? So napadali naše igralce, nuk jim pade, čez 4-5 dni pa že iz iste vasi napada s polnim nukom, čak kaj? Kolko vem se moji nuki obnovijo v 7,8 dneh, ne pa v 4.? Nikogar ne bom s ničemer povezoval, ker bom spet banan, vsak si naj misli svoje.

Mr. Nikolaj - Tvoje namigovanje, da pri nas delimo igralce na HT, CC in BEER je povsem sfaljeno in glupo. V profilu maš napisano '' le čevlje sodi naj kopitar '' tako, da se močno oprijemi svoje mize in računalnika in tam ostani in se ne vtikaj v vsako luknjo, v pravo luknjo itak nikoli neboš nič utaknil. Tako da zaveži, ker mi greš na živce, tako kot tvoji smrkavci, ki mi vsak drug dan pišejo za vstop v pleme.

Videl sem, da ste spet naleteli na temo S10. Moram popravit tistega, ki je rekel da je kustos delal vse akcije, ker jih ni. V Pwned je 98% akciji delal Mr. Noob. Kasneje v BEER pa jih je delal Kustos.

Vglavnem, beden svet, limit fejkov narejen za podporine nesposobne ljubljenčke, da bodo lahko igrali malo dlje kot do 5 vasi. Za kasneje pa jim tut limit fejkov ne bo pomagal.

Lep dan
Tilen
 

masterx.

Member
Reaction score
0
in tudi train,keri lolek si je zmislil 100 mms med napadi
to se lahko samo pri nas zgodi,ne recem da ima BEER nas nasprotnik kaksno korist,vendar taksne nastavitve so res glupe
 

nikvid

New Member
Reaction score
0
Ojla...
Vas malo berem.... Pa nehajte se že prepirat kaj kdo je in kaj kdo ni... Vsak zase že dobro ve, kar je tudi edino pomembno.
Meni osebno sta na s10 pomagala in dokler smo bili še skupaj tudi dosti naučila oba Kustos in Noob. Za kar se obema še enkrat zahvaljujem in že ne moreta biti tako slaba, če sta čisto novo igralko uvajala in jo učila :).

Drugače pa kot je bilo že večkrat napisano: saj je samo IGRA. Fajn igra... Samo naj bo poštena in brez kuhinje pa zmerjanja...
Je tako lepo odklopit RL in prestopit v drug svet....

Pa lep večer vsem ne glede na to v katerem plemenu ste :)
 

DeletedUser

Guest
Takšen komentar mi pa še daje upanje, da se bo VP spet pobral na noge! Podprem z vsemi štirimi! Saj brez goljufanja in z malo več strpnosti in spoštovanja do soigralcev, bi bila to res čudovita igra!
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
noob,ne delaj se neumnega,sam men si zmerjal na forumu plemena,a hočeš ,da objavim tvoje iz ust izrečene beseda ,ki si mi jih pisov,...........................................................pa rajš ne bom ,naj te imajo v spominu takšnega kot si,kot te poznajo,ker drgač bi bla katastrofa.rabu boš enga doberga psihologa ali psihiatra glede tvojga obnašanja.zato nimam več besed.Kr se tiče ,da ne vodiš plemena,pa lažeš,men si pošilov za okrepitve podplemena,tak vse kr napišeš se lažeš zraven.
prvo tuki dokaz hotu je vedet koga povabim v pleme:
drugo pa dokaz kako je pošilaov za okrepitve;pol pa razlaga da ni vodja,vodil je do nedavnega podleme. lp

Pa naj kdo reče, da je ta človek pismen no. To ne moreš verjet.

Samo tole bom napisal:
1. Dobro si preberi tisto prvo pokazano okroznico, napisal sem da praktično nisem vodja, ker plemena ne vodim, kot bi ga lahko in kot bi ga moral. Samo prebrat je treba znat.

2. Tisto sporočilo o povabljanju igralcev, si ti meni napisal, še piše nad sporočilo Lord-franco. ****** nimaš kej.

3. Okroznico za okrepitve sem napisal za sebe, pa mogoče kdaj še za koga drugega, če je napisal pravilno, v večini pa je vsak pisal sam, ampak akademija tega ni dobila, bivša akademija seveda.

V osnovno šolo pejdi še enkrat, da te naučijo brat...
 
Last edited by a moderator:

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Pa naj kdo reče, da je ta človek pismen no. To ne moreš verjet.

Samo tole bom napisal:
1. Dobro si preberi tisto prvo pokazano okroznico, napisal sem da praktično nisem vodja, ker plemena ne vodim, kot bi ga lahko in kot bi ga moral. Samo prebrat je treba znat.

2. Tisto sporočilo o povabljanju igralcev, si ti meni napisal, še piše nad sporočilo Lord-franco. ***** nimaš kej.

3. Okroznico za okrepitve sem napisal za sebe, pa mogoče kdaj še za koga drugega, če je napisal pravilno, v večini pa je vsak pisal sam, ampak akademija tega ni dobila, bivša akademija seveda.

V osnovno šolo pejdi še enkrat, da te naučijo brat...

NE bi se rad kregal ampa ktukaj mislim da se motiš, akademija je zmeraj dobila prošnje za vaše bunkarje ne pa kot praviš v 3 točki da tega za bunkraje akademija ni dobila.JE dobila. Mogoče se motim ali pa sm te narobe razumel.

lp.
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
NE bi se rad kregal ampa ktukaj mislim da se motiš, akademija je zmeraj dobila prošnje za vaše bunkarje ne pa kot praviš v 3 točki da tega za bunkraje akademija ni dobila.JE dobila. Mogoče se motim ali pa sm te narobe razumel.

lp.

Motiš se.
Vseh prošenj za okrepitve akademija ni dobila, ker jih so jih v večini igralci pisali sami, kukr pravm tisto kar sem pa jaz napisal je pa tudi franco dobil, takrat ko je bil še dual bolj aktiven.

LP
 

DeletedUser

Guest
mr. noob
mr. noob is offline

Join Date
Sep 2011

Samo tole bom napisal:
1. Dobro si preberi tisto prvo pokazano okroznico, napisal sem da praktično nisem vodja, ker plemena ne vodim, kot bi ga lahko in kot bi ga moral. Samo prebrat je treba znat.

2. Tisto sporočilo o povabljanju igralcev, si ti meni napisal, še piše nad sporočilo Lord-franco. ****** nimaš kej.

3. Okroznico za okrepitve sem napisal za sebe, pa mogoče kdaj še za koga drugega, če je napisal pravilno, v večini pa je vsak pisal sam, ampak akademija tega ni dobila, bivša akademija seveda.

Pozdravljen Mr.Noob, zate jaz nisn budala to je prvo,kje je urednik foruma,ali si tale igralec zasluži igrat vojnoi plemen,takšen je bil ,ko mi je pisov sporočila in okrožnice in dajal napotke,pa ne bom več o tem razlagu.
Če ne znam pisat ni tvoja stvar,zato pejd ti v šolo in se nauč obnašanja v družbi.
Vodja si bil in si še,verjel bom takrat,ko boš zapusto pleme,pol bom verjel ,da je negdo drug,ki bo bolj pameten.

upam da je dovolj,saj kregu in zmerjal si ti Mr.Noob. lp

V osnovno šolo pejdi še enkrat, da te naučijo brat...
 
Last edited by a moderator:
Top