Pogovor o svetu 18

DeletedUser

Guest
Time. zmagal, čestitke.

svaka ćast Suco in Masterx za krasno borbo na fronti! ;)
 

svarci

Member
Reaction score
0
o banshee

to vem samo podpora bi na to odgovorila, koliko denarja ste pa prejeli, da ste okrepili barb. vasi in blokirali nekatere igralce, vidim da je res denar sveta vladar, če bo inno games zvedu bo štala, no saj baje so jim že pisali angeli, veliko sreče, vam podpori


Pri Inno nebojo naredili nič, verjemi. jebe se jim za slo sceno in še za marsikatere druge.
pomembna sta jim .net pa .de ...
 

DeletedUser

Guest
Time. zmagal, čestitke.

HA HA, navadni luzerji...

Itak, en dober izgovor ste mogli poiskat, da boste lepo pod preobleko in na naslanjanju na laži dali kot žrtve na bris...baje se vidmo na TV-ju oz. po zadnjih info celo v sodnih dvoranah...A boste mel dovolj za čeferina - nevem če ti bo tvoj donosni job to dopuščal - mogoče je dobro če greste v skupinsko tožbo haha GA&T&SOUL&vsi ostali paraziti...

Reveži.
 

DeletedUser

Guest
Wuf Wuf

A si jo ugriznu? hahahaha
 
Last edited by a moderator:

rokyyy

New Member
Reaction score
0
Pozdravljeni.

Tako bom dejal: "uživajte v igri kdo bo več kovancev naredil".
Moje spoštovanje od nasprotnikov, ki so kaj pokazali imata le Suco in MasterX.

Kar se tiče podpore:

Eni pišemo listke, drugi pa kliknete Motorko na skaypu. Le na čigavo korist se bo prevesila tehtnica? Je za ugibat ;)

Kar se tiče Gal-a aka Thorin:

Delaš se da si nevem kaj... A pomoje se v realnem svetu s prašiči za kos krompirja v svinjakih tepeš (če neveš kako to zgleda vprašaj Domna). Ko boš malo odrastel boš mogoče z diplomo v roki taxi vozil, zato se jaz nebi delal norca iz poklicev.

P.s: Domen ne vzami tega kot kritiko, si pomoje eden redkih ki ve kaj je delo in taprav da lahko komu poveš kaj o tem ;)

Over & out ;)
 

DeletedUser

Guest
jah tko je, če nimaš realnega lajfa(al si prjavljen na second life ? v tem primeru se oproščam). še dobro, da so izpiti, da malo vidiš svet. a pravljica se kmalu konča, ko bo diploma v roki :>
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni.

Tako bom dejal: "uživajte v igri kdo bo več kovancev naredil".
Moje spoštovanje od nasprotnikov, ki so kaj pokazali imata le Suco in MasterX.

Kar se tiče podpore:

Eni pišemo listke, drugi pa kliknete Motorko na skaypu. Le na čigavo korist se bo prevesila tehtnica? Je za ugibat ;)

Kar se tiče Gal-a aka Thorin:

Delaš se da si nevem kaj... A pomoje se v realnem svetu s prašiči za kos krompirja v svinjakih tepeš (če neveš kako to zgleda vprašaj Domna). Ko boš malo odrastel boš mogoče z diplomo v roki taxi vozil, zato se jaz nebi delal norca iz poklicev.

P.s: Domen ne vzami tega kot kritiko, si pomoje eden redkih ki ve kaj je delo in taprav da lahko komu poveš kaj o tem ;)

Over & out ;)
Vsi uporabniki so za nas enako pomembni in tukaj ne delamo nobenih razlik. Žal nam je, da vi niste istega mnenja. Vam pa lahko posredujem skype kontakt od Motorke in sami ugotovite, ali vam bo to kaj pomagalo pri reševanju vaših težav preko sistema podpore.
Žal ne moremo javno razpravljati o določenih blokadah računov, saj se to tiče le lastnika računa.

Če koga še kaj zanima, vam bom z veseljem zadeve razložil, da bomo zadevi prišli do dna. Vendar na obtožbe, da prejemamo podkupnine in podobne nesmisle, ne bomo odgovarjali, ker se nam zdijo absurdne.

Lep pozdrav,
Grobi
 

JeyPi

New Member
Reaction score
0
neumna šala o Domnu, ki je za tebe kralj ♔ na vojni (pa čeprav ti je to vse kar imaš) .... To je dokazal na mnogih svetovih dokler je imel čas za igro, tudi na 18ki .... Pa čeprav ne posveča celotnega življenja vpju, tako kot vidva z markotom
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
a vam gre v nos, podpora če tukaj pišemo vprašanja kok ste s to umazanijo zaslužili ? Očitno vam gre, ko brišete poste
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
a vam gre v nos, podpora če tukaj pišemo vprašanja kok ste s to umazanijo zaslužili ? Očitno vam gre, ko brišete poste
Tako dolgo že pišete neumnosti, da vas nihče več ne jemlje resno.

No, dajte malo več napisat, kdo je komu plačal za blokiranje igralcev? Ker če nekaj trdite, potem imejte vsaj kanček dokaza. Vsak korak moderatorjev se beleži in InnoGames bo hitro ugotovil, če kdo dela na lastno pest. Vse je zabeleženo.

