Pogovor: Praznični SPEED turnir

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Se vidimo na naslednjem, širijo se govorice, da bo tudi ekipa sodelovala(sicer so zarjaveli stari mački, ampak jih raje ne podcenjujte!)
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Zahlacar3 je bil na taprvem ... sam zdej motorka napoveduje da bodo vsi pršli :D
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
A ni že čas da se mal vrneš v igro?
kukr gledam že dolgo nis špilal ... nwm kako ti to rata haha :D
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Tako kot je motorka rekel, malo sem že zarjavel, pa se ne upam več z mlajšo generacijo tepst :D
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
ja gdo drug kot noob ima take pripombe,seveda si v formi se ne čudim in vem kak bo tvoj odgovor. lepo bod

čestitke

Še vedno si nepismen dedek;) Škoda besed in časa zate in tebi podobne. Če bi bil ti prvi bi tud kdaj vprašal za kakšno nagrado, pa nisi;)

LP
N
 

six12

<br><span style="font-size:0.8em;">Borec petega iz
Reaction score
0
Zgleda, da bo 2. Speed še bolj zanimiv... ;)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Še malo do začetka drugega prazničnega speed-a! Ne pozabite si rezervirat vikenda, od 28. 12. do 29. 12. 2013! Tokrat bo hitrost sveta 200.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
mr. noob
mr. noob is offline

Join Date
Sep 2011
Posts
207


Še vedno si nepismen dedek Škoda besed in časa zate in tebi podobne. Če bi bil ti prvi bi tud kdaj vprašal za kakšno nagrado, pa nisi

LP


vesele božične praznike NOOB,jaz sem nepismen zate,ker sem dedek,vela ,.............sam ti pa kot otrok nimaš nč kulture v vseb do starejših in kažeš svoj jaz,a si sploh komu zaželu srečen božič,...........ne bom več komentiru, ker vem kakšen si,ajd čao. lp
 

Gabry-Ponte

New Member
Reaction score
0
Zakaj nenaredite speeda ob nedeljah ? Ker v soboto dosti ljudi ni doma..... Tak da škoda :)

Lepe praznike vsem!
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Speed varianta je vsekakor neka vrsta pridobitve v tej virtuali. Končno ste začeli s tem na slo sceni:)...Upam da ne bodo to samo za praznike....kajti ti dvoboji vam prinesejo več klikanja..hehehe...če je družba prava:)


Vesele praznike vsem:)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Zakaj nenaredite speeda ob nedeljah ? Ker v soboto dosti ljudi ni doma..... Tak da škoda :)

Lepe praznike vsem!

Ker je nedelja gospodov dan - dan, ko imajo gospodje prosto. ;)

Žal bo drugi speed trajal 24 ur in se ne more začet v nedeljo. Če imate v soboto službo dopoldan, se boste speeda lahko udeležili že takoj na začetku, ker je začetek sveta planiran ob 17.00.

Bomo pa zagotovo pretehtali možnost speeda v nedeljo pri prihodnjih speed svetovih.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Torej bodo še speed svetovi na slo sceni ? Če sem te dobro razumel Grobi :)
 

Gabry-Ponte

New Member
Reaction score
0
Glede tega sob al nedelja.
V sob grem raj kam ven kot da bi sedel za pc.... Za nedeljo pa imam čas kot nekateri drugi in tud lpo bi blo če bi biu speed kot je ponekod po 5 ur al pa 8 ur. naprimer začne se ob 15:00 do 20:00
24 ur online so samo duali in triali tako da....

lp!
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
vesele božične praznike NOOB,jaz sem nepismen zate,ker sem dedek,vela ,.............sam ti pa kot otrok nimaš nč kulture v vseb do starejših in kažeš svoj jaz,a si sploh komu zaželu srečen božič,...........ne bom več komentiru, ker vem kakšen si,ajd čao. lp

Nisem.

LP
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Torej bodo še speed svetovi na slo sceni ? Če sem te dobro razumel Grobi :)
Bodo!

Glede tega sob al nedelja.
V sob grem raj kam ven kot da bi sedel za pc.... Za nedeljo pa imam čas kot nekateri drugi in tud lpo bi blo če bi biu speed kot je ponekod po 5 ur al pa 8 ur. naprimer začne se ob 15:00 do 20:00
24 ur online so samo duali in triali tako da....

lp!
Prvi speed, ki je potekal prejšnjo soboto, je potekal le štiri ure.

Soigranje (dual in trial računi) bo prepovedano tudi na drugem speed svetu. Svet bo zelo aktivno moderiran tudi iz naše strani.

Lep pozdrav,
Grobi
 

svarci

Member
Reaction score
0
nebi bilo slabo če bi naredili tudi kakšen speed v petek 18:00-22:00, zdaj je zima bo verjetno več ljudi doma...sam sem na mastersu večinoma igral ob petkih pa je ponavadi server kar poln...
 
Top