Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Ma lepo vas prosim pustite calimerota pa SPQR pri miru zdaj, končno je mir ko je v banovcih.
@High Ne mislijo vsi,sicer pa tako mislim da veš kaj je moje mnenje o večini uporabnikov na forumu tako da se ti ni treba zmennit za njihovo mnenje.
@Buco kdo kje igra je naša stvar in ni potrebe da se piše po forumu.
 

DeletedUser

Guest
Buco, samo piši, kot ti čutiš in misliš - tako pišem tudi jst.

P.S. Dobra prispodoba, tile konjički :) Še moj "dodatek", ki paše v igro VP: da se za njim praši ter da se ga sliši, je potrebna aktivnost - brez nje se dobi tako poročilo, kot ga ima v svojem profilu [NICK]eclipse.[/NICK].

Vprašaj ga zdaj, kako je igrati :D tega pa ne prelepi ko mu je vsa vojska šla po gobe.. Kmetija na 1. zid na 0.. pa ostale zgradbe.. lepa farma bo :D

drugače pa buco imel si možnost se prijaviti kot forum moderator.. Imeli so pridruzi se nam.. Sem napisal, ampak sem še daleč od sprejetja.. Novinec.. Drugače, pa lepo pišeš, svaka čast. :D

Pa lepo bodi, morem it noble štimat, pa bunkerje delat :D

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Mitja64[/NICK]

:)
...če Ti zdaj simpatiziraš SPQR...
bom pa jaz Quit! :)

PS
...resno...
Črni vitezi ~ (po mojem mnenju) bodite pozorni na njih
(nimajo časa, da bi pisali po forumu :)


[NICK]ubijalec124[/NICK]

...sem si že mislil...
da mora biti hudo (narobe), ker/če se ti še nisi oglasil :)
(se pa strinjam s tvojim napisanim ~ sem že napisal, da mi ni "dolžan" odgovoriti ~ pa mi je vseeno (hvala))


[NICK]mikimuki[/NICK]

...hvala...
jaz (forum) moderator ~ ne, ker še (noble) napadov nimam časa pripraviti, kaj šele bunker (ali pisati po forumu :)
...resno ~ bolj kot ne bi se že (zdavnaj) "moral" posloviti od VP, kaj šele da bi si dal še kaj na VP "grbo"...
pa tako je ~ če me tukaj nekega dne (za nekaj časa ne bo) mi nihče ne bo "zameril" (v igri pa je takoj joj kakšen sem)
(kaj šele moderiranje ~ to je pre~resno ((žal tudi) večkrat "popljuvano") delo)
...zato se še malo igram tako da pišem; tudi kar sem se "naučil" in kar so me do zdaj (prav in narobe) na~učili, itn...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
[NICK]Mitja64[/NICK]

:)
...če Ti zdaj simpatiziraš SPQR...
bom pa jaz Quit! :)

PS
...resno...
Črni vitezi ~ (po mojem mnenju) bodite pozorni na njih
(nimajo časa, da bi pisali po forumu :)

seveda nimajo,ko pa jih POR zalaga z delom, so prezaposleni z branjenjem.
 

jonke

Member
Reaction score
0
na raznoraznih profilih, se najde marsikaj zaninmivega, smešnega, poučnega, žaljivega, ponižuječega, itd itd itd.
drugače pa je prov dovgčas zdej, ko je calimero v banovcih.. sicer je res da se je forum totalno spremeniv (je možno da zaradi njega??), ampak.. nevem no.. čisto drugače je vse :)
 

DeletedUser

Guest
[NICK]ubijalec124[/NICK]
...res ne vem kaj se dogaja med plemeni...
če me kdo na kaj ne opozori ali ne preberem tukaj
PS
...malo za šalo, malo zares...
Črni vitezi (kot ime) so bili nekoč današnji Man in Black
(ki "vladajo" svetu ~ pa tega nihče ne ve :)


[NICK]jonke[/NICK]
...govori se...
da meni narekuje :)
 

jonke

Member
Reaction score
0
govori se marsikaj, marsikje... in se je treba dodobra prepričati predno kej vrjeti če je res ali ne.. :)
 

DeletedUser

Guest
Buco, ne simpatiziram SPQR - a, ampak sem napisal samo dejstvo, kaj se zgodi, če račun "ni pokrit".
Mikimuki, kar se je zgodilo naprej, je nova zgodba
 

