Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
...kaj pa, ko/če te pričaka "bunker"...? :)

Nič se ne zgodi - razen, da si zgubil vojsko, ki je itak potrošni material ;)

[NICK]johnyyy[/NICK], opcij je ogromno, "mojstri", kot jim ti praviš, se ne bodo kaj preveč sekirali, karkoli jih bo pričakalo v vasi. VP je za nekatere le igra, in nič več kot to. Štos je v tem, da nekateri niti ne pogruntajo, da pride kontranapad v isti sekundi, kot se njegova vojska vrne v vas. Sta pa ti in Buco (kot berem vajine prispevke), tudi dva od "mojstov" te igre :)
Uff čak mal, to zdej neki ne štima :D
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Mitja sam sebe ne smatram za mojstra te igre, daleč od tega. Tudi nimam nobenega namena biti mojster, preprosto ni časa za to, in kaj mi bodo uspehi v VP-ju v realnem življenju? Naj rečem puncam(ženskam,dekletom itd...) da sem zmagal server v eni internetni igri? Dobra osvajalska taktika ni kaj;)
Je pa VP tudi zame le igra in ne realnost, za določene pa tega ne moremo reči...
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Mitja64[/NICK]
...hvala, hvala, ... hvala...
naj odebeljeno in med navednicami razumem, kot mojstra s krili (?!) :)
(PS ...vprašanja pa so lahko tudi retorična in taka ki spodbujajo razmišljanje... :))

[NICK]johnyyy[/NICK]
...morda bo pa kakšna "zadovoljna"...
že če ji prevzameš vas ~ niso vse tako zahtevne, da moraš zmagati svet :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Poglejta, sta verjetno dva od tistih, katerima ni težko kakšnemu "noobu" (ni mišljeno slabšalno) razložiti čar te igre. Največji štos je v tem, da so tudi najhujši prepirljivci (vaju ne štejem med njih) na zunanjem forumu taki . Ga ni igralca (vsaj jaz ga ne poznam) na slovenskem VPju, ki kakšno novost, foro, cako itd... nebi povedal naprej. Tule, na zunanjem, se pa včasih "obnašamo" , kot da bi nas kdo spustil iz povodca in snel nagobčnik. Škoda, da prihaja do tega. Res škoda.....
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Mitja :) zate vem da znaš igrat. Backtime obvlada 15% igralcev slo serverja. Potem vemo zakaj gredo vsi na tuje serverje. Sam backtime napada še nisem poslal čeprav vem kako gre. Predvsem pa je pomemnbo slednje, da zmaga igra in ne pohlep:)....its only the game:) Real ... hja .... kdo ne igra igro in živi real je ok, kdor pa igra igro pa je mrtvec ... hja .... to je slaba reklama za VP kaj mislite:D


Simon
 

DeletedUser

Guest
Mitja :) zate vem da znaš igrat. Backtime obvlada 15% igralcev slo serverja. Potem vemo zakaj gredo vsi na tuje serverje. Sam backtime napada še nisem poslal čeprav vem kako gre. Predvsem pa je pomemnbo slednje, da zmaga igra in ne pohlep:)....its only the game:) Real ... hja .... kdo ne igra igro in živi real je ok, kdor pa igra igro pa je mrtvec ... hja .... to je slaba reklama za VP kaj mislite:D

Simon

Simon, manjši popravek - "kdor pa igra igro in ne živi real life pa je mrtvec.... ma ja, ni tko hudo, Simon :D Ko ti enkrat dopizdi, pač nehaš, tako kot sem jaz. Ampak sem zdržal samo en mesec in par dni - potem me je kr nekaj povleklo nazaj. Ni to odvisnost, prav daleč od tega pa tudi ne, če damo roko na srce :)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Prav imaš je le igra in naj ostane pri njej:)....ko ti nekrat dopizdi pustiš imaš prav, vendar se vračaš zaradi igralcev:). To je igra..in pustimo da takšna ostane...
Popravek je bič na mestu. spet pišem v temi na hitro...da ne bo rekel da naj se streznem:D....joke...hvala za razumevanje...
skratka lep večer tebi mitja in tvoji in vsem...

