Pogovor: Praznični SPEED turnir

DeletedUser

Guest
Sej tudi jaz ne rečem, da so speedi slabi, vendar se je slabo lotiti VPja na svetu, ki je že nekaj mescev, saj so vsi igralci boljši in se ne moreš ubranit nič... Jaz sem edino na svetu 13 boljši, pa še tam lih da se branim 5ih nukov... Rad bi pa bil po uvrstitvi pod 100
 

underguns

Member
Reaction score
0
Mogoče bi bil svet 15 boljša ideja, ampak vsaka čast za ta speed. Bo zanimivo doživetje hehe Sem kr dolgo čakal, da bo kaj takšnega na VP :)
 

DeletedUser

Guest
to ne morem verjet. Jamralo se za speeda sedaj pa hej, boljši bi bil si15.
wut?
 

DeletedUser

Guest
sej so upokojeni med nami,če ne veste vam mal namignem, ne vem zakaj besede jamralo,saj lahka se napiše ,kaj koga teži,al se po tvojem gigiislo ne sme,prezri te članke pa bo,.......................lp
 

cotl

Member
Reaction score
0
Prosim zakaj ne podaljšate dolžine tega speeda? 1 mesec recimo! Ne pa samo nekaj ur in še to ponoči, ko se mi glih da vstajat.
 

svarci

Member
Reaction score
0
Prosim zakaj ne podaljšate dolžine tega speeda? 1 mesec recimo! Ne pa samo nekaj ur in še to ponoči, ko se mi glih da vstajat.

ti si pri sebi!?
speed postane brezvezen po 4 urah kaj šele po enem dnevu.
pa rad bi te vido kak boš igral po 6 urah igranja...meni se je motalo od hitrega farmanja :D
 

DeletedUser

Guest
sej so upokojeni med nami,če ne veste vam mal namignem, ne vem zakaj besede jamralo,saj lahka se napiše ,kaj koga teži,al se po tvojem gigiislo ne sme,prezri te članke pa bo,.......................lp

nisem mislil nič slabega. Samo je čudno :)
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Brez skrbi, ne bo postal dolgočasen. Zaradi tega smo pripravili dva. Prvi bo zelo hiter 400(4 ure), tako, da tudi po tvoji definiciji ne more biti dolgočasen. Drugi pa bo počasnejši 200, tako, da boste lahko poskusili oba!
Po praznikih, ko se stvari umirijo, in se končajo vse nagradne igre in tekmovanja, bomo pa začeli pripravljati nov svet. Brez skrbi tudi 15 pride. Vaša naloga je, da si v temi namenjeni za to izmislite kar najboljše nastavitve zanj. Iz tam namreč črpamo ideje. Idealno bi bilo, če bi igralci sami prišli, do konsenza o nastavitvah, da ni treba nam jemati nekega povprečja.
Jutri pa ne pozabite na speed!
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima kako je z premium točkami, jih bom moral na speed serverju kupit na novo ali jih bom lahko iz mojega računa Lem0n premesel tja?

lp m
 

nachowoop

New Member
Reaction score
0
mene to tudi zanima,samo pomoje se ne da prenesti ce je na masters,kupit se mi jih tam ne da,brez njih pa tudi ne mores pri 10+ vaseh
slisal sem tudi da zacnemo iz 0 tock,me zanima ce je res,pa nekdo je reko da je tam spilal pa je vse premium se vkljucen itd.
kak je zdaj to
pa omejitev 3 je za pleme, ce je omejitev igralcev 50-100
ce nas pa bo 500,pa je omejitev 3 to ni glih najboljse rablo bi biti minimun 10-25

aja pa se neki
ce je tam napisano da se zacne ob 17:00,pri nas ste pa dali cas 16:00 neki ne stima
ker tribalwarsmasters je eno uro za nami,torej ce je tam ob 17:00 bo pri nas ura 18:00,tak da povejte kak je zdaj
pa lahko bi bli malo bolj natacni,ste mislili da je to kr uk,samo ni
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
zanima me, če je na speed serverju kakšna omejitev igralcev
 

matej re

Member
Reaction score
0
bom jst za vse 3. premiun točke se dajo kopiti samo se raje prej prijavi na drugi svet. iz 0 = 0 začneš 26 ali pa 36 če je cerkev. omejitev je na pleme tri ni "pleme" ampak skupina.

ti si zbegan če je tuki ura npr. 12.00 bo tam 1 uro nazaj in je 11.0.0 pojdi preveriti primerji nihov strežniški čas z uro na računalniku.

vse piše 500 igralcev je omejitev zato pohiti
 

six12

<br><span style="font-size:0.8em;">Borec petega iz
Reaction score
0
bom jst za vse 3. premiun točke se dajo kopiti samo se raje prej prijavi na drugi svet. iz 0 = 0 začneš 26 ali pa 36 če je cerkev. omejitev je na pleme tri ni "pleme" ampak skupina.

ti si zbegan če je tuki ura npr. 12.00 bo tam 1 uro nazaj in je 11.0.0 pojdi preveriti primerji nihov strežniški čas z uro na računalniku.

vse piše 500 igralcev je omejitev zato pohiti

Njihov čas je 1 uro naprej
 

nachowoop

New Member
Reaction score
0
Njihov čas je 1 uro naprej

nub njihov je eno nazaj
to je tribalwars masters. ne pa .uk
in gledo na to da traja 4 ure,pa ce dve zamudis,se mi zdi da je vazn ker drugace nimas sans za lepo igro,in sploh not brez premiuma ne prides
ce se ne registriras prvih 10,15 min
 
Top