Pogovor o svetu 18

DeletedUser

Guest
Vidim, da nastajajo težave z napadanjem zaradi iste internetne povezave. Sem pa ves čas na mobilnih podatkih. Obrazložitev!?
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
@INRED:
Edini scenarij, kdaj bi lahko v takem primeru javljajo to napako je kadar bi 3G imel le en IP naslov za vse mobilne ponudnike pri istem ponudniku (npr. MOBITEL). Ker pa tega podatka nevem, sem naslovil tvoje vprašanje bolj uradnim osebam, ki bi morda poznale odgovor nanj!

Sporocim, ko kaj izvem.
 

črtomir

Member
Reaction score
0
@INRED:
Edini scenarij, kdaj bi lahko v takem primeru javljajo to napako je kadar bi 3G imel le en IP naslov za vse mobilne ponudnike pri istem ponudniku (npr. MOBITEL). Ker pa tega podatka nevem, sem naslovil tvoje vprašanje bolj uradnim osebam, ki bi morda poznale odgovor nanj!

Sporocim, ko kaj izvem.

na žalost, to ni edin scenarij, ampak padajo sem vse skupne wi-fi točke, šole, knjižnice, javni odprti wi-fi,hoteli, sam sem imel problem na hr svetu zaradi hotela, kjer sem bil bananan z možnostjo napadanja, rabil sem teden dni, da sem dokazal, tudi z računom iz hotela, sam je račun šel v tem času,uspešno so noblal, to je pač težava v sistemu in če tako gledaš je še sreča, da samo farmat ne moreš, počakaj, da vsi dobite ban zaradi multiračuna:cool:
 
Last edited:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Vidim, da nastajajo težave z napadanjem zaradi iste internetne povezave. Sem pa ves čas na mobilnih podatkih. Obrazložitev!?

@INRED:
Edini scenarij, kdaj bi lahko v takem primeru javljajo to napako je kadar bi 3G imel le en IP naslov za vse mobilne ponudnike pri istem ponudniku (npr. MOBITEL). Ker pa tega podatka nevem, sem naslovil tvoje vprašanje bolj uradnim osebam, ki bi morda poznale odgovor nanj!

Sporocim, ko kaj izvem.

Sasuke: Seveda mobilni operater nima samo enega IP naslova.

INRED: Vsakič, ko se prijavite v mobilno omrežje, vam operater dodeli (nov) IP naslov. Ker pa operater nima neomejene zaloge naslovov, se zato lahko zgodi, da je imel isti IP naslov tudi drug uporabnik. Tako kot je tudi črtomir povedal, to velja tudi za skupne WI-FI točke, itd...

Razvijalci igre so vgradili ta avtomatski mehanizem, ker bi v nasprotnem primeru bilo preveč izigravanja pravil in (krivičnih ?) blokad računov.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
No nekako tako sem si tudi jaz razlozil, ampak nisem hotel zagotovo trditi, preden sem googlal glede IP naslovov.

Se pa strinjam da mora obstajat tak obrambni mehanizem, ker bi lahko prislo potem do namenskih zlorab uporabe Mobilnega omrezja za napade na vasi, kjer si nekdo dejansko deli internetno povezavo.
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Ja sam to je problem, o katerem bodo morali razvijalci, kar kmalu pomislit, vse več je območij, ki nameravajo narediti odprt wi-fi, pomislite samo problem, če na primer ljubljanski župan uresniči svojo predvolilno obljubo in v Ljubljani uštima free wi-fi za vse prebivalce,res da bo moral to razdelit na več odajnikov, sam še vedno bo množica prijavlenih na enem IP, in samo vprašanje koliko igralcev TW bo med njimi
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Dobro možnost za zmago ima pleme Time. ker so v njem sami izkušeni igralci