lets play the game :D


nočko
 

DeletedUser

Guest
Ne bo držalo :D
Da se Grega, da :) Kar nekaj igralcev je, ki to obvladajo - pravilno seštevanje vojske in zavihki delajo čudeže ;)


Mogoce se res da. :)
Samo kot sem rekel, se nisem videl ne na speedih ne na slo. serverjih, da bi mi kdo umaknil vojsko v 500ms. :)

Tudi, ce kdo obvlada taksno izmikanje nevem, ce umakne 5% igralcev slo. serverjev :)

Backtimat pa sploh ni tezko, odvisno od igralca... Samo vecinoma backajo z kako sekundo razlike, kar pa se da umaknit. :)



lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Jp Simon - naj se "showtime" nadaljuje.

Imam pa predlog za naše profije v tem športu (VP), ki ga imamo vsi radi, kateri pišemo tule na zunanjem. Dejte se enkrat prijavit SKUPAJ na kakšnem večjem zunanjem serverju - da jih par naštejem, pa prosim, ne pisat, da kdo ne paše zraven:
ninja, atasmrk, rfaric,dreamsnake,žaba, padrino, mikimuki, ubijalec124, calimero, harli99, mali miki, Yoshimitsu, steee, Destroyer, delonche, ragnarok, pagat, diablos, eezzy, lev11, Negash, PIRmoz, Sexbeer, bolt2, PIAAA999, dedeky, Thron, windrop, Gospod Marbug, dorka, matjazinho, blamsky, Mate12, Anxxx, MUZIKILLER, bumble - bee, simon, johnyyy, buco, gladi, kiki46, PACOland, japas, Dosen, makaveli,handjar, klankon, bezi, Matepk, Milenca, Irka, MUNGO, devilwoman (pa kje si ti človek? :)), aljaz9999, KMETICA, Juna, midva, Peeping Tom, mago, infra, lisjak67, lokavčanka, erik, red rose, xman, grega94, Bokaso, grlica, Jovan Veliki, Washington, urh p.,JOHNYDEEP, braco, sanzes, Maresi, bosko1, se-moa, črtomir, .....uff, tolk jih vas je, da je za znoret :) pa da nebi pozabil parkla, pa ceasarja, koma in pšeničko, c0fko, dadl, redbul, TAJ., kogo, takamali, bagio, lordvoldemort, natalija.............. pozabil sem jih sigurno še 30 - se oproščam.

Vodja:ninja, atasmrk
Napadalni šef:pIRmoz, mikimuki
Obrambni minister: nimam pojma - predlagajte
Svetovalci: padrino, dreamsnake
Analitik pravil, supervizor: klankon


Smer - katerakoli.... pogovori med ZSji v slovenščini. Tu gor je toliko kvalitetnih igralcev, da bi marsikje mešali štrene tujim igralcem. In še nekaj.... U nulo sem prepričan, da bi uspeli. In ni padobrancev, ni dvojnih računov, ni zavisti, ni egoizma. :)

[NICK]Grega94[/NICK] - vse, kar si napisal, drži. Ni prav veliko igralcev, ki bi backtime uporabljali - še manj je tistih, ki uporabljajo umik vojske ob backtimu. In ni "mogoče se res da" - da se, Grega :) Kakor lahko v attack planerju u nulo zračunaš napad, tako je tudi obratno - u nulo zračunaš v istem planerju backtime - potem je odvisno samo še od hitrosti tvojih prstov in zamude interneta - ker ko se mi začne "obračat un krogec gor", me prime, da bi prijel PC in ga vrgu čez okno....

Aja Buco - tole je pa eden od mojih najljubših ansamblov... Berač, Pepelka..........
[SPOIL]http://www.youtube.com/watch?v=VPxPoJpGA_U&feature=related[/SPOIL]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
C.c.c.c.c. ce ste slabsi, nas vsi scitijo, pa ti ja nisi normalen.

Brezveze nekaj obtozujes, podkrepi prazne besede, z dokazi..

