Pogovor o svetu 18

woley837

Member
Reaction score
0
Ragnarok

11x Velesila dneva
Osvoji največ vasi na tem svetu.
Najboljši rezultat: dne 26.08.2015 (|||| |||| |||| |||| barbarskih vasi)
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
hehe ne razumem kak se upate delati norcev na račun barbarskih vasi, ko pa vas je dobra 1/3 barbarskih vasi v plemenu :D
 

masterx.

Member
Reaction score
0
več sm pričakovou od vas čez noč (oziroma od bigdada)...ampak dobr usaj spat sm šou :D sej bo...mogoče danes?? bomo vidli :D

lepo igro fantje


Kekec, Kekec Kam si se skriu.

Zakaj bi napadu ponoc, takim levakom lahk podnev jemlem vasi.


Woof Woof Woof
 
Last edited:

kustos

Member
Reaction score
0
ej Ragnarok, ne boš se več dolgo skrival po zaledju, pol bo pa treba kej pokazat... Ne pa tako kot do zdej :D :D
 

woley837

Member
Reaction score
0
Počakite fantje, to je vse planirano že od samega začetka. Malo prednosti nam morajo dat, nas bo glavna nevihta že dohitela!
 

kustos

Member
Reaction score
0
zgleda da si samo ti takega mišljenja... Ko VAŠI igralci zacnejo priznavat eden za drugim, ne samo da smo enakovredni, ampak da smo veliko boljši od VAS, je pomoje to to, za kar smo pršli špilat, me pa zanima s čim nas boste ujeli, glavne mašine padajo :D
 

masterx.

Member
Reaction score
0
A mislis da mas samo ti obveznosti, jz jih na sreco nimam, za zmerom :), tak da neos ki spetembra kaj sokiran.

Sicer pa 5 al keri acc na lestvici pa da te ni celi dan pove verliko,pa to v soboto, ka ams dve zmeni al kako?
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Zakaj pa potem sploh spilas, da mam jz pol tolko za delat se nebi jebo z vp,ker vem da ne gre, polovicno pa nea delam samo na ful.
 

spanija

Member
Reaction score
0
tto nimam skos tko sam takrat k je pač panika in nas je premal....glej nočm se kregat ker se mi res neda...super pobral ste mi kok 10 vasi?? čestitke nimam kej rečt
 

spanija

Member
Reaction score
0
špilam pa zato ker si želim 1 svet dokončat in ker mi je dal menace (robi) možnost da igram na takem velkem računu in se kej nouga naučim

nism mojstr pa se trudim :)
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Dokoncal ga nebo,pac se sprijazni z tem,prej se bos lazje bo :)

Glede tega da te ej gor dal pa res lepo,rajsi bi te kake osnove nauco.
 

spanija

Member
Reaction score
0
kakšne osnove?? osnove poznam...in mi je marsikaj pokazu, jaz sem zajebal včeraj pa danes in priznam napako
 

DeletedUser

Guest
Mogoc poznas osnove za 1 vas,od zacetka itd.

sam za tak racun jih nimas.

Kak je blo fajn ko te ni blo... Kak je blo na maturancu? In glede na tvoje izjave ko si reko da ne delaš polovično delaš naful... a šola bo pa šla polovično skoz? Ker se mi zdi da je od 7:55 do 14:05 šola... to je pa že skor polovica od njega (spanija)... si reko da se ne boš jebal če bi mel pol tolk za delat :) torej lahko pričakujemo da boš zdaj končal al kak? Ker med poukom bit gor je na vaši šoli kr riski (preverjeno)... no razen če sediš v zadni vrsti :p pa še matura pa maturantski, da ne omenjam učenja za ocene... vzame neki časa razen če delaš polovično ;)
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Bomo vidli, ne vem kako solo ti omenjas, ampak bomo vidli kmalu,ce hodim v solo,al ne.

Sam bote spet razocarani
 
Top