DeletedUser

Guest
Buco, ne simpatiziram SPQR - a, ampak sem napisal samo dejstvo, kaj se zgodi, če račun "ni pokrit".
Mikimuki, kar se je zgodilo naprej, je nova zgodba

Račun je pokrit bil, napak dveh igralcev, kaj moremo.. Oba sta bila aktivna v času napada, ampak zal umaknila nista tistih par sekiric, lahke in ovne :D Glede paladina, pa še zdaj meni ni jasno, zakaj za boga sta ga ven poslala, vojske pa ne :p

Vsaka šola stane ;)

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Kaj je bil pa problem narediti iz računa Štumf Smrdi aka SuckOfDeath farmo? eclipse je bil zanalašč inkognito in ne v plemenu SPQR. Tudi to je taktika. Poglejte si profil računa eclipse... Očitno SofD le ni pokrit 24/7 in čeprav vse tri igralce na računu cenim vseeno niso tako vrhunski, kot se jih opeva.
In kot vidim na si9 igralce, ki sami igrajo in ne v dualu ali trialu, SofD ne bo dolgo prvi. So dobri ampak na tem svetu je veliko boljših igralcev.
Zapomnite si to, kmalu se bo pokazala resničnost mojih besed.

Tako kot je odletel Peeing Tom aka IconEnergy in na hitro postal farma (prav mu je, kaj pa grozi še v začetniški zaščiti vsem okoli sebe), tako bo tudi SofD kmalu.

Vsem tistim, ki podcenjujete SPQR pa povem samo sledeče: Podcenjevanje je orodje maloumnih

Sej nerad motim tole dogajanje na devetki, ampak LOKO aka rad si izmišljam stvari, daj svoje izmišljene zgodbice pusti za tiste, ki res igrate na devetki. Morda še koga prepričaš v tole...Tvoj moto o podcenjevanju pa morda prebereš še sam parkrat, da si ga boš zapomnil...da ne boš ostal "maloumen", kot si (seveda) dobronamerno posvaril ostale..... Vse dobro pri tem in javi napredek, navijam zate ;)
 

DeletedUser

Guest
Zanima me le nekaj.. A ni starkwolf tako glasen bil na forumu?? A ga niso naučili še, da če si dober igralec maš kmetijo nad 25 ne pa na 16? :p

Za bit tako glasen bi ga moralo biti kaj več v hlačah.. :p Pointwhore :D
 

DeletedUser

Guest
Zanima me le nekaj.. A ni starkwolf tako glasen bil na forumu?? A ga niso naučili še, da če si dober igralec maš kmetijo nad 25 ne pa na 16? :p

Za bit tako glasen bi ga moralo biti kaj več v hlačah.. :p Pointwhore :D

Pa dobro, da ni šel v bosno za 9 dni, bi zdaj drugače govoril :D Sploh ni Pointwhore ampak je skozi na vojski delal .. Nesrečen slučaj :D

Vsaka šola stane :D :D ;);):D
 

DeletedUser

Guest
če bi skozi na vojski delal nebi imel kmetije na 16. :p Sicer z vodjo se ne bom prepiral... Saj maš ti prav miki :p
 

DeletedUser

Guest
Sej nerad motim tole dogajanje na devetki, ampak LOKO aka rad si izmišljam stvari, daj svoje izmišljene zgodbice pusti za tiste, ki res igrate na devetki. Morda še koga prepričaš v tole...Tvoj moto o podcenjevanju pa morda prebereš še sam parkrat, da si ga boš zapomnil...da ne boš ostal "maloumen", kot si (seveda) dobronamerno posvaril ostale..... Vse dobro pri tem in javi napredek, navijam zate ;)

A ja?:confused: Zanikaš da si igral IconEnergy?
Ali zanikaš da je račun IconEnergy postal farma in zdaj barbarka?
Ali morda zanikaš, da je IconEnergy po ZS grozil vsem naokrog sebe?