Pol pa govori, ce je kaj resnicnega od tvojih besed.

Ce bi jaz bil forum admin, bi te banal za vedno. Ker zalis admine.


Tudi na si4, ves kako se je vojna zacela, ko si matjazu dnar bil douzn pa mu ga nisi hotel vrnit.


lp, Grega

Kakšen denar pa kaj ti lapaš??? Vojna se je začela ker smo se skregalio. Z calimerotom pa ja nisem imel nobenega stika izven igre...


aja glede na nadaljevanje sklepam, da je tole bilo kasneje ne pa vojna med nami in calimerotom :pP
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kdo pa govori o tebi ?
Govorim, o Matjazu - Ghostface si4.

Saj sem kasneje popravil svoj post in napisal, da tole je verjetno bilo kasneje. Prvo sem mislil, da se je ciljalo name, ker sva se fejst sprla jaz pa calimero na s4. :) Ampak sem predvideval, da je tole kaka laž katero bi lahko kdo natrosil :)
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Mitja64[/NICK]

...lepo (spoštovanja vredno) zamišljeno in pripravljeno...
za zdaj pokomentiram samo z "magično" besedo: sodelovanje (in dodam medsebojno spoštovanje)
(ki se na teh prostorih (žal) (še) preveč "sliši" kot tujka :(
...morda bi bilo dobro na to temo, odpreti novo temo...
tudi z odprto debato (za mnenja) kako bi bilo najbolje igrati, itn.

PS
...pesmica...
hvala ~ zdaj je med mojimi zaznamovanimi
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Žalostno je, ko calimero po treh letih še ni dobil nekaj izkušenj - predlagam da mu neki izkušeni igralec malo pomaga pri naslednjem serverju s kakšnim dualom. Še bolj žalostno se mi zdi, da se je igralec prijavil da bi bil del podpore, po drugi strani pa jih tak "šimfa"....

PS: kot vidim tudi laže. In laž ima kratke noge. Pri prijavi za podporo je napisal da igra že pet let ta špil, na forumu meče ven 3 leta... :) hmm...
 

DeletedUser

Guest
Žalostno je, ko calimero po treh letih še ni dobil nekaj izkušenj - predlagam da mu neki izkušeni igralec malo pomaga pri naslednjem serverju s kakšnim dualom. Še bolj žalostno se mi zdi, da se je igralec prijavil da bi bil del podpore, po drugi strani pa jih tak "šimfa"....

PS: kot vidim tudi laže. In laž ima kratke noge. Pri prijavi za podporo je napisal da igra že pet let ta špil, na forumu meče ven 3 leta... :) hmm...


...s takšnimi in podobnimi komentarji (članov podpore)...
se (po mojem mnenju) ne ustvarja in utrjuje splošnega mnenja med so~igralkami in so~igralci,
da podpora VENOMER (v vseh primerih) tudi deluje neodvisno


...ko/če boste (v podpori) pripravljeni razumeti zakaj je prišlo do takšnega "ogorčenja" glede Sveta 9...
in samokritično pogledati, če ste v tem primeru tudi kaj storili "narobe" oziroma ali bi lahko kaj storili, pa niste, itn.
(ter seveda tako predvsem izboljšati delovanje podpore in utrditi njeno "avtoriteto", itn.)
...se samo poizkušaj~te postaviti v "vlogo" ("nadobudnih") so~igralk in so~igralcev...
ki so (morda) pričakovale/pričakovali in zaigrale/zaigrali Svet 9 s ciljem biti uspešne/uspešni;
se enakovredno pomeriti z ostalimi posameznicami in posamezniki (ter duali in triali),
kot so~članice/so~člani nekega plemena ali brez
(itn. vsak~a s svojimi lastnimi cilji in užitki v igri)
...razumite tudi, da vsi ne vemo, kdo od članov podpore ima kakšna pooblastila...
in recimo koliko in ali je sploh možno le ta tudi kdaj zlorabiti, itn.

...potem Vam bo vse jasno in (po moje) boste tudi vedeli kaj Vam je storiti (v bodoče)...


