Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
O stari slovan če se nemotm:)

Jup. slovan 4ever =) pac na si9 se bom kmalu zdruzil z mojemu si3 dualistu prva liga bo =)

Vi pa se vedno morete nekaj zaliti in nevem kaj vse =) Lej miki ma pac free farmice okrog in malo farma mogoce tudi surovine dobiva nevem kako imajo =)
 

DeletedUser

Guest
Jup. slovan 4ever =) pac na si9 se bom kmalu zdruzil z mojemu si3 dualistu prva liga bo =)

Vi pa se vedno morete nekaj zaliti in nevem kaj vse =) Lej miki ma pac free farmice okrog in malo farma mogoce tudi surovine dobiva nevem kako imajo =)

Kje sem pa jaz kogar koli v mojem zgornjem postu uzalil ? Malo bolje preberi..

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
nisem rekel da ravno ti malo beri komentarje od ubijalca pa bos videl =)

Lp. Taho
 

DeletedUser

Guest
tvoj ODA govori drugačno zgodbo, ti si največ 1nega igralca spucal druga pa so ti vse tvoji člani.

Lahko pa, da ima 2 traina! Vse je mogoče, glede na njegove barbare.. :) Lahko je pa mogoče, da so mu umaknali... vojsko, ker so mislali da so fejki ;)

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
tvoj ODA govori drugačno zgodbo, ti si največ 1nega igralca spucal druga pa so ti vse tvoji člani.

Kaj ste vsi obsedeni z ODA, ma moj rešpekt, če mu je res ratalo pridet tko visoko z tako majhnimi izgubami, razen seveda če mu drugi pucajo okol, kar je pa patetično.
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
Edn slabši kot drug!
Pa nekej tekmujete med sabo tko kot uni pobi u 2 razredu, k se stepejo kdo je lepš rožice narisal...
razn jonketa :D
jonke je car :D
 

DeletedUser

Guest
En osnoven bonton ne bi škodil. Navsezadnje se bo vse pokazalo v igri sami, samo dovolj potrpljenja je potrebno imeti. :)

Držite se osnovnih pravil obnašanja po forumih.

To verjetno leti na ubijalca, ne?
 
Top