[Pogovorna tema] Vojna Plemen toolbar

DeletedUser

Guest
Toolbar sm inštalirov pa mi je napisal Crash k sm hotu kej kliknt na njemu... Ali je kej z moji Explorerjem narobe (imam Windows Internet Explorer 8)
 

DeletedUser

Guest
kruh pa voda : poskusi ga zbrisat in nanovo naložit pa pobriš piškote pa take pa to...tam piše da bi moralo na IE 8 normaln delat ti pa predlagam da si raje mozzilo naložiš, ker je bolj normalna :)

lp
 

DeletedUser

Guest
internet explore je najbolši ker ima tako dobro prerehtanu vse mozilla fiefox še kr dobr za namejst internet explorela če ti ne dela. opera pa google crome sta kr neki google crome e edinu namejst adobe acrobate readerja pa še tu bul pvoh.
 

DeletedUser

Guest
internet explore je najbolši ker ima tako dobro prerehtanu vse mozilla fiefox še kr dobr za namejst internet explorela če ti ne dela. opera pa google crome sta kr neki google crome e edinu namejst adobe acrobate readerja pa še tu bul pvoh.

Hja sam uporabljam Firefox in Opero, čeprav sem trenutno večinoma na Operi in moram reči da mi je super! Že zaradi pošiljanja trainov... Internet Explorer pa ne uporabljam več nič...
 

DeletedUser

Guest
internet explore je najbolši ker ima tako dobro prerehtanu vse mozilla fiefox še kr dobr za namejst internet explorela če ti ne dela. opera pa google crome sta kr neki google crome e edinu namejst adobe acrobate readerja pa še tu bul pvoh.

a ti sploh veš kaj govoriš? Google crome namest acrobate readerja? Odkdaj pa je acrobat reader spletni brskalnik? In če uporabljaš IE si sto let za časom, si pa tako ali tako dokazal da nimaš pojma o spletnih brskalnikih. Opera 11 pomete z vsemi.
 

DeletedUser

Guest
a ti sploh veš kaj govoriš? Google crome namest acrobate readerja? Odkdaj pa je acrobat reader spletni brskalnik? In če uporabljaš IE si sto let za časom, si pa tako ali tako dokazal da nimaš pojma o spletnih brskalnikih. Opera 11 pomete z vsemi.

Se strinjam z ubijalcem, že za pošiljanje trainov ''ubije'' ostale.
 
Top