Pogovor o svetu 18

spanija

Member
Reaction score
0
hahah lahko je uzemat vasi ko usi spijo aa? :D samo 5 vasi si pobral?? pričakoval sem več glede na to da si imel vasice skoraj da podarjene lahko rečem :)...ne skrbi vrnila se bova po te vasi, če pa misliš da si car ker pobereš 5 vasi NOOBU (po vaših besedah) v nočnem pol pa res svaka čast....če se ne motim mi nisi nobene pobral čez dan?? kje pa ti sanjaš 5D?? vasi so bile prazne če se ne motim, vsi tvoji nuki so prišli samo na obisk, pobil si mi 50 katov...tako da good luck, od tega računa ne dobiš nobene več vasi :)
 

woley837

Member
Reaction score
0
Vau, tlele se pa res vidi da si noob

Koga briga če si bil na moraju, če si spal,...vasi si začel zgublat in jih boš dokler ne bo Robi naredil čistke na računu ;)
 

spanija

Member
Reaction score
0
5 vasi...a sam s tem se lahko pohvalte??

robi mi je sam zdej rekel naj se ne obremenjujem da so vas samo besede :) znate samo psihično napadat :D

uživajte v igri bye bye
 

kustos

Member
Reaction score
0
ej model, ne razumeš, da ti je ubil 5 polnih deff nukov s tem, ko si imel to vojsko v okrepitvah, on ti je pa zavzel prazne vasi, tista vojska v okrepitvah je IZPUHTELA, tako kot od TITEKA težkih konji :D
 

DeletedUser

Guest
Tilen, pusti jih...pac eni so neumni al se pa delajo neumne..drugi pa ko jim kaj poveš ne verjamejo kaj se je zgodilo z TK...:) BTW sej se po tw statsu vse vidi, no words needed :cool:
 

woley837

Member
Reaction score
0
5 vasi...a sam s tem se lahko pohvalte??

robi mi je sam zdej rekel naj se ne obremenjujem da so vas samo besede znate samo psihično napadat

uživajte v igri bye bye

5 vasi je samo začetek, zelo obetaven začetek ;)

No ja, te bosta že Robi in Sandi naučila ostat psihično močan, če te že duhovnik in vzgojitelice niso :D
 

DeletedUser

Guest
ej model, ne razumeš, da ti je ubil 5 polnih deff nukov s tem, ko si imel to vojsko v okrepitvah, on ti je pa zavzel prazne vasi, tista vojska v okrepitvah je IZPUHTELA, tako kot od TITEKA težkih konji :D

Pa ka je vam s temi TK-ji? hahah :D :D
 

DeletedUser

Guest
Stari ko si top igralci, iscejo duale kot je spanija :D
Najrajsi bi se razjokal, od menaca sem vec pricakoval, nakoncu pa sem dobo samo fejke..

ko je det me skavtal, pa vido not 12k katov z baklo, ga je verjetno sok srecal, in ja ves deff je moj da nebo kakih nepotrebnih komentarjev :)



Grega
 

spanija

Member
Reaction score
0
več sm pričakovou od vas čez noč (oziroma od bigdada)...ampak dobr usaj spat sm šou :D sej bo...mogoče danes?? bomo vidli :D

lepo igro fantje
 

woley837

Member
Reaction score
0
Ne samo čakat, še ti kaj naredi, ne pa ko afna 300 fejkov nabit in je to to. Aja, al pa ko ragnarok 3000 fejkov in je to to :D
 

spanija

Member
Reaction score
0
počasi haha :D mal fejki, umes kakšn nukec pa bomo že nekam pršli :) čakam lukno v vaši obrambi :D
 

woley837

Member
Reaction score
0
Ti, ti, ti, ti samo tiho bodi! Največji provokator, poglej si tole vas pa boš vidu.

482|443

No saj ubistvu res drugega nisem pričakoval, namreč že od začetka vojne si na 300 vaseh, nekako moraš zrast lol
 

DeletedUser

Guest
Hah mojzes bodi raj tiho :mad:... woley ma vsaj kej pojma za razliko od tebe...kot drugo pa nimas pojma kaj se dogaja na tem svetu, tko da začepi!

Jej dober teden še, pa se pouk začne...bomo vidl kaj bomo 19letni študenteki potem pokazal proti šolarčkom iz MTW-ja :confused:;)
 
Top