Pogovor o svetu 13

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Se opravičujem ampak tole morem pokomentirat.

Če bi bili beer neke svinje in lulčki o katerih govoriš ne bi bili tam, kjer trenutno so. Potem pa mi prosim povej zakaj se v zadnjih dneh menja vodstvo plemena No.1. Zakaj nikec vršu pritist na nachota in jezerca. Boji se predčasnega zaključka na s13. Svet 13 je ustvarjen samo na podlagi "maščevanja" s strani nika in nekaterih njegovih bratov :)...Če si bil kakorkoli povezan z Smile ali No-1 potem je jasno, da boš odstranjen iz plemena. s sovražnikom ni lepo sodelovati. Takim rečemo IZDAJALCI. Glede obrazložitev...vsak izgovor je dober ampak v trenutku nemoči tvoji možgani niso bil isposobni trezno razmišljati...Pač tako je in tako bo. Lahko bi se sprijaznil s tem in priznal, da si storil napako.

Sicer pa ko že govoriš o neki zaščiti. Sram naj te bo, da iščeš zaščito pod nekim plemenom in delaš za drugo pleme, ker so okoli tebe sami 200k pikaši. Svašta.
Če bi bil igralec v pravem pomenu bi pleme zapustil, ko bi vidl, da to pleme ni zate. Čeprav pa vsi vemo, da je v tej fazi to le še eden izmed mnogih izgovorov, ki so namenjeni blatenju plemena v katerem si igral. Veš, ko si razburjen rečeš in napišeš marsikaj, kar lahko v prihodnosti obžaluješ. V prihodnje ti priporočam dober razmislek preden napišeš kaj, kar boš obžaloval.


Lp

Dej skrij se, da te kdo ne ukrade, ku si pamet celega sveta spet pojedu, veš stvari ku jih še jaz sam nevem.
Spet mene omenjaš opica ena, si zalublen u mene? Kaj pa ti veš kaj se jst z ljudmi pogovarjam no lepo te prosm. Na nobenega ne vršim pritisk, ravno nasprotno. Za mene bo konec ko me ponoblajo, tko da mam še dovolj časa za uživanja v igri. Al pa če me že tale vikend ponoblajo, baš se sekiram ej. Bolj se ti sekiraš kot pa jaz.

Vsekakor pa je lepo brat tvoje poste, ker vedno izvem nekaj novega o sebi, morem rečt da počasi spoznavam svoj pravi jaz. ****** **;)

Lep dan.

Urejen komentar - žaljenje uporabnikov.
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
ohhhh ja druga tema hehehehe kaj boste jutri delali, vojno plemen igrali ali možgane peljali na kisik ? predlagam vam zaužitje svežega gorskega zraka:)

pa zraven prilagam današnje novice

"Sta šla Gašpar Gašpar pa Klemen Klemen na koncert od Duran Duran v Baden-Baden. Na letalu sta jedla kuskus in gledala nanizanko 'alo alo'. Za konec sta si privoščila še bunga bunga party. Stroške sta si seveda delila fifty-fifty. Gašpar Gašpar je potem odletel še na Bora boro, kjer je fasal beriberi, Klemen Klemen pa na koncert Gu-Gu, ker kitarist baje obvlada Wah-wah efekt.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Polepšan večer ko bereš tole :) Klavec vsako pleme ima svoja pravila če jih kršiš nisi za tam to je to. Glede na tvoje pisanje pa si verjetno res -12let star ali pa nimaš manir da bi se normalno pogovoril. Že to da greš nekoga žalit na vojni plemen je...
 

deveti

Member
Reaction score
0
hahahha ze groznje padajo kaj ste bolani :D se vedn mi ni jasn kostus ti druge umenjas za trajni ban ti bi g amogu dobit ce ti namerno unicujes racune k jih mas na cuvanju....
 

woley837

Member
Reaction score
0
ni lepo kar je naredu, ni pa spet za trajni ban. vsi dobijo 10 dni on pa 14 dni. zakaj to? vsi vemo da neki ne štima tuki
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
ni lepo kar je naredu, ni pa spet za trajni ban. vsi dobijo 10 dni on pa 14 dni. zakaj to? vsi vemo da neki ne štima tuki

Zakaj pa ne?
Si mar temeljito seznanjen s prekrškom in njegovimi okoliščinami? Ali samo poznaš kazni za prekrške?

Komentirate in pametujete, kot da se na vse spoznate. Vedno vas je polna usta, da bi si pa vzeli 5 min in se prijavili na mesto moderatorja, zato pa ni časa.

