Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Nisem rekel da se je zmotil, pravim da si je izmislil ;) Enako kot sedaj ti.. Ingame mod, ki si izmišljuje oz. trosi laži? To ne more biti dobro... A delaš tudi ingame tako?

Zastavil sem ti vprašanje v treh točkah s podvprašanjem. Tole si pa podal v odgovor...


Kaj ima IconEnergy v profilu napisanega?:
Osebno besedilo
Professional player


ONLINE: 24 HOURS


BEST RANK:1 20.4.2012


KOT DRUGI NAPLENIL 10000 SUROVIN DNE: 21.4.2012 ob 5:58


Ime vasi je bilo: RESTART ALL 15x15, po ZS pa je vsem igralcem pisal naj raje začnejo znova preden bo prepozno...

5.5.2012 je lahko začel znova ampak tokrat na drugi strani sveta na K44.
To so dejstva in nič od tega si nisem zmislil. Pa ti Peeing Tommy argumetiraj vsaj enkrat svoje trditve.
 

DeletedUser

Guest
Ne morem se vzdržati enega samcatega vprašanja na tale komentar :
Naj mi nekdo razloži,kako se lahko to zgodi tako "samooklicanim profijem " saj vi ste ja nezmotljivi,kot znate tudi backtimat itd. Ali vam je morda v temle napadu na vašo vasico zatajila matematika? :D :D


...čeprav se "vmešavam" v vprašanje nekomu drugemu...
se pri tem jaz ne morem vzdržati vprašanja:
si Ti zdravnica (zdravstvena delavka), ki (poizkuša) "zdravi(ti)" s "soljo na rano" :)
...ali zgolj "opozarjaš" ([NICK]mikimuki[/NICK]ja in vse nas ostale)...
da Te ne gre do~tikati (po stebelcu :)), če nisi pripravljen~a, da se zbodeš (na trnih (rdeče) vrtnice) :)

PS
...Sock of Death ~ da ne bom popolnoma "off topic"...
po moje je tudi v Vaše dobro, da se je zgodil(a?) eclipse.;
ker s(m)o Vam ostali že (skoraj) pripisali status nekakšnega "nesmrtnega" (nedotakljivega) "božanstva" Sveta 9
in tako morda tudi Vas same "zavedli", da Vam recimo nihče nič ne more
(zdaj ste gotovo bolj "previdni", kar je za Vas bolje, za ostale pa slabše)


..."večno" vprašanje...
ali je bolje tikati v "osje gnezdo" in opozoriti "ose" nase
ali ga pustiti, da raste in raste ter "ose" pustiti pri miru
(ter recimo "upati", da jim nikoli ne prideš na vrsto)
 

DeletedUser

Guest
Zastavil sem ti vprašanje v treh točkah s podvprašanjem. Tole si pa podal v odgovor...


Kaj ima IconEnergy v profilu napisanega?:
Osebno besedilo
Professional player


ONLINE: 24 HOURS


BEST RANK:1 20.4.2012


KOT DRUGI NAPLENIL 10000 SUROVIN DNE: 21.4.2012 ob 5:58


Ime vasi je bilo: RESTART ALL 15x15, po ZS pa je vsem igralcem pisal naj raje začnejo znova preden bo prepozno...

5.5.2012 je lahko začel znova ampak tokrat na drugi strani sveta na K44.
To so dejstva in nič od tega si nisem zmislil. Pa ti Peeing Tommy argumetiraj vsaj enkrat svoje trditve.

Uff, LOKO, še sekundo, dve porabim zate...Kje točno ti zdaj vidiš, da bi naj jaz igral tale račun?

PS: A maloumnost pa si že rešil sam s seboj? Sva zaključila s tem delom?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Nisem rekel da se je zmotil, pravim da si je izmislil ;) Enako kot sedaj ti.. Ingame mod, ki si izmišljuje oz. trosi laži? To ne more biti dobro... A delaš tudi ingame tako?

Nisem Ingame MOD, sem le novinec.. No tak ne razumeš.. To, da ti nisi igral Icon Energy.. me pa prav čudi bi prelepil ZS ali pa iz skype.. Pa se sme lepit, zato se bom raje zadrzeval z komentarji.. Če si ti slab, pa te je SPQR očistil in hočeš to skriti prav, LOKO in marsikdo v našem plemenu ve, kdo dejansko je igral Icon Energy.. :)

Drugače, je pa tak vseeno a si bil ti ali nisi bil, N00BA se je sfarmalo, le to je važno... Vsaka šola stane... :p

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Nisem Ingame MOD, sem le novinec.. No tak ne razumeš.. To, da ti nisi igral Icon Energy.. me pa prav čudi bi prelepil ZS ali pa iz skype.. Pa se sme lepit, zato se bom raje zadrzeval z komentarji.. Če si ti slab, pa te je SPQR očistil in hočeš to skriti prav, LOKO in marsikdo v našem plemenu ve, kdo dejansko je igral Icon Energy.. :)

