Pogovor: Praznični SPEED turnir

DeletedUser

Guest
Mnogi so popljuvani samo zaradi zavisti. Ti si svoje ime za mnoge opral že z zmago s4. Tale speed je le še pika na i. ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Mogoče bo kdaj kdo po pomoti ban stisnil;).


mogoče bomo vas po pomoti še kdaj noblali če bomo imeli priložnost :D

Še en dokaz kako neš pleme drži skupaj, kakšna klapa smo. Noben nas nemore prekosit pa delajte kar želite :D

Podpora nardite še en speed pa gremo naša enkipa proti naši samo mi se lahko prijavimo da vidimo borbo :D
 

DeletedUser

Guest
Podpora nardite še en speed pa gremo naša enkipa proti naši samo mi se lahko prijavimo da vidimo borbo :D

Za takšne stvari, mislim, da obstaja možnost najema serverja, postavijo ti svet po tvojih željah, potem imaš pa kakšne 4 ure časa... cene se ne spomnim, ampak ni pretirano visoka.. pa 20 igralcev lahko igra... če me spomin ne vara.
Tule vse piše

http://forum.tribalwarsmasters.net/showthread.php?1473-Rent-a-Round

Naslednji speed ki bo (ko bo), pa bo odprt za vse igralce VP.si, tako kot prva dva in tako kot se tudi spodobi.
P.S.:Bili ste RES dobri, kar pa je od takšnih igralcev tudi pričakovat. ČESTITKE
 

DeletedUser

Guest
jaja vem to ampak bolša borba bi bila proti vam mogoče naredim kaj pa vas povabim ampak bom rabil vaše skype račune da se zmanimo za čas kdaj bi lahko to naridli.
Kje je pa kej peter?On je zaradi meni izgubil ene 15 vasi :D
Bogi revež je zaspal se zbudil pa skoraj nič več ni mel :p
treba me nočnim spat...
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Zmagovalci se javite na podporo in pripišite s katerim računom ste igrali na turnirju in na kateri račun želite prejeti nagrado!
Vsem iskreno čestitamo za dosežke in upamo, da je bila izkušnja dobra in zanimiva.

Nagrade prejmejo vsi člani prvo uvrščenega plemena in sicer 200 Premium točk!
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav

A ni tako da si lahko dal naslova pa ti pošljejo koledar ali beležko?

lp
 

DeletedUser

Guest
Pa js nemorem vrjet, naročil sem koledar takoj po speedu pa ga še zdaj nimam! Še iz amerike mi prej stvari pridejo kot iz slovenije! Res nevem no, kdaj bomo to dobili ko nebom več igral
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ja tudi sam še vedno nisem prejel PP-ja. Verjetno ga tudi ne bom. Pa sem se javil grobiju in motorki. Grobi mi je še sam pisal takoj po 1. speedu.
 

cotl

Member
Reaction score
0
Ja tudi sam še vedno nisem prejel PP-ja. Verjetno ga tudi ne bom. Pa sem se javil grobiju in motorki. Grobi mi je še sam pisal takoj po 1. speedu.

Verjetno ga res ne boš. Ejjjjejejejejeje ta naša podpora.
 
Top