Sami naredite kaj, da bo premik v pozitivno smer. Ne samo računat na druge in jokat na forumu.

Mal bi pa tut lohka prehgledoval koga sprejmejo medse , da se ne bodo dogajale SPET kake afere .(kOt So Se Že)
Vse kandidate preverimo in njih damo na testno obdobje. Nismo policaji, da bi jih lahko bolj podrobno preiskali. Ni popolnega sistema razen, da se tisti, ki se imate za poštene, prijavite z boljšimi vlogami za moderatorja.

Lep pozdrav,
Grobi
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Zakaj pa ne?
Si mar temeljito seznanjen s prekrškom in njegovimi okoliščinami? Ali samo poznaš kazni za prekrške?

Komentirate in pametujete, kot da se na vse spoznate. Vedno vas je polna usta, da bi si pa vzeli 5 min in se prijavili na mesto moderatorja, zato pa ni časa.

Sami naredite kaj, da bo premik v pozitivno smer. Ne samo računat na druge in jokat na forumu.


Vse kandidate preverimo in njih damo na testno obdobje. Nismo policaji, da bi jih lahko bolj podrobno preiskali. Ni popolnega sistema razen, da se tisti, ki se imate za poštene, prijavite z boljšimi vlogami za moderatorja.

Lep pozdrav,
Grobi

Imam eno vprašanje za vse vas:
Od kdaj je na vojni plemen pozabit račun kot Dual večja kršitev, kot uničit nekomu račun?
To je neka najbolj neumna stvar kar sem jih kdaj videl pri vas. Nekdo ki je pozabil oziroma je mislil, da ima 3dni časa, da prijavi duala je dobil trajni ban, igralci iz BEER(Kustos in Budala) pa za NAMERNO uničevanje drugih računov 10-14dni. Pa naj mi pol kle kdo reče da to ni neumno, kaj šele smešno;) Budale smo pa itak mi, da še vedno igramo na .SI...čeprav bi na .net igrali kot carji. Pa ne mi rečt zakaj nisem tam, ker sem, samo tukaj morem par sivih lask naredit tem profijem iz BEER:).
Hvala

Woley al koji k si:
Glede banov o uničevanju računov, so bili trajni bani na vseh svetovih, ne 10dni...tako da nebi o tem.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Niso bli, ker spet neki na pamet govoriš. Vedno so bili 10 dnevni.

Noob, boš začel mogoče kej druzga poberat k barbike?
 

DeletedUser

Guest
Dej skrij se, da te kdo ne ukrade, ku si pamet celega sveta spet pojedu, veš stvari ku jih še jaz sam nevem.
Spet mene omenjaš opica ena, si zalublen u mene? Kaj pa ti veš kaj se jst z ljudmi pogovarjam no lepo te prosm. Na nobenega ne vršim pritisk, ravno nasprotno. Za mene bo konec ko me ponoblajo, tko da mam še dovolj časa za uživanja v igri. Al pa če me že tale vikend ponoblajo, baš se sekiram ej. Bolj se ti sekiraš kot pa jaz.

Vsekakor pa je lepo brat tvoje poste, ker vedno izvem nekaj novega o sebi, morem rečt da počasi spoznavam svoj pravi jaz. ****** **

Lep dan.

Heheheh...nikec jaz se nobenega ne bojim in se nimam kaj za skrivat. Očitno ti je moj post stopil na žulj in ja vem kaj govorim. Lahko bi kar citiral ampak bom raje napisal. Rekel si: Če prestopi jezerc, jaz končam. In ne govori pa ne blebetaj tukaj preveč. Glede tega kdaj te bodo ponoblali se prav nič ne sikiram in obremenjujem...trenutno to ni v moji domeni.

Smešno mi je bilo samo to, kako si je Rok(nacho) v eni noči premislil. Sej nima veze. En račun gor ali dol...Papcali vas bodo v vsakem primeru. :)


Srečno
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Heheheh...nikec jaz se nobenega ne bojim in se nimam kaj za skrivat. Očitno ti je moj post stopil na žulj in ja vem kaj govorim. Lahko bi kar citiral ampak bom raje napisal. Rekel si: Če prestopi jezerc, jaz končam. In ne govori pa ne blebetaj tukaj preveč. Glede tega kdaj te bodo ponoblali se prav nič ne sikiram in obremenjujem...trenutno to ni v moji domeni.

