Pogovor o svetu 13

DeletedUser

Guest
ceprav je njegov prvi svet pa nima pojma,noza ne bo uporabil
si uzival v zadnjih dneh tilen?
;)

si pa optimist da bo z zaklepom računa odnehal. masterx ti si ena navadna podgana ko sodi v kanalizacijo. da ne bom pripopal tvojga sporočila iz skypa kjer si me prosil da ti pošljem malo pp iz kustosa.
pa še zraven dodam malo. zakaj bi ti kustos posodil pp če je tvoj prijatelj s katerim si se hotel združiti na si10 v enem tednu kar 4x menjal ime..kar ga je stalo 2000 pp če se ne motim..
 

masterx.

Member
Reaction score
0
ja takrat ga nisem imel in sem se sedaj dolzan,ja ne vem,to pa moras vprasai njega
dajte brz na brise,ker druga ko jokati pa spletke plesti tak ne znate,ce nooba niste mogli 2 mesca ponoblati
Računa ni dovoljeno uporabljati na tak način, da ima drug račun od njega dobiček., v pravilih vse lepo pisi,pa ne zdajle da kostus ni nic kriv,
za si10?jz se ne spomnim nic vec sem se pokesal vam dal vasi zastonj kaj bi se radi?
 

DeletedUser

Guest
ja takrat ga nisem imel in sem se sedaj dolzan,ja ne vem,to pa moras vprasai njega
dajte brz na brise,ker druga ko jokati pa spletke plesti tak ne znate,ce nooba niste mogli 2 mesca ponoblati
računa ni dovoljeno uporabljati na tak način, da ima drug račun od njega dobiček., v pravilih vse lepo pisi,pa ne zdajle da kostus ni nic kriv,
za si10?jz se ne spomnim nic vec sem se pokesal vam dal vasi zastonj kaj bi se radi?

nehaj pisati. Sramoto si delaš.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
jz samo ne zastopim kaki si podpora dovoli da jo nekateri tako blatijo,
sej te vcasih razjezi samo ce gresis priznas,ne pa se dleas norega
 

masterx.

Member
Reaction score
0
no mi povej
kaj sem jaz zgresil na si13
ce pa mislis si10,je pa svoja tema in ne smeti teme o si13
lp,
 

DeletedUser

Guest
no mi povej
kaj sem jaz zgresil na si13
ce pa mislis si10,je pa svoja tema in ne smeti teme o si13
lp,

vsi obtožujete podporo in pleme BEER da sodeluje ..in kje iščete dokaze ?? dokaze iščete na si10 namesto na si13. zato ti pa tudi rečem da najprej poštimaj svojo glavo in igro na si10 šele potem pa lahko začneš blatit kustosa in pleme BEER. zdej pa mulo pejt spat
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Jz nisem nikjer napisal da beer sodeluje z podporo
Ti si napisal da sem v podpori
Pa ves kake glupe poste dobivam od vasih podrebnikov,da naj recem moorki naj odblokira kostusa pa bomo zavezniki,da me ne boste vec napadali
Vcere sm bil zivcen pod napadi ,danes se pa smejim,ker je to vse kar ste zmozni
 

DeletedUser

Guest
Tebe najbrš nikjer, ker je to tvoj prvi svet in si pameten ko radio, pa čeprav nimaš pojma

tisti ki me morajo me poznajo kaj sem in česa sem zmožen za tebe pa nočem bit več kot nula.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm....enim EGO ne da miru. Vsak vleče v svojo stran in tu ne bo konca.
Imam pa en predlog. Vsak naj se dokaže v borbah. Z besedami ne boste zmagali vojne; je pa na drugi strani psihološko ozadje. :bojevnik:

Skratka moj predlog je dan...vi pa lahko pišete dalje, boste vsaj poživili že tako preperel forum. :rolleyes2:


