Pogovor o svetu 9

calimero

Banned
Reaction score
0
frikson ti orginal miki mukijem ne sezez do kolen seveda te dajo za duala pol jih okrades tudi za to imamo dokaze,ubijalec vohun je kopiral vasega nacrtovalca in mi ga poslal na skype
 

DeletedUser

Guest
hahaha, pustimo se presenetit dokazom.. Tudi mi jih imamo dosti, ampak pri nas ni lapanje v 3 dni.. Nam so hoteli vdreti, našemu sočlanu so vaši vdrli so hoteli vdreti še sreca da obstajajo IP-ji.. Tako, da motorka bo ze videl, kdo je bil korenjak.. Tako, da tvoj ljubi ORG mikimuki ni igral si7, in vidi se kdo zna zna.. On igra na si8 parkl pa se tudi vidi kdo zna zna.. Tako, da če daš naju dva skupaj, se lahko samo ATA, kosa z nama.. Ti pa še zdaleč nisi podoben našemu igralcu, ki je na zadnjem mestu.. Si le senca od nas..

Krivci se bodo našli, tak da moj IP lahko motorka preverja po mili volji, če sem se kdaj prijavil na kak racun na si9..

LP MIKI
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Calimero ne ti meni o vohunu ...

Dobro ves, da je vas igralec nastavil nasemu skupno povezavo, tako da definitivno sledi trajni ban vasega.

Smo lepo vse prijavli, tudi na nasem acc-ju je malo morje neuspelih prijav.

Ce ne znate igrat, tako kot znamo mi, se morate posluzevat, drugih taktik sej vas popolnoma razumem. :)


Vse, je prijavljeno brez skrbi drugace. :)



lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
frikson ti orginal miki mukijem ne sezez do kolen seveda te dajo za duala pol jih okrades tudi za to imamo dokaze,ubijalec vohun je kopiral vasega nacrtovalca in mi ga poslal na skype

seveda tako lažeš da še sam sebi neverjameš. Mi se pa tako zelo sekiramo da imaš našega načrtovalca, z njim si lahko rit obrišeš, edino za to ti lahko koristi.
 

DeletedUser

Guest
Saj bo podpora presodila po IP-jih. Pa lahko bo na racunu preverila, kdo je danes dodal skupno povezavo na 1 račun od naših soigralcev. Še sreča da šele po 3 dneh si lahko skupno povezavo preklice, tako da bo motorka imel dovolj časa..

LP MIKI
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ubijalec sprijazni se s tem,da mi poroca tak,ko mu najbolj zaupate,ker vas ne more in ni edini.
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec sprijazni se s tem,da mi poroca tak,ko mu najbolj zaupate,ker vas ne more in ni edini.


Te zgodbice prodajaj drugje okoli, nam z vohuncki ne prides nikamor.

Kaj pa ce jih mas ?

Mislis, da je vase pleme cisto, zdalec ni tako kot se ti zdi.


Tako, da ne govori v prazno...
 

DeletedUser

Guest
Ma to je sprememba teme calimerota, gremo na vohune in pustmo temo blokiranja..

LP MIKI
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Fantje dobro bi bilo,da samo za vaše prepire odprete posebno temo z naslovom: prepiri calimerota ter ubijalce z druščino,saj namreč grem prebirat temo o svetu 9 in glej,glej ne morem verjet svojim očem,piše isto kot v vsaki temi na tem forumu: prepiri,pljuvanja,obtoževanja ter dokazovanja egotov.Ste,kot bi gledala "slab"dvoboj petelinčkov.
Modi ,kaj še ni prišel čas,za spomladansko čiščenje tega foruma?
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Vedno ti dokazem,da stojim za tistim kar napisem.Poglej kako nastane barbar pri 300 pikah imam 2 ki sem jih spucal to je aktivno farmanje tudi to lahk dokazem z porocili,kar je legalno vi pa ste nelegalno prisli do barbarov.Za tem pa sotoflow stoji, ki ga podpirajo ingem modi
 

DeletedUser

Guest
Vedno ti dokazem,da stojim za tistim kar napisem.Poglej kako nastane barbar pri 300 pikah imam 2 ki sem jih spucal to je aktivno farmanje tudi to lahk dokazem z porocili,kar je legalno vi pa ste nelegalno prisli do barbarov.Za tem pa sotoflow stoji, ki ga podpirajo ingem modi

tega še sam sebi ne verjameš....
 

DeletedUser

Guest
Spet neka obtozevanja, sem ti ze povedal. Lepo napišeš sporocilo sosedu.. Briši racun ali pa boš sfarman pa jih je od 30 sosedov kar 16 ubogalo.. Ti bom še na vojni posredoval, kjer sami napišejo nazaj.. Evo sem se prestavil, a sem lahko pod tvojo zaščito.. To, da smo mi aktivni 24 ur dnevno in farmamo non stop.. in smo boljši od tebe, ti nismo nič krivi.. Tako, da še 10 krat toliko se potrudi pa ne boš tako dober kot jaz :D

Tako, da spet govorice v prazno..

RED ROSE, imaš čisto prav..

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
C.c.c.c.c. ce ste slabsi, nas vsi scitijo, pa ti ja nisi normalen.

Brezveze nekaj obtozujes, podkrepi prazne besede, z dokazi..

Pol pa govori, ce je kaj resnicnega od tvojih besed.

Ce bi jaz bil forum admin, bi te banal za vedno. Ker zalis admine.


Tudi na si4, ves kako se je vojna zacela, ko si matjazu dnar bil douzn pa mu ga nisi hotel vrnit.


lp, Grega
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Pol ste to vi grozili ne mi mi in ostale celine imajo normalno stevilo barbarov 3 VELIK BARBAR BO KMALU KER JE POD MOJIM STALNIMI NAPADI TUDI TO LAHK PREVERI PODPORA
 

DeletedUser

Guest
Tudi na si4, ves kako se je vojna zacela, ko si matjazu dnar bil douzn pa mu ga nisi hotel vrnit.


Tudi na to nisi dal besede ?
Ko si pravil, da si vedno spostoval EoW... :)
 
Top