Drugače, je pa tak vseeno a si bil ti ali nisi bil, N00BA se je sfarmalo, le to je važno... Vsaka šola stane... :p

LP MIKI

Novinec in (slab) odvetnik LOKOta, bi ti človek rekel :) Morda najdeta še koga, ki bo bolj prepričljivo deloval...Mikimuki, glej, da ne ostaneš novinec, ker trditve brez osnov se ne spodobijo, sploh pa ne, če si del VP teama, se ti ne zdi? Morda boš razumel...ali pa tudi ne...Očisti se me pa lahko samo na osmici (pa sej to oba dobro vesta) in predvidevam, da imamo tamle problem v igri (katera računa igrata tamle?), ki ga prenašata na nek smešen način na forum za devetko...

LOKO, kje si ti zdaj, da mi pojasniš tisto profilno sliko? Še vedno navijam zate :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Da prihranim sotoflowu čas, to da je miki del staffa nima nobene veze z si9. Tukaj je navaden član foruma tako kot vsi ostali, in lahko trdi in piše kar hoče dokler je v skaldu z pravili.
Kdo pa je koga očistil pa tudi ni važno, se hitro lahko zgodi.
 

DeletedUser

Guest
Da prihranim sotoflowu čas, to da je miki del staffa nima nobene veze z si9. Tukaj je navaden član foruma tako kot vsi ostali, in lahko trdi in piše kar hoče dokler je v skaldu z pravili.



Se strinjam in nikjer ne trdim drugače. Se mi pa zdi etično vprašljivo, da član ekipe postavlja in piše kvazi trditve brez osnove, torej si po domače rečeno - izmišljuje. Kaj sledi - copy paste prirejenih skype pogovorov? V bistvu pa je dobil zastonj nasvet kako ne delati, morda bo celo razumel...
 

Red rose

Member
Reaction score
0
...čeprav se "vmešavam" v vprašanje nekomu drugemu...
se pri tem jaz ne morem vzdržati vprašanja:
si Ti zdravnica (zdravstvena delavka), ki (poizkuša) "zdravi(ti)" s "soljo na rano" :)
...ali zgolj "opozarjaš" ([NICK]mikimuki[/NICK]ja in vse nas ostale)...
da Te ne gre do~tikati (po stebelcu :)), če nisi pripravljen~a, da se zbodeš (na trnih (rdeče) vrtnice) :)

PS
...Sock of Death ~ da ne bom popolnoma "off topic"...
po moje je tudi v Vaše dobro, da se je zgodil(a?) eclipse.;
ker s(m)o Vam ostali že (skoraj) pripisali status nekakšnega "nesmrtnega" (nedotakljivega) "božanstva" Sveta 9
in tako morda tudi Vas same "zavedli", da Vam recimo nihče nič ne more
(zdaj ste gotovo bolj "previdni", kar je za Vas bolje, za ostale pa slabše)


..."večno" vprašanje...
ali je bolje tikati v "osje gnezdo" in opozoriti "ose" nase
ali ga pustiti, da raste in raste ter "ose" pustiti pri miru
(ter recimo "upati", da jim nikoli ne prideš na vrsto)


Vrtnici je potrebno le pravilno odstranit trnje,kjer se je dotika,ne vseh trnjev-saj drugače to ni več vrtnica :)

hmm...... bolje je podrezat v osje gnezdo,kot jih pustit.V vsakem primeru te bodo popikale,le da v manjšem gnezdu je manj os in z tem posledično manj pikov :D

Se opravičujem,znova sem mimo teme - upam,da ne dobim oddiha v banovcih,namreč ne maram term ampak obožujem morje in vse kar je povezano z njim :D

Skratka ali lahko dobim odgovor na zgoraj zastavljeno vprašanje? Ali se to resnično dogaja tudi " profijem " ali samo nam navadnim smrtnikom,ki še ne obvladamo dobro igre in vseh njenih taktik? :D
 

DeletedUser

Guest
Novinec in (slab) odvetnik LOKOta, bi ti človek rekel :) Morda najdeta še koga, ki bo bolj prepričljivo deloval...Mikimuki, glej, da ne ostaneš novinec, ker trditve brez osnov se ne spodobijo, sploh pa ne, če si del VP teama, se ti ne zdi? Morda boš razumel...ali pa tudi ne...Očisti se me pa lahko samo na osmici (pa sej to oba dobro vesta) in predvidevam, da imamo tamle problem v igri (katera računa igrata tamle?), ki ga prenašata na nek smešen način na forum za devetko...

LOKO, kje si ti zdaj, da mi pojasniš tisto profilno sliko? Še vedno navijam zate :rolleyes:

Novinec i slab odvetnik, dobra primerjava z igralcev katerim sva si Sovraznika .. Moja trditev ni brez osnove, dodaj me na skypu... pa ti bom slikovno različico poslal.. :p :p ...

