Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Saj pa lahko sosedu napišeš da se ponovno prijavi na drugo celino.. znajdi se je reko TITO. Na si7 so enako pleme *G-K* brisali račune in bezali na celino K44, kjer je nastalo pleme P.F.G.. Še vedno je neznana vojna na si4, zakaj le je nastala.. Grega si me kar presenetil.. :)

LP MIKI
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Svetujem slednje brišite račune SPQR in se prestavite nekateri na drugo stran karte. Tako bodo vaši soplemenjaki imeli kaj za farmat:D
 

DeletedUser

Guest
Pol ste to vi grozili ne mi mi in ostale celine imajo normalno stevilo barbarov 3 VELIK BARBAR BO KMALU KER JE POD MOJIM STALNIMI NAPADI TUDI TO LAHK PREVERI PODPORA

Ti lahko igralcu groziš za surovine z tem, da mu boš prevzel vasico... Piše v pravilniku.. :D

Dovoljeno je izsiljevanje igralcev za surovine z grožnjo, da bodo izgubili vasi prek napada v igri.

Tako, da večkrat preleti pravila, pa boš vedel.. Nam pa ja sosedi preko trznice, kar darujejo 2000 lesa za 1000 gline.. Pa ja ni cudno, da smo tako zrasli..

LP MIKI..
 

calimero

Banned
Reaction score
0
S tem dokazujete kasne barabe ste,vojak ti pa se strezni,DENARA MATJAZU NISEM ZATO VRNIL,KER ME NAPELJEVAL DA BI Z NJIM OROPAL PUMPO V RIMSKIH TOPLICAH IN KO GA BOM DOBIL MU BOM ENO NA G.... DAL
 

DeletedUser

Guest
S tem dokazujete kasne barabe ste,vojak ti pa se strezni

Barabe smo mi, to pa dovoljuje pravilo na VOJNI PLEMEN.. Nekdo obrača besede, oz. se umika pravemu namenu tega foruma.. Tako, da vsa prejšnja obtozevanja so zaenkrat zamrla in so nastala nova. Prej smo bili kradljivci, zdaj smo ze barabe..

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Tudi na si4, ves kako se je vojna zacela, ko si matjazu dnar bil douzn pa mu ga nisi hotel vrnit.

Muca snedla jezi ?

Se zdaj nisi, pokapiral kaj bi mi napisal... Poglej na forum si4, kaksne si pisal.
Res prave kvalitete vrhunskega vodje. :D

Drugace, pa je za tebe igra SIMS, tam bi se znajdel pomojem :D
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
To sploh ni več Vojna Plemen, ampak nategovanje megle in osebnih kregarij v nedogled.Skratka, brezveze je vseskupaj.
 

DeletedUser

Guest
To sploh ni več Vojna Plemen, ampak nategovanje megle in osebnih kregarij v nedogled.Skratka, brezveze je vseskupaj.

Bo vsaj moderator mel kaj za počistit.. :)

Očitno ne bo kontra komentarja, ki je bil prav presenečeno spisan in prvič slišan...

Dajmo se posvetiti si9..

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Podpora nima veze nič z si9.... taka napihovanja so bila ze na si8. Da igra podpora z shop plemenom.. Očitno bo tukaj enako.. No upam da se bo tukaj vojna napovedala na primeren način in ne tak kot se je na si4.. , me je prav presenetilo..

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
To jim dopusča podpora ki igra v njihovem plemenu


Calimero ni podpora na nasi strani, kolkokrat se ti naj to povem.


Kaj pa pri ropanju pump, je ze kaka nova taktika, al se vse po starem pajser pa gas ? :D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Ti se rodil ko presenecenje mr,sadow je pod drobno gledom nic bat


A se mas tablete ? Al si jih na si4 vse porabo ? :)

Calimero do jutri bi lahko pisal o tebi.


Pa ves, da se mi neda vec. Nimam nic od tega. :)



lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Da popravim tvoj komentar.. Ti si se rodil v vrečki presenečenja.. Mr. Shadow je pod drobnogledom, nič bat.. To bi bilo pravilno slovensko....

No no, zato je pa motorka da preveri, če kdo deluje na nepravičen način.. Nimam niti jaz sodit tega niti ti.. Tako, da vse bodo rešili.. Tudi tvoje vdiratelje v naše račune.. Te skrbi da bodo blokirani :D

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Moj racun je cist ko solza.

Saj noben ni omenjal tvojega računa, da ni čist.. Verjamem, da je čist bolj kot solza. Ampak vdiranje v račun je hujši prekršek, tako da bo temu sledil BAN.. Saj kot si rekel bo ze podpora preverila, kdo so bili kršitelji teh podlih dejanj.. Če niso bili tvoji zvesti prijatelji in člani, potem se nimaš kaj bat ali skrbet..

LP MIKI
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Jaz nisem vdiral v racune in tudi moji ne.
TO JE TRENUTNO STANJE NE VIDIM,DA BI KJE BILI PRED NAMI

1 Quit! 26.414 28.683 36 797 36 797
2 SPQR 23.793 28.211 40 705 40 7051



Premagani nasprotniki (Plemena)

Kot napadalec Kot branilec Skupno
Uvrstitev Ime plemena Premagani
1 Črni Vitezi 33.014
2 SPQR 32.629
3 BORCI ZA SEVEROVZHOD 31.327
4 Arogantno in Nesramno 22.741
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Aja, vi imate 4 clane vec kot mi.
Pa nic skrbet po kaksnem mescu bo vidna razlika :)
 
Top