Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Kar je res je res. In res je, da ubijalec nima "cojones", da bi pokazal kako se upreti SPQR.
Pes ki laja, je premalo kuhan. In ubijalec ve, da bi se prej ali slej zavrtel na žaru SPQR in posledično nehal bevskat...:cool:

v to še sami ne verjamete...., vem jaz vse kaj se prvi vas dogaja ter kako se bojite še posebaj tistih kaj smo bili na speedu.

Smo tako lepo razporejeni,da bo obramba lepo krožila od člana do člana,kot tekoči trak

seveda v tvojih sanjah.
 

DeletedUser

Guest
Kr tako naprej z debato, to je v tem trenutku najbolj zanimivo dogajanje, kar se tiče S9 :D

mikimuki je nekje napisal, da se zgodovina na SLO serverjih še ni ponovila glede zmagovalcev. Predvidevam, da se tudi tokrat ne bo ;) Največ odgovorov in "moči" na zunanjem forumu so (do sedaj) pokazali igralci ali privrženci SPQRa, ponavadi je v sami igri potem obratno :)

LOKO, v ta tvoj stavek še sam ne verjameš...
[SPOIL]Za nekatere deluje grozeče že imena plemen in igralcev na si9 in si za to ne upajo prijavit...[/SPOIL]

Lep špil vam želim

Kaj pa veš mogoče niti mi ne bomo zmagovalci niti SPQR, so še druga plemena :D vsak je enkrat zmagovalec, lahko je dvakrat ampak bo se moral hudičevo potrudit :D Razen če bo imel vsa plemena v zavezništvu in NNP-jih. Tedaj se lahko zgodovina ponovi, ali pa konkretno obrne :)
 

DeletedUser

Guest
Speeda ne mesat tu zraven.
Tu je slovenski server in ne speed.

Eh Greg, enim je vse to isto: umešana jajca na žaru...
Brez veze razlagat slepemu o barvah.

Zanimive kombinacije igralcev so se zbrale v plemenih. Zna bit zabavno.
Samo bebci že grozijo z noblanjem, prezgodaj je da bi ocenjevali plemena po dejanjih.
 

DeletedUser

Guest
Vsi ste nekam tiho. A so barbarke toliko polne, da nimaste časa za pisat po forumu? :D
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Toliko močnih besed iz obeh strani :D
Iznenada se bo pojavilo pleme novincev in vas počistilo tako ene kot druge,kot v risanki :D
super mod pazi na slovnico,črka S ti vdira v besedo :D
 

DeletedUser

Guest
Toliko močnih besed iz obeh strani :D
Iznenada se bo pojavilo pleme novincev in vas počistilo tako ene kot druge,kot v risanki :D
super mod pazi na slovnico,črka S ti vdira v besedo :D

Zakaj pa ne? Bo vsaj svet bolj zanimiv.
Črka "s" mi nikoli ni bila všeč. :D
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Tukajle sem vas čakala :D
Še 3 račune moraš,oziroma morate najdit:D
Išči,da boš našel,ko boš blokiral vse,pa gremo na nasledjo točko,ki jo jaz imenujem točka samopogube :D (toda na vašo žalost ne pogube potrošnikov ampak vaša poguba) :D

PS:Meni pa marsikatera črka ni všeč,čez čas boš izvedel katera :D
 

DeletedUser

Guest
ma kdo boljši :D

Poslano 20.04.12 20:41:42
Ropar (Bron - Stopnja 2)

Naplenil si že 10.000 surovin!

Prikaži moja odličja

:p
 

DeletedUser

Guest
Sock of Dath... Tale račun bo pri 1.500 točkah top 20 na lestvici...


Sotoflow tebi pa samo povem da ne naredi iste "napake" oz. iste stvari kot na s6...:)
^Saj dobro veš kaj si naredil...
 

DeletedUser

Guest
@Hunter S. Thompson:
nihče ni kriv. ni sreče bilo s postavitvijo. :) ni nekega straha. v roku 1 tedna bo 3x več barbik okoli. :)
 

DeletedUser

Guest
ne. veliko igralcev bo prenehalo igrati. bodisi neaktivnost, bodisi bodo postali farme.
 

DeletedUser

Guest
to ti pravim..če sn zdaj prek 10k oropal kaj pa bo kdaj bp istekne o_O :D
 
Top