Pogovor o svetu 9

stepen wolf

New Member
Reaction score
0
Hehe...pa tak vodja...res si lahko ponosen na svoje dosežke.;-) ..v pravem plemenu, se pravi v mojem , bi bil dober le za kidanje govna v konjušnici, pa še to bi hitr spizdu ker se ne bi mogel skrivat za plemenom.:-D
Glede drobnogleda pa bol ne izgublat besed...res je droben...očitno seže le do barbarov...vidim da jih uspešno naskakuješ:-D
 

calimero

Banned
Reaction score
0
A res spet ne znas v statistiko pogledat,ko sem tresno vas je brisal racun,kekec sem ti ze rekel,da se z volkecom ne obremenjujem,ko bo prisel tvoj cas bos zbrisn isto ko mungo,nic bat,da se ne bosta kregala bosta zbrisana istocasno

Calimero spet se hvalš...
Dobro vam gre...
KOHu na s7 je šlo na začetku parkrat bolš pa poglej kko je zdej tm...

PS:

http://forum.tribalwarsmasters.net/s...0290#post10290

Probajta z ubijalc-om sam je neki PPja treba dt..




zato nam gre fajn ,ker sem slab vodja,aja v kratkem bom se nekaj kart razkril
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Calimero, zelim vam vse najlepse, na si9... :)
Vendar to ni si4, danes ste za dzabe zgubli napadalno vojsko, resnicno neznate napadat. :)

Kot vodja, pa ti lahko recem da nisi ravno neki sposobnez. :)

Spomni, se ko si mi po skypu ponujal diplomacijo, in nama z mikijem govoril, naj se nanovo prijavima pa pridema igrat za tvoje pleme :)

Zgleda, da se tudi najvecjemu tresejo hlace pred plemenom Quit! ... :p



lp, SofD
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Hehehe....diplomacija gor al dol...karte gor al dol...odločila bo aktivnost...:)

to je odgovor za vse....SPQR...hja come and folow:)

igra se zečenja....:) ....dans je res baje padlo preveč..napadi so bili adijo koker sem gledal print...Skratka igra je lepa...čeprav je nekvalitana .. potem ne bom problemov ane?:)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Grega to so bili neformalni pogovori in to sam ves,pravim sam,da ste v startu govorili,da ne bom uspel naredit plemena mi je uspelo,potem ste me optozili.da se bom skrival za drugim nickom,se ne skrivam.Pol ste se osmesili,ko ste rekli,da bom v takoj farma in ponoblan, spet nisem moj rank na lestvici odličen.Pleme je takoj za quitom,z naslednjim tednom pa prevzamemo vam se to in gremo na vrh tabele med plameni.In potem čujem,da se bojimo quita ne me basat,tako kot je napisal vojak kljucno bo poletje in tu sem prepričan,da bo SPQR najbolj aktivno pleme,ker po aktivnosti in sodelovnaju smo od nekdaj znani,bo zanimivo.Spet bom korak pred quitom,ali kako rece vojak,pa saj to ni res calimero ima vedno preskok v vodenju plemena in v igri.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
pravim sam,da ste v startu govorili,da ne bom uspel naredit plemena mi je uspelo
ni tebi,amapk tvojemu sovodji. Če nebi njega bilo,mislim da jih nebi niti polovico imel

potem ste me optozili.da se bom skrival za drugim nickom,se ne skrivam.Pol ste se osmesili,ko ste rekli,da bom v takoj farma in ponoblan,spet nisem moj rank na lestvici odličen
če bi mene moralo pleme na začetku filati z defom in surovinami, se nebi po forumu hvalil.

Pleme je takoj za quitom,z naslednjim tednom pa prevzamemo vam se to in gremo na vrh tabele med plameni.
a res,30k v točkah boste v 1nem tednu nadoknadili:rolleyes:
PS:kaj vam pomaga rank,če pa je vas kar nekaj brez defa in napadalne vojske.

In potem čujem,da se bojimo quita ne me basat,tako kot je napisal vojak kljucno bo poletje in tu sem prepričan,da bo SPQR najbolj aktivno pleme,ker po aktivnosti in sodelovnaju smo od nekdaj znani,bo zanimivo.
oprosti kakšno sodelovanaje? Če to kar sta delala Bokaso in KlipanDmein je to fail,7min vmes med nobloma še vam slepec bi snipal.

