Pogovor o svetu 14

midva

Member
Reaction score
0
hehehehe tule bom hodil redno brat ker je smetana zdraharjev tule to bo spet dramatičen svet kjer se bodo uničevali računi

ooooooooooo glavni noblar barbark in svojih na hr 14 kakor pravijo
dobr si
 

DeletedUser

Guest
verjetno zato, ko nekoga napadeš pa on klikne ZAČNI ZNOVA in njegova vas postane barbika, ti si ga pa mel namen zavzet, pač zavzameš barbarko...
 

DeletedUser

Guest
Ustvarilo se je pleme ki je za igralce K55. Je samo za iskušene igralce. Pleme se trenutno imenuje RoR (Riders of Rohan) ki pa se bo preimenovalo v HAND (have a nice day). Preden vstopiš v pleme boš moral dati račun v pregled. Lepo vabljeni. :D

L.P. Fo3zoo
 

DeletedUser

Guest
Evo mene sem prišel malo pogledat po dolgem času kaj se dogaja na vojni plemen :D

Opazil sem da je kar nekaj sprememb med drugimi tudi, da si lahko z denarjem kupiš hitrejšo proizvodnjo surovin hahah Kje so časi ko v vojni plemen € niso igrali vloge?...

Prepričan sem, da so te spremembe od igranja odvrnile "stare igralce", kateri so meni znani... Me pa zanima kdo še kaj vztraja? In pa koliko vas je še kaj od našega starega SHOP-a v tem današnjem "SHOP-U"?
 

underguns

Member
Reaction score
0
Evo mene sem prišel malo pogledat po dolgem času kaj se dogaja na vojni plemen :D

Opazil sem da je kar nekaj sprememb med drugimi tudi, da si lahko z denarjem kupiš hitrejšo proizvodnjo surovin hahah Kje so časi ko v vojni plemen € niso igrali vloge?...

Prepričan sem, da so te spremembe od igranja odvrnile "stare igralce", kateri so meni znani... Me pa zanima kdo še kaj vztraja? In pa koliko vas je še kaj od našega starega SHOP-a v tem današnjem "SHOP-U"?

Nema više starega SHOPa ... Zaj so neko .... pleme izumli:p
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
ne ... shop se je združu z enim drugim in zdej so ......
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
niso otročički, pazi to je pleme SHOP ( Najači so if you believe ) :rolleyes: Samo jih nikjer ne najdem kot pleme, so ga že razpustili ?
 
Last edited:

angryman

Member
Reaction score
0
Zopet en nekonkurenčni svet...
Pa še igralci delajo svetove brezvezne ko gredo vsi najbolši skupaj prot ostalim...

Podpora sami ste si krivi, da ste edini konkurenčni svet, ki je bil s11 uničili...
Obeta se konec slo. scene, če ne drugega vsaj kar se tiče konkurence...
 

DeletedUser

Guest
tam nimate skoraj nič možnosti...party members- no lifers so nepremagljivi, 25/7 online :D..to ti povem iz izkušnj in jih tudi poznam.
 
Top