[Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pogovorna tema namenjena vprašanjem in pogovorom o anketi ter nastavitvah novega sveta.

Anketa

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Živjo,


Zanima me kaj so to paketi namesto cekinov in pa cena njih...

Lp
 

DeletedUser

Guest
mene pa zanima to z
Sistem raziskav
Napredno
Enostavno

Kaj pomeni kera
 

The gosth

New Member
Reaction score
0
mene pa zanima to z
Sistem raziskav
Napredno
Enostavno

Kaj pomeni kera

enostavno- ti enoto samo razviješ v kovačiji (primer: s1, s2, ...)
napredno- enoto razviješ v kovačiji, potem pa jo lahko še nadgradiš na stopnjo 2,3 (primer: s6)
 

DeletedUser

Guest
Ja, ampak sploh veš kaj so paketi?Dvomim,da moraš dati 1x več za plemiča/e.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
da ne vem definicije kolikor jaz vem cena z vsakim plemičom raste plemiški dvor pa daš lahko na stopnjo 3 za vsak lvl plemiškega pa lahko narediš enega nobla
sem igral na net-u z takimi nastavitvami in so mi boljše kot zlatniki:p
to je bolj star sistem sistem brez kovancev
 

DeletedUser

Guest
kaj a pol ce mas plemiski dvor na najvisji stopnji mas lahko samo tri noble
kovanci so boljsi
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
kaj a pol ce mas plemiski dvor na najvisji stopnji mas lahko samo tri noble
kovanci so boljsi

da to pomeni da je skoraj obvezno dati v vsaki vasi dvor na 3 da imaš lahko traine:p na začetku so kovanci res boljši a v poznejših fazah igre je sistem brez kovančkov občutno boljši
 

DeletedUser

Guest
ampak kako bos poslal train s tremi plemici in brez orozja(unga za paladina)
 

DeletedUser

Guest
ja sam na vas mas lahko 3 plemice te plemice nemors premikat tko kot paladina.ampak pripadajo samo eni vasi
tako da je nemogoce poslat train
 

DeletedUser

Guest
Primer: V eni vasi imas dvor na 3 in si enega nobla ponucal za to da si osvojil drugo vas. Tam das dvor na 2 in imas 4 mesta za plemice proste, ce si naredu tolko paketov ane.

Bom formulo napisal.
(Stevilo nadgradenj dvorov v vseh vaseh skupaj) - (osvojene vasi) = Stevilo moznih plemicev (Seveda mores za vsakega plemica placat paket)
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Obstajajo pa tudi taktiziranja z temi stopnjami, npr. če ima tvoj soplemenjak vasi z dvorom 3, ti jih pusti, da mu jih prevzameš, si narediš plemiče in mu jih vrneš, ipd. Tako da taktično je to dosti bolj zanimiv način. Vsaj meni...
 

DeletedUser

Guest
Obstajajo pa tudi taktiziranja z temi stopnjami, npr. če ima tvoj soplemenjak vasi z dvorom 3, ti jih pusti, da mu jih prevzameš, si narediš plemiče in mu jih vrneš, ipd. Tako da taktično je to dosti bolj zanimiv način. Vsaj meni...


Koliko pa stane en paket?

:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
am se eno uprasanje
a lahko usakic ko prides na tisto anketo(ko kliknes gor pac) neki naceckas gor in se potem tudi tisto steje al se ne
mal sem nejasno napisu.ce neboste razumeli bom napisu bolj razlocno
 
Top