Pogovor o svetu 9

natalija

Member
Reaction score
0
Pri tem pa ti tudi jaz ne morem pomagat. Podpora ima OGROMNO dela. Mogoče vi tega ne veste ali pa mislite da to ni res.

Vidim, ko nastopi problem ni nihce tam, kjer bi moral biti. Vsi se motajo po forumu in eden drugemu resujejo ta zadnjo. Res zalostno. Svetle izjeme, so tudi med modi. Tako da ne mislite, da vas vse mecem-o v isti kos.

No vidim pa, da so kljub obilici prostovoljnega dela, tukaj zelo hitri. :eek:
 

DeletedUser

Guest
...vzemite si čas... za dojemanje in razumevanje povedanega
...naj vas ne zmotijo letnice, itn...
in tudi če ni Slovenščina boste razumeli (če boste hoteli)

PS
...to ni off topic...
je le mnenje o temi: Pogovor o Svetu 9

Jp Buco, vse drži, skoraj do pike natančno. Ne vem, koliko forumašev je kliknilo na tvoj "vzemite si čas", pa naj kliknejo sedaj in če komu ni kaj jasno, naj nas kar vpraša. No, včeraj pa nisem imel čas za tole igro - sem šel na pijačo z krasnim človekom, ki sem ga spoznal preko te igre. Malce smo mi starejši vseeno drugačni :)
 

midva

Member
Reaction score
0
Jp Buco, vse drži, skoraj do pike natančno. Ne vem, koliko forumašev je kliknilo na tvoj "vzemite si čas", pa naj kliknejo sedaj in če komu ni kaj jasno, naj nas kar vpraša. No, včeraj pa nisem imel čas za tole igro - sem šel na pijačo z krasnim človekom, ki sem ga spoznal preko te igre. Malce smo mi starejši vseeno drugačni :)



:)
tudi jaz sem srečal dve čudoviti osebi samo škoda da v vsej naglici nisva opazila kako tretjo osebo zeeeebbbbbe:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Hvala vsem sodelujočim v tej debati. Nekateri ste me konkretno nasmejali s svojimi komentarji. :D
Smem vžgat en "OFF TOPIC" glede na temo pogovora?

Kdaj bodo prišle samoposodobitvene karte za si9?
 

DeletedUser

Guest
Kdaj bodo prišle samoposodobitvene karte za si9?

Pred nekaj časa sem gledal in jih še ni bilo. Se moram pozanimat - sicer pa bi lahko tudi kakšen od igralcev jih prilepil gor ;).
 

DeletedUser

Guest
ej to pa nebi vedu.. mam calimerota v bližini in MUNGO-ta sm tud na tu na zunanjem zaslediv od teh bližnjih sosedov.. kdo pa ma kakšno funkcijo tukej se pa ne zanimam glih kej preveč, ker mi ni niti mal v interesu vedt :)

je blo pa tud tkole nekak ob telih urah, da ti gre cev večer u kurac, namest da bi farmov..

bi prosu , da ne omenjate mojga cenjenga imena v razno bla bla kontekstih..če sem iskren niti ne razumem, kaj si hotu povedat..razen, da sem sosed
 

jonke

Member
Reaction score
0
bi prosu , da ne omenjate mojga cenjenga imena v razno bla bla kontekstih..če sem iskren niti ne razumem, kaj si hotu povedat..razen, da sem sosed

se oproščam vaše veličanstvo (bom delal na temu, da se mi napaka ne ponovi) :)

drugače pa če si pogledov prejšnji post

A si bil kaksnemu modu napoti, ki je igral? Samo vprasam.

in potem mojega
ej to pa nebi vedu.. mam calimerota v bližini in MUNGO-ta sm tud na tu na zunanjem zaslediv od teh bližnjih sosedov.. kdo pa ma kakšno funkcijo tukej se pa ne zanimam glih kej preveč, ker mi ni niti mal v interesu vedt :)

je blo pa tud tkole nekak ob telih urah, da ti gre cev večer u kurac, namest da bi farmov..

lahko vidš da je napisano, zakaj sm te omenu. se pa nebo ponovilo :$
 

DeletedUser

Guest
se oproščam vaše veličanstvo (bom delal na temu, da se mi napaka ne ponovi) :)

drugače pa če si pogledov prejšnji post



in potem mojega


lahko vidš da je napisano, zakaj sm te omenu. se pa nebo ponovilo :$

ja sej lih v tem kontekstu se jaz osebno ne najdem, tak, da ne vem kaj si hotu povedat, če prav zastopim so te banal..pa si tu nekaj mene omenjal, kar pa ne razumem..zarad mene imate lahk 3000 računov in 5000 nelegalnih skript...jaz ne pišem že zdavnaj več na servisni listek ker je itak brez pomena..he

tako, da niti še zdej ne razumem kaj me omenjaš tu zraven
 

jonke

Member
Reaction score
0
omenu sm te zgolj zato, ker sm te zaslediv med "sosedi" in ker si aktiven tu na zunanjem forumu.. :)
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Vidim, da je na svetu 9 možnih 9 orožij za paladina. Na drugih svetovih, ki sem jih pa igral oz. še igram pa je možnih po 11 orožij.
Keri 2 orožji manjkata?
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Vidim, da je na svetu 9 možnih 9 orožij za paladina. Na drugih svetovih, ki sem jih pa igral oz. še igram pa je možnih po 11 orožij.
Keri 2 orožji manjkata?

Za lokostrelce in lokostrelce na konju. Teh dveh enot ni na svetu 9.
 

DeletedUser

Guest
Džingiskanov kompozitni lok in Edvardov dolgi lok. Ta, dva predmeta manjkata.. Ker v tem svetu ni lokostrelcev in lokostrelcev na konju. ;)
 

DeletedUser

Guest
Še plamenica bi potem mogla mankat ali pa brez orožij in bi bilo bolj zanimiv svet pomoje...
 

DeletedUser

Guest
in kje je v tem logika? Plamenica nima nobene veze z lokostrelci, catapulti pa obstajajo.

vem vem...
Samo pravim, da bi bilo dobro če paladin nebi imel orozij in se nebi moglo uporablati plamenice... To bi bil še boljši svet... Al pa če sploh nebi blo paladina...
 

deanj

New Member
Reaction score
0
vohunjenje

zanima me kako lahk opazijo tvoje enote v vasi če napadalcu vse pocrka tega ne razumem
 
Top