Pogovor o svetu 18

Assassin132

Member
Reaction score
0
Vse na 3 mesece se je ponavadi odpirau nov svet :D Zdaj pa nevem kdaj bo . Boš videl zadosti časa pred začetkom sveta ! Ne razumem pa ,zakaj bi imel že novi svet, saj se še 18 komaj pošteno začenja :)
 

DeletedUser

Guest
Kok smo zdej naštel že vohunov pri Time? :D

Lepo igro igrate, Hahha vsak server je isti...tekma kero pleme bo melo več vohunov in zahrbtnosti. The "good guys" zaključujemo z slo sceno. Pol pa mejte incest med sabo, Knapi.

Lp gg
 

DeletedUser

Guest
Kok smo zdej naštel že vohunov pri Time?

Lepo igro igrate, Hahha vsak server je isti...tekma kero pleme bo melo več vohunov in zahrbtnosti. The "good guys" zaključujemo z slo sceno. Pol pa mejte incest med sabo, Knapi.

Lp gg

LoL...vaši zvesti sužnji se prodajo za 2 bonbona, 1 čigumo in dve prazne obljube - toliko o nekih "mogočnih plemenih"...ha ha.

Tep je itak škoda, da špilaš - tuki nimaš 4-ih plemen, da te filajo....če že govorimo o neki "zvesti igri, ki jo omenjaš" - tudi ti si op prvi priliki stisnu muco in pošibu k bolj številčnemu sovražniku...pa itak brezveze o tem debaterat, si pa med zadnjimi osebki na tej VP, da govoriš o neki zahrbtni igri, katero tudi sam izvajaš...

Drži se raje svojega biznisa in upam, da tam nisi tolk zahrbtn - taksisto :D


Ciao
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
A se ti ne zdi žalostno,da da imaš ''najmočnejši 2 plemeni'' pod sabo,pa še vedno siliš v ostala plemena z vohuni? No ja,usak ima svoj način da zmaga igro,nekateri so patetični in kjer potrebuješ 12 letne mulce da ti vohunijo,drug način je pa dejansko pokazati znanje,samo ja smo na slovenskem serverju,kjer prevladuje opcija 1.
 

DeletedUser

Guest
LoL...vaši zvesti sužnji se prodajo za 2 bonbona, 1 čigumo in dve prazne obljube - toliko o nekih "mogočnih plemenih"...ha ha.

Tep je itak škoda, da špilaš - tuki nimaš 4-ih plemen, da te filajo....če že govorimo o neki "zvesti igri, ki jo omenjaš" - tudi ti si op prvi priliki stisnu muco in pošibu k bolj številčnemu sovražniku...pa itak brezveze o tem debaterat, si pa med zadnjimi osebki na tej VP, da govoriš o neki zahrbtni igri, katero tudi sam izvajaš...

Drži se raje svojega biznisa in upam, da tam nisi tolk zahrbtn - taksisto :D


Ciao

Ne sekiri se infra, naslednji teden je 20ti..bo socialna nakazana.

O 16ki pa govoriš brez podlage ampak lej naj ti ego boosta, da maš prav.

Že to, da sam napises, da se prodajajo, kar pomeni da jim ponujate si vse povedu Prjatuck. Tuki boste končno dokazali, da z vami pa res ni šale. Haha, kralji.

Hrabri miški
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
A se ti ne zdi žalostno,da da imaš ''najmočnejši 2 plemeni'' pod sabo,pa še vedno siliš v ostala plemena z vohuni? No ja,usak ima svoj način da zmaga igro,nekateri so patetični in kjer potrebuješ 12 letne mulce da ti vohunijo,drug način je pa dejansko pokazati znanje,samo ja smo na slovenskem serverju,kjer prevladuje opcija 1.

Žalostno ? Nikogar nisem v nič silil, nikoli in nikdar :) Že na samem začetku sem lepo povedal, sploh po pogovoru z Nathaniel, ko je omenil ekipo, da se za ostala plemena ne brigam. Če že govorimo o nekih vohunih, ste jih imeli tudi vi med nami - kje so zdaj - na obrobju na novo zidajo podrtije...Če ti nekdo ponudi info, mislim, da ga ni junaka, ki bi bil imun na to - ali pač ?

Aja saj res, vi vrjamete da v vojni gre za etiko ? :) - kakšno etiko že ?

