Pogovor o svetu 18

DeletedUser

Guest
Haha, ti pa ja...pucal al si se nabijal ? :D

Vem kdo je budalo7 brez skrbi haha, zato sem mu pa tudi govoril vse to, ker so na drugi strani odtekale info. Čim je začel slinit proti MTW sem vedu kol kje ura, ker je sume le še potrdil, zato sem mu pa tudi vasice pri tebi poiskal - ali je zgolj naključje ? :D

Kaj bi bilo marca, aprila - nevem, vem pa da bi se fronta še pomikala proti jugu :)

Razlika je le v tem, da eni bomo igrali, drugi ne boste - vem da vas boli, a to ste sami želeli... :)
 

DeletedUser

Guest
Pa kaj ti bom sploh razglablu lej...men je dovolj :D dve akcije pa je na drugi strani že kuli andražu razglablu - vedli so pa za akcijo samo trije...torej če v seznamu treh ne najdeš padlega angela pol lahka igraš sam pod nickom Psicki Bozicki, padli in propadli angel ;)
 

DeletedUser

Guest
a to je ta tvoj humor? propadli angel hahahahha

Jz bi plaču karto za tvoj stand up, majkemi
 

DeletedUser

Guest
Nevem kje ti v propadu najdeš humor :D, očitno sam sebe bodriš za naprej, Smeh...

Nič, pa gremo naprej vasice noblat ane...vam pa srečno na .net-u hahaha - pa prej se angleščine nauči, da ti ne bo tolk težav delala kot slovenščina - kad dođe seljak u grad ;)


Smeh, smeh, smeh ... ;)
 

DeletedUser

Guest
Mej veselje ljubcek moj :*

Ja ja School School im an educated fool.

Sem GooglA vprasu
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Tako dolgo že pišete neumnosti, da vas nihče več ne jemlje resno.

No, dajte malo več napisat, kdo je komu plačal za blokiranje igralcev? Ker če nekaj trdite, potem imejte vsaj kanček dokaza. Vsak korak moderatorjev se beleži in InnoGames bo hitro ugotovil, če kdo dela na lastno pest. Vse je zabeleženo.

Ne morete si izmišljevat stvari in potem nas obsojat, ker je to zelo narobe.

Lep pozdrav,
Grobi


pa wtf sej sprašujem model a vidim da vam gre v nos, ko vas nekaj sprašujem ? dej najdite si raje pravo sluužbo, al pa zamenjite celotno ekipo tukaj v podpori ker delate že pravo sran.. tako da ni bilo večjega, dobro da ne igram svet 18, štalaaaaaaaaaaa
Rabimo pošteno podporo.

lp
 
Last edited:

RooKeC1

New Member
Reaction score
0
sej k to berm nevem al se nej jokam al smejim... slovenski serverji so res ratal k naša država, sama korupcija, bi pa rd enkat v živo se dubu z to našo 'odlično' podporo...
 

DeletedUser

Guest
hihihi.....RooKeC1 nimaš šans......se motorka rajš v en bunker od druge svetovne skrije :D


....Vulpes, plačan je sam Motorka pr podpori in sranje se dela povsod ne sam na s18 in nažalost se bo sranje delal dokler .si ne propade :(


psički in gal vidva sta pa k 2 mala otroka.....drgač se ja pa za budalo že dolg vedl kakšn igralec je in sm jst galu povedu že k ste vi razpadl in sta budalo in papastrumf k Time pršla da bo sranje naredu ;) .....in če nebi vi prej obupal bi ga res tko bo pa pač z vami brisu ;)
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
haha usi brisal a 98% ljudi ševedno aktivnih...še bolj kot prej hahaha

hrabri miški se smiljo sami sebi :D
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
haha usi brisal a 98% ljudi ševedno aktivnih...še bolj kot prej hahaha

hrabri miški se smiljo sami sebi :D

HEHEHEHEHE sraunf,windzor ,bambi banani xytom jass proinsane veternik psicki za kulija nisem ziher mislim da ! brišejo vse ostalo nevem ! TKO DA BOŠ VEDEL DA BOŠ GLAAVNI !! ZDAJ SI SPET MASTEN A NE ?? NITI EN TEDEN NE MOREŠ POČAKAT DA SE TO KONČA !!
 

kulijack

New Member
Reaction score
0
Ker se je na foromu pojavilo moje ime, sem se odločil, da se oglasim tudi jaz, da ne bo prihajalo do spletkarjenja in obtoževanja.