Ne morete si izmišljevat stvari in potem nas obsojat, ker je to zelo narobe.

Lep pozdrav,
Grobi
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Tako dolgo že pišete neumnosti, da vas nihče več ne jemlje resno.

No, dajte malo več napisat, kdo je komu plačal za blokiranje igralcev? Ker če nekaj trdite, potem imejte vsaj kanček dokaza. Vsak korak moderatorjev se beleži in InnoGames bo hitro ugotovil, če kdo dela na lastno pest. Vse je zabeleženo.

Ne morete si izmišljevat stvari in potem nas obsojat, ker je to zelo narobe.

Lep pozdrav,
Grobi

Dej nehi no stakimi lažmi,gdo od InnoGames pa kontrolira, se uči slovenščine ,sej nismo 5let stari,.
 
Last edited:

makszakon

New Member
Reaction score
0
Podpora gre zdej k Time al kaj pa kj ste to nardil zdej zaradi vas dobri igralci množično zapuščajo svetove avala ze nepravo odločitev res!!
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
O celotni zadevi sem se pozanimal in tukaj morate priznati, da ste kršili pravila igre (§4) Združevanje računov). Vse je zabeleženo. Bom ponovil; zabeleženo je vse, kar je čuvaj računa delal. Tukaj vas žal ne razumem, ker je celotna zadeva popolnoma dokazljiva.

Dej nehi no stakimi lažmi,gdo od InnoGames pa kontrolira, se uči slovenščine ,sej nismo 5let stari,.
Kaj misliš, kako lahko InnoGames preveri očitke? Prijavi se v nadzorno ploščo in preveri ali so ti igralci upravičeno blokirani ali ne. Tukaj znanje jezika ne igra nobene vloge.
V preteklosti so že na pobudo igralcev kontrolirali in danes smo še vedno tukaj.

Dajte si prebrat četrto točko pravil. Kršili ste skoraj vse alineje tega pravila.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Sraunf

New Member
Reaction score
0
Račun je blokiran

Tvoj račun je bil onemogočen, kar pomeni, da trenutno ne morete dostopati to računa glede na odločitev podpore.
Imate možnost pritožbe na to odločitev, s tem da stopite v stik z našo podporo za pridobitev informacij in za debato o vaši kazni. Opozarjamo vas, da pritožba ne pomeni, da bo vaš račun avtomatično omogočen. Pritožbo lahko vložite le, če imate ustrezne razloge in podlago zanjo v pravilih. Prosimo vedite, da so razlogi za ban samo za vas in se jih ne sme objavljati ter obravnavati na forumu ali z drugimi igralci.

Razlog za blokiranje:

Napeljevanje igralcev k izbrisu računa.

Blokiranje je trajno.


Torej napeljujem igralce k brisanju računa s tem kar imam napisano na profilu??? Bravo administratorji res ste presegli same sebe!
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Kaj misliš, kako lahko InnoGames preveri očitke? Prijavi se v nadzorno ploščo in preveri ali so ti igralci upravičeno blokirani ali ne. Tukaj znanje jezika ne igra nobene vloge.

Dajte si prebrat četrto točko pravil. Kršili ste skoraj vse alineje tega pravila.

Lep pozdrav,
Grobi

Ja seveda njim je pa res vp najpomembnejša stvar na svetu ! Jutri prvo zjutraj bodo preverjal če je bilo to upravičeno ?? hahahahaha pa boli njih kurac za slo vp heheheheeh

Na InnoGames treba pisat da to podporo malo menjajo,ker ta mandat traja predolgo !!
 

Sraunf

New Member
Reaction score
0
Še ena izmed vaših spletk!
Včeraj smo skupinsko noblali mtw. Zavzemal sem 3 vasice, poslal že 6 nukov.. Ajd rečem da bo šlo to u easy, pošlem še 3 nuke pa 3 traine in je to to in glej ga hudiča že naslednji napad nisem mogel poslati ker sem kao uporabljal isto internetno povezavo kakor kar en random igralec. Motorka mi je odgovoril če sem kao uporabljal mobilni internet in mi zjutraj omogočil nadaljno napadanje... Kaj mi je zjutraj koristilo če bi mogel napade poslati pozno zvečer.. Itak se pa bo to kakor vse pometlo pod preprogo!
Zdaj sem še blokiran, najbrž zaradi tega ker sem še edina realna nevarnost timeovcem! Saj nerečem mi je useen igra je igra samo kaj pa zapravljen denar ki sem ga zgleda za brezveze zapravil za to igro? Ga bom dobil nazaj? Najbrž da ne kajne...
Timeu je administrator povrnil nuke, nam vzel vasice jih spremenil v barbare in jih še dodatno zafilal da smo mi zgublal vojsko na njih! Mr noob igra na enem od njihovih računov pa je trajno banan iz te igre! Nasikanc ipd vseskoi žalijo, ponižujejo.. Da bi se jih kaznoalo, kje pa... Pa še marsikaj bi se našlo za kar ne vemo sem pa vsekakor prepričan da so tu umes prijatelske in denarne vezi!
Najbolje bi bilo da se svet ukine, moderatorji gredo delat drugo delo ker za to niso sposobni, mi pa dobimo nazaj zapravljen denar!!!
 
Top