Takšno etiko ?
Nathaniel dne 13.01. ob 22:20
Kakšne si kake informacije iz Tima?

pripravljajo kaj na nas?
vinetu dne 14.01. ob 20:15
xxx|xxx Tukaj ima suco skavte. Pošlji mu LK, da mu jih pobiješ, če nima zafilane vasi.

ehehe...škoda dodajat kej več...

bil sem že v 4ih plemenih in lahko povem, da ni bilo plemena v katerem nebi bili vohuni iz Timea ...... so pa tako pametni, da kr sami priznajo, kaj jim sporočajo


če ste res taki "PROji" kot si sami pravite , se tega nebi rabli iti . dokažite na drugačen način ne pa tak

V prazno sekaš kolega, kdo se je metal ven, da smo sami PRO-ji tukej ? To vaše dokazovanje bom vzel samo kot dve besedi, napisani iz obupa, ker niti ne veš kaj pomenijo očitno...


Hmmm nekje sem zasledil tole:
ZeroX: Dajmo fantje no, pa kaj se jih bojite sej se vidi kaki nubi so, sam off delajo

Mislim, da je šlo za neko forum objavo pod katero je bilo smejanja in hihitanja uhuhu - danes se pa rešuje z barbari...toliko, če že govorimo o nekih PRO-jih...


Kost je vržena - zdaj pa glodajte...


Psicki tep pa itak nima smisla komenterat...kost si vrgu, odgovor si dobu...bogi vsi ki jih furaš - še tam nateguješ boge ljudi hahah :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Hihihihi kok si mors bit sam sebi car :D

Tvoj lajf je zakon

A maš se kakšno? Haha
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Ola


spet vlka debata o tem kako mi iščemo vohune? Hahahaha res ste smešni, če imate v plemenih 12 letnike ki se jim je posrečlo prit do 5 vasi in potem ko jih napadeš ti pišejo da bodo vohunli samo pusti jih namiru, zakaj bi mu reku ne?

Npr:
danes ob 07:48
me lahko spravs v pleme ??? teh mam ze dostt k so mutavi usi v glavo ...

to je primir od danes, ime naj ostane skrito da se mal igrate :*

Pa dejte igralci GA kva mate za govorit tle kje mamo mi vohune in zakaj jih mamo? Wtf igrajte tam na svojem konitnentu pa brište ko pridemo do vas da dokažete kaki pičk* ste. Tolko ste mel poveat če aid na s16 zdej pa bote izpadli iste pičke :)

lp
 

DeletedUser

Guest
Pa dejte igralci GA kva mate za govorit tle kje mamo mi vohune in zakaj jih mamo? Wtf igrajte tam na svojem konitnentu pa brište ko pridemo do vas da dokažete kaki pičk* ste. Tolko ste mel poveat če aid na s16 zdej pa bote izpadli iste pičke :)

lp


Vsi vohuni ki so trenutno bili so bili močno v sredini juga, tako da nevem ali take tudi napadate ali jih iščete





Matic si pa zadnja oseba, ki bi lahko bil glasen, sploh pa si ti imel največ povedati o aidu , zdaj ko te je pa torči vzel v pleme si pa raje tiho. To pomeni da si ti p***a

Lp
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
WannaBe v plemenu Time. poznamo napade ki se jim reče FEJK in ja stari moreš vrjet letijo tudi v sredino in močno na jug.

matiček je vedno glasen, in vedno povem kaj si mislim in nemešam vpja z skypom in nemešam svetov med sabo z marsikom iz AiD se razumem dobro in sem se razumel tudi prej. Js pičk* al si ti ker se bojiš udarit vojno z nami?

Zdej dokažte da ste bolši od AiD al se bote posrali in šli iz slovenskih serverjev ko pičk*

lp
 

DeletedUser

Guest
sploh pa si ti imel največ povedati o aidu


no si mi vzel z jezika, kaj vse si govoril o njih na skupne chatu...ampak sj nima veze..

mam spoštovanje do tebe Matic, ker sva skupaj igrala in sva bila dobra kolega in te ne mislim tuki bashat. zdaj mi pa na forumu pises, da sem p***a. če bi ti pa dal vasi pa ne bi bil ne? ;)

svaka čast prjatu, pokazu si pravi obraz.

o brisanju sem ti pa samo zato govoril, ker je tvoj dragi mucek Gal(samooklicani pr0) 2 mesca posilju fejke na 16ki, potem je pa revček dal račun na brisanje, ČEŠ da ni fer...to ti je igraćina

pa Matic, povej iz prve roke kok ste me filal a ne...5 vasi od 50 ste pokril ostalo je bil vse moj deff. sam težko je kaj ponoblat, če pošiljaš samo fejke. galći ;) čaki čaki bo tukaj galći dokazal!!


je pa zanimivo, da si na vsakem svetu v najmočnješem plemenu.
 
