Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
kdo si ti kekec da se oglašaš KAJTI VEDNO POUDARJAM VEDNO IGRAM FER IN SE NI.... DA NEBOM KAJ IN KAKO TO BO NEKDO PLAČAL KAJTI VSE JE ČISTO KAKO PRAVI REK ŠE POMNITE TOVARIŠI

Ne razburjaj se. Razlog bo podan 100%. Brez razloga te ne bojo ''bannali'' tako da počakaj na razlog.!
 

jonke

Member
Reaction score
0
tudi podpora so samo človeki in imajo še kaj drugega za delat,poleg tega delajo to prostovoljno. Razen če boste jim vi tisti,ki imaste vedno pripombe jih plačevali.

morm pohvalit slovnico he he he :p

drugač pa sm biv tud jest nekej časa nazaj na 9 blokiran in pol odblokiran, ker je glej ga zlomka prišlo do pomote, tko da samo potrplenje pa bo :)
 

jonke

Member
Reaction score
0
ej to pa nebi vedu.. mam calimerota v bližini in MUNGO-ta sm tud na tu na zunanjem zaslediv od teh bližnjih sosedov.. kdo pa ma kakšno funkcijo tukej se pa ne zanimam glih kej preveč, ker mi ni niti mal v interesu vedt :)

je blo pa tud tkole nekak ob telih urah, da ti gre cev večer u kurac, namest da bi farmov..
 

midva

Member
Reaction score
0
xXhunterXx dej vajenec v podpori vemo da ma veeeeeeeeeeeeliko dela ampak če bi bilo vse po zakonu in se nebi spuščala na nivo ki ji ni potreben bi imela mnogo manj dela
 

midva

Member
Reaction score
0
xXhunterXx zakaj si zbrisal svoj post se bojiš ali so ti ukazali da bodi...........
 

midva

Member
Reaction score
0
xXhunterXx kaj si tiho sedaj
pokliči motorko in vprašal kaj sedaj ko je GODLJA
hvala

med jonke in midva si pisal potem pa brisal
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kolikor vem so zelo dobro nagrajeni s premium pikami in zato moderatorji igrajo v innogames pravijo, da ne bi smeli. Odgovor dobis takoj. :) Zal, tako je.

a res, to potem v calimerotovem innogames. Dobijo premium ja ampak samo določeno število na mesec. Forum moderatorji lahko igrajo vsak svet,medtem ko ing. moderatorji samo tiste,kjer ne moderirajo.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Fantje, ta tema vsekakor ni namenjena za pogovor o delu podpore same. Sprejeli smo nove člane, in mi se bomo odločili če bodo postali polnopravni člani ali ne. Vsi so in še v prihodnosti bodo preverjeni, da slučajno upravljajo s svetom na katerim igrajo. Trudimo se delati na odzivnem času in pa seveda kvaliteti samega odziva, za kar pa so potrebni smiselni predlogi.

Držimo se teme '''Pogovor o svetu 9''.
 
Last edited:

natalija

Member
Reaction score
0
Fantje, ta tema vsekakor ni namenjena za pogovor o delu Podpore same. Sprejeli smo nove člane, in mi se bomo odločili če bodo postali polnopravni člani ali ne. Vsi so in še v prihodnosti bodo preverjeni, da slučajno upravljajo s svetom na katerim igrajo. Trudimo se delati na odzivnem času in pa seveda kvaliteti samega odziva, za kar pa so potrebni smiselni predlogi.

Držimo se teme '''Pogovor o svetu 9''.

Saj se pogovarjamo o S9, samo tokrat o pac delu podpore. Ah, ja in igrajo. ;)
 

midva

Member
Reaction score
0
herrr suprr moodd chopper potem mi odgovori kateri vaš ŠERIFF ma je zablokiral kajti ponavlajam vedno igram pošteno kajti to mi je sprostitev ne tekmovanje da bom prvi in zaradi vaših lumparj sem končal s5 ali moram tudi tukaj kajti nisem mulo ampak 40+
l.p.midva
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Saj se pogovarjamo o S9, samo tokrat o pac delu podpore. Ah, ja in igrajo. ;)

In če bi prebrala natančno bi lahko dojela, da to ni tema v kateri razpravljamo o podpori sami. V primeru kakršnihkoli dokazov te prosim, da napišeš pismo podpori ki naj bo naslovljeno na Motorko ali pa ga kar osebno kontaktiraj preko zasebnega sporočila.


herrr suprr moodd chopper potem mi odgovori kateri vaš ŠERIFF ma je zablokiral kajti ponavlajam vedno igram pošteno kajti to mi je sprostitev ne tekmovanje da bom prvi in zaradi vaših lumparj sem končal s5 ali moram tudi tukaj kajti nisem mulo ampak 40+
l.p.midva

Sem forum moderator, kar je očitno po mojem nazivu. Prosim, če kontaktiraš podporo. V primeru če si bil kakorkoli nepravično oškodovan sem prepričan, da ti bo škoda povrnjena.

Prosim, če tema teče le o poteku samega sveta. V nasprotnem primeru sledijo sankcije...
 

DeletedUser

Guest
A ni eden on modov obljubil, da bo perma-bannov vse ki grejo off topic?
 

jonke

Member
Reaction score
0
In če bi prebrala natančno bi lahko dojela, da to ni tema v kateri razpravljamo o podpori sami. V primeru kakršnihkoli dokazov te prosim, da napišeš pismo podpori ki naj bo naslovljeno na Motorko ali pa ga kar osebno kontaktiraj preko zasebnega sporočila.




Sem forum moderator, kar je očitno po mojem nazivu. Prosim, če kontaktiraš podporo. V primeru če si bil kakorkoli nepravično oškodovan sem prepričan, da ti bo škoda povrnjena.

Prosim, če tema teče le o poteku samega sveta. V nasprotnem primeru sledijo sankcije...

jest sm ga takrat pri mojem banu kontaktiral in vse kar sm dobiv je blo

odgovor bo na podpori

brez "lp" in vsega drugega... tko da premisli če ni to stran vržen čas ko boš oblikoval/a besedilo..



pa še na temo.. a ni tko da bi mogl bit že dnevna odličja objavlena, ko so v profilu? tukej je pa prazno... http://si9.vojnaplemen.si/hall_of_fame.php
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Ti moj zid na forumu zgleda kot podpora? Nevem zakaj na mene letijo pritožbe o delu same ingame ekipe. Tukaj sem le zato, ker vam skušam pomagat.
 

DeletedUser

Guest
Pri tem pa ti tudi jaz ne morem pomagat. Podpora ima OGROMNO dela. Mogoče vi tega ne veste ali pa mislite da to ni res.


Zanimljivi komentarji prihajajo iz tvoje strani, ne dolgo nazaj si obtozeval podporo kako pomaga SHOPu na 8ki....sedaj pa ko si clan le te je pa vse korektno pa kokr more bit....
 
Top