Pogovor o svetu 13

deveti

Member
Reaction score
0
ja ampak po pameti ne brezglavo kjer te lahko pokoplje

ubistvu prej ko zacnes farmat v svojem prostorcku prj bos meu mer:) kle je edino pametno veckat napades vec sans prezivetja bos mel bols kukr da cakas kdaj te bo on napadu
 

DeletedUser

Guest
al pa da heckaš,kot nekateri,pglej mal svet,kok lahka imajo že eni čez 2000pik
 

DeletedUser

Guest
al pa da heckaš,kot nekateri,pglej mal svet,kok lahka imajo že eni čez 2000pik

kak le ;o pac eni vejo kaj morjo naredit pa kak kaj poteka... ne pa da hekajo >.< da bi ti zele recimo mel 2k pik pa da te obtozimo da bi hekal kaj bi blo pa pol :eek:?
 

midva

Member
Reaction score
0
v 3 dneh mam lahko 2000 pik tisti ki jih imajo so 2-3 na računu in farmajo ter napadajo 24 ur nadan
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
v 3 dneh mam lahko 2000 pik tisti ki jih imajo so 2-3 na računu in farmajo ter napadajo 24 ur nadan

Pol jst igram za dva po tvoji logiki, vidva pa za enga.

Smiselno.

Al pa hekam! Prijavte podpori, je dovolj da blokirajo že vaša prijava...razloga ni potrebno navedt. Predno bodo ugotovili da je vse ok bo 1 teden mimo, pa še umes mogoče spremenijo kej...vse je jasno.
 
Last edited:

midva

Member
Reaction score
0
Pol jst igram za dva po tvoji logiki, vidva pa za enga.

Smiselno.

Al pa hekam! Prijavte podpori, je dovolj da blokirajo že vaša prijava...razloga ni potrebno navedt. Predno bodo ugotovili da je vse ok bo 1 teden mimo, pa še umes mogoče spremenijo kej...vse je jasno.[/QUOTE]

nik nik nisem ti dejal da hekaš dejal sem samo da za račun med 20 top treba da špilajo 3je igralci nič drugega
sicer pa itak imaš ti vedno prav
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Pol jst igram za dva po tvoji logiki, vidva pa za enga.

Smiselno.

Al pa hekam! Prijavte podpori, je dovolj da blokirajo že vaša prijava...razloga ni potrebno navedt. Predno bodo ugotovili da je vse ok bo 1 teden mimo, pa še umes mogoče spremenijo kej...vse je jasno.

nik nik nisem ti dejal da hekaš dejal sem samo da za račun med 20 top treba da špilajo 3je igralci nič drugega
sicer pa itak imaš ti vedno prav[/QUOTE]

Ko boš enkrat ti razumel kaj ti jaz bedak govorim bo pa cel svet lepši. Igram sam, pa poglej me, torej? Ni treba da igrajo 3je po tvoji logiki.
 

midva

Member
Reaction score
0
nik nik nisem ti dejal da hekaš dejal sem samo da za račun med 20 top treba da špilajo 3je igralci nič drugega
sicer pa itak imaš ti vedno prav

Ko boš enkrat ti razumel kaj ti jaz bedak govorim bo pa cel svet lepši. Igram sam, pa poglej me, torej? Ni treba da igrajo 3je po tvoji logiki.[/QUOTE]

nik nik prvo kot prvo mirkaj na besedah kajti jaz ne žalim ti pa kažeš lepo tvojo osebno kulturo in prosim nikol te nisem naslovil z drugim kot nik ali nobb zato drugič izpusti žaljivke če pa je ta igra psihično prenaprna za tebe pa naredi kar si dejal ne pa da druge žališ
lp
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ko boš enkrat ti razumel kaj ti jaz bedak govorim bo pa cel svet lepši. Igram sam, pa poglej me, torej? Ni treba da igrajo 3je po tvoji logiki.

nik nik prvo kot prvo mirkaj na besedah kajti jaz ne žalim ti pa kažeš lepo tvojo osebno kulturo in prosim nikol te nisem naslovil z drugim kot nik ali nobb zato drugič izpusti žaljivke če pa je ta igra psihično prenaprna za tebe pa naredi kar si dejal ne pa da druge žališ
lp[/QUOTE]

Hahaha z čim sem te pa užalil? Povej ti meni bedaku, ker jaz ne vidim nobene žaljivke na tvoj račun...obsedeni ste sami z sabo pa vidite samo tisto kar želite vidt. Bolano...

Adijo...
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
nik nik prvo kot prvo mirkaj na besedah kajti jaz ne žalim ti pa kažeš lepo tvojo osebno kulturo in prosim nikol te nisem naslovil z drugim kot nik ali nobb zato drugič izpusti žaljivke če pa je ta igra psihično prenaprna za tebe pa naredi kar si dejal ne pa da druge žališ
lp

Hahaha z čim sem te pa užalil? Povej ti meni bedaku, ker jaz ne vidim nobene žaljivke na tvoj račun...obsedeni ste sami z sabo pa vidite samo tisto kar želite vidt. Bolano...

Adijo...[/QUOTE

Zakaj govoriš v množini?
 

Vžverca

New Member
Reaction score
0
nik nik nisem ti dejal da hekaš dejal sem samo da za račun med 20 top treba da špilajo 3je igralci nič drugega
sicer pa itak imaš ti vedno prav
Ja pa kaj še.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Mene bol zanima kdaj bote kurčove vasi zbrisal z 26 populacije, da postanejo barbike !!!!????
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Hahaha z čim sem te pa užalil? Povej ti meni bedaku, ker jaz ne vidim nobene žaljivke na tvoj račun...obsedeni ste sami z sabo pa vidite samo tisto kar želite vidt. Bolano...

Adijo...[/QUOTE

Zakaj govoriš v množini?

On že ve zakaj.

Oziroma oni že vedo o katerih govorim.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Kak ste smesni
Z vami mi ni nikol dolgcajt
Mislo sem se razpisat malo,vendar sem rajsi kr zbrisal,ker bi vsi name navalili
 
Top