Last edited by a moderator:

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Vsak ki je igral z mano ve da sem vedno govoru čez druge, pač sem si laho to privošču in tud zdej to delam, praši 1st al test al kaj so teli kurci ti lahko oni povejo ;)

Vem kolk si sposoben in vem dasma bla kolega, js bi še zdej bil ampak ne ti me dobesedno hočeš prepričat da se ne pogovarjam z galom wtf? Pa še tata in mama mi tega nebota prepovedala ne da mi bo nekdo ki ga poznam prek skypa to govoru dej nehi no...

Pokazau sem ja da me drkau nebo noben pa tud če je 50let starješi...

Valda na s16 je bil pička nerečem nič, če pa nebi prišu bi pa blo kaj? Beda svet bi šou u K. Noben se nam nebi upiral, on je prišu porihtau pleme in je blo zanimivo...

Nafilal smo ti neki vas drugo si mel svoj def res je jebiga, preveč se obremnenjujete kaj je blo in kaj bo, vsak ve pri sebi kolko je sposoben in to je to...

Ja jebiga zgleda da sem tolko sposoben da me vodno pokličejo v najbolše? Sploh pa s13 sem bil noob nevem kako sem lahko končal pri BEER ampak sem, s14 končno 4 mesto in zmaga z plemenom, s16 igram bil sem 1 poslau sem use 400k za mano pol sem nehau zdej sem 3, po takih rezultatih bi blo mal čundo če nebi bil v najmočnejšem

lp
 

DeletedUser

Guest
Njam njam njam...pesek še kar gloda, njam njam njam...

s16 ti je čist v glavo stopu - čist hepi ko si pršu do konca :D
To, da si meu 5 vasi nafilanih - ne rabiš glumit, sej se je pa vidlo, da si ja meu v vsaki vasi 30k defa, ne mi govort, da si to meu svoj def..sej si pa skaku med tremi plemeni po defek, je še domen vse lepo opisal kako in kaj :D

To, da se je nekdo hvalu je itak še ena tvoja glupost več...jaz sem te itak steru tak ko vse pajapateke in si ne premišljam tko kot ti, ko dodajaš in odstranjaš folk na vsake 3dni...Kar nekaj časa smo se uspešno kosal, kot pleme mislim, ker nikoli in nikdar nisem izpostavljal sebe - vedno skupno pleme...če ti lahko držiš z 8 igralci mejo in bediš tolko kot smo takrat mi..pa daj ane...že takrat sem ti povedu da ne išče nihče izgovorov...ko smo se odločli smo nehal in to je čist naša stvar, kako je izpadlo me pa boli đoko...svoje smo dosegli, mogoče smo upali na mal več ampak kokerkoli...dokler smo igral je bla statistika do zadnjega dne na naši strani...to je glavno...

Glede tega kdo je v katerem plemenu pa ne rabiš govorit..ha ha...še sam si tukej pisu za prestop, čes da z nubi igraš govoril, da naj ne mešamo svetov...pajapatak si taki, da ga sam išeš...na začetku se priližuješ, ko vidiš da ni ratalo pa oseraš...

Nimaš kej...prepuščam besedo, da glodaš dalje...njam njam njam....ha ha ha :p
 

DeletedUser

Guest
s16 ti je čist v glavo stopu - čist hepi ko si pršu do konca :D
To, da si meu 5 vasi nafilanih - ne rabiš glumit, sej se je pa vidlo, da si ja meu v vsaki vasi 30k defa, ne mi govort, da si to meu svoj def..sej si pa skaku med tremi plemeni po defek, je še domen vse lepo opisal kako in kaj :D

opa opa je nasikanc potrdil in te utišal...prvi fail


Glede tega kdo je v katerem plemenu pa ne rabiš govorit..ha ha...še sam si tukej pisu za prestop, čes da z nubi igraš govoril, da naj ne mešamo svetov...pajapatak si taki, da ga sam išeš...na začetku se priližuješ, ko vidiš da ni ratalo pa oseraš...

opa opa, to je bil cisti zacetek...ta plemena ki so zdaj niso mela veze takrat...sem bil od prvega dne v nekem plemenu , katerega je vodil 13 letnik, sam zrd pofukanga bonusa in sem pač tam ostal...smo vidl kaj se je zgodil takrat...v istem plemenu je bil papa strunf ---> drugi fail

oh oh kako prazne so tvoje besede infra :D

to je blo pa zdej sladko

njam njam


p.s. MAAAATIC a si slisu ? domna je poslusal kaj mu je povedal, DOMNA hahahaha ki je cel server iskal igralce da bi se zdruzil...infra ljubim te za ta post, totalno si se razvrednotil :Dđ


p.s.2 to pa lahko simon potrdi, če se bo kdaj javil....preskakovanja iz plemena v pleme sem se jaz spomnil, da bi vi nobi mislili, da me skoz filajo...ufff delovalo ne ? joooj u made my day little boy :*****
 
Last edited by a moderator:
Top