Izgleda, kot da se braniš z razlogom ampak argumentiraš pa nič.:rolleyes:
Tole tvoje pisanje izpade kot slabo izvezeni kosmiči. Mar bi molčal.
In koga daj mi prosim razloži podcenjujem?:hmm:
 

DeletedUser

Guest
LOKO, spet pišeš domišljijski spis - res navijam zate, javi napredek. Pa še dodatnih par sekund samo zate - argumente bi naj imel tisti, ki postavi neko trditev, se ti ne zdi? V nasprotnem primeru pač blebetaš, tvoje pisanje pa nima ne repa, ne glave....In glede podcenjevanja - malo si poglej forum za osmico in poišči svojo maloumnost. Ne bo je tako težko najti ;)
 

DeletedUser

Guest
LOKO, spet pišeš domišljijski spis - res navijam zate, javi napredek. Pa še dodatnih par sekund samo zate - argumente bi naj imel tisti, ki postavi neko trditev, se ti ne zdi? V nasprotnem primeru pač blebetaš, tvoje pisanje pa nima ne repa, ne glave....In glede podcenjevanja - malo si poglej forum za osmico in poišči svojo maloumnost. Ne bo je tako težko najti ;)

Saj se LOKO, ni nič zmotil... Ti si igral Icon Energy, hvalil se se na mnogo pretege... 24 ur pokrit račun - ti si lahko le PRO player, ki se je hitro predal oz. N00B player.. :eek::eek:

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Saj se LOKO, ni nič zmotil... Ti si igral Icon Energy, hvalil se se na mnogo pretege... 24 ur pokrit račun - ti si lahko le PRO player, ki se je hitro predal oz. N00B player.. :eek::eek:

LP MIKI

Nisem rekel da se je zmotil, pravim da si je izmislil ;) Enako kot sedaj ti.. Ingame mod, ki si izmišljuje oz. trosi laži? To ne more biti dobro... A delaš tudi ingame tako?
 

DeletedUser

Guest
Buco, ne simpatiziram SPQR - a, ampak sem napisal samo dejstvo, kaj se zgodi, če račun "ni pokrit".
Mikimuki, kar se je zgodilo naprej, je nova zgodba


...se strinjam ~ sem Te razumel takoj...
da se za aktivnimi ("konjički") praši in da se jih tudi sliši (ko/če sami tako hočejo ~ če še sam malo dodam k razvijanju "misli" :)

...da nekdo nekomu pobije napadalno vojsko...
sam ne štejem niti zase to kot (nek ne vem kako velik) uspeh napadalca,
ampak "napako" tiste~ga, ki se je recimo temu "brani~la" oziroma da ni bil~a na računu v času (poslanega) napada
...da se je že povsem neupravičeno (po mojem mnenju) uveljavilo mnenje...
da je dobra/dober igralka/igralec na računu 24/24 ur je pa neka druga zgodba
kakor to da si posledično skoraj prisiljen~a tudi sam~a igrati toliko, če želiš "preživeti"

...zato pa toliko ponavljam...
predvsem za tiste nekoliko bolj sveže v igri,
da je potrebno igrati svojo igro, seveda tudi v okviru pričakovanj plemena v katerega vstopiš, itn.
...da pa se ne gre ozirati tudi na nerealna mnenja ali celo zbadanja...
ker se recimo nekdo ne igra VP niti 12/24 ur
...preprosto se (skoraj) ni mogoče primerjati z drugimi...
zato tudi ne gre nič jemati kot tragično

PS
...morda pa spet obudim (mojo) voljo...
po ustanavljanju plemena za vse tiste, ki ne igrajo duale in triale,
ki niso na VP neomejeno časa, itn.
pa bi še vedno rade/radi bile/bili vsaj dokaj enakovredne/enakovredni "vsem"


...naj zaključim z vsesplošno uporabno mislijo...
da si ne pustite "prati možgan(čk)e" niti na VP ~ ker se človek hitro vsega navadi;
in ko/če prideš nekoč do tega, da ti "morajo" drugi povedati kaj je "dobro in slabo" tudi človek nisi več
(odvaditi oziroma postati spet človek, je pa (lahko) potem "muka" in skoraj nemogoče)
...igraj~te svojo igro in se predvsem zabavajte ter družite v dobri volji...
samo~kritično oceni~te kdaj bi kaj lahko storili bolje, itn.
 
Last edited by a moderator:

Red rose

Member
Reaction score
0
Račun je pokrit bil, napak dveh igralcev, kaj moremo.. Oba sta bila aktivna v času napada, ampak zal umaknila nista tistih par sekiric, lahke in ovne :D Glede paladina, pa še zdaj meni ni jasno, zakaj za boga sta ga ven poslala, vojske pa ne :p

Vsaka šola stane ;)

LP MIKI


Ne morem se vzdržati enega samcatega vprašanja na tale komentar :
Naj mi nekdo razloži,kako se lahko to zgodi tako "samooklicanim profijem " saj vi ste ja nezmotljivi,kot znate tudi backtimat itd. Ali vam je morda v temle napadu na vašo vasico zatajila matematika? :D :D
 
Top