1. Nasikanc: okoli razlagaš, da s tabo vsak da hodim na pivo:) Osebno te ne poznam in te ne želim spoznati.V gostilni ti pa tako ali tako ne bi dali piva, ker mladoletnim ne točijo alkohola:) S tabo nisem in nebi razglabljal o VP. Tvoje obnašanje pa ni doraslo 5 - letniku. Ko sem blokiral komunikacijo s tabo si me žalil preko imen vasi. Nisem prijavljal podpori. Odgovoril sem ti z odvzemom treh vasi. Obvestil sem samo tvojega vodjo, da te naj opozori.

2. Infra (Gal): Še zdaj ne vem s kom naj bi debatiral o Budala7, če ga sploh ne poznam in ne vem kdo je!

3. Brisanje računa : govorim samo za sebe in svoj račun Brisanje v nedeljo 15.2.2015 zvečer
Brisati sem ga dal, zaradi podpore in ne zaradi odvzema vasi in blokade diablosa. Pisal sem podpori za obrazložitev s katero potezo sem si zaslužil odvzem vasi. Odgovora nisem dobil 3 dni. Jaz sem svoj račun dal na brisanje 2 dan, ker mislim da bi mi v tem času podpora lahko odgovorila. Med tem časom 16.2.2015 je podpora na foromu objavila novo pravilo, ki si ga lahko preberete sami, jaz sem pa končno dobil odgovor na vprašanje, ki sem jim ga zastavil.

Motorka52 2015-02-16 06:19:53
Pozdravljeni kulijack,

To si lahko predstavljaš ne kot kazen ampak kot odvzem podarjene vasi. Odvzeta pa je bila zaradi tega, ker je tisti, ki je podarjal kršil pravila.

Lep pozdrav

Verjetno je bilo podpori težko odgovoriti saj še sama ni vedela kako odgovoriti, na to vprašanje in na vprašanje zakaj so bile enote povrnjene igralcem Time(napadalne). Obrambne enote, ki so bile od drugih članov, ki niso imeli nič z prevzemom, kje so pa njihove obrambne enote?(nikoli povrnjene). Se pravi, da je bilo kaznovano celo pleme in zavezniki.
Bo podpora morala še dodelati pravilo, da bo pošteno in enkrat dokončno določit kaj se sme in kaj ne in kako bo kaznovala in nenazadnje tudi nadzirala, saj pobirajo denar za pp. Igralci pa smo vereli v njihovo poštenost in odločitve.
Pri razlagah, pa si bodo morali vzeti več časa in obrazložiti točno s čim je bilo pravilo kršeno in ne samo navesti. Kršil si pravilo to pa to, če imajo v pravilih navedenih veliko alinej. Potem človek ne more vedeti kaj je kršil.

lep pozdrav!
kuli
 

Otto Funk

Banned
Reaction score
0
Problem ni v krsitvah,saj vsak ve kdaj krsi in kdaj ne,problem so kazni,ker niso dolocene,potem pa mas isto krsitev pa drugo kazen,in potem so kao "okolišcine" drugacne.

Se mi je ze zgodilo,da mi je podpora (Motorka odobril ime vasi) vendar ker je nekdo prijavil,ne da bi dobo:Ime spremenjeno bla bla bla.
Dobo sm Ban za 3 dni
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Problem ni v krsitvah,saj vsak ve kdaj krsi in kdaj ne,problem so kazni,ker niso dolocene,potem pa mas isto krsitev pa drugo kazen,in potem so kao "okolišcine" drugacne.

Se mi je ze zgodilo,da mi je podpora (Motorka odobril ime vasi) vendar ker je nekdo prijavil,ne da bi dobo:Ime spremenjeno bla bla bla.
Dobo sm Ban za 3 dni

Motorka ga sere nekaj v tri dni..... Misli da je TITO na slo vp -.- ......
 
Top