mnogo prekmalu, je tu govort o zmagi, sama izkušenost ni dovolj, so tu tudi drugi element, predvsem aktivnost igranja na tem svetu, mnogi igrajo druge svetove, kjer se jim kaj bolj pomebnega dogaja, tu pa je začetek, pač malo igraš, drugače pa kakor bo šlo, ko bo več vasi pri igralcu pa se bo počasi videlo, kdo je aktiven. Edina sreča pa je, da so nam zopet poklonili en hitri svet, s svetlobno hitrostjo čet, tako da bo noblanje še zanimivo, pa še vsak lahko vsakem pomoč pošilja in se lahko sosedje iz rezličnih plemen zberjo proti enem malce močnejšem, če imajo malce pameti v glavi, ker ko en pade bodo naslednji oni, tako ga pa lahko pri prvem že ustavijo.
Skratka svet, ki je šel zopet z nastavitvami v tisto, kar sem upal, da več ne bom videl na slo serverju.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Vse lepo in prav, toda da si plemena na enem kontinentu naredijo po 5 ali več podplemen pa je že smešno.. Že tako je malo igralcev na svetu, na kontinent jih je pribl. 500, od tega pa potrebuje eno pleme (s 5+podplemeni) več kot 100 igralcev na kontinentu da lahko igrajo :confused: TribalHugs :cool:
 
Last edited:

črtomir

Member
Reaction score
0
kaj čš, že v vrtcu učijo tisto pesmco: mi se mamo radi radi...., vsi se mamo zelo radi, sam nikomur hrbta pokazat, bo takoj zabolelo :mad:
 

DeletedUser

Guest
Ja, hvala za odgovor, tako se mi je tudi zdelo da je. Ljubljanski wifi je pa v redu, bomo pa na tem. Več kolegov ti pošilja urno kodo in vse špila brez problemov. Tako je, če si več na šihtu kot doma in potem imaš takšne probleme :)
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
Poglejte pleme USB. Imajo 6 podplemen in vsaj 20 zaveznikov. Pogledaš v plemenski forum je 10 skupnih forumov in sami noobi pišejo. Pogledaš na karto je vse modro in nikogar nemoreš farmat. Pogledaš na lestvico in nikogar ni med top 10. Najbolš bo, da nardijo en svet kjer se ne bo dalo napadat in bojo vsi zvezniki
 

makszakon

New Member
Reaction score
0
lepo napoves vojno USB in pol oni tm eni nubi jih fentas za salo oni dodajo kr ene za zaveznike pa čeprov sploh nočejo bit zavezniki
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Poglejte pleme USB. Imajo 6 podplemen in vsaj 20 zaveznikov. Pogledaš v plemenski forum je 10 skupnih forumov in sami noobi pišejo. Pogledaš na karto je vse modro in nikogar nemoreš farmat. Pogledaš na lestvico in nikogar ni med top 10. Najbolš bo, da nardijo en svet kjer se ne bo dalo napadat in bojo vsi zvezniki

Kot sem malo više napisal, TribalHugs :)

PS: mislim da če ima kdo željo, da še vedno sprejemajo zaveznike, tako da le pridružite se tej modri republiki na jugu :).
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Ma vi ste vsi skupi,tako kot na tv.ju KMETIJA,mal jo gledajte pa se primerjajte v njej.spletke!!!!!!!!!!!
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Pozdrav

Podpora jaz vas res ne razumem... Igralec dobiva podporo z surovinami da si dvigne surovine na 30 ga prijaviš in ga blokirate za 3 dni?!?! WTF, ponavadi je bil to blokada in igralec je po 14 dnevih bil barbarka a ste pravila spremenili al kaj? Al pa ste tako požrešni da ste ga odblokirali ker je zapravu že 20k premiuma v 1 mescu in ma zato privilegije?

Toraj če bom js kupu za 200€ premium ga zapravu in pol lahko delam kar čem ? Če mate tako logiko potem nevem kaj naj si mislim, čudno da ni kake fore da plačaš 50k premiuma pa zmagaš svet, dejte probat sej se bo najdu en krete* ki bo to naredu.

Mate pravila ki se jih ne držite, zakaj potem sploh so pravila? Z takimi potezami bote prišli samo do tega da bo čez par svetov igrali samo paketarski 12 letniki ki kradejo mamici pare da kupijo premium.

Res svaka čast za takšno igro ;)

lp
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.

All the best,
Forum Vojne plemen



Pazi se pazi, da te pazi ne zapazi, ker če te motorka zapazi se pazi:)


(opet bo post zbrisan)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Denar sveta vladar,,,,,,,, soočit se treba stem pa ni nobeih problemov več. lp
 
Top