PS
...poslej se bom raje ukvarjal s "predlogom" od [NICK]Mitja64[/NICK]...
kakor komentiral dogajanje (in osebne zamere) Sveta 9;
kjer pa je tako na oko in od daleč videti, da je SPQR (pod vodstvom Calimera) in še kakšno pleme,
(vsaj nekoliko) bolj pleme od "razvpitih" "arogantnih in nesramnih"
 

DeletedUser

Guest
...s takšnimi in podobnimi komentarji (članov podpore)...
se (po mojem mnenju) ne ustvarja in utrjuje splošnega mnenja med so~igralkami in so~igralci,
da podpora VENOMER (v vseh primerih) tudi deluje neodvisno


...ko/če boste (v podpori) pripravljeni razumeti zakaj je prišlo do takšnega "ogorčenja" glede Sveta 9...
in samokritično pogledati, če ste v tem primeru tudi kaj storili "narobe" oziroma ali bi lahko kaj storili, pa niste, itn.
(ter seveda tako predvsem izboljšati delovanje podpore in utrditi njeno "avtoriteto", itn.)
...se samo poizkušaj~te postaviti v "vlogo" ("nadobudnih") so~igralk in so~igralcev...
ki so (morda) pričakovale/pričakovali in zaigrale/zaigrali Svet 9 s ciljem biti uspešne/uspešni;
se enakovredno pomeriti z ostalimi posameznicami in posamezniki (ter duali in triali),
kot so~članice/so~člani nekega plemena ali brez
(itn. vsak~a s svojimi lastnimi cilji in užitki v igri)
...razumite tudi, da vsi ne vemo, kdo od članov podpore ima kakšna pooblastila...
in recimo koliko in ali je sploh možno le ta tudi kdaj zlorabiti, itn.

...potem Vam bo vse jasno in (po moje) boste tudi vedeli kaj Vam je storiti (v bodoče)...


PS
...poslej se bom raje ukvarjal s "predlogom" od [NICK]Mitja64[/NICK]...
kakor komentiral dogajanje (in osebne zamere) Sveta 9;
kjer pa je tako na oko in od daleč videti, da je SPQR (pod vodstvom Calimera) in še kakšno pleme,
(vsaj nekoliko) bolj pleme od "razvpitih" "arogantnih in nesramnih"

Nekaterim je pač tezko doumet, da je mogoče nafarmati 1M v takšnem času in tudi osvojiti vasico.. Obtozbe me niti malo ne ganejo. Če bodo podprli to z reportom, da smo dejansko 2 dan skavtali njihovega igralca, ko je še potekala zaščita, in njihove screen shoote. Tako, da Buco, se strinjam z vsem napisanim.. Kajti vsak igralec lahko izrazi svoje mnenje, zdaj pa odvisno od igralcev ali se upošteva ali ne.. Mnenja so različna in vedno bodo.. Zato, srčno upam, da bo Calimerotov Innogames, preveril vso vsebino in te zlorabe, ki naj bi bile storjene.. V nasprotnem primeru, je sam sebe zagodel z raznimi lažmi.

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
[NICK]mikimuki[/NICK]

...se strinjam...
moje mnenje je le, da se je podpora "preveč" ozirala zgolj na mnenje oziroma pritožbe Calimera in nekaterih drugih;
kot da bi "poskrbela" (takoj) in umirila "obtoževanje", vendar tudi "draženje" (navedenih) recimo z "izjavo":
da je igranje "preveč" uspešnega računa (podrobno) spremljano in pregledano (tudi zato ker ga igra član ekipe)
ter da je uspešnost računa posledica pridnosti in znanja treh igralcev
(ki so znali tudi dobro izkoristiti prednosti premium računa)
...tako bi (po moje) bila zadovoljna tudi večina (tistih ki so povsem tiho in si mislijo svoje)...