Lep dan še naprej
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Se je ze dokazal
Nisem zqstonj bil uceraj branilec
Beer je hotel easy vasi,ker so mislili da bodo kr traine poslali pa mi vse vzeli,pa so vceraj videli,da so bili v zmoti
Sam me ne moti da me je beer izdal,ker to je blo tak pricakovano,ceprav so oljubljali drugace,presenetilo me je to,da je simon rekel naj vso vojsko poslem na nika,in ko sem rekel da sem,ste videli kaj se je zgodilo,takoj odslovljen,in so ze prihajali prvi traini
Pa po pricanjih beera se mi vojska dela ekspresno hutro,in plemic se mi baje naredi v 4 minutah
:)
 

DeletedUser

Guest
Hmmm....enim EGO ne da miru. Vsak vleče v svojo stran in tu ne bo konca.
Imam pa en predlog. Vsak naj se dokaže v borbah. Z besedami ne boste zmagali vojne; je pa na drugi strani psihološko ozadje. :bojevnik:

Skratka moj predlog je dan...vi pa lahko pišete dalje, boste vsaj poživili že tako preperel forum. :rolleyes2:


Lep dan še naprej

Moji vojaki se radi pogovarjajo samo če kdo rabi pojasnilo pa pojasnim. Moj EGO je pa predober :d
 

DeletedUser

Guest
Se je ze dokazal
Nisem zqstonj bil uceraj branilec
Beer je hotel easy vasi,ker so mislili da bodo kr traine poslali pa mi vse vzeli,pa so vceraj videli,da so bili v zmoti
Sam me ne moti da me je beer izdal,ker to je blo tak pricakovano,ceprav so oljubljali drugace,presenetilo me je to,da je simon rekel naj vso vojsko poslem na nika,in ko sem rekel da sem,ste videli kaj se je zgodilo,takoj odslovljen,in so ze prihajali prvi traini
Pa po pricanjih beera se mi vojska dela ekspresno hutro,in plemic se mi baje naredi v 4 minutah
:)

kar je res. ker če kdo sodeluje z podporo si to ti in nihče drug
 

DeletedUser

Guest
kar je res. ker če kdo sodeluje z podporo si to ti in nihče drug

ko pa beerovcem obranis nukce potem pa ti sodeluješ s podporo. :d kaj bi dal da nebi blo podpore in bi neki kitajčki vodli serrver
 

masterx.

Member
Reaction score
0
nene podpora mora bit,da tisti ki krsijo blockajo,pa izbrisejo
vendar pa tako ali tako vsak clovek ki tole bere (upam da jih je bolj malo),ve da podpora nima nic vmes

"sedaj kov vasi akciji ne boste najbolj uspesni,danes ne
mogoce cez par dni,in me lahko obsodite sodelovanja z podporo,kot po starem"

tole je citat moje popste z beerom,se preden so nuki prisli,in sedaj se dogaja tocno tole
 

DeletedUser

Guest
speedy3s očitno ne poznaš masterxa...ti povem v čem je ta igralec najboljši. v mešanju dreka. in zakaj vsi obtožujejo da pleme bEER sodeluje z podporo ? ker ko je bil še na si10 v plemenu je on sodeloval z podporo in so nas začeli obtoževati. in ker vsi seveda vse veste potem je zdaj očitno žee logično da če je kje igra pleme bEER da sodelujejo z podporo
 

DeletedUser

Guest
speedy3s očitno ne poznaš masterxa...ti povem v čem je ta igralec najboljši. v mešanju dreka. in zakaj vsi obtožujejo da pleme bEER sodeluje z podporo ? ker ko je bil še na si10 v plemenu je on sodeloval z podporo in so nas začeli obtoževati. in ker vsi seveda vse veste potem je zdaj očitno žee logično da če je kje igra pleme bEER da sodelujejo z podporo

sedelujemo ne sodelujejo* :) Saj se ne sekiram lej bomo videli kaj se bo naprej dogajalo. Enkrat bo vse prišlo na dan upam da ne prepozno. Tema je o si13 ne pa o podpori in temu. BEER-ovci so še kr prvi na lestvici. Diplomacija med HT in BEER me pa zanima. Ker enkrat bom moglo vdarit
 

DeletedUser

Guest
BEER in HT imajo NNP samo vprašnja časa je kdaj jih bodo poknli.

lp
 
Top