Glede sveta 8, pa napačni osebi pišeš, kajti ne igram sveta 8.. Lahko pa prideš se pokazat na si7, no verjetno si se pod drugim nickom in izvisel..


Toliko o učnih uricah, naše pravnika.... Toma :)

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Hehe - [NICK]Red rose[/NICK], to se dogaja vsem, in profijem in nam, navadnim smrtnikom. Tudi "profiji" so le navadni smrtniki :p, samo oni "nekoliko dlje živijo" Smrt zmeraj pride, le da je v tej "igri" v naprej najavljena :D In že ko jo najavijo, jo včasih "tolko zategnejo", da se tudi "profijem" ne da več živet - primer Sveta 3 :D

Upam, da vas nisem zamoril - će še enkrat preberete zadnji del zadnjega stavka, je v tej igri smrt lahko tudi lepa :D
 

DeletedUser

Guest
Novinec i slab odvetnik, dobra primerjava z igralcev katerim sva si Sovraznika .. Moja trditev ni brez osnove, dodaj me na skypu... pa ti bom slikovno različico poslal.. :p :p ...

Glede sveta 8, pa napačni osebi pišeš, kajti ne igram sveta 8.. Lahko pa prideš se pokazat na si7, no verjetno si se pod drugim nickom in izvisel..


Toliko o učnih uricah, naše pravnika.... Toma :)

LP MIKI

Seveda je brez osnove, morda pa si samo naivno nasedel komu tretjemu, kaj pa vem. Veš pod katerim nickom igram na osmici, daj mi pošlji to svojo stvaritev, da vidim kolk naiven si...Komot pošlješ iz co-playanega računa na osmici...Vidiš kako enostavno gre tole :D
 

DeletedUser

Guest
Seveda je brez osnove, morda pa si samo naivno nasedel komu tretjemu, kaj pa vem. Veš pod katerim nickom igram na osmici, daj mi pošlji to svojo stvaritev, da vidim kolk naiven si...Komot pošlješ iz co-playanega računa na osmici...Vidiš kako enostavno gre tole :D

Če bi igral bi ti lahko poslal, tako pa ne igram si8.. Sem ti rekel, napiši mi skype preko ZS na tem forumu, pa ti bom poslal ..

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Vprašanje za Peeing Toma:
Če je res kar trdiš, namreč da NE igraš si9, le čemu si potem tako glasen na forumu sveta 9?!

Bolje je imeti dobre sovražnike, kot slabe soplemence...
 

DeletedUser

Guest
Glasen si ti, jaz ti skušam samo potihoma razložiti tvojo maloumnost ;) Še vedno navijam zate...
 

DeletedUser

Guest
[NICK]LOKO[/NICK], jst tudi ne igram S9, pa se kar naprej "duvam" tule gor. To vendar ni prepovedano - ali je? :D
 

DeletedUser

Guest
No potem pa tudi jaz ne igram si9...

Mitja trolanje je skoraj zaželjeno, spoh v stilu calimera in ubijalca. Res bi bil tatalen dolgčas na forumu brez takšnih. Čeprav se mi najbolj dopade trolanje Buco.et.cetera.et.cetera. Bom postal še njegov oboževalec ;)

Peeing Tommy, očitno sem prezabit da bi te razumel. :p Predlagam ti da globoko zajameš sapo in dihaš.
Navij pa raje sebi kakšnega, da se boš pomiril in prišel k sebi.
 

DeletedUser

Guest
Ma ne no, ne imeti zdaj takšnega mnenja o sebi. Še jaz ga nimam takšnega o tebi....Malo vseeno razmišljaj, preden kaj napišeš/rečeš, to je vse....Se obnese tudi v RL...Pa sej si dovolj star, kaj bi ti pravil....Upam, da sem tole minuto vsaj tokrat porabil koristno....
 

DeletedUser

Guest
Saj bi, pa ne vem kako se to dela...
Sem prešprical, ko se je jemalo v šoli kako se razmišlja. Hodil sem samo na slovenščino, ker je imela tovarišica tako hudo rit!
 

DeletedUser

Guest
Saj bi, pa ne vem kako se to dela...
Sem prešprical, ko se je jemalo v šoli kako se razmišlja. Hodil sem samo na slovenščino, ker je imela tovarišica tako hudo rit!

...pa saj Ti si razsvetljeni... :)
jogiji in njim podobni preživijo celo življenje tako da zrejo v (meditativne) točke in se "učijo" ne razmišljati :)
...ko se naposled "naučijo", pa jih odnese...
ne da bi se še "naučili" videti (in dotakniti) (hudo) "ritko" :)
 

jonke

Member
Reaction score
0
buco.. mam eno osebno uprašanje.. mogoče ne sodi glih sem.. glede tele tvoje meditacije.. to uporabljaš kako posebno zadevo, da ti pomaga pridet do tega "razsvetljenstva" al kako bi se izrazu..? pa ne tega uzet kot žaljitev in kej slabega.. samo zanima me, ker mi je všeč :)
 
Top