Pogovor o svetu 13

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Vidim, da blokada zelo boli, ane? Čeprav pravična. Naslednjič ne uničevat drugim račune, pa probaj koga ponoblat pošteno.

BEER bo padu. Slej kot prej. Sami seb jame kopljete.
 

DeletedUser

Guest
Hm...včasih je bolje ne komentirat.
Koga že boli blokada???

Kam smo prišli...če bo BEER padel, bo padel zato, ker se bomo mi tako odločili, seveda vsak z eno gajbico, ker bomo spoznali, da je bolje tako kot se ubadat s takimi kot si ti ;-)

Amazonka orig.
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Hm...včasih je bolje ne komentirat.
Koga že boli blokada???

Kam smo prišli...če bo BEER padel, bo padel zato, ker se bomo mi tako odločili, seveda vsak z eno gajbico, ker bomo spoznali, da je bolje tako kot se ubadat s takimi kot si ti ;-)

Kaj to je kompliment? Da se z mano ukvarjate. Ful lepo...

Mene boli blokada, kadar je nepravična, ampak tale je daleč od tega...Vidim da ga vsi podpirate, pri uničevanju drugih računov;)...dajte mu čuvanje, da še vam pošlje celotno vojsko v moje bunkerje;)
Če celotni BEER pade ob gajbi piva, potem pa ste res poceni, vam jo jaz častim...boste vsak glih 2 deci spili, pa se valali po tleh pa kozlali en čez druzga od lastnega govna;)

Aja in še to. Padli boste talo ali drugače. Če ne ob gajbi piva pa na realna tla.

Lov ju tu!
 

DeletedUser

Guest
Dej preberi kaj se napiše preden komentiraš, ker v nasprotnem primeru je vse brez pomena....to kar je napisano je tudi mišljeno, vsaj z moje strani in ne spreobračaj besed na svoj mlin.

Amazonka orig.
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Dej preberi kaj se napiše preden komentiraš, ker v nasprotnem primeru je vse brez pomena....to kar je napisano je tudi mišljeno, vsaj z moje strani in ne spreobračaj besed na svoj mlin.

Ne se razburjat, vse bo v redu. Brez pomena je tako ali tako vse kar se tukaj piše. Torej nič novega.
 

DeletedUser

Guest
Se ne razburjam.
Sem pa vedno za debato, ampak da ostane na nekem sprejemljivem nivoju za vse udeležene.
In vsem, prav vsem, bi moralo biti v interesu zaključiti "sranja" ki so se dogajala in začeti igrati plemenito....


Amazonka orig.
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Se ne razburjam.
Sem pa vedno za debato, ampak da ostane na nekem sprejemljivem nivoju za vse udeležene.
In vsem, prav vsem, bi moralo biti v interesu zaključiti "sranja" ki so se dogajala in začeti igrati plemenito....

Kdo pa je ta amazonka? Prvič slišim.

Potem pa nehajte srat pa je mir. Torej povej, podpiraš kustosa?? Je bilo njegovo dejanje pravično? Je pravično blokiran? Bi moral biti odblokiran?

Pa da vidimo plemeniti odgovor!
 

DeletedUser

Guest
Kdo pa je ta amazonka? Prvič slišim.

Potem pa nehajte srat pa je mir. Torej povej, podpiraš kustosa?? Je bilo njegovo dejanje pravično? Je pravično blokiran? Bi moral biti odblokiran?

Pa da vidimo plemeniti odgovor!

noob tud ti si biu na si10 večkrat odblokiran za brezveze. ne se žrtve igrat ko veš da si sam isto kriv
 

DeletedUser

Guest
pa mislim da se vsi strinjamo o tem da enostavno podpora ni pravična. torej ne sodite igralcev ampak rajši rečte kej proti podpori. upam da vas ni strah da boste bannani.
 

nikname

Member
Reaction score
0
noob tud ti si biu na si10 večkrat odblokiran za brezveze. ne se žrtve igrat ko veš da si sam isto kriv

MA NOOBOVA NEJVEČJA NAPAKA JE BLA KA JE BEER VZEL POD SVOJE OKRILJE NA DESETKI ČE NJIH NEBI BLO V pwned POLLnebi blo spletkarije in posledično razdora plemena ter zmage beera ko smo mi brisali račune na 13 pa vidim da dalje isto delajo


samo tilen kej ti je blo ka si šo kej takega naredit nemrem verjet mate v beeru par lepogovorečih manipulantov od njih bi to prej pričakoval hm pa vi ste ko mini calimeroti samo bolj fino igrate spletkarite na lep način

vedli ste ka nataša nika z deffom filla pa ste jo šli obrnit

NATAŠA kej je pa tebi naredlo ka si se spustla v kej takega pa res nea vem kej maš svojo glavo al beerovci mislijo z njo

pa ka si nete mislili ka nika zagovarjam nik je živčjak samo igrat pa zna pa kolko sn z njim preigral je bla igra z njegove strani poštena samo ker je podpora proti njemu nebo nikdar zmago slo servera
 

DeletedUser

Guest
Da ne bo pomote. V tej temi je postala original Amazonka. V temi, kjer se govori o podpori pa posta Cloud. Sposodil sem si njen račun, od zdaj naprej bom uporabljal drugega. Lp
 

DeletedUser

Guest
Kdo pa je ta amazonka? Prvič slišim.

Potem pa nehajte srat pa je mir. Torej povej, podpiraš kustosa?? Je bilo njegovo dejanje pravično? Je pravično blokiran? Bi moral biti odblokiran?

Pa da vidimo plemeniti odgovor!

Dobro veš kdo je "ta" Amazonka.....hitro pozabljaš.Da ti posredujem zasebna sporočila in se boš mogoče spomnil?
In ja, kustosa podpiram.Ne podpiram pa spletke ki se dogajajo v ozadju.In en sam ne more spletkarit, ker za to mora imeti nekoga poleg ki je pripravljen enako spletkarit kot on, če ne, se spletka ne obnese.Na tem forumu bomo še doktorirali iz teme "spletkarjenje".
Jaz vas bi vse , ne samo zablokirala, zbrisala in začnite na novo.Če ne znate igrati po pravilih, pol pa začenjajte znova in znova dokler se tega ne naučite....ali pa nehajte in si poišćite nov hobi.


Amazonka orig.
 
Last edited by a moderator:
Top