Spet bom korak pred quitom,ali kako rece vojak,pa saj to ni res calimero ima vedno preskok v vodenju plemena in v igri.
Fantazije calimerota #2 vedno sem korak pred drugimi. V resnici neveš kako zelo se motiš. Glede preskoka v igri se tak ve kak ga imaš, ni skrivnost niti umetnost noblanje barbarov,internalov in neaktivcev je tvoja specialiteta.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
SAM ti lol si se moral tle oglasit le poglej kake vasi jemles,tudi to bomo resili glede treinov zal podpora vam je dala ogromno plemenic in še enkrat posegla v igro,mi vsaj sodelujemo in ne zgubi igralec vse vojske kot mnogi med vami ko jih je preseneti kak nukec,pol pa jocete BZVJ-u za okrepitve ko joće koki2:D:eek:
 

DeletedUser

Guest
SAM ti lol si se moral tle oglasit le poglej kake vasi jemles,tudi to bomo resili glede treinov zal podpora vam je dala ogromno plemenic in še enkrat posegla v igro,mi vsaj sodelujemo in ne zgubi igralec vse vojske kot mnogi med vami ko jih je preseneti kak nukec,pol pa jocete BZVJ-u za okrepitve:D:eek:

a spet smo pri "boljši so od nas, podpora jim 100% pomaga", glede okrepitve maš tudi bujne fantazije. Glede mojih vasi pa nebi,če ti nerazumeš taktike,ni moj problem.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
TI pa taktika sta noč in dan.Lahk te preko ZS KAJ NAUČIM,AMPAK NE RABIM TI JE GREGA94 VZEL VODSTVO PLEMENA ZA KAR IMA PIR V DOBREM IN DA ME JE POSLUSAL,DA TE SKINE
 

DeletedUser

Guest
TI pa taktika sta noč in dan.Lahk te preko ZS KAJ NAUČIM,AMPAK NE RABIM TI JE GREGA94 VZEL VODSTVO PLEMENA ZA KAR IMA PIR V DOBREM IN DA ME JE POSLUSAL,DA TE SKINE

ti še sam nimaš pojma,ne da bi koga drugega učil. Če hočeš ti mene kaj naučit,boš moral še veliko let igrat in veliko veliko čokolinota pojest. Glede vodstva plemena pa imaš ti spet neke fantazije. Vodji plemena sma že od začetka jaz in igralci na Sock of Death. Mislim da boš moral svojega informanta zamenjat.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Me bolime kako je pri vam vem,da te imajo polno glavo v plemenu,cokolino je pa kvaliteta in vsko zlico ko dam v usta vem,da sem blizje zmagi.
 

DeletedUser

Guest
Za zmago, bo potrebno pojest tudi kaj drugega kot cokolino. :)

Bomo vidli, kako bo kaj... Brezveze je nekaj razpravljat kdo je bolsi, vse se bo vidlo v igri.
Drugace, pa si videl danes kaj pomeni organizacija v plemenu, bokasotu smo pospravli 3 nuke, pa klipanu nekaj... :)


lp, SofD
 

DeletedUser

Guest
Mah ubijalec itak ne zna igrat. Saj se vidi po igri da nimaš pojma klankonček. Ampak kaj bi pisal, saj si sam pokazal, da nimaš obraza in še manj kulture. Sploh pa je iz tvojega pisanja razvidno da nimaš ravno 3 čiste v glavi.
 

DeletedUser

Guest
Ne se zalit pobje. :)

Bomo vidli, kaj nam bo igra prinesla.. :p

Loko a ti se zivis ? :D



lp, SofD
 

DeletedUser

Guest
Mah ubijalec itak ne zna igrat. Saj se vidi po igri da nimaš pojma klankonček. Ampak kaj bi pisal, saj si sam pokazal, da nimaš obraza in še manj kulture. Sploh pa je iz tvojega pisanja razvidno da nimaš ravno 3 čiste v glavi.

Bai Mei
Točke: 3.904
Uvrstitev: 219
Premagani nasprotniki: 11.652 (241.)
Pleme: SPQR


klankon
Točke: 6.219
Uvrstitev: 102
Premagani nasprotniki: 23.621 (83.)
Pleme: Quit!


Torej več kot očitno je nekaj več kot ti pokazal... Noben pa nič posebnega, le da ubijalec vodi pleme... :p
 
Top