...moje mnenje o računu Sock of Death je menda že znano...
uspešnost je možna oziroma lahko bi bila še boljša
 

DeletedUser

Guest
[NICK]mikimuki[/NICK]

...se strinjam...
moje mnenje je le, da se je podpora "preveč" ozirala zgolj na mnenje oziroma pritožbe Calimera in nekaterih drugih;
kot da bi "poskrbela" (takoj) in umirila "obtoževanje", vendar tudi "draženje" (navedenih) recimo z "izjavo":
da je igranje "preveč" uspešnega računa (podrobno) spremljano in pregledano (tudi zato ker ga igra član ekipe)
ter da je uspešnost računa posledica pridnosti in znanja treh igralcev
(ki so znali tudi dobro izkoristiti prednosti premium računa)
...tako bi (po moje) bila zadovoljna tudi večina (tistih ki so povsem tiho in si mislijo svoje)...

...moje mnenje o računu Sock of Death je menda že znano...
uspešnost je možna oziroma lahko bi bila še boljša

Te obtožbe calimerota so zame nesmiselne, če je že dal prijavo, lahko to stori na normalne način brez potrebnih žaljivk in (Korupcije Slovenske podpore in Slovenskih serverjev) .. Igramo, čisto normalno kot vsi ostali igralci, to je moje osebno mnenje, ostali boste pač izrazili svojega, kar je čisto prav. Sock of death : igra član ekipe, ampak ni ingame moderator, kot ga opisuje Calimero in obtozuje, da moderira si9, kar je veliko hujša obtožba.. Mislim, da vsak odgovoren človek bo kasneje moral odgovarjati za svoja dejanja..

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
...seveda, da je (mnogim) razumljiva tudi recimo temu "užaljenost"...
po krivem obtoženih ([NICK]mikimuki[/NICK], [NICK]-SoToFlow[/NICK], [NICK]Grega94[/NICK])
...vendar sem še vedno mnenja, da je edina (mogoča) "avtoriteta" podpora Vojne plemen...
ki lahko s svojim (ustreznim in predvsem pravočasnim) odzivanjem in ravnanjem,
ravna najprej v dobro same igre in (po krivem) obtožene~ga ter tiste~ga, ki (po krivem) obtožuje

...najbrž poučeni z vsakodnevnim dogajanjem na TV (poročilih in dnevnikih ter političnih oddajah)...
že kar instinktivno večinoma ravnamo v smislu:
"naši" niso nič naredili narobe (dokler se jim ne dokaže; če pa se jim že kaj dokaže je podtaknjeno, itn.),
upravičene in neupravičene kritike (in kritizerje) pa se najprej poizkuša "diskreditirati" in "popljuvati", itn.
...sam sem "pričakoval"...
da bodo od so~člani~c plemena Quit! izjave nekako takšne:
"če so "goljufali" naj jih podpora blokira in v skrajnem primeru ukine račun Sock of Death",
plemena SPQR pa nekako takšne:
"tukaj so dokazi (kjer bi prilepili tudi omenjene "screen shoote", itn.)" od oškodovanih,
ostale/ostali pa bi izjavljali podobno kot so~člani~ce Quit!:
"če po krivem obtožujejo in samo ugibajo ter blebetajo, naj bodo kaznovani"
...tukaj se je pa "razplamtela" vojna...
obtoževanje in zbadanje; ostali pa ne vemo kaj je res in kaj ne ~ lahko le sklepamo v mejah svojih sposobnosti
(lahko le izberem~o ali verjamem~o enim ali drugim)

...pravim le, da je "škoda", da se člani podpore...
po mojem mnenju ne zavedajo/zavedate najbolje, da se nimate kaj "primerjati" in "dajati" s komerkoli od nas;
pa naj gre za večkrat vpisane v "hramu slave" ali povsem nove so~igralke in so~igralce
...kar pa ne pomeni "požvižgati" se na "vznemirjenje javnosti" in pričakovati, da bo vse OK samo od sebe...
"račun smo pregledali in je vse OK ~ če pa ima kdo dokaze o nepravilnostih, na dan z njimi (tudi na forumu, če je tako najbolje)"
bi v tem primeru bilo povsem dovolj


...res pa je (tudi), da je ta tematika (po moje) že "izpeta"...
 
Top