Pogovor o svetu 14

Vulpes

Member
Reaction score
0
aha a misliš pleme party Lama ? Med njimi jih je par frocov in nekaj res dobrih igralcev, ko bom bila ''ponoblana'' se ti javim :D do takrat pa važno je sodelovati
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Pogrešam par svari pri tej igri predvsem ni veš tistega čara samo še gdo bo zmagovalec in da zamenaš čim več plemen dokler neprideš v zmagovalno. da se plemena družijo,ustanavlajo nevem kolk akademij. Nvm ni več tistega da si od začetka v enem plemenu in tam ostaneš...saj včasih je blo še kaj tega...
 

DeletedUser

Guest
ja si1 je biu res legendaren :)

drgač pa, vidm da mamo na si14 2x tolk točk kot 2. uvrščeno pleme :D
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
hahahahaha res je se strinjam s turbijem, ni več takih plemen, kot je bil svet 2 in svet 5, tukaj na svetu 14 se plemena menjavajo imena, igralci hodijo iz plemena v pleme..........bla bla bla
 

DeletedUser

Guest
Po mojem bi morali igralci malo popestrit svet 14. Naj naredijo neko unijo plemen, da se uprejo Party Llamam. Tako bi vnesli malo rivalstva spet.
Mogoče se sicer to odvija že, pa da nisem zasledil, namreč trenutna lestvica ne priča o tem :)
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
mah vsi bi raj mel pakt z njimi ko pa da bi šli proti njim ;)
 

DeletedUser

Guest
vi nam kar kar popestrite malo igre, da bo malo bolj zabavno vas noblat
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
kaj se smeješ ? drekc neki pacek me napada hihihi ooooo Party Lama opala mi o volku, volk nad mojo vasico
 
Last edited:
Top