Smešno mi je bilo samo to, kako si je Rok(nacho) v eni noči premislil. Sej nima veze. En račun gor ali dol...Papcali vas bodo v vsakem primeru. :)


Srečno

*

Pa dober tek poba, sem vam na voljo od začetka sveta, pa vse kar ste pobrali so ble novo zavzete vasi.

Kustos, so ti všeč moje barbarke a? Ko bodo polne deffa ali offa ne boš več gledal na njih kot barbarke:) Glavno je da imate cel deff tukaj pri meni...to je moj cilj, moj namen...;)...samo ste preveč zabiti da bi dojeli da mi ni do zmage ali česarkoli, gre se za to, da imate sive laske zaradi mene, pa da me mate radi;) kr js vas enostavno čist preveč OBOŽUJEM.

Ampak pogrešam vojakca, ku je rekel da VI profiji pridete na S13, potem pa prvi pobegnil ko sem ga začel noblat;) Revček. Kustos delej mal deffa, ker ko bom jaz poleg tebe te ne bom gledal;) Da bi se vodstvo v No. zbudilo, bi vas ponoblali kot nič, pa dokler so glavni Jaka, delajla in podobni ne bo nič iz tega. Ampak kaj naj...igra gre dalje, vi ste živčni ko jaz pobiram barbarke med vami, še najbolj mi je pa všeč ko govorite svega in svašta od vas pa ni nič;)

Nič, lepo se imejte, mejte se radi pa ne pozabte na mene. Vas imam rad;) Igram samo zaradi sovražtva proti vam;)...ja pa jade....hehehehe...pomembneži pa taki;)

Bay bay!

Infra:*
Tilenček moj ljubi:**
...
...

...

Da ne bom še ostalega FAN kluba podpisoval;)


P.S:
Kustos daj poglej v svoj arhiv, pa mi povej kdaj je bil nekdo trajno banan, ker je pozabil prijavit Duala:)

Moderiranje prispevka
Lp, Grobi
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
vulpes, ti si tut skos pameten pa pojma nimaš o vp

to mi gre ful na živce


a res, no lepo si mi že cybernetično všeč hahahaha ( hvala bogu ):cool: lahko me pa poiščeš na svetu 13 se ne skrivam, in ja i'm a woman in imam nekaj pojma o vojni plemen, mogoče več kot ti, kar se tiče tvojih izjav tukaj, predvidevam, da nisi ravno bister fantek buci buc
 
Last edited:

kustos

Member
Reaction score
0
Mr. Noob danes ob 14:54
Kaj je naredimo novo pleme pa ponoblamo in BEERovce in No.?



Hja, Noob, taka je tvoja igra haha.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
hahahha ze groznje padajo kaj ste bolani :D se vedn mi ni jasn kostus ti druge umenjas za trajni ban ti bi g amogu dobit ce ti namerno unicujes racune k jih mas na cuvanju....


a to je zate grožnja ? hahahahahahaha
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
hah, se mi zdi, da je podpora pri prijavah ta velikih igralcih dosti hitrejša kot pri ta malih :) mi je neki igralec, pisal bedarije pa sem ga prijavil, pa še zdaj nisem dobil odgovora. Očitno nisva zanimiva:D lep pozdrav
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Mr. Noob danes ob 14:54
Kaj je naredimo novo pleme pa ponoblamo in BEERovce in No.?



Hja, Noob, taka je tvoja igra haha.

AHAHAHA ne nisem vedel da bo prišlo do vas. *

Tisto ko sem mu napisal, če mi pošlje povabilo pa ne boš dal gor, pa še vse ostalo kjer je razvidno kako se delam norca?:)...jojoj tilenček, tvojo igro smo že vidli, ti dam čuvanje, da mi ubiješ vso vojsko pa me boš potem mogoče lahko ponoblal?:)...hehehe...bk...

V vrtcu nimate počitnic ane? Sem že pozabil, ker že dolgo nisem bil tam:)
Pa čuvaj svoje igračke v peskovniku, da ti jih drugi ne uzamejo! Pol se boš pa spet mamici ob joško stiskal pa solze brisal:)

Lp, Grobi
 
Last edited:

kustos

Member
Reaction score
0
Ne, ker sem to takoj dobil, kar sta se pogovarjala naprej nevem, pa se začni že enkrat obnašat. Ne nebom ti poslal, prihajam do tebe tam gor, aves, ker teh tvojih amaterjev zmankuje za katerimi si se skrival. Tako da boš kmalu na vrsti, če ne boš prej brisal.
 
Top